زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۰۹۶
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من که می ترسم با چنین چیزهایی در بیفتم و به مبارزه با هاشون برخیزم میشه شمایه امتحانی بکنی همین الان بلیط بگیری بری مشهد و اگه برگشتید نتیجه را بگید که قسمت مهمه یا تصمیم گیری خود انسان
دستی دستی می‌خواید بچه‌ی مردم تبدیل به سوسک بشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۰۹۷
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
چند وقت پیش بحث شده بود راجع به خاطره‌ی روزهای اول دانشگاه..
یه چی بگم واستون بخندین یخورده و شاد شید Smile

خلاصه دانشگاه قبول شدیم و رفتیم واسه ثبت نام و کارای خوابگاه و اینا...همه چی تموم شد..فرستادن‌مون خونه گفتن برید یه هفته دیگه بیاید کلاس Smile ما هم اومدیم و بعد یه هفته اولین روز تحصیلی در مقطع جدید رو استارت بزنیم.. خیلی خوش و خرم صبح بلند شدیم موها رو اتو و سشوار و اادکلن و اینا که مثلا دانشگاه محیط تحصیله فقط ماهم باید باکلاس باشیم و اینا..

سرویس داشتیم از شهر به دانشگاه و بالعکس(هفت هشت تا اتوبوس درب و داغون بود)...چند دقیقه توی اون ایستگاه منتظر سرویس بودم..تا بلاخره اومد..و چقدم شلوغ بود..
شما فک کن یه دانشجوی ترم اولی که وارد سرویس میشه کاملا مشخصه دیگه Smile Smile
هیچی دیگه، جا هم نبود، رفتم ته سرویس نشستم کنار دو سه نفر که به نظر میومد ترم آخری باشن...بغل دستیم یه کسی بود که به نظر میومد انسان باشه Smile ازون دانشجوهای شرور نبود انگاری..ولی ای دل غافل Smile Smile
تا دانشگاه یه ربع راه بود تقریبا..سر صحبت باز شد با این پسره..که پرسید ترم اولی هستی دیگه (اصن خنده و اینام نبود تو چهرش که بخواد مسخره کنه یا دست بندازه)...منم گفتم اره دیگه مشخصه کاملا...
پسره شروع کرد به راهنمایی کردن که نمیدونم درس بخون، دوست پیدا کن و استادا اینجوری ان و اینجوری نمره میدن و .... (منم با خودم گفتم عجب آدم خوبی، چقد راهنمایی های خوبی داره میکنه..خدا خیرش بده)
خلاصه تا اینکه رسیدیم به دانشگاه، قبل از اینگه پیاده بشیم این پسره برگشت به من گفت آقا اولین روزه داری میای دانشگاه، گفتم نه قبلا بودم واسه ثبت نام و اینا...گفت نه منظورم اینه که اولین بار داری سرویس دانشگاه رو سوار میشی؟؟
منم گفتم اره..(یعنی اصلن لحظه ای توی ذهنم نگفتم با خودم که این میخواد دست بندازه منو)
و برگشت به من گفت اوه اوه کارِت سخت شده یخورده...گفتم چرا؟؟ گفتش برو جلو با راننده حساب کن هزینه این همه راه رو که از شهر تا اینجا اومدی ..
گفته بود : ماها که ترم بالایی هستیم، کارت دانشجویی مونو شارژ میکنیم و از روی همون کشیده میشه پولش....
منِ ساده رفتم به رانننده گفتم اقا هزینش چقد میشه؟؟راننده زد زیر خنده Smile Smile Smile Smile گفت برو آقا برای دانشجوها مجانیه...
اون پسره از در پشتی پیاده شده بود زودتر...منم که این وضعیت پیش اومده واسم از خجالت مردم(دو سه تا دانشجو پشت سر من هم به این حرکتم خندیدن) از در جلو پیاده شدم یه لحظه پسره رو دیدم، فقط داشت میخـــــــــــندید...یعنی داشت میــــــــــخندیدااااااا...

هیچی دیگه..بعد ازون قضیه من هیچ وقت اون آدمِ سابق نشدم....

ترم های بعد که ورودی جدیدا میومدن اصلن دست نمیداختمشون جز چندین بار Smile

یکی از بهترین خاطراتم بود در دانشگاه...که هیچ وقت فراموش نمیکنمش Smile Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۰۹۸
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ق.ظ
از امثال بنده و تنی چند از دوستان بنده بوده. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۰۹۹
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  و برگشت به من گفت اوه اوه کارِت سخت شده یخورده...گفتم چرا؟؟ گفتش برو جلو با راننده حساب کن هزینه این همه راه رو که از شهر تا اینجا اومدی ..
گفته بود : ماها که ترم بالایی هستیم، کارت دانشجویی مونو شارژ میکنیم و از روی همون کشیده میشه پولش....
منِ ساده رفتم به رانننده گفتم اقا هزینش چقد میشه؟؟راننده زد زیر خنده [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] گفت برو آقا برای دانشجوها مجانیه...

چه پسر بی مزه ای بوده!! Huh شایدم شوخیهای ما با شما فرق داره. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۶۱۰۰
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  و برگشت به من گفت اوه اوه کارِت سخت شده یخورده...گفتم چرا؟؟ گفتش برو جلو با راننده حساب کن هزینه این همه راه رو که از شهر تا اینجا اومدی ..
منِ ساده رفتم به رانننده گفتم اقا هزینش چقد میشه؟؟راننده زد زیر خنده [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] گفت برو آقا برای دانشجوها مجانیه...

چه پسر بی مزه ای بوده!! Huh شایدم شوخیهای ما با شما فرق داره. Smile
«ما» یعنی دخترا؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۱۰۱
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ب.ظ
از اونجایی که مانشت دیگه به هیچ وجه مثل گذشته نیست؛ بنظرم اگه کل مانشت جمع بشه و تبدیل به یک گروه تلگرام بشه بازده بیشتری داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ele
ارسال: #۴۶۱۰۲
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از اونجایی که مانشت دیگه به هیچ وجه مثل گذشته نیست؛ بنظرم اگه کل مانشت جمع بشه و تبدیل به یک گروه تلگرام بشه بازده بیشتری داره

سلام
اینکه مانشت جمع بشه اصلا درست نیست.
چون منابع زیادی در اینجا هست که خیلی ها میان و ازش استفاده میکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۱۰۳
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ب.ظ
قرار نیست یک سایت همیشه در اوج باشه
چون تمامی پدیده ها تحت تاثیر زمان هستند و مانشت هم مستثی از این قضیه نیست
با این وجود خیلی ها هنوز از این سایت استفاده می کنند و تبدیل ماهیت بنظرم صحیح نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , RASPINA
ارسال: #۴۶۱۰۴
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ ب.ظ
شاید منظور این دوستمون فقط همین تاپیک هرچه دل تنگت میخواهد بگو بود ..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: miss.rad
ارسال: #۴۶۱۰۵
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ب.ظ
اینجا هنوزم مفیده
شاید به شلوغی ارشد ۹۶ به قبل نباشه و خبری از رتبه های برتر و گذاشتن تجاربشون نباشه اما هنوزم میشه ازش استفاده کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , RASPINA
ارسال: #۴۶۱۰۶
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط SepidehP.)
میشه راهنماییم کنید که برای خرید یه مودم برا خونه به چه فاکتورایی توجه کنم

و همچنین جایی برای خرید به جز دیجی کالا...

ممنون

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۶۱۰۷
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  میشه راهنماییم کنید که برای خرید یه مودم برا خونه به چه فاکتورایی توجه کنم

و همچنین جایی برای خرید به جز دیجی کالا...

ممنون

سلام
مودم TD-LTE ایرانسل بهترین گزینه است. یه سیم کارت میندازی و راحت هر جا بخوای متصل میشی
از سایت shop.irancell.ir هم میتونی بخری.
ارسال: #۴۶۱۰۸
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من خودم به شخصه اعتقادی به قسمت ندارم ادم هر تصمیمی بگیره می تونه انجامش بده الان شما تصمیم بگیر برو مشهد یه بلیط بگیر برو این دیگه قسمت نمی خواد

حالا واژه "قسمت" نه، شاید شما یه اسم دیگه واسش میذارید...
ازونجایی هم میتونید بفهمید حتما وجود داره که بعضی وقتا شما یه چیزی رو نمیخواید یا کاری رو نمیخواید انجام بدید و انجام میشه و بعضی وقتا به شدت طالب چیزی هستید و به مقصودتون نمیرسید.
و اگه بگید تابحال همچین تجربه هایی تو زندگی نداشتید، غیرواقعیه حرفتون.

(۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام
مودم TD-LTE ایرانسل بهترین گزینه است. یه سیم کارت میندازی و راحت هر جا بخوای متصل میشی
از سایت shop.irancell.ir هم میتونی بخری.

خب اینجوری باید بسته بخرم و الانم دارم همین کارو میکنم، هزینه ش خیلی زیاد میشه. ۴،۵ تا گوشی تو خونه هرکدوم ماهی یه بسته ۲۰تومنی هم بخریم واسه هرکدوم ۴،۵ گیگ، میشه ۱۰۰ تومن هرماه واسه ۲۰گیگ؛ درحالیکه ای دی اس ال خونه رو ۴۰ گیگ شو ۲۵ تومن میشه خرید.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۶۱۰۹
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ
کاربر SepidehP ،برخی اپراتورها مثل همراه اول یا ایرانسل،اینترنت نامحدود دارن .مثلا همراه اول در بازه ۲ بامداد تا ۷ صبح(روزانه) ۲۵۰۰ به اضافه ۹% در صد مالیات یا در همین بازه (هفتگی) ۷۰۰۰ به اضافه ۹% درصد.اگر برای دانلود میخواین این طوری به صرفه اس.
ارسال: #۴۶۱۱۰
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۲ ب.ظ
کلی ایده های دیگه برای کسب و کار در زمینه های غیر کامپیوتری وجود داره.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۹۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close