زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۸۷۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستای جدیدم Smile

هر دوشون یه مدلن فقط رنگشون فرق داره؟
...
بله به نظر من هم جفتشون یکی هست
شباهت به عکسایی که گذاشتید داره، ولی اینا نوک برگاش صاف هست و گلدون من اینطوری نیست

اگر دوست داریدشون، عکسش رو تو گوشی یا ... ببرید و نشون گلفروشی بدین، اونا راهنماییتون میکنن

(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  گل دوست دارم ولی نمی دوم باید چطوری نگه داری کرد هر چی می خرم یا خشک میشه یا گل نمیده ):
موقع خرید، خوب در مورد نحوره نگهداری سوال کنید. میزان آب و نور و ...
و بهشون محبت کنید، باهاشون حرف بزنید، گلها حس رو میفهمن. من حتی شده گلام رو ببوسمBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , targol , diligent
ارسال: #۱۵۸۷۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این چند تا گل من. بیشتر فکر می کنم چون خونمون نور زیادی نداره این طوریه. باید گلی نگه دارم که نور کم بخواد.
[تصویر:  345123_0mtbrc5lkowmwoq695qi.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینا کدومشون گلن؟ اینا که کاکتوس ایناست.
ارسال: #۱۵۸۷۳
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط vesta.)
Aurora جان این گلدونهایی که انتخاب کردی، خب بعضیاشون اصلا گل نمیدن بعضیاشون هم ممکنه هر چندسال یبار گل بدن یا نه با توجه به شرایطشون. کاکتوس معمولا چند نمونه اش گل میده
ولی اون گلدون گل محمدی که داری، فکر کنم طوریشه. خب الان باید غنچه میداد ولی اون غنچه هاش باز شده و خشک شده!!!
وقتی گل میخری بگو برای آپارتمان میخوای یا فضای کم نور
چندوقت یک بار هم باید خاکش و گلدونش رو تغییر بدی، من خودم خاک "پرلیت" برای گلهایی که کاشتم استفاده کردم

کاکتوسات رو تو این گلدون سرامیکیهای کوچیک خوشرنگ بگذار، بعد بگذار تو خونه، خیلی خوشگل میشن
ما تو گلدون توت فرنگی هم داشتیمSmile خودمون دلمون نمیامد بخوریمش، یکی اومده بود همه رو خورد Sad
من یدونه گلدون دیدم، انار بود، گل انارای کوچیک... عاشقش شدم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , emahii
ارسال: #۱۵۸۷۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ
دوست دارم همه مریضا شفا پیدا کنند.خدایا ببخشید من اشتباه کردم.
اشتباه کردم.
تو کمک کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , rahhil , alim93 , salam5
ارسال: #۱۵۸۷۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ین چند تا گل من. بیشتر فکر می کنم چون خونمون نور زیادی نداره این طوریه. باید گلی نگه دارم که نور کم بخواد.

احساس می کنم گل هات یه چی کم دارن . یا نور کافی ندارن یا خاکش مناسب نیست...

من که عاشق گل ام . ولی جای نگهداری گل را نداریم. خیلی دوست داشتم یه گلخونه داشتم که توش انواع گل ها را نگهداری می کردم. وقتایی که می خواستم تنها باشم میرفتم تو گلخونه ام!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , mahyamk , emahii
ارسال: #۱۵۸۷۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
نقل قول: من که عاشق گل ام . ولی جای نگهداری گل را نداریم. خیلی دوست داشتم یه گلخونه داشتم که توش انواع گل ها را نگهداری می کردم. وقتایی که می خواستم تنها باشم میرفتم تو گلخونه ام!

آره اگه یه همچین جایی می شد آدم داشته باشه خیلی خوب می شد.یه چندساعتی به دور ازهمه چیز می رفتی و به گل وگیاهت می رسیدی. آخ که چه کیفی می داد.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , vesta , emahii
ارسال: #۱۵۸۷۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
نقل قول: من که عاشق گل ام . ولی جای نگهداری گل را نداریم. خیلی دوست داشتم یه گلخونه داشتم که توش انواع گل ها را نگهداری می کردم. وقتایی که می خواستم تنها باشم میرفتم تو گلخونه ام!

آره اگه یه همچین جایی می شد آدم داشته باشه خیلی خوب می شد.یه چندساعتی به دور ازهمه چیز می رفتی و به گل وگیاهت می رسیدی. آخ که چه کیفی می داد.

من عاشق بن سای ام ... ولی خب پولم نمیرسه بخرم

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol
ارسال: #۱۵۸۷۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ
ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﯾﻨﯽ …
ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﻣﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﻧﺒﻮﺩ ﻭ ﺑﻬﻢ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﻧﮕﻔﺖ …
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ علتش این باشه ﮑﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﻡ ﻧﯿﺲ
ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ خواهرم حجابتو رعایت کن :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Nesyan , vesta , RASPINA , **sara** , alim93 , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۸۷۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط Densike.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﯾﻨﯽ …
ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﻣﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﻧﺒﻮﺩ ﻭ ﺑﻬﻢ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﻧﮕﻔﺖ …
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ علتش این باشه ﮑﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﻡ ﻧﯿﺲ
ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ خواهرم حجابتو رعایت کن :|
تولدتون مبارک ...

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , nanajoon
ارسال: #۱۵۸۸۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط farhud.)
سیزده را همه عالم به در امروز از شهر
من خود آن سیزدهم کز همه عالم بدرم
.
.
.
.
.
.
.
شرمنده، شعر سوخت شد:-D خواستم پیشدستی کنم:-D

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon
ارسال: #۱۵۸۸۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط targol.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من عاشق بن سای ام ... ولی خب پولم نمیرسه بخرم
درخت انار از خانواده بن سای ۲۰۰۰۰۰۰ تومان Confused
ما یه دونه اش رو داشتیم، بخشیدیم . واقعا اینقدر ارزش دارن؟! Huh
خیلی زشته بریم پسش بگیریم؟ Big Grin

(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  گل دوست دارم ولی نمی دوم باید چطوری نگه داری کرد هر چی می خرم یا خشک میشه یا گل نمیده ):
منم هر وقت با هزار مشقت رفتم گل مورد علاقم رو پیدا کردم و خریدم پدر جان عزیز نهایت یکسال تحملش فرمودن بعد زدن کلا خشکش کردن
واقعا از این همه علاقه پدرم به خودم و علاقه مندیهام حیرت زده ام Big Grin

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , RASPINA , alirezaei , vesta , emahii
ارسال: #۱۵۸۸۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
دیروز رفتیم یه عروسی.. جای همه خالی.. هوا عالی، رقص محلی بختیاری ها بود که من خیلی دوست دارم Smile خواهرزادمم بعد از ۹ ماه دیدم...لواشک خوردم Big Grin همه چی خیلی خوب بود Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , barca , vesta , sahar salehi , Nesyan , RASPINA , alirezaei , **sara** , x86 , alim93 , emahii , so@ , salam5
ارسال: #۱۵۸۸۳
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  دیروز رفتیم یه عروسی.. جای همه خالی.. هوا عالی، رقص محلی بختیاری ها بود که من خیلی دوست دارم Smile خواهرزادمم بعد از ۹ ماه دیدم...لواشک خوردم Big Grin همه چی خیلی خوب بود Smile
سلامتی همه بختیاری ها Smile
مسجد سلیمانی هستید یا چهار محالی ؟

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , alim93 , so@
ارسال: #۱۵۸۸۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  دیروز رفتیم یه عروسی.. جای همه خالی.. هوا عالی، رقص محلی بختیاری ها بود که من خیلی دوست دارم Smile خواهرزادمم بعد از ۹ ماه دیدم...لواشک خوردم Big Grin همه چی خیلی خوب بود Smile
چه خوبه وقتی خوشحالیم هم از خوشحالیمون بگیم
آقو منم بگمBig Grin
کلی با خواهر زاده ام شیطونی کردم
بعد انقدر دوتایی جیـــــــــــغ زدیم. خیلی حال داد
از یکی از شیطنت های سالمم بهتون بگم که امروز انجامش دادمTongueTongue زنگ میزنم داداشم یا آبجیم یا خونه که این روزها معمولا مادربزرگ جواب میده، بعد یدفعه داد میزنم "اااااااااااااالو" فکر کن اونام تو موقعیت های نامناسبBig Grin مثلا امروز آبجیم تو بیمارستان شیفت کاریش بود، یدفعه غافلگیر میشن، میزنن زیر خندهBig GrinTongue انقدر حال میده، خیلی شاد میشن. مادربزرگمم انقدر قوربون صدقه ام میره... میگه قوربون صدات بشم

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , alirezaei , diligent , **sara** , alim93 , emahii , abji22 , soheila-zd
ارسال: #۱۵۸۸۵
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط vesta.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شما هم شیطون هستینا Tongue
چه مادر بزرگ مهربونی دارین Smile
بله شیطنت دارم و امان از لحظه ای که گل کند Tongue
مادربزرگم این روزا طفلک تنها میمونه وقتی نیستیم، ذوق میکنه خب اینطوری، بعد بهش میگم برام یه چایی تازه دم درست کن که دارم میام، اینطوری متوجه میشه که همه چی خوبه و سرحال میشه... گاهی حوصله داشته باشم کلی سر به سرشون میگذارم و میخندونمشون، میگه خدایا آخه کی نوه اینطوری داره منم میگم آخه کی همچین مادربزرگی داره Smile

انشاالله دل همگی شادی های واقعی داشته باشه

(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  خوش به حالتون چقد با گلها سر و کله می زنید و حوصله دارین! تو دنیای اکثر پسرا گل فقط یه معنی داره اونم توپی که وارد دروازه شده! Big Grin
حالا من فکر کردم یخورده احساسات میخواین به خرج بدین و گل برای کسی که دوستش دارین، هدیه ببرین Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , Riemann , alirezaei , diligent , Nesyan , **sara** , tabassomesayna , emahii

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close