زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام برنامه نویس سی شارپ ساکن مشهد

ارسال: #۱۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط smasoud.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  تصور کار کردن با این شرایط هم سخته!
به نظرم اون نفر بره کارگر ساختمونی بشه بهتره.
کاملترین پاسخی بود که میشد داد!!!
در دنیا، بیشترین درامد مال برنامه نویساست...
حالا قراره به یه نفر مسلط! به سی شارپ، ماهی ۷۰۰ تومن ...
البته قصد انتقاد از این کارفرمای محترم ندارم ولی خب حقوق یه کارگر کارخونه ای مثل کبریت سازی هم همینه! قانون کار!!!
واقعا این کسی که قراره یه برنامه نویس مسلط!! به سی شارپ باشه، آیا ممکنه نتونه واسه خودش کار کنه؟!؟
امکان نداره!
درسته اینجا ایرانه و وضعیت کار، خرابه! ولی وضعیت استخدامی داغون به معنی نبود فرصت شغلی برای یه برنامه نویس مسلط! به سی شارپ نیست! کسی که به برنامه نویسی با یکی از زبونای ویژوال(اونم سی شارپ) مسلط! باشه، بدون شک میتونه واسه خودش کار کنه و پول پارو میکنه! مگر اینکه آدم اجتماعی نباشه!
البته باز هم میگم که احترام میذارم به این کارفرمای محترم و به طور کلی نظرمو بیان کردم.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
من تو یه شرکت خصوصی تو تهران کار شبکه انجام میدم.از ۸ تا ۵ با حقوق هفتصد تومن! واقعا تو تهران هفتصد واسه دو هفته هم نمیمونه! ولی مجبورم چون سابقه کار خاصی ندارم. خودم میخواستم شرکت بزنم با دوستام خیلی هزینه داشت برام.واسه کسی که سرمایه نداره ریسکش زیاده.تازه پیدا کردن چند تا آدم با انگیزه هم خیلی سخته.در کل تو زمینه شبکه خیلی دست زیاد شده و حقوقای خوبی نمیدن ولی برنامه نویسی رو نمیدونم شاید فرق بکنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  مهندس چرا انقدر ناامید حالا؟! همه چیز که استخدام نیست، اگه واقعا کار کردین با چند تا از دوستاتون جمع بشید یه شرکت بزنید، خیلی هم دردسر و خرج نداره؛ دیگه اونجوری‌ها هم نیست که شما می‌گید.
دقیقا.............. . من و دوتا از دوستام کارای طراحی وب انجام میدیم
اینقدر راحت میشه پول در آورد . شما یه سایت که برا یه اداره بسازی حداقل ۳-۴ تا دیگه هم اون را احتیاج دارند هیچ کسی نمیاد با ادارات قرار داد ۱ تمنی بنویسه حداقله ۲/۵ یعنی با یه پروژه میشه ۷-۸ تمن در آمد داشت
فقط کافیه آدم یه جایی را دست و پا کنه و یه کم تبلیغ .
ولی واقعا جرات این کار را نداریم. یعنی اصلا ریسک بلد نیستیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۱۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
هر کسی که دوست داره واسه خودش کار کنه و درآمدی داشته باشه توی این سایت میتونه فعالیت کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , shayesteb , so@ , diligent , Ms. Saba
ارسال: #۲۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ
RE: استخدام برنامه نویس سی شارپ ساکن مشهد
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ایشون گفتند یه فرصت شغلی‌ای هست، شرایطش هم اینه، نه جایی گفتند که کسی مجبوره بیاد، نه جایی از کسی نظرش رو درباره این شرایط پرسیدند که به نظرتون خوبه؟ بده؟ بهتر از این هست؟ در مقایسه با سایر مشاغل چطوره و... برای همین من الان درک نمی‌کنم چرا درباره‌اش داریم نظر می‌دیم!! هر کس فکر بکنه براش خوبه می‌ره هر کس هم نه که می‌ره سراغ همون شغل بهتری که سراغ داره :-)
در ضمن با قانون کار تا جایی که من خبر دارم و اخیرا یکی از اقوام برای کارخونه‌ی جدیدش دنبال پرسنل بود، من همچین این شرایط به نظرم بد و افتضاح نیومد، ولی بازم می‌گم اینجا جای مناسب این صحبت‌ها نیست :-)
وقتی شمایی که اینجوری به استثمار کشیده میشی نظرت اینه دیگه از دولت و مجلس چه انتظاری میشه داشت.جدا متاسفم.برادر من این پول که اینا میدن طبق قانون کاری که شما خبر نداری از حد اقل دستمزد کارگر ساده در سال گذشته کمتره که تازه اون شامل بیمه و بازنشستگی و این چیزا هم هست. دقت بفرما حقوق کارگر ساده.آخه تو خیر سرت مهندسی؟
اینا به کنار . میشه بفرمایید ما کجا حق نظر دادن داریم؟ لابد هر جا که شما صلاح بدونید!! این آگهی استخدام نیست قانونا تخلفه و توهین.شما اگه راضی هستی به خودت مربوطه اما در حدی هستی که اجازه نظر دادن بدی یا ندی؟
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من چند سالی هست برنامه نویسی کار میکنم
ساکن آبادانم هستم.بعد از اینکه به یک حد از آمادگی رسیدم تصمیم گرفتم برم دنبال کار و بگردمو استخدام یک شرکت به عنوان برنامه نویس بشم.هرچی گشتم و به هرکسی رو زدم گفتن استخدام برنامه نویس نداریم.با خودم گفتم کنکور ارشد میدم و تهران قبول میشم بعد دیگه کارم جوره که کنکورم ...
هیچی خلاصه نا امید شدم.به ما برنامه نویسا بها نمیدن اصلا...
الان راننده استخدام میکنن تو یه شرکتی با حقوق بالای ۱ تومن.با خودم میگم واقعا برنامه نویسی ارزش داره؟! چشامو پای برنامه نویسی گذاشتم و چیزی ازش گیرم نیومد...میدونم جای این حرفا اینجا نیست...
به نظرم فقط کسایی که واقعا به این پول احتیاج دارن میرن.منم واقعا اگه توی مشهد بودم و شرایط الانو داشتم و بیکار بودم میرفتم استخدام میشدم.
بیکاری خیلی بده...واس یه مرد خیلی بده پول تو جیبیش رو کس دیگه ای بده...

سلام یه سر به این سایت بزن اونوقت میبینی برنامه نویسیت خیلی هم بدرد میخوره
از مهارتت استفاده کن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ ب.ظ
برنامه نویس خانم. نمی فهمم یعنی چی؟
به نظرم اگه بخوان فقط خانم استخدام کنن به نظرم باید ۳ برابر حقوق بدن. تو دانشگاه ما از هر ۲۰تا دختر یکی هم برنامه نویسی بلد نبود یا حتی علاقه هم نداشت. من کسی رو می شناسم که با برنامه نویسی اندروید(جاوا) ماهی سه چهار تومن راحت درمیاره . به نظر من مهم اینه که تو زمینه ای کار کنی که بیشتر تو بورس باشه وگرنه تو شرکتهای خصوصی و دولتی کار کردن خیلی درآمد بالایی نداره . نمیشه انتظار بیشتری داشت.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s-nowrozi , RASPINA , comii
ارسال: #۲۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
حالمان بد شد!
حتی برای تصور!

یکیو میشناسم در کارخونه X در تهران , کارش بسته بندیه تولیدات کارخونه هست, دختر خاونم ۱۸ ساله, حوصله درس خوندن هم نداشت! گفت میرم سر کار, و این کار رو پیدا کرد, کار عار نیست مخصوصاً که ایشون حقوقشون تابستون ۱۲۰۰ بود, هرکاری هم احترام خودشو داره منم بحثم این چیزا نیست ...
ولی دیگه اینا یجور بها میدن به افراد تحصیل کرده که تو میمونی چی بگی!!!!
بعد همین فرد شاخ میشه واسه ما و میگه مثلاً تو رفتی درس خوندی مهندس شدی منم نخوندم!
تفاوت را احساس میکنیم!!!
بعد میگن چرا ما جهان سومیم!

قانون کار رو هم که همه ی عالم و آدم میدونن ۷۰۰ بوده!
اینا دقیقاً چیو حساب کردن من که هیچ خودشونم نمیدونن!!!!
حالا منم نخوام برم سر همچین کاری دلیل نمیشه اعتراضمو نگم, ساکت بمونیم که چی بشه؟؟؟ حداقل حرفمونو میگیم فک نکنن ملت بوقن!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , comii , نارین
ارسال: #۲۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
سلام
شما انتظارتون چیه؟
ماهم که اول رفتیم سر کار حقوقمون قانون کار بود بعدا بیشتر شد شما توقع دارید به خاطر یه مدرک مهندسی بذارنتون رو سرشون و حلوا حلوا تون کنند!
اگر کسی ایده ی جدید داره یا خودش سرمایه داره میتونی کار راه بندازه بسم الله تازه پارکای علم و فناوری هم هست من فقط اطلاع رسانی کردم شاید کسی با این شرایط بخواد کار کنه برای کسب تجربه برای کسی که تازه اول راهه که خوبه!
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ana9940
ارسال: #۲۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ
یه جا رزومه داده بودم بهم امشب زنگ زدن که بیا مصاحبه باهات بکنیم.
منم فردا باید برم.ازین بابت خوشحالم.
خواستم خوشحالیمو با شما تقسیم کنم Smile

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Riemann , Nesyan , نارین , alirezaei , diligent , RASPINA , Aurora , atenaa , سجاد۶۷ , Milestone
ارسال: #۲۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
پاسخ : RE: استخدام برنامه نویس سی شارپ ساکن مشهد
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  یه جا رزومه داده بودم بهم امشب زنگ زدن که بیا مصاحبه باهات بکنیم.
منم فردا باید برم.ازین بابت خوشحالم.
خواستم خوشحالیمو با شما تقسیم کنم Smile
ایشالا بخیرو خوشییی..

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۴ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۴۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۲۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close