زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم!

ارسال: #۴۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
RE: اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم!
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  فقط من متوجه نشدم اون موسسه کاریابی چطوری به شما توی عقد قرارداد با کارفرما کمک کرد؟

سلام
ببینید موسسات کاریابی با دو شخصیت سر و کار دارند: کارجو و کارفرما. خب کارجو که میاد تو اون موسسه دنباله کاره و کارفرما هم میاد که بگه من این تعداد کارجو می‌خوام یا اینکه می‌خواد واسه پیشرفت کسب و کارش مشاوره بگیره. خب حالا اون وسط اون رئیس دفتر کاریابی میاد و یه پیشنهاد مثلا بازارپسند به کارفرما می‌ده که مثلا دوست ندارین فروش خودتون رو افزایش بدید؟ حیف نیست شرکت شما وب سایت نداره؟ یه ست اداری خوب نداره؟ و... بعد اگه اون طرف نیاز نداشت یا قانع نشد که هیچ و اگه شد، اون زئیس دفتر زنگ می‌زنه به شما که آقا / خانم بیا یه مشتری پیدا کردم، در واقع ایشون نقش یه واسط رو بین شما و کارفرما رو ایفا می‌کنه، بعد شما میایید و با حضور ایشون و کارفرما یک جلسه سه جانبه برگزار می‌کنید و اگه به توافق رسیدید، قرارداد رو امضاء می‌کنید.
سلام ،راجع به موضوعی بهتون پیام خصوصی دادم ،میشه خواهش کنم جوابم بدید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ
سلام جناب milestone

یه سوالی که برام پیش اومده زمانی که شما میرفتین برای بازاریابی و کاتالوگ سایت ها رو نشون میدادین اگه مشتری از شما یه سایت کاملا سفارشی میخواست چیکار میکردین ؟
اینرو به این دلیل میگم که شما اونموقع فقط با سیتم های اماده کار میکردین مثل جوملا یا وردپرس و...
اگه بخوام منظورم رو درست برسونم یعنی اینکه طرف چیزی از
شما بخواد که نتونی با جوملا و وردپرس بسازی برات پیش اومده همچین مورد هایی؟ چیکار کردی؟

چون من خودم از این مورد ها میترسم چون فعلآ نه php بلدم و نه asp.net البته من کار طراحی سایت با جوملا زیاد انجام دادم ولی از اینکه خودم بخوام مشتری پیدا کنم و اون از من یه چیز فضایی بخواد میترسم.

با تشکر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Nesyan , alirezaei , سجاد۶۷
ارسال: #۴۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
سلام

خیلی حرفاتون برای من مفید بودن...مرسی ازاینک وقت میزارید و تایپ می کنید

خیلی خوب شد ک درباره شیوه بازاریابی تون صحبت کردین

خیلی خوب میشه ک ی تاپیک جدا هم بزنید واسه اینکه چجوری طراحی سایت رو شروع کنیم؟
مثلا خودم بشخصه زبان های پایه ای ک برای طراحی سایت مفیدن رو بلدم ولی نمیدونم چجوری ترکیب بشن تا ی سایت خوب و درضمن جدید وزیبا ایجاد کنم!

باتشکر

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , zorkide , safoora s
ارسال: #۴۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط Milestone.)
سلام، خب دیگه بحث رو با این پست به پایان می‌رسونم تا در ادامه بریم تمام وقت به خونه تکونی خودمون برسیم! Big Grin فرض می‌کنیم همه چیز مهیا بود و شما هم یه چیزی بلد بودید و مثلا می‌تونستید بخشی از نیاز بازار رو برآورده کنید، بازاریابی‌تون هم به شیوه‌ای جواب داد و یه مشتری پیدا شد. حالا قراره بریم با مشتری صحبت کنیم.

[تصویر:  342789_nfuqamxyvi3tp4xjka31.png]

واسه اینکه سوالاتی که از کارفرما پرسیده می‌شه هدفمند باشه یه فرمی رو تنظیم کردم و اطلاعاتش رو از جاهای مختلف جمع آوری کردم که البته لزوما کامل نیست و هر وقت یه چیزی بهش اضافه کردم که شما می‌تونید این فرم رو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تا یه سری کلیات دستتون بیاد.

[تصویر:  342789_ootfeauh3ze5gw7d7iou.png]

بعد از اینکه اطلاعات فرم قبلی تکمیل شد، یه مدتی به بررسی و امکان سنجی پیاده سازی وب سایت پرداخته می‌شه که مثلا چه‌قدر سختی کار داره، چه‌قدر امکانات می‌خواد و... تا در نهایت بتونیم یه قیمتی رو تخمین بزنیم و به کارفرما ارائه کنیم. بعد از این پروسه که معمولا از یک ساعت الی ۷۲ ساعت طول می‌کشه، قیمت به مشتری اعلام میشه و در صورت رضایت ایشون طی جلسه دوم قرارداد رو تنظیم می‌کنیم.

نسخه‌ای که در زیر می‌بینید جدیدترین نسخه‌ای بود که تابستون نوشته شده بود. البته بیشتر سعی می‌کنم که اگه کاری پیش اومد قرارداد امضاء نکنم، مگر اینکه واقعا به اون طرف در اجرای تعهداتش شک داشته باشم یا اینکه خودش درخواست کنه (برای حسابداری و...)، ولی در هر دو صورت وجه اولیه رو باید پرداخت کنند! Big Grin اگه تو گوگل جستجو کنید می‌تونید تعدادی قرارداد رو پیدا و دانلود کنید، منم این قرارداد رو با مطالعه چند تا قرارداد مرتبط نوشتم و البته یه سری چیزها رو هم بهتر دیدم اضافه کنم، ولی به نظر من هنوز کامل نیست و حداقل یکی دو صفحه دیگه جا داره! Big Grin البته اگه بخوایم دیگه خیلی سخت‌گیری کنیم.

[تصویر:  342789_Website_Agreement_1_.jpg]

[تصویر:  342789_Website_Agreement_2_.jpg]

[تصویر:  342789_Website_Agreement_3_.jpg]

[تصویر:  342789_cwy813klpl59wmiuoo14.png]

در مورد تعرفه تقریبا میشه گفت تا حد زیادی با توجه به موقعیت، توانمندی، سابقه و... یک فرد یا شرکت به صورت سلیقه‌ای هست و کمتر دیده میشه کسی مبتنی بر تعرفه قیمت بده، با این حال تا جایی که من می‌دونم دو تا سازمان هستند که هر سال روی خدمات مرتبط با طراحی وب و موارد مشابه تعرفه گذاری می‌کنند. شما می‌تونید تعرفه‌های انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران رو از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و تعرفه‌های فنی و تخصصی انفورماتیک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای رو از
و مستقیما از طریق وب سایت رسمی خود این دو سازمان دانلود کنید.
در کل و جدا از این بحث، این دو فایل، راهنماهای خیلی خوبی هستند.

--------------------------------------------------

خب دیگه، تموم شد! خسته هم نباشید.
و من ا... توفیق! Smile
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , alirezaei , MiladCr7 , Nesyan , leo.abol , emahii , faza , نارین , viase , behruz_p , ehsansjs , mahshar_370 , shamim_70 , پدربزرگ , so@ , ashkan_d13 , RASPINA , Ametrine , سجاد۶۷ , dr.a_AI , zorkide , targol , sahar salehi , 2471 , NP-Cσмρℓєтє , Skyrim , ماه بانو , blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۵۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ق.ظ، توسط ehsansjs.)
شما خسته نباشی و ایشالا سال نوعه خوبی همراه خانواده داشته باشم
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای لینک مستقیمشو میشه قرار بدین ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سلام
ممنون از مطالب مفیدتون
پیشاپیش فرارسیدن سال نو رو به همگی تبریک میگم
با آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت واسه همه.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
سلام
منم تجربه داشتم البته در حوزه پشتیبانی شبکه در یه شرکت بزرگ ارایه دهنده اینترنت
عاااالی بود
اما کد زدن و برنامه نویسی برام یک چیز دیگه است،فقط نمیدونم چطوری باید خودم به شرکت ها ثابت کنم.
اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ق.ظ
پیرو صحبتی که در این صفحه شروع شد

بهتر دیدیم که این بحث رو به این صفحه که خیلی به موضوع نزدیک هست ادامه بدیم.
لطفا دوستانی که بعد از دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد مشغول به کار شدن تجربیات کاریشون و مسائلی مثل چطور تایین شدن سنوات ، بیمه، میزان حق بیمه ، عیدی و پاداش، میزان حقوق پایه توی گرایش های مختلف مثل شبکه ، برنامه نویسی ، امنیت... توضیح بدن.. یا اگر کسب و کار جدیدی رو اغاز کردین مراحل انجامش رو توضیح بدید..
یا حتی اگر از شکست هاتون بگید هم ایرادی نداره.. میتونید بگید چه کار هایی کردید چه مکان هایی برای کارتون رفتید ، عضو چه گروه هایی شدید یا شرکتی ..
فقط فکر میکنم اسم جایی یا شرکتی یا موسسه ای گفته نشه بهتره..
اگر صفحات این تاپیک رو ببینید، متوجه میشید پست اول اقای milestone چقدر برای کاربران جالب بوده و تونسته بهشون یک خط مشی بده.پس لطفا دوستان همکاری کنید.
با احترام عرض میکنم.. نیازی به نصحیت نیست فقط بیایم و از تجربیات خودمون بگیم.همین.
-------------
خودم هم سعی میکنم تا اخر همین روز بگم چه کارهایی انجام دادم و ندادم و تجربه خودم رو میگم.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , safoora s
ارسال: #۵۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ب.ظ
من که تو اردبیل تو یه شرکتی که تازه تاسیس شده بود و پیمانکار مخابرات بودن به عنوان اپراتور تلفنی سه ماه مشغول به کار شدم. حقوق که ندادن هیچی, واسه اینکه شرکت کار نکرد. خودشونم از مخابرات نتونستن پولشونو بگیرین به خاطر بیمه و مالیات.
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  پیرو صحبتی که در این صفحه شروع شد

بهتر دیدیم که این بحث رو به این صفحه که خیلی به موضوع نزدیک هست ادامه بدیم.
لطفا دوستانی که بعد از دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد مشغول به کار شدن تجربیات کاریشون و مسائلی مثل چطور تایین شدن سنوات ، بیمه، میزان حق بیمه ، عیدی و پاداش، میزان حقوق پایه توی گرایش های مختلف مثل شبکه ، برنامه نویسی ، امنیت... توضیح بدن.. یا اگر کسب و کار جدیدی رو اغاز کردین مراحل انجامش رو توضیح بدید..
یا حتی اگر از شکست هاتون بگید هم ایرادی نداره.. میتونید بگید چه کار هایی کردید چه مکان هایی برای کارتون رفتید ، عضو چه گروه هایی شدید یا شرکتی ..
فقط فکر میکنم اسم جایی یا شرکتی یا موسسه ای گفته نشه بهتره..
اگر صفحات این تاپیک رو ببینید، متوجه میشید پست اول اقای milestone چقدر برای کاربران جالب بوده و تونسته بهشون یک خط مشی بده.پس لطفا دوستان همکاری کنید.
با احترام عرض میکنم.. نیازی به نصحیت نیست فقط بیایم و از تجربیات خودمون بگیم.همین.
-------------
خودم هم سعی میکنم تا اخر همین روز بگم چه کارهایی انجام دادم و ندادم و تجربه خودم رو میگم.
وقتی برید سر کار جواب خیلی از این سوالا رو میفهمید. توضیح دادنش خیلی فایده نداره، مخصوصا اینکه منطقه به منطقه فرق می کنه. یه جایی ممکنه بیشتر با آگهی برن سر کار در حالی که یه جایی ممکنه بیشتر با آشنایی قبلی برن سر کار. یه جایی ممکنه کار های سطح بالا هم انجام بشه در حالی که یه جا ممکنه کارها سطح پایین باشه اکثرا.
حکایت توضیح دادنش مثل اینه محیط دانشگاه رو به کسی که دانشگاه نرفته توضیح بدید. خودش بیاد ببینه بهتره.

۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی برید سر کار جواب خیلی از این سوالا رو میفهمید. توضیح دادنش خیلی فایده نداره، مخصوصا اینکه منطقه به منطقه فرق می کنه. یه جایی ممکنه بیشتر با آگهی برن سر کار در حالی که یه جایی ممکنه بیشتر با آشنایی قبلی برن سر کار. یه جایی ممکنه کار های سطح بالا هم انجام بشه در حالی که یه جا ممکنه کارها سطح پایین باشه اکثرا.
حکایت توضیح دادنش مثل اینه محیط دانشگاه رو به کسی که دانشگاه نرفته توضیح بدید. خودش بیاد ببینه بهتره.
کلا به انتقال تجربه اعتقادی نداری‌ها Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۵۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی برید سر کار جواب خیلی از این سوالا رو میفهمید. توضیح دادنش خیلی فایده نداره، مخصوصا اینکه منطقه به منطقه فرق می کنه. یه جایی ممکنه بیشتر با آگهی برن سر کار در حالی که یه جایی ممکنه بیشتر با آشنایی قبلی برن سر کار. یه جایی ممکنه کار های سطح بالا هم انجام بشه در حالی که یه جا ممکنه کارها سطح پایین باشه اکثرا.
کلا به انتقال تجربه اعتقادی نداری‌ها Huh
انتقال تجربه وقتی معنی میده که یه پایه ای باشه یعنی طرف یه مدتی کار کرده باشه و یه حداقل هایی رو بدونه. وگرنه نمیشه همه چیزایی که آدم در مدت چند سال دیده و شنیده و درک کرده رو تو متن گنجوند. مثلا من الان بگم "نایس بودم محیط کار از مقدار حقوق مهمتره". کسی که محیط کاری مزخرفی رو ندیده باشه این رو درک نمی کنه.یا من بگم "تو مذاکره شغلی از موضع قدرت وارد بشید و اشل خودتون رو داشته باشید". خوب کسی که اصلا مصاحبه شغلی نرفته اصلا نمیدونه شرایط چطوریه و بعضی از کارفرماها چطوری خودشون رو میخوان تحمیل کنن.
در مورد چنین چیزایی که قابل تجربه است ترجیح میدم به جای نوشتن یه متن چند صفحه ای فرد خودش بره و تجربه کنه. مخصوصا اینکه یه تجربه چند دقیقه ای میتونه معادل با چند صفحه نوشته (و شاید حتی بهتر از اون) باشه.

۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  من که تو اردبیل تو یه شرکتی که تازه تاسیس شده بود و پیمانکار مخابرات بودن به عنوان اپراتور تلفنی سه ماه مشغول به کار شدم. حقوق که ندادن هیچی, واسه اینکه شرکت کار نکرد. خودشونم از مخابرات نتونستن پولشونو بگیرین به خاطر بیمه و مالیات.

جدی !؟ تو اردبیل !؟ اینکه خیلی بده ! شرکت تو خود شهر اردبیل بود ؟
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط nobody90.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انتقال تجربه وقتی معنی میده که یه پایه ای باشه یعنی طرف یه مدتی کار کرده باشه و یه حداقل هایی رو بدونه. وگرنه نمیشه همه چیزایی که آدم در مدت چند سال دیده و شنیده و درک کرده رو تو متن گنجوند. مثلا من الان بگم "نایس بودم محیط کار از مقدار حقوق مهمتره". کسی که محیط کاری مزخرفی رو ندیده باشه این رو درک نمی کنه.یا من بگم "تو مذاکره شغلی از موضع قدرت وارد بشید و اشل خودتون رو داشته باشید". خوب کسی که اصلا مصاحبه شغلی نرفته اصلا نمیدونه شرایط چطوریه و بعضی از کارفرماها چطوری خودشون رو میخوان تحمیل کنن.
در مورد چنین چیزایی که قابل تجربه است ترجیح میدم به جای نوشتن یه متن چند صفحه ای فرد خودش بره و تجربه کنه. مخصوصا اینکه یه تجربه چند دقیقه ای میتونه معادل با چند صفحه نوشته (و شاید حتی بهتر از اون) باشه.

با این حساب تمام مصاحبه هایی که توی مانشت هست چیز بیخودی هستش چرا که طرف تا خودش نشینه پشت کتاب و درگیر یه مساله نشه سختی دوره کنکور رو درک نمیکنه!
شما میگی بهتره شخص خودش تجربه کنه و چیزهایی رو یاد بگیره؟ برای مثال منی که نمیدونم معقوله ای به اسم بیمه که باید توی شروع کار بهش دقت بشه یه مصاحبه بد خواهم داشت و سرم کلاه میره..قرارداد میبندم و بعدش ازم که پرسیدن فلانی توی شرکت فلان بیمه شدی دیگه؟ من بگم بیمه؟؟ قضیه بیمه چیه؟؟ مثل این میمونه که من بخوام کتاب بخرم برای درس ساختمان داده و ندونم کتاب کدوم کتاب بهتره همین جوری برم کتاب x رو بخرم بعدا هی بخونمش و نتونم سوال حل کنم .. بعد یکی بیاد بگه عه چرا کتاب y رو نخریدی اون خیلی مثال ها خوبی حل میکنه.. ما اومدیم مصاحبه های مانشت رو خوندیم و دیدیم رتبه های خوبمون کتاب ها رو از نظر مختلف بررسی کردن و نظرشون رو دادن حالا که دارم میرم کتابخونه با اطمینان بهتری کتاب رو " انتخاب" میکنم.
------------------------------------------------------------------------------
من میخوام بدونم از نظر شما مصاحبه هایی که توی مانشت قرار گرفته از رتبه های خوب کنکور علت ش چی بوده؟
اینکه طرف بیاد منم منم کنه ؟یا اینکه تجربیاتی که داشته رو به بقیه منتقل کنه؟؟
لطفا به این سوال جواب بدید!!!
-------------------------------------------------------------------------------
اگر دوستان تمایلی ندارن توی این بحث شرکت کنند من نمیتونم کسی رو مجبور کنم.. این یک گفتگو معمولی هستش.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Bahar_HS
ارسال: #۶۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  با این حساب تمام مصاحبه هایی که توی مانشت هست چیز بیخودی هستش چرا که طرف تا خودش نشینه پشت کتاب و درگیر یه مساله نشه سختی دوره کنکور رو درک نمیکنه!
شما میگی بهتره شخص خودش تجربه کنه و چیزهایی رو یاد بگیره؟ برای مثال منی که نمیدونم معقوله ای به اسم بیمه که باید توی شروع کار بهش دقت بشه یه مصاحبه بد خواهم داشت و سرم کلاه میره..قرارداد میبندم و بعدش ازم که پرسیدن فلانی توی شرکت فلان بیمه شدی دیگه؟ من بگم بیمه؟؟ قضیه بیمه چیه؟؟ مثل این میمونه که من بخوام کتاب بخرم برای درس ساختمان داده و ندونم کتاب کدوم کتاب بهتره همین جوری برم کتاب x رو بخرم بعدا هی بخونمش و نتونم سوال حل کنم .. بعد یکی بیاد بگه عه چرا کتاب y رو نخریدی اون خیلی مثال ها خوبی حل میکنه.. ما اومدیم مصاحبه های مانشت رو خوندیم و دیدیم رتبه های خوبمون کتاب ها رو از نظر مختلف بررسی کردن و نظرشون رو دادن حالا که دارم میرم کتابخونه با اطمینان بهتری کتاب رو " انتخاب" میکنم.
------------------------------------------------------------------------------
من میخوام بدونم از نظر شما مصاحبه هایی که توی مانشت قرار گرفته از رتبه های خوب کنکور علت ش چی بوده؟
اینکه طرف بیاد منم منم کنه ؟یا اینکه تجربیاتی که داشته رو به بقیه منتقل کنه؟؟
لطفا به این سوال جواب بدید!!!
-------------------------------------------------------------------------------
اگر دوستان تمایلی ندارن توی این بحث شرکت کنند من نمیتونم کسی رو مجبور کنم.. این یک گفتگو معمولی هستش.
مثال استدلال نیست. قرار نیست صرفا با یه مثال چیزی ثابت بشه. (در رابطه با مثالتون از مصاحبه هاش مانشت). اگه فکر می کنید قراره با انتقال تجربیات نفعی ببرید پس از تجربیات اونایی که مثل شما فکر می کنن استفاده کنید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۴۵۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۹۴۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۶۴ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۴۹ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۵۹,۶۶۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۶۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آموزش صفر تا صد لینوکس faraz_linux ۰ ۱,۶۰۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۱۷ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close