زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۱۵۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ق.ظ
سلام
دوستان اینجا کسی کتاب تا به حال چاپ کرده؟
من یکسری راهنمایی هایی لازم داشتم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۱۵۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ق.ظ
چند وقتی هست توی درست و غلط زندگیم گیر کردم...
متاسفانه معیارهام تغییر کرده و میدونم که تغییر خوبی نبوده...شایدم بوده...نه.. فکر نمیکنم!
:|

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۱۱۵۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ق.ظ
عه مانشت! چه خبرا؟ Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۱۱۵۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  مشکل از اپدیت کردن وزن هاست یه جایی اش اشتباه کردی بررسی کن حتما
پ.ن: چرا با جاوا؟Huh
به ازای یک ورودی دستی تمام مقادیر رو محاسبه کردم :| الآن داده هارو نرمال کردم یکم بهتر شد ولی بازم ۴۰ درصد مواقع همون اتفاق میفته!
وزن ها و تعداد نورون های لایه هیدن رو چطور تغییر بدم که تغییر ورودی ها بیشتر روی خروجی دیده شه ؟

وزن های اولیه ات رو رندوم در نطر بگیر بین [۱,۱-] بین تغییرات چطور هست یا اینکه بایاس اضافه کن اگه نداری یا اگه داری حذفش کن ودر حالت کلی تر شاید ماهیت دیتاستت اینجوری هست برای اطمینان یه بار رسمشون کن تو مطلب ببین اختلاف کلاس هات چطوری هست . یا اینکه پراکندگی داده ات رو مورد بررسی قرار بدده شاید کارت مشکل نداشته باشه

بنظرم بهتره یک تاپیک جدید در بخش دروس ارشد باز کنن و سوالشون رو اونجا با ذکر جزئیات بیشتری مطرح کنند تا شاید کسی بتونه کمک کنه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۱۱۶۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
به نظر آموزش خوبیه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته برای برنامه نویسی رو منابع فارسی حساب نکنید.

پ.ن: مدیرا اگه فکر می کنن تبلیغه پست رو حذف کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Avril89
ارسال: #۳۱۱۶۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: مدیرا اگه فکر می کنن تبلیغه پست رو حذف کنن.
حاجی ما از دست تو جرأت نداریم پست‌های خودمون رو حذف کنیم، بعد بیایم پست تو رو حذف کنیم؟ [تصویر:  416139_17.gif] [تصویر:  416139_109.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۱۶۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: مدیرا اگه فکر می کنن تبلیغه پست رو حذف کنن.
حاجی ما از دست تو جرأت نداریم پست‌های خودمون رو حذف کنیم، بعد بیایم پست تو رو حذف کنیم؟ [تصویر:  416139_17.gif] [تصویر:  416139_109.gif]
نه دیگه، به مدیرا مجوز دادم در صورت صلاحدید و بدون اطلاع قبلی و بعدی حذفش کنن.

ارسال: #۳۱۱۶۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه دیگه، به مدیرا مجوز دادم در صورت صلاحدید و بدون اطلاع قبلی و بعدی حذفش کنن.
شوخی کردم، من همیشه پشتت بودم فقط هم به فکر رشدت بودم [تصویر:  416141_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۱۶۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ
بعضیا هستن بازار خراب کن هستن! پروژه ای که X تومان میشه رو قیمت کمتر میدن بعد با کیفیت پایین تحویل میدن. اینا هم دید بقیه رو نسبت به کامپیوتریا خراب می کنن هم خودشون به وقتش ضرر می کنن (با شکستن قیمت ها). اما واکنش من در اینجور مواقع ساده است. هر وقت کسی به من میگه که فلانی همین کار رو با قیمت کمتری انجام میده من بهش میگم: «بده به همون برات انجام بده». چون میدونم هر چیزی قیمتی داره. وقتی کسی داره قیمت پایین تری میده قراره کار بی کیفیتی رو تحویل بده و مشتری دیر یا زود به کیفیت پایین کاری که تحویل گرفته پی می بره. اونوقته که دیگه سر قیمت با من چونه نمیزنه بلکه حاضره قیمت مورد نظر من رو بده فقط کار با کیفیت تحویل بگیره.

سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Riemann , Skyrim , virtual girl , Parisa-SH , mahyamk , Avril89 , نارین
ارسال: #۳۱۱۶۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: مدیرا اگه فکر می کنن تبلیغه پست رو حذف کنن.

Big Grin Big Grin Big Grin
ارسال: #۳۱۱۶۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
-----------------------------------------
ارسال: #۳۱۱۶۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قیمت پایین تری میده قراره کار بی کیفیتی رو تحویل بده و مشتری دیر یا زود به کیفیت پایین کاری که تحویل گرفته پی می بره. اونوقته که دیگه سر قیمت با من چونه نمیزنه بلکه حاضره قیمت مورد نظر من رو بده فقط کار با کیفیت تحویل بگیره.
سایت خوبیه . من یه سال پیش یا قبل تر بود رفتم و مسیری که برای یادگیری جاوا قرار داده دیدم . برای شروع java ee که خیلی شروعش گمراه کنندس به نظرم , خیلی خوب بود

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۱۱۶۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضیا هستن بازار خراب کن هستن! پروژه ای که X تومان میشه رو قیمت کمتر میدن بعد با کیفیت پایین تحویل میدن. اینا هم دید بقیه رو نسبت به کامپیوتریا خراب می کنن هم خودشون به وقتش ضرر می کنن (با شکستن قیمت ها). اما واکنش من در اینجور مواقع ساده است. هر وقت کسی به من میگه که فلانی همین کار رو با قیمت کمتری انجام میده من بهش میگم: «بده به همون برات انجام بده». چون میدونم هر چیزی قیمتی داره. وقتی کسی داره قیمت پایین تری میده قراره کار بی کیفیتی رو تحویل بده و مشتری دیر یا زود به کیفیت پایین کاری که تحویل گرفته پی می بره. اونوقته که دیگه سر قیمت با من چونه نمیزنه بلکه حاضره قیمت مورد نظر من رو بده فقط کار با کیفیت تحویل بگیره.

عقیده من اینه که هنوز تو ایران به اون سطح دانش و فرهنگ نرسیدیم، تا اون زمان باید با این نگرش کمی گرا بسوزیم بسازیم، نقشه کشی برقم اینطوریه یجورایی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۱۱۶۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
دانشگاه شریف یه حرکتی زده که در حد یک بچه ۹ ساله هست. اومده اسامی افراد قبولی دکتری رو با ذکر کلیه مشخصاتش تو سایت زده، بعد ملت رفتن تو سایت سازمان سنجش اطلاعات شخصیشون رو کشیدن بیرون که کجا درس خوندن رتبه شون چند بوده و ... کلا حریم شخصی و خصوصی شون رو زیر پا گذاشتن و بهش تجاوز کردن.
خیلی حرکت بچگانه و بی تدبیرانه ای بوده و از اون زشت تر حرکت افرادی که اقدام به چک کردن پروفایل قبولی های آزمون دکتری کردن. واقعا احترام به یکدیگر جاش بین ما خالیه!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , MiladCr7 , sss , virtual girl , Parisa-SH , RASPINA , نارین , ele
ارسال: #۳۱۱۷۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دانشگاه شریف یه حرکتی زده که در حد یک بچه ۹ ساله هست. اومده اسامی افراد قبولی دکتری رو با ذکر کلیه مشخصاتش تو سایت زده، بعد ملت رفتن تو سایت سازمان سنجش اطلاعات شخصیشون رو کشیدن بیرون که کجا درس خوندن رتبه شون چند بوده و ... کلا حریم شخصی و خصوصی شون رو زیر پا گذاشتن و بهش تجاوز کردن.
خیلی حرکت بچگانه و بی تدبیرانه ای بوده و از اون زشت تر حرکت افرادی که اقدام به چک کردن پروفایل قبولی های آزمون دکتری کردن. واقعا احترام به یکدیگر جاش بین ما خالیه!!
اصن هنگم کی اینکارو کرده!! Big Grin
حالا سرقت اطلاعات هیچی؛ حتی ممکنه برای ثبت تعهد و صلاحیت عمومی که از ۱۲ ام مرداده توسط سایت سنجش دردسرساز بشه واسه قبول شده ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close