زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۵۸۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خطاب به درصد قابل توجهی از مادرهای جدید: صبح تا شب که سر کاری. اونوقتی هم که وقت داری بچه رو ول میکنی به امان خدا. برای چی بچه آوردی اصلا؟!

ببخشید نمیدونستیم مادر به تنهایی بچه رو میاره! دیگه تا کی میخواد این بحث های جنسیتی ادامه داشته باشه نمیدونم

Stop talking. Start walking
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , pioneer01 , αɾια , RangiRangi
ارسال: #۴۴۵۸۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بیشتر از هر وقت دیگه ای احساس نیاز به ازدواج میکنمDodgy
اصن مشخص نیس که دارم آشپزی میکنم؟Big Grin خدایا این عذاب (گشنگی و نبود غذای آماده) واسه کدوم خبط م بود آخه؟Undecided

من یه چیزی درباره خودم بگم شاید من تا یکی دو سال پیش ازدواج کردن برام جالب و جذاب بود و وقت و حوصله براش خرج می کردم و در واقع وقتی با جنس مخالفم صحبت می کردم یه حسی ایجاد میشد ولی به طرز عجیبی الان که شدم ۲۷ سال کلا بدجوری منطقی شدم و انتخاب برام سخت شده و در واقع آدم با خودش می گه دیگه بی خیال اون زمانی که باید ازدواج می کرد دیگه نکرد دیگه به فکر کار و درسش باشه کنارش یه باشگاه و تفریح هم داریم خب نمی دونم چرا اینطوری شدم آره این داستان غذا درست کردن رو هم دقیقا زدی به هدف من اینقدر تو این چند سال خودم غذا درست کردم برای خودم دیگه واقعا نمی دونم چه دلیل دیگه ای برای ازدواچ دارم چون چند ساله به دور از خانواده تمام کارهای خودم رو انجام میدم چیز جذاب و جالب دیگه ای نمونده که بخام براش ازدواج کنم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud , crevice
ارسال: #۴۴۵۸۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  باعث افتخار هستید جناب crevice
براتون بهترین ها را آرزو دارم [تصویر:  heart.gif]

بعدا نوشت : شما هم ایشالله میرید خارج.دختر خارجکی ها را میبینید بعد مثل آقای codin هوای ازدواج به سرتون میزنه. بعد میایید اینجا میگید من نمیدونم اهداف ازدواج چیه و اهداف ازدواج را برام توضبح بدید و... [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]

خطاب به جناب Crevice :
خب این حدسم هم درست از آب در اومد.... Wink
انشالله تا پیش بینی های بعدی..... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Skyrim , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۴۵۸۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۵۳ ب.ظ
اگه می شد هیچ روزی در سال تعطیل نباشه خیلی خوب بود. روزای تعطیل کسل کننده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA , big cloud , pioneer01 , nlp@2015
ارسال: #۴۴۵۸۵
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ ب.ظ
از نتایج کسالت روز تعطیل:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , hun73r.9h0s7 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۴۵۸۶
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  تا کی میخواد این بحث های جنسیتی ادامه داشته باشه نمیدونم
تا وقتی که جمله‌ی خانم‌ها مقدم تر هستن از بین بره Smile

یا جمله‌ی این چه طرز صحبت با یک خانم هست هم از بین بره و مثال‌های چنین
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud , Skyrim , kilookiloo , khayyam
ارسال: #۴۴۵۸۷
۲۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ
زندگی باید کرد
وقتی دستت سرد شد باید زندگی کرد
وقتی تو خوب بودی از میون این همه هجمه باید زندگی کرد
یه مشت اراجیف یادمون داد اخر سر میبینی پول از همچی مهم تره
ظاهر از همچی گیراتر...
بله زندگی باید کرد
درگیر دار جبر و هندسه عشق جز ظاهرت و پول حرفی دیگه نیست واسه زدن
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , blackhalo1989 , Riemann , RASPINA , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۴۵۸۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از نتایج کسالت روز تعطیل:

چ روز کسالت بار قشنگی!
خیلی بامزه بودند مخصوصا اولی و سومی و آخری

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۴۵۸۹
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۳:۴۲ ب.ظ
آینده پژوه ها با چه متودولوژی ای آینده رو پیش بینی می کنن؟ کمی کار می کنن یا کیفی؟

ارسال: #۴۴۵۹۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  ببخشید نمیدونستیم مادر به تنهایی بچه رو میاره! دیگه تا کی میخواد این بحث های جنسیتی ادامه داشته باشه نمیدونم
اگه طرف مقابل شما بگه من کار نمیکنم و خرج زندگی رو نمیدم مگر اینکه تو هم کار کنی و خرج خودت رو در بیاری عکس العملت چیه ؟ اگه میگی چه آدم منطقی و خوبی که این حرف شما (بچه رو به تنهایی میاره) هم درسته ولی اگه میگید نمیتونه شمارو مجبور کنه و ... الآنم حق ندارید بگید که بچه داری و مراقبت از اون وظیفه شما نیست
من خودم حاضرم با کسی ازدواج کنم که کار میکنه و من بمونم خونه آشپزی و بچه داری کنم Big Grin نمیگم این کار از کار بیرون ساده تره ولی بین کارهایی که انجام میدی وقت اضافه برای مطالعه و بازی و درس و .... هم داری Cool

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ele
ارسال: #۴۴۵۹۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۵۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  ببخشید نمیدونستیم مادر به تنهایی بچه رو میاره! دیگه تا کی میخواد این بحث های جنسیتی ادامه داشته باشه نمیدونم
اگه طرف مقابل شما بگه من کار نمیکنم و خرج زندگی رو نمیدم مگر اینکه تو هم کار کنی و خرج خودت رو در بیاری عکس العملت چیه ؟ اگه میگی چه آدم منطقی و خوبی که این حرف شما (بچه رو به تنهایی میاره) هم درسته ولی اگه میگید نمیتونه شمارو مجبور کنه و ... الآنم حق ندارید بگید که بچه داری و مراقبت از اون وظیفه شما نیست
من خودم حاضرم با کسی ازدواج کنم که کار میکنه و من بمونم خونه آشپزی و بچه داری کنم Big Grin نمیگم این کار از کار بیرون ساده تره ولی بین کارهایی که انجام میدی وقت اضافه برای مطالعه و بازی و درس و .... هم داری Cool
خانم ها (لااقل اونایی که من دیدم) به درآمد خودشون به عنوان آپشن اضافه و کمک خرج نگاه می کنن نه به عنوان مسئولیت. از طرفی حقِ کار کردن رو میخوان و از طرفی حاضر نیستن مسئولیتی در قبال این حق داشته باشن. میخوان حق درس خوندن داشته باشن اما اینکه بعدش در قبال وقت و سرمایه ای که بابت درس خوندن اونها خرج شده حاضر نیستن مسئولیت اشتغال رو به عهده بگیرن (میخوان یه کاری انجام بدن اما الزامی نمی بینن). کلا خانم ها تناسب بین حق و مسئولیت رو دوست ندارن.

بعدا نوشت: یادم نبود چنین پست هایی رو ترک کرده بودم. به هر حال شما میتونید چنین بحث هایی رو داشته باشید و به دلیل منطقی نبودن خانم ها، هیچ وقت قانع نمیشن. راه حل دیگه اینه که مثل من بیخیال فکر کردن به این قضیه بشید و کلا تمرکز کنید رو چیزای جالب تر!

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , kilookiloo
ارسال: #۴۴۵۹۲
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۳۱ ب.ظ
به دلیل منطقی نبودن خانم ها، هیچ وقت قانع نمیشن

.........

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۵۹۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۳۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  به دلیل منطقی نبودن خانم ها، هیچ وقت قانع نمیشن

.........
الان شما همه پست رو ول کردید فقط اون قسمتش رو دیدید؟!

ارسال: #۴۴۵۹۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ ب.ظ
واقعیتی که من در زندگی های مشترک دیدم اصلا با این شعار ها جور در نمیاد
حداقل در جامعه ای که من زندگی می کنم این طور هست
همه چیز پای به پاهست
نمیشه یکی مسولیت اش را انجام بده و دیگری با ی مسئولیتی زندگی کنه
زندگی میدون جنگ نیست یا یه معامله . باید همدلی و محبت هم باشه باید باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , nlp@2015
ارسال: #۴۴۵۹۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۰۴ ب.ظ
فلان چیزو باهم بخونیم... بیاین تلگرام
فلان کارو باهم بکنیم... بیاین تلگرام
خوشبحال نامزدتون... بیاین تلگرام
منو کفن کنین... بیاین تلگرام

صیغه جدیده؟! :/

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close