زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجاربم در کنکور ارشد

ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط هاتف.)
تجاربم در کنکور ارشد
مطالبی که اینجا بیان شده بود رو حذف کردم!
سلام
حالا که مدتهاست که این موضوع رو ساختم و بهش نگاه میکنم میبینم انتقاد منتقدین تا حد زیادی بهم وارد بوده و ترسیدم که این مطالب(هرچند بخشی از این مطالب) باعث گمراهی عده ای بشه، خواستم کل موضوع رو حذف کنم ولی دیدم عده ی زیادی پست دادند و مطالبی رو بیان کردند و ممکنه ازین بابت دلخور بشن پس بهتر دیدم محتوی پست اول رو ویرایش کنم.
معترف هستم که در جایگاه مشاوره نیستم و کاربران بهتره درباره هر درسی به بخش مربوط به اون رجوع کنند و از مشاوره ی افراد قابل و نامداری مثل آقای جهانی استفاده کنند، بنده هم اگر بتونم موفقیتی بدست بیارم حتما هر اونچه که به نظرم برای شما مفید بیاد در مصاحبه خواهم آورد.
در پناه حق، ۲۹ آبان ۹۲، هاتفـــ

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۴۹
۷
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , MoonRise , Pakzad , SaMiRa.e , pooyaa , esmaeli.sh , saman_6468 , Pegasus , mahak.k , rosa , azad_ahmadi , elham joon , Mohammad WR10 , Engineer , samaneh_aftab , mohsen_4050 , mehrdad372 , Doctorwho , poursadeqi , neda_Network , mohammadali1990 , amnhck123 , sellena , M.Amin.M , nana0 , svk7 , Mänu , sara_13686868 , ف.ش , Helmaa , reyhaneh64 , Amir V , foranyone , Payam92 , Eternal , ریحان , Parva , nimam , kaviresabz , EhsanChess , mahdi_apple , Mahbanoo313 , mohamad304 , hossein-sy , hnarghani , Amoojan , رقابت , csharpisatechnology , fatemehkh , mamat , jahani , tiran22 , s.sadri , saiedattar , ati314 , anita_66 , احسان مومنی , Jooybari , deh-ab , agh42778 , lzohreh , mohabati10 , reyman , raha0067 , shahbazi , mis masi , m@hboobe , tinafanavari , atenaa , ENGii , phoenix.softeng , n_amiry70@yahoo.com , software94
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
ممنون از توضیحاتتون.
البته جزوه ی الگوریتم سال ۸۸ هم تو سایت یادمانه هست + voice هاش که به نظرم از اون جزوه ی اراک کامل تره.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , pooyaa
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
تجاربم در کنکور ارشد
من voice و جزوه اجلالی رو خوندم.خیلی خوب بود.و مطالب مشکلی که در این سالها بیشتر ازش سئوال اومده رو خوب بیان کرده و پوشش میده.اگر از ویس و جزوه اجلالی (در کنار پوران)درس رو بخونید و بعد هم تستها رو کار کنید دیگه نیاز به کتاب دیگه ای نخواهید داشت.

امار هم درس زمانبری است.فرمولهاش هم خیلی باید مرور بشه.اگر توی کارشناسی خوب و کامل یاد نگرفتید باید براش وقت بذارید و چند دور بخونید.اگر خوب خونده باشید سر جلسه کنکور زیاد اذیت نمیکنه و بااحتمال بالا تستها رو میزنید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , SaMiRa.e , azad_ahmadi , هاتف , mehrdad372
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
RE: تجاربم در کنکور ارشد
به آقا هاتف چه کرده Smile . خیلی خوب بود رفیق ، ممنون Smile

انشاالله امسال یه جای خوب قبول شی ، آمین Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mohammadali1990 , هاتف , mehrdad372
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ق.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
آفرین هاتف جان. مطلب خوب و بجایی بود.

در نهایت همه چیز برمی گرده به کیفیت مطالعه خودمون(جدای از هر بحثی که مربوط به آزمون و سوالات داره). یه مثال بزنم، کتاب آمار پارسه(طورانی) درحد کتابی هست که باید در زمره کتاب های مقدس قرار بگیره، واقعا کتاب خوب و کاملیه. اما همین کتاب مقدس رو تنها با یک دور خوندن و این حقیقت غلط که با یک دور خوندن، همه چیز فراهم ذهن میشه، رو ملکه ذهن کردن، بسیار کار اشتباهیه.
اگه امسال با وجود خوندن زیاد نتیجه مطلوبی نگرفتین، بنظر من از همین الان برنامه ریزی بلند مدت و پایداری داشته باشید، برنامه ریزی برای مطالبی که نخوندین و مرور و تست و مرور و تست و مرور وتست ... با این کار مطمئن باشید از بهترین های سال بعد خواهید بود. یه نکته دیگه هم اینه که سرعت حل مساله خیلی مهمه، ممکنه شما ۸۵% سوالات کنکور رو کاملا واقف باشید اما براساس کندی و عملکرد ضعیف ذهن در درک اولیه مساله تنها ۵۰%، عملا سوالات برای شما مفید باشه(تجربه شخصی).
موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , هاتف , mehrdad372 , sanar.m
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
من ازت ممنونم هاتف جان
ایشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده
خدا خیرت بده
قبل کنکور بارها مزاحمت شدم و وقتتو گرفتم
حلالمون کن هاتف جان

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , هاتف
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال یک درس خوبی داشت برای همه اینکه نیاید و فقط روی روش سوال دادن سالهای قبل حساب نکنید امسال سوال حفظیاتی داده بود واسه سیستم عامل دستشون درد نکنه بزار بفهمونن به ما که تویی که دنبال جزوه اون استاد و ویس اونیکی کلاسی داری خودتو علاف میکنی. بردار من، موفقیت بزرگ با زمان کم بدست نمیاد. وقت بزارین کتاب مرجع بخونین . جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!
pحالا انشالله شما که مرجع خوندی یه جای خوب قبول میشیBig Grin

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۷
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahak.k , sina_019
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط esmaeli.sh.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال یک درس خوبی داشت برای همه اینکه نیاید و فقط روی روش سوال دادن سالهای قبل حساب نکنید امسال سوال حفظیاتی داده بود واسه سیستم عامل دستشون درد نکنه بزار بفهمونن به ما که تویی که دنبال جزوه اون استاد و ویس اونیکی کلاسی داری خودتو علاف میکنی. بردار من، موفقیت بزرگ با زمان کم بدست نمیاد. وقت بزارین کتاب مرجع بخونین . جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!

ممنون از لطفتون Big Grin به نطرم این قضیه بی نهایت مهمه من ماه ها وقتم رو هدر دادم واسه پیدا کردن جزوه فلان استاد و مقسمی بهتره یا پوران و این کارای عبث .توی کنکور امسال فهمیدم که فقط باید کتاب مرجع میخوندم! مثل امسال براس گسسته باید باید و باید گرمالدی میخوندم.قضیه دوستانی که توی دانشگاه های درست و حسابی درس خوندن و کتابای مرجع درست و حسابی پاس کردن جداست . برای جمع بندی بله کتاب پوران و مقسمی و غیره خوبه،اما چمع بندی مطلبی که از اساس ضعیفی یعنی چی؟ ما متاسفانه آدمای تنبلی هستیم و فقط دنبال راه در رو میگردیم. نه آقا جان! باید بری دنبال اصلِِ سواد نه اینکه بشینی با صد صد و پنجاه صفحه جزوه خلاصه نویسی شده ی بازاری بی ارزش دنبال موفقیت های آنچنانی باشی. بعد بیایم اینجا آه و فغان که طراح سوالا بی سواد بودن. نخیر خودت بیسواد بودی. کیه که پرسمن رو دورست حسابی بخونه و نتونه سوالای نرم افزار رو جواب بده؟ کی سیستم عامل سیلبرشاتس یا استالینگز رو حسابی خونده و نتونسته سیستم عامل رو خوب بزنه؟ کی گسسته گرمالدی رو کامل خونده و نتونسته توی کنکور خوب تست بزنه؟ وقت بزاریم تنبیلی رو رها کنیم اونوقت اگه نشد غر بزنیم.

کاربر هاتف نظر و تجربه خودشونو بیان کردند ٰ.کسی مجبور به انجام کاری نیست .هرکسی باید هرطور که خودش صلاح میدونه اقدام کنه و این وسط هم میتونه از تجارب افراد دیگه بهره ببره یا نبره .Idea

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۱۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , svk7 , mehrdad372 , shahbazi
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ق.ظ
کاربر هاتف نظر و تجربه خودشونو بیان کردند ٰ.کسی مجبور به انجام کاری نیست .هرکسی باید هرطور که خودش صلاح میدونه اقدام کنه و این وسط هم میتونه از تجارب افراد دیگه بهره ببره یا نبره .Idea
[/quote] این حرف درست نیست چون توصیه های غیر اصولی میتونه بقیه رو گمراه کنه.AngryAngry
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
سلام دوستان

اول ازهاتف جان به خاطر جزوه هاواین مطلب قشنگ تشکر میکنم.
به نظر من هم نباید خودمونو به جزوه ها محدود کنیم.به نظرم بهترین کار اینه که واسه کنکور ۹۳ ،از اول سال تاآخرتابستون منابعو بخونیم وخلاصه نویسی کنیم.بعدش بریم سراغ جزوات و تست.البته باید همت داشته باشیدوبخواهید.میدونم خیلی سخته ولی لازمه یه دور منابع روبخونیم.
جزوه هاواقعا خوبن ولی کافی نیستند.بعداز خوندن منابع واقعا این جزوه ها خیلی به ما کمک میکنند.البته این نظرشخصی منه.
آقا هاتف بخاطر تمام زحماتی که توی مانشت میکشید تشکر میکنم دست مریزاد .
اگه وقت داشتینو دوس داشتین یک تاپیک با عنوان مثل جزوه های هاتف یا عنوانی قشنگ تر بزنین و همه ی جزوه هایی که تا الان آپلود کردین و خواهی کرد توی این تاپیک باشه.این کار خیلی بهترازاینه که ماواسه جزوه هردرستون به سراغ اون درس بریم.
اگه این کارو بکنین خیلی عالی میشه.
بازم ممنون.
fatima1537، در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

توی پروفایلشون تاپیکهایی که خودشون ایجاد کردند قابل دسترسی است.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  تجاربم در کنکور ارشد مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!! کنکور امسال نشون داد که دیگه باید بیخیال مقسمی و پوران پژوهش شد.تعجب میکنم که چطور فکر میکنید که کتاب دکتر حقیقت کامله!! دوستانی که هم کتاب حقیقت و هم کتاب های مرجع رو خوندن لطفن نظر بدن. به نظر من کنکور امسال یک درس خوبی داشت برای همه اینکه نیاید و فقط روی روش سوال دادن سالهای قبل حساب نکنید امسال سوال حفظیاتی داده بود واسه سیستم عامل دستشون درد نکنه بزار بفهمونن به ما که تویی که دنبال جزوه اون استاد و ویس اونیکی کلاسی داری خودتو علاف میکنی. بردار من، موفقیت بزرگ با زمان کم بدست نمیاد. وقت بزارین کتاب مرجع بخونین . جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!
دوست عزیز کاش حداقل دو سه جلسه از این جزوه و ویس ها رو استفاده میکردی بعد این حرف رو میزدی(البته اگه گوش نکردی چون خیلیا رو دیدم که از این جزوه ها نتیجه گرفتن مثالش رتبه ی ۵۲ نرم پارسال و رتبه ۱۵ it پارسال و و و ).بازم بستگی به نحوه ی خوندن طرف داره . ولی این جروه ها هم حجم آنچنانی ندارند و هم حوصله ببر نیستند برای خودم که اینطور بوده
کتاب دکتر حقیقت کامله کامله شک نکن. اگه قرار باشه تستی رو ازسیستم عامل تو کنکور بزنی با این کتاب میزنی وگرنه دیگه اون دست زدنی نیس(در اکثر اوقات).مثلا همین کنکور امسال اگه دوتا سواله اول سیستم مشکلی نداشت هرکی که کتاب دکتر حقیقت رو خوب خونده بود براحتی میزد .

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: esmaeli.sh , nina69 , Payam92 , kimidoonekekie
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
به نظر من بچه های کارشناسی ناپیوسته با پیوسته فرق زیادی ندارن.تنها فرقشون در زدن تست های ریاضی هست که میتونن با یکم تلاش و تمرین ،ریاضی رو بالا بزنن.در مورد کتابها و منابع هم به نظر من کتاب های مقسمی برای ارشد کتاب مفیدی نیست.درسته که برای کارشناسی ناپیوسته خوب بود ولی برای ارشد کتابهای جامع و بهتری هم برای مطالعه وجود داره.من منابع پارسه و پوران را خوندم.کتابهای پوران برای تست واقعا عالیه.اما کسایی که می خوان از پایه چیزی رو یاد بگیرن بهتره سراغ کتابهای مرجع برن.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
تجاربم در کنکور ارشد
به نظر من کنکور امسال یه دهن کجی به همه ی موسسات کنکور بود و نشون میداد که فقط و فقط باید کتاب های مرجع رو خوند و این همه تبلیغات پارسه و مدرسان و این استاد و اون استاد ارزش زیادی نداره مهمترین مسئله خوندن کتابهای مرجع هست.این که سوالات مشکل داشتن کاملا درسته ولی به نظر من افرادی که از کتب مرجع استفاده کردن پیروزه این مسابقه بودن

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۱۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , fa_karoon
ارسال: #۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
من فقط احساس کردم که تکلیفی به گردنم هست که یه سری حرفها رو بزنم، اصراری برای اثبات خودم ندارم که با شما جر و بحث کنم و از این راه هم سودی عاید من نمیشه که بخوام براش وقت بزارم، حالا خواستید قبول کنید و یا نکنید.
اما به نظرم اخلاقی نیست وقتی کسی از روی دلسوزی کاری براتون انجام میده (هرچند به زعم شما غلط) اینجوری بهش بتازید و متهم اش کنید، بعضی ها نه تنها کاری برای کسی نمی کنند، بلکه جلوی کمک بقیه هم می گیرند!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  فوری
هدف: قصد کردم تو کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد ۹۲ که ثبت نامش تا شنبه ۲۸/۱۱/۱۳۹۱ هست شرکت و انشالله در واحد علوم تحقیقات تهران قبول خواهم شد.
...
شدیدا به هم فکری و راهنمایی تون محتاجم و مصممم که علوم تحقیقات تهران قبول بشم.
فوری
سلام
بهتره برای این کار یه تاپیک جداگانه بزنید تا نتیجه بگیرید، اینجا جاش نیست!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  مطمئنن اگر کسی توصیه های شما رو جدی بگیره به هیچ موفقیتی نمیرسه!!
...
جناب هاتف خان هم با این حرفاشون فقط باعث گمراهی بقیه میشن(ناخواسته) آخه کدوم آدم عاقلی میاد صدای فلان استاد رو بیاره رو کاغذ و بشینه براش وقت بزاره وقتی که کتاب مرجعش هست؟!؟!
خب شما همیشه زودی یقه بقیه رو می گیرید؟!
به نظرم بعد از کنکور کمی دچار شوک شدید و البته ببخشید، جوگیر!
اگر هم متن پست اول رو نخوندید، عنوان اش که گویاست «تجاربم در کنکور ارشد» من نظر شخصی ام رو گفتم و اصراری ندارم که شما بهش عمل کنید، مطمئنا از قبولی شما سودی به من نمیرسه.
درباره خوندن کتاب مرجع، کافیه مصاحبه های رتبه های برتر رو مطالعه بفرمائید، ببینید کدوم آدم موفقی نشسته برای کنکور همه ی مراجع رو خونده؟!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ)parvin333 نوشته شده توسط:  این حرف درست نیست چون توصیه های غیر اصولی میتونه بقیه رو گمراه کنه.AngryAngry
شما هم شبیه جناب دلخواه، اصلا مطالب رو درست نمی خونید!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  اگه وقت داشتینو دوس داشتین یک تاپیک با عنوان مثل جزوه های هاتف یا عنوانی قشنگ تر بزنین و همه ی جزوه هایی که تا الان آپلود کردین و خواهی کرد توی این تاپیک باشه.
لزومی نیست، خیلی راحت میشه توی مانشت جستجو کرد و پیداش کرد، اگر کسی بخواهد پیداش می کنه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , Payam92 , mehrdad372 , esmaeli.sh , Masoud05 , hnarghani , Sara.A , phoenix.softeng
ارسال: #۱۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط matin_delphi.)
تجاربم در کنکور ارشد
چرا انقدر صفر و یک به نظرات و حرف ها ی هم نگاه میکنید (همه ی حرف های جناب هاتف گمراه کننده یا ارشاد کننده است (منظور از یا xor)) به نظر من خیلی از حرفاش خوبه.
اما نظر من در رابطه با کنکور مفید و مختصر بخون اما روی همون چیزی که میخونی تسلط داشته باش و همونایی که خوندی رو خوب سر کنکور جواب بده نیازی نیست دنبال چیز عجیبی باشی. تمام.
۴
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۴۶۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۱۴ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۱۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۲۶ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۶۵۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۵۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۹۴ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  رتبه کنکور مهم تره یا مصاحبه کنکور؟ shahryar711 ۲ ۳,۵۴۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close