زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از همین مانشت شروع کنیم: ۱- احساس مسئولیت!

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
Exclamation از همین مانشت شروع کنیم: ۱- احساس مسئولیت!
با سلام و آرزوی موفقیت و بهروزی برای همه مانشتی ها

من یه معلم ساده ساده ام، خیلی وقت هم نیست که با مانشت آشنا شدم، دقیق تر بگم در مانشت فعال شدم! این پذیرش آگهی در مانشت رو حتما همه شما مثل من دیدین. و حتما همه شما هم مثل من آه کشیدین! خب همین قدر؟
بچه ها!
بی تفاوت نباشیم
احساس مسئولیت کنیم
غیرت داشته باشیم!
اگه واقعا میخوایم که چیزی درست بشه (وضع مملکت، وضع زندگی خودمون حتی!) باید حتما یه کاری بکنیم.

فقط میخوام بگم در قبال مانشت احساس مسئولیت کنیم، همگی! دیگران کشتند و ما برداشتیم، حالا نوبت ماست!

باید و باید و باید کمک کنیم به طلوع ماه توی مانشت!

من یکی از ابتدای امسال خودمو موظف کردم وقتی آخر برج حقوقا رو میدن یه حق عضویتم پرداخت کنم اینجا! همین قدری که در توانم هست. خیلی هم خوب میدونم! و میدونیم! که با این هزار تومن و دو هزار تومن الان دیگه پفک نمکی هم دست کسی نمیدن! چه برسه به اینکه بخوان باهاش چرخ جایی رو بچرخونن! مهم اینه که احساس مسئولیت کنیم.
البته یه امکان هدیه مخفی هم هست و ممکنه عده ای به هردلیل ازون استفاده کنن. ولی به نظر من نکنین! من یک بار(اولین و آخرین بارم بود!) پای صحبت آقای قرائتی نشسته بودم؛ بحث این بود که نماز رو در خفا نخونین. بذارین بگن ریاست و هرچی! شما اتفاقا باید کار نیک رو در ملا عام بکنین که تبلیغ باشه و تشویق باشه و تهییج باشه!

این پست رو توی بخش انتقادات گذاشتم، چون به رگ غیرت من یکی که خیلی برخورده... همه سختی این کار افتاده روی دوش چند نفر و منم به اینجا، به مانشت و به بچه هاش واقعا مدیونم و تا حالا هیچ جوریم خیرم به کسی نرسیده!

خلاصه اینکه حالا هرجوری دوست داریم مخفی و مرئی! ادای دین کنیم و وظیفمون رو در قبال مانشت انجام بدیم.
--------------------------------------------------------------------------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2010 , Fardad-A , SaMiRa.e , silver_0255 , Aurora , Zx24zx26 , mohammad.ardeshiri , Aref Safari , The BesT , zahra 67 , foranyone , mahshid1383 , sadeghb , Donna , hiva60 , javad94 , Lonely Palm , mahdi20 , azad_ahmadi , Breeze , neda_Network , Payam92 , Jooybari , Bache Mosbat , sss , sarinaz , 10:30 , Lover Of Science , anika , Maryam-X , n268 , m450ud , berkeley , MajidManesht2012 , tarannom
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
سلام
ضمن تشکر فراوان از شما که دارای اینهمه احساس مسئولیت هستید، خدمتتان عارضم که مانشت با هدف انتفاعی تاسیس نشده و سالهاست بدون چشمداشت مادی به کارخودش ادامه داده. کمکهای دوستان هم فقط صرف هزینه های سایت شده و مدیران و سایر کسانی که به مانشت کمک میکنن و اعضای محترمش بدون چشمداشت مادی، بیشترین کمک شون کمکهای علمی و یا کمک برای حفظ نظم و توسعه مانشت و ایجاد فضای مناسب برای بهره برداری بهتر کاربران هست.
در اینراه بعضی دوستان هم البته کمک مادی داشتند و در حد خودشون کمک کرده اند که ازشون سپاسگزاریم.
مانشت بیشتر از کمک مادی ، نیازمند کمک معنوی و همراهی دانشجویان و داوطلبان تحصیلات تکمیلی است.
از بابت کمک مادی تون چراغ مانشت روشن میماند و از کمک معنوی تون این شهر گنجینه علمی اش با دانش و علم شما غنی تر میشود و هر روز نقایص تحصیلات دانشگاهی را کمتر میکند و عدالت آموزشی توسعه بیشتری پیدا میکند.
امیدواریم روزی برسد که همه دانشجویان و طالبین علم در این مملکت در هر دانشگاهی درس خونده اند ، اگر استعداد و پشتکار و علاقه داشته باشند ،بتونن در رقابتی عادلانه موفق شوند و به تحصیلات تکمیلی راه یابند و راه برای ورودشان به بهترین دانشگاهها بدلیل عدم دستیابی به منابع و امکانات بسته نباشد.
همچنین امیدواریم روزی برسد که علاوه بر تحصیل و آموزش ، امکان بکارگیری اینهمه استعداد در جهت کمک در پیشبرد اهداف اقتصادی و فنی هم برای خودشان و هم برای مملکت فراهم شود. مطمئنا" این پتانسیل میتونه کارهای بزرگی بکند.
در پناه خدا باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , انرژی مثبت , silver_0255 , didar , sepidsal , Zx24zx26 , Aref Safari , The BesT , Donna , hiva60 , javad94 , Lonely Palm , mahdi20 , javadjj , lotus , Breeze , fa_karoon , azad_ahmadi , Engineer , Bache Mosbat , arman.fr , anika , m450ud
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ ب.ظ
بله آقا فرداد فرمایش شما کاملا صحیحه؛

من دقیقا منظورم هزینه های جاری و مادی سایته.
اعتقادم اینه که واقعا درست نیست وقتی که همه ما داریم از مزایای این سایت بهره مند میشیم، هزینه های مادی سایت روی دوش یک نفر باشه و یا نهایتا چند نفر دیگم کمک کنند. اونم این مانشت که الان خیلی بزرگ شده و داره تعداد خیلی زیادی رو پوشش میده و دیگه هزینه هاش با هزینه گردوندن یه وبلاگ یا سایت کوچک زمین تا آسمون فرق داره!

وگرنه در مورد وقتی که عده زیادی دارن میگذارن اینجا -و همه هم کاملا آگاه هستن که بدون پاداش مالیه- چه از مدیری که داره نظم و ترتیب رو کنترل میکنه، چه از کسی که میاد جواب سوالات درسی رو میده، چه از کسی که میاد مشاوره میده، چه از کسی که میاد سوالای کنکور رو حل میکنه و پاسخ صحیح رو در اختیار بقیه میگذاره، چه ازون دوستی که با این وضع اینترنت میگرده و جزوه پیدا میکنه و آپلود میکنه برای بقیه و خیلی افراد دیگه، واقعا در مورد کار اینها من که نه، هیچ کس دیگه هم نمی تونه قیمت گذاری مادی انجام بده.
فقط کافیه یه نگاه به انواع و اقسام دکه هایی که تجارت کنکور گوشه و کنار کشور باز کرده بندازیم و منصف باشیم.

به نظر من این وظیفه تک تک ما، کاربران عادی سایته که لااقل توی این کمترین کاری که از دستمون میاد کوتاهی نکنیم. و مسلما سودش هم نصیب کسی غیر از خود ما نمیشه Smile

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , انرژی مثبت , Setare Hana , Lonely Palm , SaMiRa.e , sss , anika
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ق.ظ، توسط nekooh.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)sepidsal نوشته شده توسط:  این پذیرش آگهی در مانشت رو حتما همه شما مثل من دیدین. و حتما همه شما هم مثل من آه کشیدین! خب همین قدر؟
حرف شما در مورد هدیه درست ولی این حرفتون درباره پذیرش آگهی و آه کشیدن رو قبول ندارم اتفاقا این خیلی خوبه که سایت به جایی رسیده که میتونه تبلیغات داشته باشه حتی اگر نیاز مادی سایت با هدیه بچه ها حل بشه چرا آگهی نداشته باشه که درآمد بیشتری داشته باشه و بتونه با قدرت بیشتری به کار خودش ادامه بده
برای آگهی گرفتن قرار نیست که تبلیغ قرص لاغری یا ... باشه مطمینا تبلیغات , تبلیغات مفید و در شان یک سایت علمی هست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , zahra_ce87 , publin , maneshty , AmiriManesh
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ
RE: از همین مانشت شروع کنیم: ۱- احساس مسئولیت!
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)sepidsal نوشته شده توسط:  
با سلام و آرزوی موفقیت و بهروزی برای همه مانشتی ها

من یه معلم ساده ساده ام، خیلی وقت هم نیست که با مانشت آشنا شدم، دقیق تر بگم در مانشت فعال شدم! این پذیرش آگهی در مانشت رو حتما همه شما مثل من دیدین. و حتما همه شما هم مثل من آه کشیدین! خب همین قدر؟
بچه ها!
بی تفاوت نباشیم
احساس مسئولیت کنیم
غیرت داشته باشیم!
اگه واقعا میخوایم که چیزی درست بشه (وضع مملکت، وضع زندگی خودمون حتی!) باید حتما یه کاری بکنیم.

فقط میخوام بگم در قبال مانشت احساس مسئولیت کنیم، همگی! دیگران کشتند و ما برداشتیم، حالا نوبت ماست!

باید و باید و باید کمک کنیم به طلوع ماه توی مانشت!

من یکی از ابتدای امسال خودمو موظف کردم وقتی آخر برج حقوقا رو میدن یه حق عضویتم پرداخت کنم اینجا! همین قدری که در توانم هست. خیلی هم خوب میدونم! و میدونیم! که با این هزار تومن و دو هزار تومن الان دیگه پفک نمکی هم دست کسی نمیدن! چه برسه به اینکه بخوان باهاش چرخ جایی رو بچرخونن! مهم اینه که احساس مسئولیت کنیم.
البته یه امکان هدیه مخفی هم هست و ممکنه عده ای به هردلیل ازون استفاده کنن. ولی به نظر من نکنین! من یک بار(اولین و آخرین بارم بود!) پای صحبت آقای قرائتی نشسته بودم؛ بحث این بود که نماز رو در خفا نخونین. بذارین بگن ریاست و هرچی! شما اتفاقا باید کار نیک رو در ملا عام بکنین که تبلیغ باشه و تشویق باشه و تهییج باشه!

این پست رو توی بخش انتقادات گذاشتم، چون به رگ غیرت من یکی که خیلی برخورده... همه سختی این کار افتاده روی دوش چند نفر و منم به اینجا، به مانشت و به بچه هاش واقعا مدیونم و تا حالا هیچ جوریم خیرم به کسی نرسیده!

خلاصه اینکه حالا هرجوری دوست داریم مخفی و مرئی! ادای دین کنیم و وظیفمون رو در قبال مانشت انجام بدیم.
--------------------------------------------------------------------------------

به نظرم حرفاتون از روی منطق نیست و این کار از روی به فلاکت افتادن نیست همه دنیا همینطورهIdea
پذیرش آگهی در مانشت منم دیدم اما آه نکشیدمHuh
کاربران هم هرکی دوست داشته باشه در حده توانش کمک میکنه حتی هزار تومان هم ! پس لطفا شما طعنه پفک نمکی نزنیدAngry
پذیرش آگهی هم خیلی از جاها که خدماتی رو به صورت مجانی ارائه بدن میزارن مثلا شما تو ماهواره وقتی یه فیلم مجانی رو نگاه میکنید آگهی هم میبینید خب اونها با این کارشون هم به شما خدمتی کردند هم منبع درامدی داشتند
جناب دکتر هم کارشون خیلی خوب بود اصلا آگهی هم جدا از تامین هزینه میتونه خودش یک نوع خدمت باشهCool
اگر آقای دکتر هم بخواند میتونن با گرفتن آگاهی نه تنها هزینه ها رو تامین کنند بلکه با داشتن هزاران مخاطبی که دارند برای خودشون هم منبع درآمدی کسب کنند که البته کاره اشتباهی نیست حقشونه این همه زحمت کشیدن یه روز هم باید برداشت کنند
۱
۱
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط مینو صالح زاده.)
به نظر من دیدن قسمتی در سایت برای تبلیغ آه کشیدن نداره!
تازه باعث خوشحالی هم هست که سازمانی یا ارگانی این سایت رو انقدر بزرگ ببینه که بخواد افرادی که اینجا میان بیشتر باهاش آشنا بشن ..به نظر من که کار منطقی و عاقلانه ایه..یه کم منطقی باشیم ، همیشه هم احساسات به آدم درست نمیگه دوستان!!

در ضمن ما اینجا صرفا کالا یا خدمات مورد تبلیغ رو می بینیم ..
مطمئنا اجباری برای خرید یا استفاده از آن نداریم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , publin , bargozideh
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
دوستان بهتر نیست موقع بحث در این جور مسائل نظر مدیر سایت رو هم بپرسیم؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ق.ظ
مانشت سایت خوبیه ،(در گوشی :البته قبلا بهتر بود)

بزرگترین سرمایه یک سایت اعضاش هستند . این سایت بالقوه درآمدزاس . اصولا سایتهایی که به کنکور و ... مربوط میشن پتانسیل بالایی برای درآمد زایی دارند .
پیشنهاد من برای درآمدزایی :
برگزاری کلاسهای نیمه خصوصی توسط رتبه های برتر سایت برای اعضا با قیمتی منصفانه تر از کلاس کنکور ها (البته درباره مجوز و اینا نمیدونم)
۰
۱
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ
بعد از رایزنی‌های فراوان با جاهای مختلف بالاخره با مدرسان شریف به توافق رسیدیم. ان شا الله مانشت در حدود یک ماه آینده با طراحی جدید و امکانات جدید و با ویرایش ۴ فعال خواهد شد. کلیه درآمدهای آگهی هم صرف طراحی مجدد برخی بخش‌‌ها، توسعه و نگهداری سرور خواهد شد.
آدرس مانشت جدید برای مدیران ارسال خواهد شد تا نظرات خودشون رو درباره‌اش ابراز کنند.
از هدایای شما به مانشت بی‌نهایت سپاسگزاریم. ان شا الله مانشت در ورژن ۴ خود جهشی عمده خواهد کرد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , ماه بانو , sepidsal , mfXpert , bargozideh , ehsan2010 , Pegasus
ارسال: #۱۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
آقای دکتر فقط تبلیغات جوری نباشه که هر صفحه رو باز میکنی تبلیغ باشه از ابهت سایت کم میشه مثلا تو یکی دو صفحه کنار یا پایین صفحه قرار بدید
۱
۱
ارسال: #۱۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  آقای دکتر فقط تبلیغات جوری نباشه که هر صفحه رو باز میکنی تبلیغ باشه از ابهت سایت کم میشه مثلا تو یکی دو صفحه کنار یا پایین صفحه قرار بدید
تبلیغ تنها در مکان‌هایی که الان مشخص شده قرار می‌گیره و تنها یک تبلیغ گرفته می‌شه ( به خاطر همین هم تبلیغ گرفتن برای ما سخت شده)
ان شا الله هفته آینده مانشت ۴ با امکانات جدید افتتاح بشه Wink

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sepidsal , ماه بانو , ehsan2010 , Pegasus
ارسال: #۱۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  آقای دکتر فقط تبلیغات جوری نباشه که هر صفحه رو باز میکنی تبلیغ باشه از ابهت سایت کم میشه مثلا تو یکی دو صفحه کنار یا پایین صفحه قرار بدید
تبلیغ تنها در مکان‌هایی که الان مشخص شده قرار می‌گیره و تنها یک تبلیغ گرفته می‌شه ( به خاطر همین هم تبلیغ گرفتن برای ما سخت شده)
ان شا الله هفته آینده مانشت ۴ با امکانات جدید افتتاح بشه Wink

آقای دکتر دستتون درد نکنه
شرمنده خواستم امتیاز + رو بزنم اشتباهی دستم خورد رو - Blush
انشالا مانشت روز به روز پربارتر بشه

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
اینا رو مینویسم چون دارم خفه میشم! چند روزه تو مانشت بحث و دعوا و جنجال بود و آخرش هم بی هیچ نتیجه ای صرفا پست بسته می شد. من سعی کردم توی هیچ کدومش کوچکترین جانبداری و شرکتی نداشته باشم. اما ...

خیلی ساده و واضح کسی که سایتی رو میزنه مختاره هر جور میخواد و هرجور تشخیص میده ادارش کنه. من نوعی اگه نمی پسندم به زور که نیاوردنم اینجا! دیگه بحثای اوج و فراز و کاسبی و طرفداری و تبلیغ و خیانت و خدمت و همش را باید جمع کرد برد ریخت در مبحث حروف اضافه زبان فارسی!!!! فقط خیلی برام جالب بود اکثر قریب به اتفاق اهالی طرفدار تبلیغات افرادی بودن که از خودشون سلب مسئولیت می کردن و با زیرکی پشت بحث اینکه ادمین محترم حق داره از سایتش درآمد کسب کنه پس باید تبلیغات بگیره، مخفی میشدن! هممون هم خوب میدونیم درآمدی توی اون دو سه تا تبلیغ نیست!

حالا نیاین اینجا مثبت و منفی بدین و منو و بقیه رو تحلیل کنین! فقط کلاهمون رو قاضی کنیم!
خداوکیلی ما ملت بسیار بسیار مفت خورِ خودخواهِ همه چیزدانِ از خودمتشکری هستیم، نه؟ شایدم که من اشتباه میکنم و ما ملت بسیار فرهیخته ای هستیم که همیشه منصفانه رفتار میکنیم و هیچم مفت خور نیستیم و پول میدیم و آش میخوریم و اصلا و ابدا همیشه خدا فقط دنبال لینک دانلود رایگان فلان آهنگ و کپی مجانی فلان فیلم و فلان کتاب و جزوه نیستیم!

شرمنده همه اونهایی که وقت میذارن، بی چشم داشت به من و تو و بقیه کمک میکنن و من و تو و بقیه در عوض سپاسگزاری نمک میخوریم و نمکدون میشکنیم! حاضر نیستیم هیچ کمکی کنیم و همیشه خدا هم طلبکار و شاکی هستیم.

۱
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ

اگه من نوعی تو ۲۰۰ تا فروم عضو باشم و نسبت به همشون هم بقول شما غیرت داشته باشم (؟!!) و آخر برج بخوام ۱۰ تومن به هرکدوم هدیه بدم باید یه وام سنگین برای پرداخت حق عضویتهام بگیرم .

کمک کردن حرکت بسیار بسیار خوبیه ولی تحریک کردن دیگران با توهین به ملت ، اولین ضربه رو به همین مانشت میزنه .
توصیم بشما اینه که یخورده درباره سیستم وبمستری مطالعه کنید .
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
دوستان بحث تبلیغات رو لطفا دیگه ادامه ندین. این حرفهای دوستان نه تاثیری روی رویکرد ما داره و نه کاربران. ما هر جا که نتونیم هزینه ها رو تامین کنیم دست به دامن تبلیغ میشیم و هر جا هم که وضعیت خوب باشه تبلیغ نمیکنیم. توی این چند سال هم تنها دو بار تبلیغ توی سایت قرار داده شده.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close