زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷

ارسال: #۴۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ
سلام دوستان
من رتبه م ۷۱۵ شد
منتها مالک اشتر هوش قبول شدم و از طرفی توی کارنامه سبزم دیدم که بوعلی هم قبول میشدم و با توجه به اینکه همدانی هستم خب بوعلی هم خوب بود.
حالا جون از شرایطم ناراحت بودم توی سایت سنجش اعتراض زدم و نتیجه امروز ۳۱م شهریور به من اسمس شد ک کد رشته قبولیت تغییر کرده بعد این در حالیه که من مالک اشتر ثبت نام کردم و خوشم هم اومده
به نظرتون باید حتما تغییر بدم دانشگاهم رو؟ یا اجباری ندارم برا اینکار؟ اصلا خیلی درگیر شدم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۲ ب.ظ

تکلیفت رو با خودت مشخص کن

بوعلی دانشگاه خوبی نیست ولی چون همدانی هستی واست خوبه

مالک اشتر یه سر و گردن از اکثر شهرستان ها بالاتر هست

...Let it Go
۱
۰
ارسال: #۴۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elhammi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه م ۷۱۵ شد
منتها مالک اشتر هوش قبول شدم و از طرفی توی کارنامه سبزم دیدم که بوعلی هم قبول میشدم و با توجه به اینکه همدانی هستم خب بوعلی هم خوب بود.
حالا جون از شرایطم ناراحت بودم توی سایت سنجش اعتراض زدم و نتیجه امروز ۳۱م شهریور به من اسمس شد ک کد رشته قبولیت تغییر کرده بعد این در حالیه که من مالک اشتر ثبت نام کردم و خوشم هم اومده
به نظرتون باید حتما تغییر بدم دانشگاهم رو؟ یا اجباری ندارم برا اینکار؟ اصلا خیلی درگیر شدم
روزانه قبول شدین مالک اشتر رو؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط elhammi.)
RE: قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷
(۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elhammi نوشته شده توسط:  

تکلیفت رو با خودت مشخص کن

بوعلی دانشگاه خوبی نیست ولی چون همدانی هستی واست خوبه

مالک اشتر یه سر و گردن از اکثر شهرستان ها بالاتر هست

بله میدونم منم. منتها مالک اشتر چادر اجباریه و نمیدونم توی خوابگاهها شرایط چطوریه

(۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elhammi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه م ۷۱۵ شد
روزانه قبول شدین مالک اشتر رو؟

بله روزانه قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹ ب.ظ)mahiiss نوشته شده توسط:  رتبه ۱۲۴
امیرکبیر-شبانه-هوش مصنوعی

سلام. میخواستم در مورد منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی راهنماییم کنید. مثلا برای چه درسی کتاب های کدوم موسسه بهتره بگیرم. مثلا سیستم عامل مدرسان شریف خوبه یا پارسه یا پژوهش یا ماهان.?اینطوری برای هر درسی چنین راهنمایی میخوام.خیلی ممنونم منتظر جوابتونم
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ ق.ظ
برنامه ریزی
سلام .من سال دیگه کنکور دارم و خیلی دارم تلاش میکنم که حتما رتبه خوبی بدست بیارم همچنین مقاله برنامه ریزی کنکور هیوا خوندم که بتونم با یه برنامه منظم جلو ببرم . به شما هم حتما پیشنهاد میکنم که بخونین .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ق.ظ)saharfarhang نوشته شده توسط:  سلام .من سال دیگه کنکور دارم و خیلی دارم تلاش میکنم که حتما رتبه خوبی بدست بیارم همچنین مقاله برنامه ریزی کنکور هیوا خوندم که بتونم با یه برنامه منظم جلو ببرم . به شما هم حتما پیشنهاد میکنم که بخونین .

سلام ، خوش اومدی به مانشت و به جمع کنکوری ها
حتما به این تاپیک سر بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۵۸ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۸۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۵۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close