زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟

ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط mehraein.)
لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟
اگه بخوام بخونم به خاطر وقت کم ریاضیات و زبان حذف میکنم یا شاید بین ریاضیات فقط گسسته رو بخونم
با این شرایط امیدی به قبولی روزانه داشته باشم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: donyajoon24
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ
به نظر من هیچ چیز غیر ممکنی وجود نداره
شما اگر واقعا انگیزه،هدف و پشتکار داشته باشید مطمئنا بهترین نتیجه رو میگیرید
ورودتونم به مانشت تبریک میگم
قبل از شروع سری هم به مصاحبه ی بچه های پارسال بزنید تا هم انگیزه بگیرید هم با منابع آشنا بشید
موفق باشید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , mehraein , sharifIT , fo-eng
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
مرسی ava
از قبل با سایت اشنا بودم و مصاحبه ها رو تا حدی خوندم
در مورد منابع هم اطلاع دارم
فقط میبینم همه شروع کردن و ازمون ازمایشی اولو هم دادن نا امید میشم این که میخوام زبان و ریاضیاتو سفید بزارم نا امید میشم
دانشگاه کارشناسیم هم دانشگاهه تاپی نبوده از نظر درسی معمولی هستم
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط A V A.)
RE: به نظرتون الان دیره واسه شروع مطالعه برای کنکور؟
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  مرسی ava
از قبل با سایت اشنا بودم و مصاحبه ها رو تا حدی خوندم
در مورد منابع هم اطلاع دارم
فقط میبینم همه شروع کردن و ازمون ازمایشی اولو هم دادن نا امید میشم این که میخوام زبان و ریاضیاتو سفید بزارم نا امید میشم
دانشگاه کارشناسیم هم دانشگاهه تاپی نبوده از نظر درسی معمولی هستم

پس حالا چند مرحله جلو هستید
چندتا نکته هست، جامعه ی اماری این ازمون نسبتا کم بود که به این معنیه بچه ها تمایل به دادن ۲۵% اول نداشتن و یا نرسیدن بخونن( کما اینکه خیلی از صندلی ها با وجود ثبت نام خالی بودن) پس این نگرانی رو میزاریم کنار
نکته ی بعدی اینکه یه عده مهرماه نا امید شدن و طول میکشه دوباره روو دور بیوفتن (نمونه ش خود من و چند تا از دوستام)
شما سعی کنید پشت سرتونو نبینید و فقط بجنبید، روبروو مهمه، این ۴ ماه مهمه، اگر این ۴ ماه بدون ناامیدی باسرعت خوبی جلو برید شک نکنید قبولید
دانشگاه کارشناسی، معدل، اینارو کلا بزارید کنار...کم پیام نوری و آزادی نداشتیم بین قبولی های شریف
درسهارو سعی کنید سفید نزارید، سفید زدن خیلی بدتر از ۰ زدنه، زبان شبی نیم ساعت ریدینگ بخونید، درسته ضریب ۱ هست اما خیلی مهمه
ریاضی رو لااقل یکی یا دوتارو بخونید، گسسته پایه ی ساختمان و الگوریتمه، محاسباتم حجم کمی داره، خیلی حیفه اگه وقتی برای لااقل این ۲ نزارید

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , عزیز دادخواه , Donna , donyajoon24 , sabra94 , n268 , RASPINA , miss msv66
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
ممنون ava
فکر نمیکنم زبان و دروس ریاضی رو برسم بخونم ولی اگه برسم گسسته و محاسبات رو میخونم
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
لطفا بقیه هم نظر بدن
ایا باحذف ریاضی و زبان میشه روزانه قبول شد؟
اگه وقت بشه گسسته رو میخونم ولی خب شنیدم گسسته سخته شاید سر جلسه نتونم تستی ازش بزنم
توی مشترک و تخصصی فکر کنم معمولی هستم مثلا روی مدار منطقی و نظریه و کامپایلر و پایگاه حساب باز کردم (البته اکثریت همین طورن) ولی بقیه رو با این که میخوام بخونم ولی مطمئن نیستم بتونم تستی بزنم

لطفا صادقانه و واقعبینانه نظر بدید اگه با این شرایطم احتمال قبولی روزانه کمه وقت نزارم
از نظر هوشی هم معمولی هستم
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا بقیه هم نظر بدن
ایا باحذف ریاضی و زبان میشه روزانه قبول شد؟
...
بودن افرادی که با حذف ریاضی و زبان رتبه نسبتا خوبی آوردن.
بودن افرادی که از مهر شروع کردن و رتبه نسبتا خوبی آوردن.
یه نگاه به کارنامه های پارسال بنداز همه چی دستت میاد.
اگه علاقه و جنمشو داری شروع کن...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ
یکی از دوستام دوسال پیش از اواخر مهر شروع کرد ، ۲۰۱ شد ، روزانه شاهد قبول شد ... تمام تلاشت رو بکن ... از تو حرکت از خدا برکت ، خدا هوامونو داره Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , ashena1
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  فقط میبینم همه شروع کردن و ازمون ازمایشی اولو هم دادن نا امید میشم این که میخوام زبان و ریاضیاتو سفید بزارم نا امید میشم
سلام
امسال فقط پارسه اولین آزمونشو دوهفته زودتر برگزار کرد وگرنه بقیه موسسات اولین آزمونشون ۲هفته دیگس و پارسه ام پارسال مثه بقیه موسسات بود و امسال اینجوریش کرده
پس نگران نباشWink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , ati314 , رتبه۱سال۹۴ , software94
ارسال: #۱۰
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ
منم با. Al موافقم. کاملا به خود شما بستگی داره.

خیلیها از بهار و تابستون شروع کردن و این موقع ها جا می زنن.
اما هستن کسایی که مثل شما هنوز شروع نکردن. خوب شروع می کنن و می رسن.

شما بشین با خودت فکر کن ببین می خوای هر طور شده امسال قبول بشی یا نه. اگر هدفت امسال نیست که هیچ. بذار سالهای بعد سر فرصت بخون. اما اگر مرد میدون سختی کشیدن هستی ۳ -۴ ماه درست و حسابی تلاش کن. انشاءالله به هدفت می رسی.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , mehraein , RASPINA , تلاشگر
ارسال: #۱۱
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ
نمونش من!!
از وسطای تابستون شروع کردم , هفته بعد هم آزمون مدرسان ۲۵% اول دارم!
تابستون با دهن روزه تو هوای گرم روزی ۳-۴ میخوندم اما الان چی؟؟؟؟؟ ۱ هفتس بدجــــــــــــــــــــــــــــــــــور بهم ریختم , شاید روزی به زور ۱ ساعت خونده باشم!!! شاید!!!!
و این موضوع بیشتر عذابم میده وقتی هرروز به امید خوندن درس ۷ صبح پا میشم و دقیقاً هرروز بعد ۱ ساعت درس خوندنم, عجایب دنیا اتفاق میفته , و دقیقاً باعث میشه من نتونم بخونم!!! یه ناامیدی دیگه به ناامیدی هام اضافه میشه!!!

میبینی , من که مثلاً از شما زودتر شروع کردم الان دچار مشکلاتی شدم و کم آوردم و افرادی مثه شما که چند ماه دیرتر از من شروع میکنن ممکنه خیلی راحت از من سبقت بگیرن...Sad
بنظرم کسی که با انگیزی شروع میکنه هرچند هم دیر اصلاً جای نگرانی نداره, نگرانی واسه اون دسته از بچه هایی هس که مث من یهو ریتمشون بهم میریزه و کم میارن Sad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , رتبه۱سال۹۴ , RASPINA , donyajoon24 , miss msv66
ارسال: #۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ
ممنون از همگی
تصمیم گرفتم شروع کنم به امید قبولی یک دانشگاه خوب
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۳
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟
اگه بخوام بخونم به خاطر وقت کم ریاضیات و زبان حذف میکنم یا شاید بین ریاضیات فقط گسسته رو بخونم

شما حق نداری ناامید بشی اصلا!
َلَا تَیأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِنَّهُ لَا ییأَسُ مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِلَّا الْقَوْمُ الْکَافِرُونَ «و از رحمت خدا مایوس نشوید؛ که تنها گروه کافران، از رحمت خدا مایوس می‌شوند!» یوسف ۸۷
حالا که حق نداری نا امید بشی...هدفت از ارشد چیه!؟
أَئِنَّ لَنَا لَأَجْرًا إِنْ کُنَّا نَحْنُ الْغَالِبِینَ «ایا اگر ما پیروز شویم، پاداش مهمی خواهیم داشت؟» شعراء ۴۱

اول ببین به چه بهایی میخواهی وقت خودت را بزاری برای موفقیت و قبولی کنکور ارشد...اگر پاداشی که بعد از این همه سختی نصیب تو میشه خیلی مهمتر از خود کنکور ارشده...یک یا علی بگو و شروع کن به خوندن....مطمئن باش به آنچه که باید برسی میرسی...خیلی ها بودن که با یک تصمیم درست در آخرین لحظات مسیر زندگیشون را عوض کردن! هیچ موقع هم برای تغییر دیر نیست...از همین الان شروع کن به خوندن...فقط یادت باشه اون چیزی که تو را به سمت جلو هول میده اول هدفه و بعد اراده تو برای رسیدن به اون هدف! پس کاری به حرف های این و اون نداشته باش...مطمئن باش اگر همین الان هم شروع کنی به خوندن با اراده که باشی به اون چیزی که میخواهی میرسی...رسیدن به خواسته های خودت را در حد آرزو نگه ندار...بهشون برس و از اونها عبور کن...سختیش همین ۴ ماهه...این جمله را به یاد داشته باش...آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند!
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , A V A , sana2014 , RASPINA , mehraein , moha2002 , donyajoon24 , arefeh.hp , happy07 , kingmax , mahsa4 , zobde , shoaib.narimani , software94 , shayesteNEY , Free bird , Bahar_HS , n.nazari , ParsaHKH
ارسال: #۱۴
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
سلام عید همگی مبارک.
گفتین واقع بینانه! من میگم هیچ درسی رو حذف نکنین حداقل فقط یک درس مثلا فقط زبان!!!!!!! که خود من زبان حذف کرده بودم البته اشتباه بود با درصدایی که زده بودم حداقل ۵ تا تست زبان می زدم رتبه ام خیلی بالاتر می شد. ممکنه مثلا شما سر جلسه یکی از درس هایی که خونده بودین نتونین بزنین و با حذف دروسی مثل زبان و ریاضی شدیدا ضرر میکنین. نمونه اش خودم که گسسته نتونستم بزنم با وجود همه وقتی که گذاشته بودم روش!!!!!
پس هیچ درسی رو حذف نکنین و موازی پیش برین
فراموش نکنین اگر روی ۸۰% مطالب تسلط ۱۰۰% داشته باشین خیلی بهتر از اینه که روی ۱۰۰%مطالب تسلط ۸۰% داشته باشین. اصلا هم دیر نیست به جرئت میگم اکثر دوستان من که الان در دانشگاه های روزانه تهران درس می خونن از مهر شروع کردن. و دانشگاه کارشناسیشون هم معمولی بود. فقط باور داشته باشین می تونین.
موفق باشین

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehraein , RASPINA , zahra_ce87 , arefeh.hp , miss msv66 , ashena1
ارسال: #۱۵
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ)upboys نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mehraein نوشته شده توسط:  لطفا راهنمایی کنید اگه از الان شروع کنم میتونم روزانه قبول بشم؟

شما حق نداری ناامید بشی اصلا!
َلَا تَیأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِنَّهُ لَا ییأَسُ مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِلَّا الْقَوْمُ الْکَافِرُونَ «و از رحمت خدا مایوس نشوید؛ که تنها گروه کافران، از رحمت خدا مایوس می‌شوند!» یوسف ۸۷
حالا که حق نداری نا امید بشی...هدفت از ارشد چیه!؟
أَئِنَّ لَنَا لَأَجْرًا إِنْ کُنَّا نَحْنُ الْغَالِبِینَ «ایا اگر ما پیروز شویم، پاداش مهمی خواهیم داشت؟» شعراء ۴۱

اول ببین به چه بهایی میخواهی وقت خودت را بزاری برای موفقیت و قبولی کنکور ارشد...اگر پاداشی که بعد از این همه سختی نصیب تو میشه خیلی مهمتر از خود کنکور ارشده...یک یا علی بگو و شروع کن به خوندن....مطمئن باش به آنچه که باید برسی میرسی...خیلی ها بودن که با یک تصمیم درست در آخرین لحظات مسیر زندگیشون را عوض کردن! هیچ موقع هم برای تغییر دیر نیست...از همین الان شروع کن به خوندن...فقط یادت باشه اون چیزی که تو را به سمت جلو هول میده اول هدفه و بعد اراده تو برای رسیدن به اون هدف! پس کاری به حرف های این و اون نداشته باش...مطمئن باش اگر همین الان هم شروع کنی به خوندن با اراده که باشی به اون چیزی که میخواهی میرسی...رسیدن به خواسته های خودت را در حد آرزو نگه ندار...بهشون برس و از اونها عبور کن...سختیش همین ۴ ماهه...این جمله را به یاد داشته باش...آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند!

واقعا عالی بود،حیفم اومد فقط با سپاسه زیر ارسال ازش بگذرم، بابت دو آیه هم ممنون، عادت دارم آیه ای میبینم برم صحتشو چک کنمBig Grin
به سوی بیکران و فراتر از آن....

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۳ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۶۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۲۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۸۸۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close