زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۹:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سلام ... دوستانی که معماری کامپیوتر میخوان شرکت کنن ...
به نظرتون کتاب vlsi صاحب الزمانی بهتره یا کتاب مدرسان شریف ؟؟؟
البته من کتاب صاحب الزمانی رو سه فصلشو خوندم به نظرم متنش ناروونه و تستهاشم اکثرا ساده هستن ...
چیز خاصی از این کتاب ندیدم واقعیت به نظرم برای کنکور نقص داره...
اما تعریف کتاب مدرسان رو هم خیلی شنیدم ولی نخریدمش....
حالا به نظرتون کدومشون خوبن ؟؟؟؟
اگه کتاب و منبع بهتری هم میشناسید معرفی کنید لطفا ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ ب.ظ
RE: کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟
(۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳ ب.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  سلام ... دوستانی که معماری کامپیوتر میخوان شرکت کنن ...
به نظرتون کتاب vlsi صاحب الزمانی بهتره یا کتاب مدرسان شریف ؟؟؟
البته من کتاب صاحب الزمانی رو سه فصلشو خوندم به نظرم متنش ناروونه و تستهاشم اکثرا ساده هستن ...
چیز خاصی از این کتاب ندیدم واقعیت به نظرم برای کنکور نقص داره...
اما تعریف کتاب مدرسان رو هم خیلی شنیدم ولی نخریدمش....
حالا به نظرتون کدومشون خوبن ؟؟؟؟
اگه کتاب و منبع بهتری هم میشناسید معرفی کنید لطفا ....

vlsi که حذف شد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran jam
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ب.ظ
دوست عزیز اخبار مربوط به کنکور ارشد رو چک کن
الان دیگه شما لازم نیست که VLSI بخونی، این درس حذف شده برای کنکور ارشد و به جاش درسهای دیگه ای رو باید بخونی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran jam , عزیز دادخواه
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط Mehran jam.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز اخبار مربوط به کنکور ارشد رو چک کن
الان دیگه شما لازم نیست که VLSI بخونی، این درس حذف شده برای کنکور ارشد و به جاش درسهای دیگه ای رو باید بخونی

شما معماری کامپیوتر میخواین شرکت کنین ؟؟؟ آخه تا پارسال بود که
Vlsi از دروس اساسی معماری کامپیوتره ... چطور میشه حذف شده باشه ؟؟؟!!!!

(۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز اخبار مربوط به کنکور ارشد رو چک کن

ممنون که اطلاع دادین والا خبر نداشتم . خیلی مسخره شده الان منابع رو از سایت سنجش دیدم. برداشتن برای تمام گرایس ها درسای یکسان گذاشتن فقط ضرایب رو تغییر دادن واسه گرایش های مختلف . مدار الکتریکی , سیگنال , vlsi اینا جزو دروس تخصصی مون بودن هیچ کدومشون نیست الکی خوندمشون تا الان .... منابع اعلام شده هم بیشترشون دروس نرم افزاری هستند. آخه چرا داوطلب معماری کامپیوتر باید پایگاه داده و کامپایلر بخونه ؟؟؟؟؟!!!!!! اصلا چه ربطی داره به گرایشش ؟؟؟؟!!!!!!!! من همیشه تو دوران کارشناسی از این درسها حالم بهم میخورد و همینطور الگوریتم و داده .... در عوض دروس تخصصی معماری کامپیوتر رو توشون خیلی قوی بودم .... حالا باید چند برابر وقت بذارم کامپایلر و پایگاه بخونم !!!!!! چند سال پیشم درس انتقال داده رو برای معماری کامپیوتر حذف کرده بودن .... واقعا مسخره اس
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۷ ب.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز اخبار مربوط به کنکور ارشد رو چک کن

ممنون که اطلاع دادین والا خبر نداشتم . خیلی مسخره شده الان منابع رو از سایت سنجش دیدم. برداشتن برای تمام گرایس ها درسای یکسان گذاشتن فقط ضرایب رو تغییر دادن واسه گرایش های مختلف . مدار الکتریکی , سیگنال , vlsi اینا جزو دروس تخصصی مون بودن هیچ کدومشون نیست الکی خوندمشون تا الان .... منابع اعلام شده هم بیشترشون دروس نرم افزاری هستند. آخه چرا داوطلب معماری کامپیوتر باید پایگاه داده و کامپایلر بخونه ؟؟؟؟؟!!!!!! اصلا چه ربطی داره به گرایشش ؟؟؟؟!!!!!!!! من همیشه تو دوران کارشناسی از این درسها حالم بهم میخورد و همینطور الگوریتم و داده .... در عوض دروس تخصصی معماری کامپیوتر رو توشون خیلی قوی بودم .... حالا باید چند برابر وقت بذارم کامپایلر و پایگاه بخونم !!!!!! چند سال پیشم درس انتقال داده رو برای معماری کامپیوتر حذف کرده بودن .... واقعا مسخره اس

منم مشکل شما رو دارم نگران نباش. درد مشترک تمام کنکوری ها امسال کامپایلر و پایگاه داده هست. من که برای اولین باره این درسها رو میخوام بخونم و برام جالبه. زیاد سخت نگیرین، یه چیزی میشه بالاخره. من که قبولم Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۷ ب.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوست عزیز اخبار مربوط به کنکور ارشد رو چک کن

منم مشکل شما رو دارم نگران نباش. درد مشترک تمام کنکوری ها امسال کامپایلر و پایگاه داده هست. من که برای اولین باره این درسها رو میخوام بخونم و برام جالبه. زیاد سخت نگیرین، یه چیزی میشه بالاخره. من که قبولم :D

درسته. ولی کاملا مسخره است کسی که داوطلب معماری کامپیوتره بیاد برای کنکور ارشد پایگاه داده و کامپایلر و هوش بخونه .... یعنی فکر کنم کسی که این مواد امتحانی رو انتخاب کرده کاملا شخصی بی سواد در زمینه کامپیوتر بوده !!!!!! تا قبل از سال نود و پنج که سنجش منابع رو تغییر نداده بود و اون مسخره بازی رو نکرده بود منابع امتحانی خیلی شیک و متناسب با گرایش تحصیلی شخص چیده شده بود و کاملا منطقی و رو حساب کتاب بود . بعدشم که منابع تغییر کرده بودن بازم میشد تحملش کرد ولی امسال اصلا کلا زدن تو خاکی ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ ب.ظ
ناراحت نباش دوست جون، میخوان آمار قبولی ها رو ببرن بالا و یکدست یه امتحان برگذار کنن که کسی هم شک نکنه که اینا نمیخوان دو سری پول کاغذ بدن و دو سری هزینه کنن مثلا امتحان برگذار کنن و خلاصه همه یه دست باشن. کاملا مارکسیستیه این ایده!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  درسته. ولی کاملا مسخره است کسی که داوطلب معماری کامپیوتره بیاد برای کنکور ارشد پایگاه داده و کامپایلر و هوش بخونه .... یعنی فکر کنم کسی که این مواد امتحانی رو انتخاب کرده کاملا شخصی بی سواد در زمینه کامپیوتر بوده !!!!!! تا قبل از سال نود و پنج که سنجش منابع رو تغییر نداده بود و اون مسخره بازی رو نکرده بود منابع امتحانی خیلی شیک و متناسب با گرایش تحصیلی شخص چیده شده بود و کاملا منطقی و رو حساب کتاب بود . بعدشم که منابع تغییر کرده بودن بازم میشد تحملش کرد ولی امسال اصلا کلا زدن تو خاکی ....
از سال ۹۵ گرایش‌های مهندسی کامپیوتر حذف شده و مفاد کنکور هم بر اساس چارت درسی ورودی‌های ۹۵ هست چون الان نوبت کنکورِ اوناست. حرف شما رو در مورد اینکه باید شرایط سال قبلی‌ها هم لحاظ بشه درسته ولی اینکه میگید که این مواد امتحانی رو یه شخص بی‌سواد انتخاب کرده، نه. درس‌های فعلی مرتبط با علم روز دنیا واسه کسی که مهندسی کامپیوتر (که در ایران به اشتباه بهش معماری کامپیوتر گفته میشه) می‌خونه هست (اینکه سوالاتش استاندارد خواهد بود یا نه یه بحث دیگه‌ست)؛ البته کامپایلر و نظریه میتونست ادغام بشه و به جای نظریه، الکترونیک دیجیتال اضافه بشه. الان ماشین لرنینگ و سکیوریتی، هشتاد درصد ریسرچ مهندسی (معماری) کامپیوتر رو شامل شده در نتیجه گنجوندن هوش و سیستم‌عامل و شبکه منطقی هست. به همین ترتیب کسایی که در حوزه دیتاسنتر و بیگ‌دیتا ... کار می‌کنند کمتر از VSLI نیست (که همون الکترونیک دیجیتال براش کافی بود که از قلم افتاده).
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ ب.ظ
از نظر من کسی که کامپایل کردن و ساختار یه کامپایلر رو نشناسه معمار کامپیوتر خوبی نمیشه. همینطور که زبان ماشین یه چیزی هست که نیاز به درک داره تا بهتر بهش مسلط بشیم.
من راستش با اینکه سالها در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر و دیجیتال دیزاین کار کردم ولی هیچ ادعایی ندارم و دارم حسمو میگم نسبت به این تغییرات با زبان سینمایی خودم. با اینکه من برای اولین بار دارم کامپایلر و پایگاه داده رو میخونم و شاید باورتون نشه نصف کتابهای سیگنال و مدار رو خونده بودم ولی ناراحت نیستم چون یه مهندس کامپیوتر در هر گرایشی باید به این درسها مسلط باشه. دوس دارم این قضیه رو. فقط از این میترسم که دوباره کنکور دو مرحله ای بشه. چون وقتی یه امتحان مشترک برای همه ی گرایشها برگذار کنن، بعدا ممکنه که بخوان در زمینه های دیگه ای هم برای بچه ها سنجش بزارن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۱۰
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۹ ق.ظ
چرت چرا میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

کامپایلر کجا برای معماری کامپیوتر بکار میاد ؟؟؟؟!!!!!! ما که تو کارشناسی اصلا نه این درس نه پایگاه داده نه هوش رو پاس نکردیم و اصلا تو درسامون نداشتیم اینارو .... اگه لازم بود خب میذاشتن برامون .....
یعنی تا الان که داوطلبای معماری کامپیوتر کامپایلر نمیخوندن تو رشته شون مشکل داشتن و ضعیف بودن ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
یکی از دروس کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر رو بهم بگو که توش مبحثی از کامپایلر یا پایگاه داده وجود داشته باشه .....
اگه فقط یه جا باشه که تو ارشد معماری کامپیوتر طرف باید sql حتما بلد باشه من حرفتو قبول میکنم .....
ارسال: #۱۱
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  چرت چرا میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

کامپایلر کجا برای معماری کامپیوتر بکار میاد ؟؟؟؟!!!!!! ما که تو کارشناسی اصلا نه این درس نه پایگاه داده نه هوش رو پاس نکردیم و اصلا تو درسامون نداشتیم اینارو .... اگه لازم بود خب میذاشتن برامون .....
یعنی تا الان که داوطلبای معماری کامپیوتر کامپایلر نمیخوندن تو رشته شون مشکل داشتن و ضعیف بودن ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
یکی از دروس کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر رو بهم بگو که توش مبحثی از کامپایلر یا پایگاه داده وجود داشته باشه .....
اگه فقط یه جا باشه که تو ارشد معماری کامپیوتر طرف باید sql حتما بلد باشه من حرفتو قبول میکنم .....
از یه حقیقتی خوشت نمیاد حتما باید ادبت رو به رخ می‌کشیدی؟ و اما جواب دونه‌دونه سوالاتت.
"کامپایلر کجا برای معماری کامپیوتر بکار میاد" این سوال ۲۰-۱۰ سال پیش شاید معتبر بود، ولی الان نه. این مقاله‌ی ۲۰۱۲ با بیش از ۴۰۰ سایتشن رو یه نگاه بکنید ببینید کامپایلر کجای معماری به درد میخوره..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله منم این درس‌ها رو پاس نکرده بودم و دوره‌ی دکتری مجبور شدم خودم مرور کنم. کار درستی کردند گرایش‌ها رو حذف و این درس‌ها رو جزو اختصاصی‌هایی که همه می‌تونند (یا باید) بردارند گذاشتند. کامپیوتر ساینس الان کاملا interdisciplinary شده و تغییر چارت نیاز بود.

اولا اینکه در ارشد چارت تعیین می‌کنند که کی چی برداره یا برنداره خودش اشتباه هست. ثانیا نصف بیشتر کسایی که ارشد معماری قبول می‌شن مثلا VLSI برنمیدارند، پس یعنی VLSI کلا به درد معماری نمیخوره؟ یا مثلا قبلا انتقال داده و مدار الکتریکی جزو درس‌های کنکور بود، کدوم بنی‌بشری توو ارشد انتقال داده کار می‌کرد یا الکتریکی استفاده می‌کرد. درس‌هایی که شما واسه کنکور تست می‌دی واسه چیزایی هست که انتظار میرفت یاد گرفته باشی و بخشی از اون‌ها در ارشد به دردت می‌خوره، لزوما قرار نیست از همه‌شون استفاده کنی. پیپرهای ۵ سال اخیر کنفرانس‌های معماری رو نگاه کنی بیشتر از ۹۰ درصدش در مورد neural network acceleration و security و near memory computing و ... هست که اولی و دومی باید هوش و کامپایلر و معماری پیشرفته بلد باشی ولی واسه دومی سواد basic از VLSI کفایت می‌کنه.
"یعنی تا الان که داوطلبای معماری کامپیوتر کامپایلر نمیخوندن تو رشته شون مشکل داشتن و ضعیف بودن ؟"
نه چون تا الان همه نیازشون نمی‌شد ولی باید به ترند کلی نگاه کرد. الان ترند به سمتی هست که هوش و یادگیری ماشین همه جای معماری کامپیوتر رو گرفته پس نیاز به تجدید نظر هست. انتقال داده و مدار الکتریکی مال ۵۰ سال پیش بود. البته شما احتمالا الان می‌تونی یه PCB بزنی و دفاع کنی ولی من صحبتم علم روز هست. در یک چیز هم که میخوایم شبیه بقیه‌ی دنیا بشیم مقاومت می‌کنید.
و اما سوال آخرتون، این هم یک نمونه پیپر در یک فیلد داغ معماری کامپیوتر که نیاز به سواد دیتابیسی داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در VLDB هم چاپ شده (اگه می‌دونید VLDB چی هست). یعنی کسی که سواد مقدماتی دیتابیس داره و معماری رو در حد پیشرفته بلده، به راحتی می‌تونه بهترین مقاله رو در بهترین کنفرانس بده و چیز ملموسی به علم اضافه کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Mehran jam
ارسال: #۱۲
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  چرت چرا میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

از یه حقیقتی خوشت نمیاد حتما باید ادبت رو به رخ می‌کشیدی؟ و اما جواب دونه‌دونه سوالاتت.
"کامپایلر کجا برای معماری کامپیوتر بکار میاد" این سوال ۲۰-۱۰ سال پیش شاید معتبر بود، ولی الان نه. این مقاله‌ی ۲۰۱۲ با بیش از ۴۰۰ سایتشن رو یه نگاه بکنید ببینید کامپایلر کجای معماری به درد میخوره..

بله منم این درس‌ها رو پاس نکرده بودم و دوره‌ی دکتری مجبور شدم خودم مرور کنم. کار درستی کردند گرایش‌ها رو حذف و این درس‌ها رو جزو اختصاصی‌هایی که همه می‌تونند (یا باید) بردارند گذاشتند. کامپیوتر ساینس الان کاملا interdisciplinary شده و تغییر چارت نیاز بود.

اولا اینکه در ارشد چارت تعیین می‌کنند که کی چی برداره یا برنداره خودش اشتباه هست. ثانیا نصف بیشتر کسایی که ارشد معماری قبول می‌شن مثلا VLSI برنمیدارند، پس یعنی VLSI کلا به درد معماری نمیخوره؟ یا مثلا قبلا انتقال داده و مدار الکتریکی جزو درس‌های کنکور بود، کدوم بنی‌بشری توو ارشد انتقال داده کار می‌کرد یا الکتریکی استفاده می‌کرد. درس‌هایی که شما واسه کنکور تست می‌دی واسه چیزایی هست که انتظار میرفت یاد گرفته باشی و بخشی از اون‌ها در ارشد به دردت می‌خوره، لزوما قرار نیست از همه‌شون استفاده کنی. پیپرهای ۵ سال اخیر کنفرانس‌های معماری رو نگاه کنی بیشتر از ۹۰ درصدش در مورد neural network acceleration و security و near memory computing و ... هست که اولی و دومی باید هوش و کامپایلر و معماری پیشرفته بلد باشی ولی واسه دومی سواد basic از VLSI کفایت می‌کنه.
"یعنی تا الان که داوطلبای معماری کامپیوتر کامپایلر نمیخوندن تو رشته شون مشکل داشتن و ضعیف بودن ؟"
نه چون تا الان همه نیازشون نمی‌شد ولی باید به ترند کلی نگاه کرد. الان ترند به سمتی هست که هوش و یادگیری ماشین همه جای معماری کامپیوتر رو گرفته پس نیاز به تجدید نظر هست. انتقال داده و مدار الکتریکی مال ۵۰ سال پیش بود. البته شما احتمالا الان می‌تونی یه PCB بزنی و دفاع کنی ولی من صحبتم علم روز هست. در یک چیز هم که میخوایم شبیه بقیه‌ی دنیا بشیم مقاومت می‌کنید.
و اما سوال آخرتون، این هم یک نمونه پیپر در یک فیلد داغ معماری کامپیوتر که نیاز به سواد دیتابیسی داره:

در VLDB هم چاپ شده (اگه می‌دونید VLDB چی هست). یعنی کسی که سواد مقدماتی دیتابیس داره و معماری رو در حد پیشرفته بلده، به راحتی می‌تونه بهترین مقاله رو در بهترین کنفرانس بده و چیز ملموسی به علم اضافه کنه.

آخه من سال ۹۴ لیسانس سخت افزار گرفتم بعدشم رفتم سربازی الان دوباره میخوام شروع کنم ارشد بخونم . خب برای من که تو لیسانس این درسا رو پاس نکردم و خوشم نمیومد ازشون واقعا عذاب آواره تازه از نو ببینم اینا چی هستن کلا. یک کلمه از هوش و کامپایلر چیزی نخوندم تو کارشناسی .... لااقل برای آزمون ارشد باید حذف میشد حالا کسی تو ارشد ازش استفاده میکرد موضوع متفاوتیه تا اینکه برای قبولی تو ارشد و گرفتن امتیاز مجبور باشن بخوننش .... من واقعا رو vlsi و مدار حساب ویژه ای باز کرده بودم اما الان باید کامپایلر و هوش بخونم ... من با این روش که یهویی تغییر بدن مخالفم .... در ضمن از شما هم معذرت میخوام .... یکم اعصابم خراب بود ....
ارسال: #۱۳
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ب.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)Mehran jam نوشته شده توسط:  چرت چرا میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

آخه من سال ۹۴ لیسانس سخت افزار گرفتم بعدشم رفتم سربازی الان دوباره میخوام شروع کنم ارشد بخونم . خب برای من که تو لیسانس این درسا رو پاس نکردم و خوشم نمیومد ازشون واقعا عذاب آواره تازه از نو ببینم اینا چی هستن کلا. یک کلمه از هوش و کامپایلر چیزی نخوندم تو کارشناسی .... لااقل برای آزمون ارشد باید حذف میشد حالا کسی تو ارشد ازش استفاده میکرد موضوع متفاوتیه تا اینکه برای قبولی تو ارشد و گرفتن امتیاز مجبور باشن بخوننش .... من واقعا رو vlsi و مدار حساب ویژه ای باز کرده بودم اما الان باید کامپایلر و هوش بخونم ... من با این روش که یهویی تغییر بدن مخالفم .... در ضمن از شما هم معذرت میخوام .... یکم اعصابم خراب بود ....

داداش من من اصلا رشته کاملا غیر مرتبط بودم چی بگم که همه رو دارم دوباره از اول میخونم؟ به نظر من تمام این درسها که الان باید بخونیم به درد خور هستن. به قول آقا بهنام علم پیشرفت کرده یه تغییراتی باید میکرد این امتحان. با اینکه من نصف مدار و سیگنال رو خونده بودم ولی الان ناراحت نیستم و دارم ادامه میدم. هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۸۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۱۳۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۵,۹۱۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۸۹۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۶۱۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۰۸۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۴۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۵۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۳۹۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۲۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close