زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۱۸۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آخه ببین ما با کیا شدیم ۸۰ ملیون نفر !

[تصویر:  416113_CjS7P.jpg]

اینا نباید خجالت بکشن من باید حجالت بکشن که در مورد پوشش شخصی یک آدم که هیچ ربطی بهم نداره نظر میدم یا عکسشو اینور اونور میفرستم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , SEVES
ارسال: #۳۱۱۸۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  این آگهی یه کم متفاوت‌تر از بقیه آگهی‌های
.
.
.
.
.
.
..
.
. فریمورک‌های تحت وب خودشون.
anavasat.com ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم و برای مصاحبه و آشنایی بیشتر هماهنگ کنیم.

------------------------------------------------------------

دانش بنیان هست آیا؟؟؟
سربازی میشه اونجا گذراند آیا اگر دانش بنیان هست؟؟؟
ارسال: #۳۱۱۸۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ
امروز آخرین پروژه هم تحویل دادم رفت , تابستونم رسما شروع شد RolleyesRolleyes

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۱۱۸۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
یکی جدیدا اومده تو گروه فامیلی ما تو تلگرام (جدیدا فامیل شده. فامیل سببیه). بعد اون یکی اومده میگه: من خواهر پسر دخترخاله مادر شوهرت هستم.
یعنی روابط فامیلی در حد لالیگا! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۱۹۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
چقدر خوبه که فصل ۴ شرلوک داره میاد Smile خیلی خوشحالم. Smile

پی نوشت: از پریروز که از خونه ی اقوام برگشتیم دارم توی مصرف آب بیشتر مراعات میکنم. خیلی بی آب هستن بعضی شهرا. یه کم حواسمون باشه.

پی تر نوشت: گول خوردم. ۲۰۱۷ میاد :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , karbar , ts2927
ارسال: #۳۱۱۹۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دانش بنیان هست آیا؟؟؟
سربازی میشه اونجا گذراند آیا اگر دانش بنیان هست؟؟؟

نه، دانش بنیان نیست!
ارسال: #۳۱۱۹۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینا نباید خجالت بکشن من باید حجالت بکشن که در مورد پوشش شخصی یک آدم که هیچ ربطی بهم نداره نظر میدم یا عکسشو اینور اونور میفرستم

شما ناراحت نباش رفیق !
کسی که اینجوری تیپ میزنه عقده ی دیده شدن داره , که ما هم داریم کمکش می کنیم ! فقط همین !

چرا به من ربط نداره ؟
داره تو اجتماعی قدم میزنه که سهم من ازش دقیقاً به اندازه ی سهمیه که اون ازش داره !
من هم تا حالا هرجور دلم خواسته تیپ زدم و در جامعه گشتم , اما هیچوقت به عرف جامعه بی احترامی نکردم .

در لباس پوشیدن
بعضی ها سنت گرا هستن و تیپ های محدود و تعریف شده ای دارن
بعضی ها نو گرا هستن و غالباً تابو شکنی می کنن و خیلی پایبند خط کشی های سفت و سخت نیستن , همون کسایی که بهشون می گیم مد گرا
اما بعضیا نه سر سنت گرایی دارن و نه سودای مدگرایی , بلکه فقط میخوان به هنجار های جامعه دهن کجی و بی احترامی کنن !
که من یکی هیچوقت جلوی این گروه سوم سکوت نخواهم کرد ! شما اگه دوست داری مختاری .

این عقیده ی آبکی "به من چه ! " یه عقیده ی تزریقی و بی اساس هست , که اینروزا آدمایی که پز روشنفکری دارن بدون هیچ تعقلی فقط و فقط کاپی پیستش کردن تو ذهن خودشون !
که برام عجیبه شما هم رفتید تو صفشون !
راستش از شما توقع نداشتم !

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Mina_J , samaneh@90 , SepidehP
ارسال: #۳۱۱۹۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  چقدر خوبه که فصل ۴ شرلوک داره میاد Smile خیلی خوشحالم. Smile

پی تر نوشت: گول خوردم. ۲۰۱۷ میاد :|

آره Big Grin الکی فکر کردم جدی جدی داره میاداااا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۱۹۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
چقدر زیباست واقعا:

نوش من نیش مکن، دورم از خویش مکن
جگرم ریش مکن، دورم از خویش مکن
آرزوی دل من، حل همه مشکل من
مقصد حاصل من، دورم از خویش مکن
بتو من زنده شدم جان پاینده شدم
شمع پاینده شدم دورم از خویش من
بیتو ای جان کسی بر نیارم نفسی
چون زید بیتو کسی دورم از خویش مکن
ای روان دو جهان آشکارا و نهان
از تو دوری نتوان دورم از خویش مکن
تاج من افسر من سر من سرور من
هادی و رهبر من دورم از خویش مکن
راه من منزل من بحر من ساحل من
آشنای دل من دورم از خویش مکن
یار من یاور من دل من دلبر من
مونس و غمخور من دورم از خویش مکن
گرچه هستند بسی نیست از بهر کسی
جز تو فریاد رسی دورم از خویش مکن
از رخت هستی فیض و ز لبت مستی فیض
وز قدرت پستی فیض دورم از خویش مکن

خواستم چند مصرعش رو بیارم دیدم واقعا همش زیباست. این هم جایی که منو به این شعر رسوند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آرزوی دل من، حل هر مشکل من
ای همه حاصل من، دورم از خویش مکن
ارسال: #۳۱۱۹۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اما بعضیا نه سر سنت گرایی دارن و نه سودای مدگرایی , بلکه فقط میخوان به هنجار های جامعه دهن کجی و بی احترامی کنن !
ببخشید وسط بحث دونفری‌تون می‌پرم.
من هم دوست ندارم کسی به هنجارهای جامعه بی‌احترامی کنه. مثلاً اصلاً تحمل نمی‌کنم کسی با خودش سگ بیاره توو پارک (هیچ ربطی هم به اینکه اسلام در مورد سگ چی گفته نداره). اما بعضی از هنجارها نسبی هستند. مثلاً در مورد کفش این بابا، من هم خوشم نیومد ولی از آستانه‌ی تحملم تجاوز نمی‌کنه. همینطور که در صفحه‌ی قبل هم گفتم بدم میاد وقتی کسی یقه ولایتی می‌پوشه، چون یه سری از افراد از جلوی چشمم رد می‌شن ولی باز برام مشکلی نیست، یعنی خوشم نمیاد ولی تحمل می‌کنم. اما بحث اینکه کدوم مورد هنجار جامعه رو شکسته و چقدر شکسته و رفتار ما در قبالش باید چجوری باشه، به نظرم بهتر هست به قانون مراجعه کنیم (به هر حال قانون بد از بی‌قانونی بهتر هست) چون در غیر این صورت هرج و مرج پیش میاد. مثلاً از نظر یه عده (که شاید تعدادشون کم باشه یا زیاد باشه) موسیقی و کنسرت به هنجار جامعه دهن کجی می‌کنه، در نتیجه با گرز و زنجیر وارد میدان می‌شوند. یا مثلاً در نظر یک عده‌ی دیگه و در یک جغرافیای خاص، مانتو به هنجار جامعه توهین کرده و از طریق خودشون اقدام کردند. یا مثلاً افراد "به اصلاح" بدحجاب، هنجارهای افراد مذهبی و سنتی (که تعدادشون کم نیست) رو رعایت نمی‌کنند (که اتفاقاً در این مورد قانون هم پشتیبان گروه دوم هست) ولی به هر دلیلی، بخش قابل توجهشون، کم و بیش تحمل می‌کنند. به نظرم مادامی که از قانون جامعه تخطی نکردند ما نمی‌تونیم بهشون چیزی بگیم (با فرض اینکه مجری قانون هم شخص من و شما هستیم و مرجع مربوطه‌ای هم نیست) چون با جواب "به شما ربطی نداره" از طرفشون مواجه خواهیم شد، همانطوری که اگر الان کسی به من بگه چرا آستین کوتاه می‌پوشی میگم به شما ربطی نداره. توجه کنیم که همین آستین کوتاه، یک زمانی خودش شدیداً ضدهنجار و ضدارزش بود، پس شاید چیزهایی که ما فکر می‌کنیم ضدهنجار هستند، از دید خودمون داریم نگاه می‌کنیم و دو سال دیگه حتی خود ما هم این نظر رو نداشته باشیم.

امیدوارم منظورم رو تونسته باشم برسونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Pure Liveliness , codin , Saman
ارسال: #۳۱۱۹۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینا نباید خجالت بکشن من باید حجالت بکشن که در مورد پوشش شخصی یک آدم که هیچ ربطی بهم نداره نظر میدم یا عکسشو اینور اونور میفرستم

شما ناراحت نباش رفیق !
کسی که اینجوری تیپ میزنه عقده ی دیده شدن داره , که ما هم داریم کمکش می کنیم ! فقط همین !

چرا به من ربط نداره ؟
داره تو اجتماعی قدم میزنه که سهم من ازش دقیقاً به اندازه ی سهمیه که اون ازش داره !
من هم تا حالا هرجور دلم خواسته تیپ زدم و در جامعه گشتم , اما هیچوقت به عرف جامعه بی احترامی نکردم .

در لباس پوشیدن
بعضی ها سنت گرا هستن و تیپ های محدود و تعریف شده ای دارن
بعضی ها نو گرا هستن و غالباً تابو شکنی می کنن و خیلی پایبند خط کشی های سفت و سخت نیستن , همون کسایی که بهشون می گیم مد گرا
اما بعضیا نه سر سنت گرایی دارن و نه سودای مدگرایی , بلکه فقط میخوان به هنجار های جامعه دهن کجی و بی احترامی کنن !

این عقیده ی آبکی "به من چه ! " یه عقیده ی تزریقی و بی اساس هست , که اینروزا آدمایی که پز روشنفکری دارن بدون هیچ تعقلی فقط و فقط کاپی پیستش کردن تو ذهن خودشون !
که برام عجیبه شما هم رفتید تو صفشون !
راستش از شما توقع نداشتم !

الان اومدم جواب شما را بدهم دیدم حرفو عینا بهنام زده. قانون را برای همین گذاشتن. حتی در قانون هم اومده اگر فلانی متهم به قتل هم هست تا زمانی که حکم دادگاه عادل نباشه نمیتونید اسمشو ببرید بعد شما اومدین عکس یک نفرو گذاشتید چون از لباس پوشیدنش خوشتون نیومد؟ تازه عکس بی طرفانه هم نه یک عکس و زیرش هم کپشن تمسخر آمیز. اگر هرکسی بخواد خودش خودجوش عمل کنه میشه... میشه همین وضع امروز مملکت.
اگر از من توقع نداشتید احتمالا کلا برداشتتون از شخصیت من چیز نادرستی بود و خوشحالم که الان بهتر منو میشناسید دوست عزیزShy
من بحثو تموم شده در نظر میگیرم چون خواستم اگر حواستون نبود متوجه ...(مسئله ای که از دیدگاه من عیبه) بشید ولی اگر چیزهایی که نوشتید عقیدتونه با ده صفحه نوشتن هم کاری پیش نمیره.
موفق باشین
ارسال: #۳۱۱۹۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  قانون را برای همین گذاشتن. حتی در قانون هم اومده اگر فلانی متهم به قتل هم هست تا زمانی که حکم دادگاه عادل نباشه نمیتونید اسمشو ببرید بعد شما اومدین عکس یک نفرو گذاشتید چون از لباس پوشیدنش خوشتون نیومد؟ تازه عکس بی طرفانه هم نه یک عکس و زیرش هم کپشن تمسخر آمیز. اگر هرکسی بخواد خودش خودجوش عمل کنه میشه... میشه همین وضع امروز مملکت.
منم موافقم که عکس رو نباید این طوری منتشر می کردن. ولی مساله آزادی در پوشش برای ما شاید چیز بدیهی باشه ولی از دید یک پدر یا مادر که به قضیه نگاه کنید، نگرانی ها تون بیشتر میشه.
ارسال: #۳۱۱۹۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  انون را برای همین گذاشتن. حتی در قانون هم اومده اگر فلانی متهم به قتل هم هست تا زمانی که حکم دادگاه عادل نباشه نمیتونید اسمشو ببرید بعد شما اومدین عکس یک نفرو گذاشتید چون از لباس پوشیدنش خوشتون نیومد؟ تازه عکس بی طرفانه هم نه یک عکس و زیرش هم کپشن تمسخر آمیز. اگر هرکسی بخواد خودش خودجوش عمل کنه میشه... میشه همین وضع امروز مملکت.
منم موافقم که عکس رو نباید این طوری منتشر می کردن. ولی مساله آزادی در پوشش برای ما شاید چیز بدیهی باشه ولی از دید یک پدر یا مادر که به قضیه نگاه کنید، نگرانی ها تون بیشتر میشه.
اتفاقا به نظرم منتشر کردن این موضوعات موجب نگرانی میشه. والا این مسائل توی هر جامعه ای وجود داره و مطمئن باشید اگر از سطح بی خطرش بالا بره قانون کنترل میکنه. من خودم چند روز پیش توی BRT یه آقایی دیدم به دستاش لاک صورتی زده بود خب من بیام عکس بگیرم مسخرش کنم مشکلی رو حل میکنه؟ جز اینه که پدر و مادر من نوعی میبینه و فکر میکنه نصف تهران اینطوری رفتار میکنن و نگران میشه برای موضوعی که شاید خیلی ها توی زندگیشون هم باهاش روبرو نشده باشن! حرف های شما را میفهمم ولی راه حلش این نیست (که خودتون هم همینو فرمودین البته)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , sss
ارسال: #۳۱۱۹۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
به قول ترکا، صلوات مَحَمَّدی پسند عنایبت فرمائید [تصویر:  416266_4.gif]

راستی اینکه چرا به مُحَمَد میگیم مَحَمَد (و هزاران مورد مشابه) رو بعدا میگم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Pure Liveliness , NP-Cσмρℓєтє , همیلا
ارسال: #۳۱۲۰۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ
به شونصد جا باید کد و پیامک بفرستی تا پیغام تبلیغاتی نیاد، پس فرداش بازم به کنسرت فرزاد فرزین دعوت میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close