زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟

ارسال: #۱۶
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟
اگه بخوام بخونم به خاطر وقت کم ریاضیات و زبان حذف میکنم یا شاید بین ریاضیات فقط گسسته رو بخونم
با این شرایط امیدی به قبولی روزانه داشته باشم؟
یه چیزی هست..خواستن توانستن و این چیزا به یه طرف...
من هیچ نظری ندارم در مورد اینکه قبول میشی یه نه..
ولی خیلی افراد میشناسم که سال اول دیر شروع کردن و وقتی نرسیدن به خوندن تمام مطالب و نتونستن دانشگاه خوب قبول شن گفتن میمونیم سال دوم ولی بعدش فهمیدن سال دوم خوندن خیلی خیلی سخت تره‌! بیشتر بچه هایی که سال اول جدی می خونن و می مونن سال دوم بازم نمی تونن نتیجه دلخواه بگیرن و حتی نتیجه سال قبل حتی تکرار کنن...
امیدوارم موفق باشید...چون خیلی افراد بودن که از ابان شروع کردن و ۲ رقمی اوردن
از دید خیلی افراد حرفام منفی و باعث کم شدن روحیه شما ولی بهتر از این جنبه هم نگاه کنین..
بازم امیدوارم موفق باشی..

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , donyajoon24 , mrsh1372 , miss msv66
ارسال: #۱۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ)upboys نوشته شده توسط:  شما حق نداری ناامید بشی اصلا!
َلَا تَیأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِنَّهُ لَا ییأَسُ مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِلَّا الْقَوْمُ الْکَافِرُونَ «و از رحمت خدا مایوس نشوید؛ که تنها گروه کافران، از رحمت خدا مایوس می‌شوند!» یوسف ۸۷
حالا که حق نداری نا امید بشی...هدفت از ارشد چیه!؟
أَئِنَّ لَنَا لَأَجْرًا إِنْ کُنَّا نَحْنُ الْغَالِبِینَ «ایا اگر ما پیروز شویم، پاداش مهمی خواهیم داشت؟» شعراء ۴۱

اول ببین به چه بهایی میخواهی وقت خودت را بزاری برای موفقیت و قبولی کنکور ارشد...اگر پاداشی که بعد از این همه سختی نصیب تو میشه خیلی مهمتر از خود کنکور ارشده...یک یا علی بگو و شروع کن به خوندن....مطمئن باش به آنچه که باید برسی میرسی...خیلی ها بودن که با یک تصمیم درست در آخرین لحظات مسیر زندگیشون را عوض کردن! هیچ موقع هم برای تغییر دیر نیست...از همین الان شروع کن به خوندن...فقط یادت باشه اون چیزی که تو را به سمت جلو هول میده اول هدفه و بعد اراده تو برای رسیدن به اون هدف! پس کاری به حرف های این و اون نداشته باش...مطمئن باش اگر همین الان هم شروع کنی به خوندن با اراده که باشی به اون چیزی که میخواهی میرسی...رسیدن به خواسته های خودت را در حد آرزو نگه ندار...بهشون برس و از اونها عبور کن...سختیش همین ۴ ماهه...این جمله را به یاد داشته باش...آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند!
upboy واقعا ممنون از این جملاتی که نوشتی چه قدر دلم می خواست یکی این حرفا رو بهم بگه
کلی انرژی گرفتم ..........

من ساختمان داده و مدار و زبان و کامپایلر را از اول مهر شروع کردم و انشالله تا ۲-۳ آبان تمومشون میکنم
چون این کتابا را داشتم با اینا شروع کردم
حالا می خوام پک پارسه را بگیرم و آبان و آذر و ... کلا از روی این منابع بخونم
فقط ریاضی مهندسی را حذف می کنم چون احساس میکنم اگه به جای وقتی که برا ریاضی مهندسی بذارم روی گسسته و محاسبات و آمار متمرکز بشم بهتر باشه
آزمون هم می خوام ۳ تا جامع پارسه را شرکت کنم

آیا تفکر من درسته اگر کارم اشکال داره خوشحال میشم اشکالاتمرابگید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: donyajoon24
ارسال: #۱۸
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟
اگه بخوام بخونم به خاطر وقت کم ریاضیات و زبان حذف میکنم یا شاید بین ریاضیات فقط گسسته رو بخونم
سلام
ب نظر من ک دیر نیست
من پارسال همین موقع ها یا شایدم دیرتر بود شروع کردم اما زمانی ک شروع کردم دیگه از زیر زمین خونه هم حتی بیرون نمیومدم
میخوام بگم جدی جدی تصمیم گرفتم .... برنامه ریزی کردم شروع کردم ب خوندم.
رتبمم بد نشد من شیشصدو چهل شدم.
البته من وقتی کنکور عقب افتاد یک هفته من اون یک هفته رو هم نخوندم.
دو تا ازمون آخر پارسه رو فقط شرکت کردم و ب نظرم الان ک داری شروع میکنی نیاز ب ازمون نداری....روزی ده دوازده ساعت بخونه رتبت زیر سیصد هست.
موفق باشی
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein
ارسال: #۱۹
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
سلام دوست خوبم ..
من می خوام از الان شروع کنم به خوندن و تشکر می کنم ازت بابت زدن این تاپیک ...
عالی بود و کمی روحیه گرفتم ... پس من شروع می کنم که ایشالله بتونم چیزی رو که می خوام بدست بیارم.
بچه ها ممنونم از روحیه دهی تون ...
هر از چند گاهی بیایید اینجا و روحیه بدید که خیلی کارسازه .. کمی هم در مورد خوندن هاتون بگید .. مثلا من زود خسته میشم و ول می کنم ... یکمی بفرمایید چطور می خونید و چیکار می کنید؟ کلاس می رید یا همین آزمون ها به نظرتون مفید هست؟
تشکر.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein
ارسال: #۲۰
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
اصلا اصلا اصلا برای روزانه قبول شدن در تهران دیر نیست...

لطفا این اشتباه رو نکنین به هیییچ عنوان...

درسی رو هم حذف نکنین که پشیمونی میاره واقعا...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۲۱
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
دیدم اینجا بازار روحیه دادن داغه منم دستخظ خودم رو به عنوان روحیه برای شما ضمیمه کردم
مدیونه اگه کسی ببینه این دستخطم رو و ازش تعریف نکنه Big Grin شوخی کردم بابا Tongue
خب یه توضیح هم بدم که عکس اول رو با دست راست نوشتم، و عکس دوم رو با دست چپ، برای خوندن عکس دوم عکس رو جلوی آیینه بگیرید و بعد از تو آیینه بخونید Smile

پی نوشت: کاملا واضحه که انگار نه انگار کنکور دارم و بشینم بخونم و دست از این کارا بردارمBig Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ziba.O , yamahdi , mehraein , kingmax , shenia_mana , RASPINA , رتبه۱سال۹۴ , K@online , Free bird , farhad_vr32
ارسال: #۲۲
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان خواهش میکنم این سوالو زود جواب بدین سر یه د راهی موندم
من پارسال خوندم برای کنکور و خوب خوندم جوری که تو همه ازمونای ماهان رتبم زیر ۱۰ بود که یه مشکلی پیش اومدو نتونستم رتبه خوبی بیارم حالا همه بم میگن بخون برای امسال من تا الان چیزی نخوندم حالا به نظر شما من با پیش مطالعه ای که از پارسال داارم میتونم رتبه قابل قبولی برای امسال بیارم اینم باس بگم که من زبانو بیخیالم کلا میشه بدون زبان؟
۱
۰
ارسال: #۲۳
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  سلام دوستان خواهش میکنم این سوالو زود جواب بدین سر یه د راهی موندم

من پارسال خوندم برای کنکور و خوب خوندم جوری که تو همه ازمونای ماهان رتبم زیر ۱۰ بود که یه مشکلی پیش اومدو نتونستم رتبه خوبی بیارم حالا همه بم میگن بخون برای امسال من تا الان چیزی نخوندم حالا به نظر شما من با پیش مطالعه ای که از پارسال داارم میتونم رتبه قابل قبولی برای امسال بیارم اینم باس بگم که من زبانو بیخیالم کلا میشه بدون زبان؟

سلام در جوابتون فقط باید بگم چرا که نه!!!در مورد اینکه اگر امسال بخونید ایا نتیجه میگیرید که باید بگم شما تلاش کنید نتیجه رو بسپارید به خدا نتیجه به خیلی عوامل دیگه جز خوندن هم بستگی داره اما مسلما نتیجه تلاشتون را خواهید گرفت و هیچوقت دست از تلاش کردن برای هدف برندارید.
بنده پارسال خوندم اما خیلی خراب کردم همه بهم میگن دیگه نخون برو سر کار اما هدف من با ارشد خوندن مهیا میشه پس تصمیم گرفتم و شروع کردم و دارم میخونم هنوزم به بیش از ۷ ساعت نرسیدم اما انشاالله سعی میکنم برسم.
در مورد زبان هم ببینید زبان ضریبش ۱ هست اما حداقل گرامر رو شبی نیم ساعت وقت بذارید بخونید اخه گرامر رو سخت نمیدن و حیفش هست واقعا ۵ تا سوال هم ۵ تا سواله.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۲۴
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  سلام دوستان خواهش میکنم این سوالو زود جواب بدین سر یه د راهی موندم

سلام در جوابتون فقط باید بگم چرا که نه!!!در مورد اینکه اگر امسال بخونید ایا نتیجه میگیرید که باید بگم شما تلاش کنید نتیجه رو بسپارید به خدا نتیجه به خیلی عوامل دیگه جز خوندن هم بستگی داره اما مسلما نتیجه تلاشتون را خواهید گرفت و هیچوقت دست از تلاش کردن برای هدف برندارید.
بنده پارسال خوندم اما خیلی خراب کردم همه بهم میگن دیگه نخون برو سر کار اما هدف من با ارشد خوندن مهیا میشه پس تصمیم گرفتم و شروع کردم و دارم میخونم هنوزم به بیش از ۷ ساعت نرسیدم اما انشاالله سعی میکنم برسم.
در مورد زبان هم ببینید زبان ضریبش ۱ هست اما حداقل گرامر رو شبی نیم ساعت وقت بذارید بخونید اخه گرامر رو سخت نمیدن و حیفش هست واقعا ۵ تا سوال هم ۵ تا سواله.

من با این جمله ات مشکل دارم ها! اگر رسیدن به هدفت را در ارشد خوندن دنبال میکنی باید خیلی مراقب باشی ها! اومدیم و خدایی نکرده نتونستی ارشد قبول بشی...اونوقت تکلیفت با خودت چیه...میری توی یک اتاق و خودت را حبس میکنی...همین الان من خیلی از دوستانم هستن که مدرک لیسانس دارن و مشغول به کار شدن...و خیلی هم توی کارشون شاخص هستن...تو اگر بخواهی به جایی برسی حتما نباید از سدی به اسم کنکور ارشد عبور کنی! حضرت آقا یک جمله ای دارن که میگه:«در جمهوری اسلامی، هر جا که قرار گرفته اید، همانجا را مرکز دنیا بدانید، و آگاه باشید که همه کارها به شما متوجه است»! تو خودت را دست کم گرفتی که میگی به واسطه ارشد خوندن چیزی میشی....مطمئن باش اگر ارشد هم بگیری بعدش میگی تا دکترا نگیرم به هدفم نمیرسم! همین الانت را عشق است! الان هم خیلی مهمی برای خیلی ها!
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , happy07 , RASPINA , K@online
ارسال: #۲۵
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
اگه فکر می کنید دیره، محکوم به شکست می شید.
شما چیکار دارید که دیره یا زوده؟!
کنکور یه کار می خواد: با برنامه درس خوندن
حالا هرقدر که بخونید نتیجتون بر اساس همون تعیین می شه.
به دیر یا زود بودنش فکر نکنید. فکر کنید که چقدر وقتتون پای این فکر از بین رفته و توی این زمان می تونستید حداقل یک نکته ید بگیرید.
جلوی ضرر رو هر وقت بیگیری منفعته.
پیروز و سربلند باشید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , mehraein , ziba.O , jparisa , shayesteNEY , ashena1
ارسال: #۲۶
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط zahraaahmadi29.)
سلام بچه ها ، منم خیلی استرس دارم، همش فکر میکنم ی جای برنامم مشکل داره از طرفیم جزء آدمایی ک بکوب میخونن نیستم ، آزمون آزمایشی ها رو چ کار کنم ؟ بدم یا ندم ؟ اگه آره کدوماشون بهتره؟؟

راستی بچه ها من زبان و شبکه رو میخوام حذف کنم ، راهنمایی لطفا
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط ma3070.)

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟ اگه بخوام بخونم به خاطر وقت کم ریاضیات و زبان حذف میکنم یا شاید بین ریاضیات فقط گسسته رو بخونم

سلام. برای شروع کردن هیچوقت دیر نیست. اینو همه گفتن اما بیشتریا گفتن درسی رو حذف نکنید که من با این نظرشون موافقم حتی رتبه های برتر هم بعضی درس ها رو حذف میکنن اخه ادم واقعا وقت نمیکنه و به نظر من ۱ ده اباد بهتر از صد تا شهره خرابه بهتره روی چند تا درس مسلط بشید تا این که همه رو نیمه کاره یاد بگیرید.
حتی رتبه های برتر هم حذف میکنن دوست من ۵۷ هوش شد الکتریکی رو کامل حذف کرد ریاضی ها رو هم سفید گذاشت اما درصد بقیه درس هایی که خوند عالی شد
این درسته که ممکنه درسی که عالی خوندی رو این قدر سخت بدن که نتونی جواب بدی اما مگه فقط ۱ درس خوندی؟؟ مثلا از مجموعه ریاضی دوتاش رو حذف کن و دوتاش رو بخون خوب حالا از این دو تا خیلی بعیده هر دوش رو چنان سخت بدن که نتونی اصلا حتی ۱ تست جواب بدی!!!
خوندن همه درس ها الان خیلی وقت گیر هست و استرس اور!!
حتما چندتاش رو حذف کن ضرر نمیکنی
دوست دیگم که صنعتی شیراز قبول شد سیستم عامل رو حذف کرد الگوریتم رو هم حذف کرد ریاضی هم فقط گسسته خوند خوب سیستم عامل پارسال خیلی اسون بود اما که چی؟؟ به جاش بقیه رو هم خوب زد منطقی سخت بود نتونست خیلی خوب بزنه اما نتیجش بدم نشد...
پس به نظر من یک ده اباد بهتر از صدتا شهر خرابه اگر حذف نکنی دچار استرس میشی گفته باشم مگر که خیلی خرخون باشی و روزی ۱۳ ساعت بخونی مفید واقعااااا!!!!من که نمیتونم!!!!!!!!

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟ اگه بخوام بخونم به خاطر وقت کم ریاضیات و زبان حذف میکنم یا شاید بین ریاضیات فقط گسسته رو بخونم

سلام. برای شروع کردن هیچوقت دیر نیست. اینو همه گفتن اما بیشتریا گفتن درسی رو حذف نکنید که من با این نظرشون موافقم حتی رتبه های برتر هم بعضی درس ها رو حذف میکنن اخه ادم واقعا وقت نمیکنه و به نظر من ۱ ده اباد بهتر از صد تا شهره خرابه بهتره روی چند تا درس مسلط بشید تا این که همه رو نیمه کاره یاد بگیرید.
حتی رتبه های برتر هم حذف میکنن دوست من ۵۷ هوش شد الکتریکی رو کامل حذف کرد ریاضی ها رو هم سفید گذاشت اما درصد بقیه درس هایی که خوند عالی شد
این درسته که ممکنه درسی که عالی خوندی رو این قدر سخت بدن که نتونی جواب بدی اما مگه فقط ۱ درس خوندی؟؟ مثلا از مجموعه ریاضی دوتاش رو حذف کن و دوتاش رو بخون خوب حالا از این دو تا خیلی بعیده هر دوش رو چنان سخت بدن که نتونی اصلا حتی ۱ تست جواب بدی!!!
خوندن همه درس ها الان خیلی وقت گیر هست و استرس اور!!
حتما چندتاش رو حذف کن ضرر نمیکنی
دوست دیگم که صنعتی شیراز قبول شد سیستم عامل رو حذف کرد الگوریتم رو هم حذف کرد ریاضی هم فقط گسسته خوند خوب سیستم عامل پارسال خیلی اسون بود اما که چی؟؟ به جاش بقیه رو هم خوب زد منطقی سخت بود نتونست خیلی خوب بزنه اما نتیجش بدم نشد...
پس به نظر من یک ده اباد بهتر از صدتا شهر خرابه اگر حذف نکنی دچار استرس میشی گفته باشم مگر که خیلی خرخون باشی و روزی ۱۳ ساعت بخونی مفید واقعااااا!!!!من که نمیتونم!!!!!!!!
ببخشید توی جمله اول اشتباهی به جای مخالفم نوشتم موافقم من با عدم حذف دروس مخااالفم اقاجوووون

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)upboys نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  سلام دوستان خواهش میکنم این سوالو زود جواب بدین سر یه د راهی موندم

من با این جمله ات مشکل دارم ها! اگر رسیدن به هدفت را در ارشد خوندن دنبال میکنی باید خیلی مراقب باشی ها! اومدیم و خدایی نکرده نتونستی ارشد قبول بشی...اونوقت تکلیفت با خودت چیه...میری توی یک اتاق و خودت را حبس میکنی...همین الان من خیلی از دوستانم هستن که مدرک لیسانس دارن و مشغول به کار شدن...و خیلی هم توی کارشون شاخص هستن...تو اگر بخواهی به جایی برسی حتما نباید از سدی به اسم کنکور ارشد عبور کنی! حضرت آقا یک جمله ای دارن که میگه:«در جمهوری اسلامی، هر جا که قرار گرفته اید، همانجا را مرکز دنیا بدانید، و آگاه باشید که همه کارها به شما متوجه است»! تو خودت را دست کم گرفتی که میگی به واسطه ارشد خوندن چیزی میشی....مطمئن باش اگر ارشد هم بگیری بعدش میگی تا دکترا نگیرم به هدفم نمیرسم! همین الانت را عشق است! الان هم خیلی مهمی برای خیلی ها!

اخه ببینید من اصلا لیسانس خوبی نداشتم دوره لیسانس رو سرسری گذروندم معدل خوبی ندارم الان اکثر استخدام ها معدا بالای ۱۴ و ۱۵ میخوان
ترم های اول که سرسری گذروندم بعد هم که علاقه مند شدم متاسفانه یا خوشبختانه بحث نامزدی و عقد و ازدواجم پیش اومد
واسه همین همچین نتونستم معدل بیارم بالا
متاسفانه برنامه نویسیم هم خوب نیس
من دوست دارم لیسانس بدم رو جبران کنم
دوست دارم خووب درس بخووونم درس خوندن و مطلب جدید یاد گرفتن رو خیلی دوست دارم
به هوش مصنوعی هم خیلی علاقه دارم
واسه همین میگم هدف من از ارشد میگذره
دلم میخواد در زمینه هوش مصنوعی ۱ چیزی بشمSmile)
دلم میخواد خوووب درس بخووونم و خوووب یاد بگیرم و لیسانسم رو جبران کنم
تا بتوونم خووب از اموخته هام استفاده کنم و خوب به ملت خدمت کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , RASPINA , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۲۸
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط upboys.)
نقل قول: اخه ببینید من اصلا لیسانس خوبی نداشتم دوره لیسانس رو سرسری گذروندم معدل خوبی ندارم الان اکثر استخدام ها معدا بالای ۱۴ و ۱۵ میخوان
ترم های اول که سرسری گذروندم بعد هم که علاقه مند شدم متاسفانه یا خوشبختانه بحث نامزدی و عقد و ازدواجم پیش اومد

این ها هیچکدوم دلیل خوبی نیست! برای ادامه تحصیل! البته به نظر من!
اول از همه اینکه کی گفته خیلی از کسانی که رفتن سر کار توی دانشگاه چیز یاد گرفتن! یکی از رفیقای من کاردانی کامپیوتر داره...الان داره ماهی دو میلیون حقوق میگیره! یا یکی دیگشون مدرکش دیپلمه و توی کاره بازی نویسی هست که ساعتی ۱۷ هزارتومن داره حقوق میگیره...اونها خواستند و تونستند...نمیگم درس نخون برای ارشد...میگم همه چیز را توی ارشد نبین! تو سعی خودت را بکن برای ارشد ولی آینده نگر هم باش!تو الان ازدواج کردی...دوسال میخواهی بری ارشد بخونی...موضوع سربازیت هم هست...بعدش میخواهی تازه بری سر کار...من خودم شاغل هستم و میبینم که خیلی از کسانی که برای مصاحبه میان و کلی به مدرکشون مینازن هیچی توی چنته ندارن و طبل تو خالی هستن...اما از اونطرف هم کسایی را داریم که مدرکشون پایینه ولی انصافا خیلی بارشونه...و کلی میفهمن...پس اگر تصمیم گرفتی برای ارشد بخونی حتما با خودت عهد ببند که یکجای خوب قبول بشی و حتما بعد از قبول شدنت دنبال بالا بردن توانمندی های خودت باشی...انشاالله که موفق باشی!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)upboys نوشته شده توسط:  
نقل قول: اخه ببینید من اصلا لیسانس خوبی نداشتم دوره لیسانس رو سرسری گذروندم معدل خوبی ندارم الان اکثر استخدام ها معدا بالای ۱۴ و ۱۵ میخوان

این ها هیچکدوم دلیل خوبی نیست! برای ادامه تحصیل! البته به نظر من!
میشه بگید دلیل خودتون چیه واسه ارشد؟ بنظرمن هرکسی یه دلیلی داره واسه ادامه تحصیل و خوب یا بد بودن اصلا مطرح نیست چون هرکی از زندگیش یه چیزی میخواد.
پس لطفا هدف بچه ها رو زیر سوال نبرید.
اینکه ارشد نباید تنها هدف باشه درسته ولی شما فکرمیکنید اگه ارشد قبول نشید هیچ اتفاقی نمیفته و به بقیه کاراتون ادامه میدین؟؟
گفتنش راحته ولی وقتی شما در ازای تلاش و زحمتی که میکشی چیزی بدست نیاری نمیتونی بی تفاوت باشی
البته امیدوارم تجربه نکنید ولی توصیه الکی هم نکنید

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , elhamgh
ارسال: #۳۰
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  دیدم اینجا بازار روحیه دادن داغه منم دستخظ خودم رو به عنوان روحیه برای شما ضمیمه کردم
مدیونه اگه کسی ببینه این دستخطم رو و ازش تعریف نکنه Big Grin شوخی کردم بابا Tongue
خب یه توضیح هم بدم که عکس اول رو با دست راست نوشتم، و عکس دوم رو با دست چپ، برای خوندن عکس دوم عکس رو جلوی آیینه بگیرید و بعد از تو آیینه بخونید Smile

پی نوشت: کاملا واضحه که انگار نه انگار کنکور دارم و بشینم بخونم و دست از این کارا بردارمBig Grin

خدایی عالیه . خوراکتون تایپو گرافی و طراحی فونته. من خودم اسپانسرتون میشم.Big Grin جداَ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۱۲۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۳۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۲۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close