زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟

ارسال: #۳۱
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ق.ظ، توسط happy07.)
RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
ممنون لطف دارید شما.
الان مدیران میان تذکر می‌دن بحث تاپیک به بیراهه کشیده شده، مدیران ببخشید Heart
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  دیدم اینجا بازار روحیه دادن داغه منم دستخظ خودم رو به عنوان روحیه برای شما ضمیمه کردم
مدیونه اگه کسی ببینه این دستخطم رو و ازش تعریف نکنه Big Grin شوخی کردم بابا Tongue
خب یه توضیح هم بدم که عکس اول رو با دست راست نوشتم، و عکس دوم رو با دست چپ، برای خوندن عکس دوم عکس رو جلوی آیینه بگیرید و بعد از تو آیینه بخونید Smile

پی نوشت: کاملا واضحه که انگار نه انگار کنکور دارم و بشینم بخونم و دست از این کارا بردارمBig Grin

خدایی عالیه . خوراکتون تایپو گرافی و طراحی فونته. من خودم اسپانسرتون میشم.Big Grin جداَ

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
دوست عزیز

بهت توصیه می کنم برای گرفتن جوابت

یه نگاه به مصاحبه ی خانم چاهیان (که شریف قبول شدن)

و یه نگاه به کارنامه Amoojoon (که شهید بهشتی قبول شد) بندازی !

از بچه های پارسال هستن !

حتماً به جوابت می رسی .

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , مهندس ایکس
ارسال: #۳۳
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)upboys نوشته شده توسط:  
نقل قول:
اخه ببینید من اصلا لیسانس خوبی نداشتم دوره لیسانس رو سرسری گذروندم معدل خوبی ندارم الان اکثر استخدام ها معدا بالای ۱۴ و ۱۵ میخوان
ترم های اول که سرسری گذروندم بعد هم که علاقه مند شدم متاسفانه یا خوشبختانه بحث نامزدی و عقد و ازدواجم پیش اومد
واسه همین همچین نتونستم معدل بیارم بالا
متاسفانه برنامه نویسیم هم خوب نیس
من دوست دارم لیسانس بدم رو جبران کنم
دوست دارم خووب درس بخووونم درس خوندن و مطلب جدید یاد گرفتن رو خیلی دوست دارم
به هوش مصنوعی هم خیلی علاقه دارم
واسه همین میگم هدف من از ارشد میگذره
دلم میخواد در زمینه هوش مصنوعی ۱ چیزی بشمSmile)
دلم میخواد خوووب درس بخووونم و خوووب یاد بگیرم و لیسانسم رو جبران کنم
تا بتوونم خووب از اموخته هام استفاده کنم و خوب به ملت خدمت کنم

این ها هیچکدوم دلیل خوبی نیست! برای ادامه تحصیل! البته به نظر من!
اول از همه اینکه کی گفته خیلی از کسانی که رفتن سر کار توی دانشگاه چیز یاد گرفتن! یکی از رفیقای من کاردانی کامپیوتر داره...الان داره ماهی دو میلیون حقوق میگیره! یا یکی دیگشون مدرکش دیپلمه و توی کاره بازی نویسی هست که ساعتی ۱۷ هزارتومن داره حقوق میگیره...اونها خواستند و تونستند...نمیگم درس نخون برای ارشد...میگم همه چیز را توی ارشد نبین! تو سعی خودت را بکن برای ارشد ولی آینده نگر هم باش!تو الان ازدواج کردی...دوسال میخواهی بری ارشد بخونی...موضوع سربازیت هم هست...بعدش میخواهی تازه بری سر کار...من خودم شاغل هستم و میبینم که خیلی از کسانی که برای مصاحبه میان و کلی به مدرکشون مینازن هیچی توی چنته ندارن و طبل تو خالی هستن...اما از اونطرف هم کسایی را داریم که مدرکشون پایینه ولی انصافا خیلی بارشونه...و کلی میفهمن...پس اگر تصمیم گرفتی برای ارشد بخونی حتما با خودت عهد ببند که یکجای خوب قبول بشی و حتما بعد از قبول شدنت دنبال بالا بردن توانمندی های خودت باشی...انشاالله که موفق باشی!

ممنون از راهنماییتون دقیقا منم میخوام ارشد فقط برام ۱ استارت باشه کلا دیگه میخوام حسابی واسه کارکردن توی رشتم تلاش کنم میخوام در کنار ارشد مثل لیسانس نباشم که فقط درس استاد رو شب امتحان به زور بخونم و پاس کنم
دقیقا میخوام برم ۱ دانشگاه خوووب که استاد ازم بخوااد ۱ جوری ۱ زوری هم بالای سرم باشه انگار بشه ۱ هل اولیه که دیگه خودم بیفتم تو جاده
وگرنه میدونم الانم میتونم خودم هم برم چیز میز یاد بگیرم و سوادم بیشتر از ۱ فوق لیسانس هم باشه
اما خوب دانشگاه و زور استاد و امتحان خودش واسه هل دادن ادمی که تصمیم گرفته دیگه حسابی کار کنه موثر هست
بعدم به بهونه این کنکور درس های لیسانس رو هم دارم میفهمم و درکشون میکنم
اما درست میفرمایید به هر دلیلی هم قبول نشدم هنوز راه برای موفقیت هست
اما ۱ نکته رو باید بگم خدمتتون که بنده خانوووم هستم و از سربازی معااااف هستم
و گرنه خوشحال میشدم ۲ سال هم سربازی برمSmile)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۴
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دوست عزیز

بهت توصیه می کنم برای گرفتن جوابت

یه نگاه به مصاحبه ی خانم چاهیان (که شریف قبول شدن)

و یه نگاه به کارنامه Amoojoon (که شهید بهشتی قبول شد) بندازی !

از بچه های پارسال هستن !

حتماً به جوابت می رسی .

خب اگه لینکش رو بهمون بدید ممنون میشم! Smile

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
ممنون از همگی
دوستان در مورد ساختمان داده و طراحی الگوریتم سال گذشته تستا تو چه سطحی بوده؟
یعنی با خوندن مقسمی و پوران میشد جواب داد؟
این دروس به نظرم مفهومی و سخته
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ
منم تازه شروع کردم!

مگه خدای او خدای من نیست؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , zahra_ce87
ارسال: #۳۷
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
Heart RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
و منم تازه شروع کردم! تازه سر کار هم میرم
ولی میخام کارمو ول کنم بهخاطر کنکور با اینکه از شغلم راضیم و به سختی پیداش کردم
در هر صورت پیش به سوی موفقیتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتIdea
در ضمن maryam.raz عکس اواتورت خیلی قشنگه . خیلی خوش سلیقه هستی HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartBig Grin
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
سلام.
فک میکنم مهم اینه ک هر وقت ک فهمیدیم باید شروع کنیم و الان میتونیم و میخوایم باید شروع کنیم و روال سابق رو کلا فراموش کنیم و با اعتماد ب نفس ادامه بدیم.
این کلیپ واقعا عالیه. من باهاش هر بار گریه میکنم Blush ولی کلی انرژی میگیرم بعدش. شدیدا توصیه میکنم ببینیدش ک یه کم امید بگیرید. اگه انگلیسیتون خوبه بیشتر ب انگلیسیش توجه کنید چون لحن حرف زدنش عالیه و واقعی
ب امید این ک هیچ وقت توو زندگی کم نیاریم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۱
۰
ارسال: #۳۹
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
سلام.
فک میکنم مهم اینه ک هر وقت ک فهمیدیم باید شروع کنیم و الان میتونیم و میخوایم باید شروع کنیم و روال سابق رو کلا فراموش کنیم و با اعتماد ب نفس ادامه بدیم.
این کلیپ واقعا عالیه. من باهاش هر بار گریه میکنم Blush ولی کلی انرژی میگیرم بعدش. شدیدا توصیه میکنم ببینیدش ک یه کم امید بگیرید. اگه انگلیسیتون خوبه بیشتر ب انگلیسیش توجه کنید چون لحن حرف زدنش عالیه و واقعی.
ب امید این ک هیچ وقت توو زندگی کم نیاریم

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۱
۰
ارسال: #۴۰
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
اصلا دیر نیست. من پارسال آخرای آذر بود شروع کردم جدی به خوندن(از اول آبان شروع کرده بودم ولی تا آخر آذر روزی ۱یا ۲ساعت میخوندم) معدلمم ۱۳/۱۶ بود یعنی تو پایه ی قویی هم نداشتم رتبه م ۲۵۹ شد. موندم برای امسال. باور کن اصلا دیر نیست فقط باید اعتماد به نفس داشته باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , fo-eng , mehraein , shayesteNEY , RASPINA , mrsh1372
ارسال: #۴۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ
به نظر من زبان رو اصلا ول نکنید.
ریاضی هم حداکثر ۲ درسش رو رها کنید.
اگر وقت نداشتید یکی دو درس هم از بقیه دروس حذف شه.
در ضمن به نظر من تو کنکور ارشد همیشه تسلط کامل روی ۸۰% بهتر از تسلط ۸۰% روی همه مطالب نیست و با توجه به شانسی بودن تعداد زیادی از تست ها، خیلی اوقات دومی(تسلط نسبتا خوب روب همه مطالب) شرایط و آرامش بهتری رو سر جلسه برای آدم فراهم می کند.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , mrsh1372
ارسال: #۴۲
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
اینایی که میگین برا آیتی ها هم شامل میشه با این ظرفیت کمش؟ یعنی از الان شروع کردن؟

Sent from my C6603

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط hoseinali.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  سلام دوستان خواهش میکنم این سوالو زود جواب بدین سر یه د راهی موندم

من پارسال خوندم برای کنکور و خوب خوندم جوری که تو همه ازمونای ماهان رتبم زیر ۱۰ بود که یه مشکلی پیش اومدو نتونستم رتبه خوبی بیارم حالا همه بم میگن بخون برای امسال من تا الان چیزی نخوندم حالا به نظر شما من با پیش مطالعه ای که از پارسال داارم میتونم رتبه قابل قبولی برای امسال بیارم اینم باس بگم که من زبانو بیخیالم کلا میشه بدون زبان؟

سلام در جوابتون فقط باید بگم چرا که نه!!!در مورد اینکه اگر امسال بخونید ایا نتیجه میگیرید که باید بگم شما تلاش کنید نتیجه رو بسپارید به خدا نتیجه به خیلی عوامل دیگه جز خوندن هم بستگی داره اما مسلما نتیجه تلاشتون را خواهید گرفت و هیچوقت دست از تلاش کردن برای هدف برندارید.
بنده پارسال خوندم اما خیلی خراب کردم همه بهم میگن دیگه نخون برو سر کار اما هدف من با ارشد خوندن مهیا میشه پس تصمیم گرفتم و شروع کردم و دارم میخونم هنوزم به بیش از ۷ ساعت نرسیدم اما انشاالله سعی میکنم برسم.
در مورد زبان هم ببینید زبان ضریبش ۱ هست اما حداقل گرامر رو شبی نیم ساعت وقت بذارید بخونید اخه گرامر رو سخت نمیدن و حیفش هست واقعا ۵ تا سوال هم ۵ تا سواله.

مرسی از دوستانی که ماروهم قابل شمردنو جواب دادن
برای زبان خوندن میشه یکم راهنماییم کنید که چی بخونمو چه طور بخونم میدونما شاید اینجا جاش نباشه ولی بلاخره ببخشید دیگهShyShyShyShy
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ
سلام
هیچ وقت برای انجام هیچ کاری دیر نیست
گسسته رو حذف نکنید، شاید نتونید تستس رو بزنید اما واقعن برا درسای دیگه حیاتیه
زبان رو جدی بگیرید
مشترک ها هم که مثل الماس میمونن
واقعن نحوه سوال آوردن یه چیز شانسیه، فقط مطلبی رو جا نزارین
با مقسمی و پوران برای دروس ساختمان و اگوریتم به هیج جایی نخواهید رسید CLRS عالی است.
یا حق

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein
ارسال: #۴۵
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ق.ظ
دوستانی که نظرشون اینه درسی حذف نشه یا حداکثر دو درس از طرفی عقیده دارن دیر نیست برای شروع
خب واقعا تو این زمان با توجه به حجم مطالب وقت نیست همه دروس خونده بشه یا حداقل برای من این طوره

ساختمان. والگوریتمclrs؟! تو این وقت کم؟
میگم اگه واقعا با خوندن مقسمی و پورانم نمیشه تستی تو ساختمان و الگوریتم جواب داد این دو درس هم حذف کنمBlushBlushBlush
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۷۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۲۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۸۹۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close