زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸ خرداد سالروز تولد انجمن مانشت

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ ب.ظ
با سلام خدمت کاربران گرامی

هشتم خرداد سال ۱۳۸۹ اولین ارسال انجمن مانشت توسط خانم mahdieh-Z و در مباحث مربوط به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
انجام گردید.
در مدت زمان بسیار اندکی (حدود یک هفته) انجمن مانشت جامعه‌ای با ۱۰۰ نفر عضو فعال بود.
از اون زمان تا کنون شش سال می‌گذره، تعداد ارسال‌ها حدود ۳۱۵ هزار و تعداد اعضا نیز کمی بیش از ۱۲۸ هزار نفر هستند.

هدف مانشت از ابتدای شکل‌گیری تا زمان حال، ایجاد محیطی صمیمی جهت دستیابی به اطلاعات لازم در تمامی زمینه‌های مهندسی کامپیوتر و فن‌آوری اطلاعات و رشته‌های پیرامونی بوده است. هر چند در این مسیر گاه بسیار تند و گاه بسیار آهسته قدم برداشتیم.

خوشحالم که هفتمین سال فعالیت مانشت هم داره شروع می‌شه و این انجمن همچنان با تمامی مشکلاتی که در راه اون وجود داشته پا بر جاست. در این راه دل‌های بسیاری از مانشت آزرده شده و بسیاری نیز برای ادامه این جریان دعا کرده‌اند. من و سایر مدیران طبیعتاً در راه اداره مانشت دچار خطاهای فراوانی شدیم.

به شخصه آرزوی زندگی بسیار با نشاط و پر از موفقیت برای تمامی اعضای این انجمن و سایر مهندسان خوش فکر ایرانی دارم. ان شا الله روزی آوازه موفقیت جوانان ایرانی در سرتاسر دنیا طنین انداز شده و سایه فقر و بی‌کاری از سر این سرزمین پاک و مقدس پاک شود.

پ.ن: ۶ سال پیش ادبیاتم خیلی بهتر و حماسی‌تر بود. واقعاً گرد پیری بر روی نوشته‌های من هم نشسته!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Saman , blackhalo1989 , diligent , The BesT , alirezaei , MajidNasiri , aamitis , so@ , pezhman.m-AI , Skyrim , Milestone , 10:30 , RASPINA , d_felfelak , Pure Liveliness , yayarety , morweb , saeidkhan , jazana , afrooz-OMD , maryam_92a , mrsh1372 , prosaied , tohidi4503 , samaneh@90 , Menrva , Nesyan , پشتکار , hun73r.9h0s7 , dastan00 , Paraande , smasoud , RezaTaheri , elhamgh , Ms. Saba , noyasystem
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ
تفلد ، تفلد ، تفلدت مبارک....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , pezhman.m-AI , morweb
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: ۸ خرداد سالروز تولد انجمن مانشت
سلام.
چه جالب
۸ خرداد روز تولد منم هست.Heart
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , prosaied , hun73r.9h0s7
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ
جناب دکتر تبریک و خدا قوت.
سریع برم سر اصل موضوع. خیلی وقته مانشت رو دنبال میکنم.
وجود نظم تو انجمن یه چیز لازمه. مانشت بهم ریخته و شلخته شده!! دلیلش هم ما کاربرا هستیم متاسفانه ...
من سال ۹۲ یادمه که چطور از طرف بعضی از کاربرا به مدیران مخصوصا فرداد حمله میشد!!!
من خودم خوشبختانه یه مورد سوءسابقه بیشتر تو پروندم بیشتر نیست، که اونم خداییش یه انتقاد از طریق پیام بود و تو همین ایام کنکور خوندن وقتی دنبال یه موضوعی بودم و بی نظمی عظیم بوجود اومده تو تاپیک های کنکور ۹۵ رو دیدم رسما از ایشون معذرت خواهی کردم. چون تازه قدر وجود مدیر و ناظم برای انجمن رو فهمیده بودم.
اینکه مدیران به خاطر انتقاد کاربران دلسرد بشن طبیعیه وبهشون باید حق داد ... ولی تکلیف چیه بالاخره؟؟ انجمن رها بشه و هر تاپیکی تو هر بخشی زده بشه؟

الان تو بخش انتخاب رشته یه تاپیک ایجاد شده برای جمع بندی درصدهای احتمالی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میخاستم بهشون بگم چرا اونجا ؟؟ ولی هر چی گشتم ... نفهمیدم کجا ؟؟!!!! به عنوان مثال تو بخش کارنامه های اولیه زیر انجمنی برای سال ۹۵ وجود نداره، در واقع تو اکثر بخش های انجمن هنوز زیر انجمن سال ۹۵ راه نیفتاده.
قطعا ما متوجه این موضوع هستیم که جواب دادن به سوالات درسی کاربرا وظیفه مدیران سایت نیست و باید با تعامل کاربرا بهش رسید.
اما ایجاد نظم انظباط تو انجمن فقط از دست مدیران سایت بر میاد.
من کاربر سمجی بودم و به هر طریق بود اون استفاده ای که از مانشت مدنظرم بود رو بردم، ولی با این همه سماجت الان وقتی میخام برم سراغ یه موضوعی که قبلا سراغش رفته بودم واقعا به مشکل بر میخورم.
مانشت جای خیلی خوب و دارای کاربرهای خیلی خوبتر هست. امیدوارم با همت مدیران سایت این ایرادات و درهم ریختگی ها حل بشه.
به هر حال چیزی از علاقه من به مانشت کم نمیشه HeartHeartHeart

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosaied , admin , hun73r.9h0s7
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ
مانشت خیلی کمکم کردی
تولدت خیلی مبارک

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ق.ظ
اینجا از همه دوستانی که طی این سالها مدیریت رو انجام دادند
آقای تنهایی عزیز که به رغم مسوولیت دانشجوی دکتری بودن، دلسوزانه پیگیر همه چی بودن
آقا فرداد، آقای هاتف که الان نمی دونم کجان ولی توصیه ها و منابعی که گذاشتن هنوز کار خیلی ها رو راه می اندازه
آقای موریس و خانم بچه مثبت و همه همه دوستان
ممنونم

بچه های کامپیوتر که نظام مهندسی ندارن :-(

دلمون به همین انجمن و دوستان مون توی اینجا خوشه

واقعا خدا خیرتون بده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , prosaied , admin
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ق.ظ
سالروز تولد مانشت مبارک فقط من یک نظری میدم کاش یکم طراحی سایت متفاوت میشد یکم زیباتر تا با سالروزش کمی متفاوترم بشد ناسلامتی تمام مانشتیا عزیز کامپیوتریند ایشالله هم درس تعامل انسان با کامپیوترم پاس کردند نمیدانم اما طراحیش قویتر بشد خیلی بهترچون حیف این گروه خوب است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosaied
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ
[تصویر:  happy_birthday_dude_napkins_paper_napkin...g?rlvnet=1]

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ق.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  سالروز تولد مانشت مبارک فقط من یک نظری میدم کاش یکم طراحی سایت متفاوت میشد یکم زیباتر تا با سالروزش کمی متفاوترم بشد ناسلامتی تمام مانشتیا عزیز کامپیوتریند ایشالله هم درس تعامل انسان با کامپیوترم پاس کردند نمیدانم اما طراحیش قویتر بشد خیلی بهترچون حیف این گروه خوب است
اگر ایده خاصی دارید استقبال می‌شه ازش.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ
مانشت
یادآور خاطره های خوب
آشنایی های خوب و موثر
و همچنان مفید
طوری که همه اعضا بهش وابستگی و تعلق خاطر پیدا میکنن
و نمیشه ازش دل کند
: )
با آرزوی پیشرفت :ایکس

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , prosaied , crevice
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ
تولدت مانش مبارک باشه - تبریک به مهندس تنهایی به خاطر جمعی که به وجود آوردن .
راستش من روزهای اولم هست که با مانشت آشنا شدم و دارم خودم رو آماده میکنم برای کنکور ارشد . توی همین مدت اندک خیلی خیلی انجمن مانشت به من کمک کرده در مورد برنامه ریزی درسی - منابع و همین طور تجربیات موفق دوستان در سال های گذشته .
یکی از این دلایل به نظر من وجود جو صمیمی و دوستانی که حاضر هستن هرچه در توانشون هست برای بقیه بزارن . امیدوارم بعد از موفقیت خودم در کنکور بتونم من هم سهمی در کمک به دیگران در راه کسب علم و دانش داشته باشم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , hun73r.9h0s7
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
پس من و مانشت تو یه روز دنیا اومدیم؟ چه ژاالب Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۱۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط tohidi4503.)
مانشت یکی از بهترین سایتهایی که تو این سال ها باهاش آشنا شدم. چه در زمینه درسی باشه و چه در زمینه غیر درسی مخصوصا تایپیک هرچه دل تنگت می خواهد بگو .... ولی آدم حس میکنه که هرسال عطش بچه برای کسب علم کمتر میشه. نسبت به سالهای قبل اگه مقایسه کنیم شور وشوق اومده پایین شایدم من اشتباه برداشت می کنم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۱۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ
منم به نوبه خودم تولد مانشتو تبریک میگم وازهمه کسائی که این سایت راه اندازی کردن تشکر می کنم
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
بی اغراق مانشت محبوبترین سایت برای من هست. امکان نداره بیام تو اینترنت، مانشت رو باز نکنم. تولدت مبارک مانشت Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۷۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۰,۲۳۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close