زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال شریف رسما هیچی نمیگیره

ارسال: #۱۸۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: امسال شریف رسما هیچی نمیگیره
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  کسی اونجا اصلاً نمیپرسه رتبه چنده... گیت هم میگه کجا کار داری و رفتی یه امضا بگیر... همین

فردا ساعت ۱۰ اوکیه؟

اوکیه!

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
ربطی به رتبه نداره.کسی که میخواست شریف بره میره تهران اونی که میخواست بره تهران میره جای دیگه و این زنجیره ادامخ پیدا میکنه و جای شمای رتبه بالا یکی از قبلی هامیاد.اینجوریه که روی همه اثر داره.یکی هم توشبکه میبینه جای خوب قبول نمیشه میاد آی تی و.......
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nfrs
ارسال: #۱۸۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
وقتی اصلاحیه دفترچه ارشد با روان آدم بازی می‌کنه...

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Nfrs , reza777gh , neda.h
ارسال: #۱۸۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ق.ظ
پس قرارمون ساعت ۱۰ طبقه ۶ دانشکده کامپیوتر
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Nfrs
ارسال: #۱۸۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ
من می یام،ساعت ۱۰،دانشگاه شریف، دانشکده کامپیوتر.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nfrs
ارسال: #۱۸۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
من تازه فهمیدم اینجا چه خبره!!!
واقعا قلبم درد گرفت وقتی داشتم تاپیک ها رو میخوندم
سنجش دوباره اصلاحیه گذاشته رو سایتش!شریف در همان وضعیت حذف شده قرار داشت!اما یه توضیحاتی مثلا در مورد غیر انتفاعی یزد اضافه کرده بودن!!!
چرا انقد به کامپیوتر و ای تی ظلم میشه؟؟آخه ینی چی؟؟بچه های برق چطور راحت میرن دانشگاه!ما هم هستیم!انقد باید بخونی رتبه تک رقمی بیاری شاید بیفتی تهران!!!!!!خوشحال بودیم داریم علم روز رو میخونیم!هرروز داره همه جای دنیا این علم پیشرفت میکنه اونوقت ما مدام یه درسو باید بخونیم رتبه تک رقمی بلکم بیاریم!
خسته شدم خیلی زیاد :'( پشیمون شدم از ارشد این مرز و بوم!!!!!!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , fz_916 , Asemaneabi , neda_Network
ارسال: #۱۸۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ
ممنون از تمام دوستانی که به نمایندگی پیگیر هستند. دوست داشتم من هم میومدم اما شرایطش نیست.. دمتون گرم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Good!
ارسال: #۱۸۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
دوستانی که میگن رتبه ما به شریف نمی رسه و نمیرن برای اعتراض

اون کسی که رتبه اش به شریف می خوره، فوقش اگه همین وضع ادامه داشته باشه می ره امیر کبیر، اما دوستانی که رتبه شون بالاست ممکنه برن شهرستان. یا شبانه. به عبارتی برای رتبه های بالا خسارت بیشتره.

قصد من استرس دادن به شما نیست، فقط می خوام بگم اعتراض شخصی با رتبه ۲۰۰ خیلی منطقی و به جاست.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nfrs , Good! , karname , tayebe68 , neda_Network , Mojde# , khaste2
ارسال: #۱۸۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ق.ظ
سلام صبح بخیر ببخشید چی شد؟؟؟؟

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ
ارسال: #۱۹۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط MSZ.)
صبح بخیر
من الان رفتم پیش مدیر آموزش دانشکده و گفتن هنوز جوابى دریافت نکردن از طرف سنجش
مشکل اینه که الان فقط با سنجش سر و کله نمیزنن!!! سازمان توسعه بوده که به سنجش گفته این رشته رو براى شریف حذف کنن!
ولى میدونم که درست میشه... من امروز زودتر از بچه هاى کنکورى اومدم اینجا و پیگیرى کردم و هنوزم پیگیرم Big Grin
درست میشه ایشالا
۱۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosseinriasati , keywan78 , virtual girl , ghaderZ , sadafak7 , Narges_rainbow , sara-it , itmanesh , happy07 , Mojde# , reza777gh , Asemaneabi , gholizadeh1992 , zahra2012 , س.غ , parniyan913 , saeeed69 , explorer , zoltrix_66 , akilis , mrdkmrdk , Good! , khaste2 , kadoos , neda.h , Master.Pos
ارسال: #۱۹۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ
سلام
من از دیروز نرسیدم بیام تاپیک، اما یه چیزایی از دیروز متوجه شدم که براتون می نویسم.
سنجش نمی تونه هیچ ظرفیتی رو حذف کنه چون اصلا در این حد اختیار نداره. در وزارت علوم یه شورایی هست به اسم شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم این شوراست که بعد از اون جریاناتی که تو پست قبلی ام گفتم با درخواست های دانشگاهی موافقت می کنه یا نه.این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یکی از آخرین مصوبات این شوراست.
پس حذف ای ظرفیت توسط شورا بوده نه سنجش و دانشگاه. دلیلش هم تخلفات شریف بوده. هر دانشگاهی می تونه ۱۰ درصد از ظرفیتش رو با استعدادهای درخشان یا موارد مشابه اون پر کنه. اما تو ۲-۳ سال اخیر که اکثر رتبه های بالای کنکور در اکثر رشته ها از دانشگاه های سطح پایین بودن، شریف از این درصد تخلف می کنه و برای بالا موندن سطح خودش در بعضی رشته تا ۴۰ درصد رو از استعدادهای درخشان(همون فارغ التحصیل های تراز اول خودش یا دانشگاه های مادر دیگه) پر می کرده. بعد یکسری دانشگاه ها (خصوصا دانشگاه های مادر) به وزارت علوم اعتراض می کنن که ما هم دوست داریم همین کار رو کنیم تا سطح علمی دانشجوهامون بالا باشه و مجبور نشیم با دانشجوی دور از جون شما خنگ سر و کله بزنیم سالی یکی دو تا دانشجوی ارشد رو هم اخراج کنیم (دوستان می دونن که دانشگاه های مادر به راحتی دانشجوی با معدل پایین رو اخراج می کنن) نتیجه این اعتراض شده اینی که می بینید.
در ضمن اگر این ظرفیت تو اصلاحیه های بعدی هم حذف بمونه، شریف امسال اصلا نمی تونه شبکه بگیره. یعنی از استعداد درخشان هم نمی تونه بگیره پس یه جورایی به ضرر خود دانشگاه هم هست. علت پیگیری های گروه هم می تونه همین باشه.
توضیحات بالا مدیر یکی از گروه های صنعتی اصفهان دادن. البته ربطی به رشته ما ندارن اما از رشته هایی هستن که تو کشور حرف اول رو درش صنعتی می زنه. ایشون هم خیلی از اینکه اکثر دانشجوهای این سال های اخیرشون پیام نوری یا از دانشگاه های سطح پایین هستن و پایه ضعیفی دارن و تو پایان نامه هاشون می مونن، شاکی بودن.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , sara-it , reza777gh , parniyan913 , Good! , tayebe68 , Samaneh1991
ارسال: #۱۹۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ
اینا چه باحالن ! باسه خودشون ظاهر میکنن بعد دوباره ناپدید میکنن ! آدم یاد غول چراغ جادو میفته !

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ , Good!
ارسال: #۱۹۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
اینجوری همه ضررش به ما بدبختا میرسه. خوب شریفم حق داره. من خودم شاهد بودم از دانشگاه پیام نور با سهمیه شاگرد اولی اومده بودن شریف. حالا این که ظلمه به کنار نمیکشه بیچاره! زوره مگه؟ این چه کنکوریه که هرچی دانشجوی سطح پایین توش قبول میشن؟ این از خود کنکورش که راحته و با یه زره خرخونی میشه رتبه خوب آورد، اینم از هزار تا قانون و سهمیه که باعث میشه همین کنکورم الکی بشه. آخه بابا بخدا معدل بعضی دانشگاهها به درد لای جرز هم نمیخوره!
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Good! , computerman
ارسال: #۱۹۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ
اگر کسانی که رتبه بالای کنکور رو میارن به اعتقاد اینها ضعیف هستن، نباید تجدید نظری کنن در نحوه ی کنکور گرفتنشون؟؟؟چرا سر ما خالی می کنن؟!!؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , Brueder , Good! , khaste2 , tayebe68
ارسال: #۱۹۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
Re: RE: امسال شریف رسما هیچی نمیگیره
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)khaste2 نوشته شده توسط:  اینجوری همه ضررش به ما بدبختا میرسه. خوب شریفم حق داره. من خودم شاهد بودم از دانشگاه پیام نور با سهمیه شاگرد اولی اومده بودن شریف. حالا این که ظلمه به کنار نمیکشه بیچاره! زوره مگه؟ این چه کنکوریه که هرچی دانشجوی سطح پایین توش قبول میشن؟ این از خود کنکورش که راحته و با یه زره خرخونی میشه رتبه خوب آورد، اینم از هزار تا قانون و سهمیه که باعث میشه همین کنکورم الکی بشه. آخه بابا بخدا معدل بعضی دانشگاهها به درد لای جرز هم نمیخوره!

شما از این دسته ادما هستی که وقتی از یه چیزی ناراحتن
دنیا و نظام و ملت و دولت و همه رو مقصر میدونن Smile)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , atenaa , Brueder , khaste2 , hosseina4

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۰۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۶۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۹۶ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close