زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۳۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سلام بچه ها از بس مانشت نمیام پاک یادم رفته بود که برج ۱۱ اومد و تاپیک جدید ایجاد شده Big Grin داشتم پستها رو میخوندم تازه متوجه شدم. ان شاالله هممون با رتبه خوب قبول می شیم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , آلبالو
ارسال: #۳۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  هوش دقیقا تا چه فصلی از راسل باید خوند
چند فصل اخر که کلا نمیشه درک کرد مساله قاب و حساب وضعیت ها ....
مطالبش سنگین
بخش برنامه ریزی راسل سنگین گفته شده و زمان زیادی میبره یادگیریش.ولی یک راه خیلی بهتر اینه که از یک کتاب کنکوری مناسب بخونیم.کتاب راهیان ارشد نوشته عبدی پور و خلیلی فر خیلی روان تر از راسل گفته و به نظرم توی این فرصت کم هم میشه یاد گرفت.بقیه فصلها رو هم خوب و روان گفته(مثل احتمال شرطی و بیزین و ...)حل تشریحی تستهاش هم خوبه(البته حل تست مقسمی هم همونطور که آقایmasoud05گفتند خوبه. فقط کتاب راهیان ارشد تستهایی که مشکل دارند یا سنجش گزینه اشتباهی را اعلام کرده(یا گزینه صحیح ندارند)رو طبق نظر نویسندگان کتاب تشریح کرده و حتی کلید اولیه سنجش رو هم اعلام نکرده.البته تعداد این تستها خیلی کمه.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۳۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
فردا امتحان پیاده سازی زبان دارم..واقعا بچه هایی که این درس رو میخونند و عذاب میکشند درکشون میکنم...
وای یعنی فردا امتحانات تموم میشه و من میمونم و زمان باقیمونده اندک برای کنکور...انوقت دیگه فول تایم فقط مرور و تست!!! میخام این ۲هفته و چن روز رو شب امتحانی بخونم...کاش تو سنجش پارتی داشتم همه ی مانشتی ها رو بهترین یونی ها پذیرش میکردم،هرچند همین الانشم مانشتی ها بهترینن...

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , یگانه , ۸Operation , neda_Network , Payam92
ارسال: #۳۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ
دیگه بهمن شروع شد...!!!
پیش بسوی تست و کنکور...
ما شبو روز درس میخونم...تا پشت کنکور نمونیم...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , parinaz_ashraf , nader618
ارسال: #۳۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
ماه آخر....واااااای کنکور!!!!!!
یادکنکورکارشناسی میفتم.صبح روز کنکور دوستم سوار موتور واردورزشگاه شدوهمینجور که سوار موتور بودبلندفریاد میزد وااای کنکور وااااای کنکور....به اصطلاح داشت استرس مینداخت تو بچه ها!!!!

الان من میگم وااااااااااااااای کنکور!!!!!!(استرس استرس)

ماه اول من یه پست گذاشتم حالا هم ماه آخره. چه زودگذشت یادش بخیر.
برا همه بچه هایی ک کنکور دارن آرزو ی موفقیت میکنم.برا منم آرزو موفقیت کنینا دعا هم بکنین.ایشالا سال آینده منم جای شمام.
یه آرزوی موفقیت مخصوص واسه دوستای خودم که میشناسمشون.بچه های هم اتاقی!!!! موفق باشین.
بچه ها موفق باشین.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , neda_Network , esisonic
ارسال: #۳۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  پارسه یک کاری کرد که بهش امیدوار شدم.
پاسخنامه مهندسی کامپیوتر دوره ی قبل رو اصلاح کرد و اون یکی از تستها که گزینه غلط اعلام شده بود رو درست کرد.
اگه این دفه مه این کارو بکنن خیلی خوبه.
فقط نمیدونم چطور باید بهشون گفت سوالی غلطه.فردا از مرکز مشهد میپرسم
به اینجا ایمیل بزن:
azmoon@parseh.ac.ir

اما خب زیاد هم مهم نیس که درست کنن پاسخنامه رو یا نه...

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92
ارسال: #۳۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
سلام به دوست های گلم خوبید ؟خسته نباشید می خوام بگم ما می تونیم به هر چی که می خوایم برسیم کنکور که جزء کمترین ها و کوچکترین هاست . ما ایرانی ها هر کاری را با توکل به خدا به نحو احسن انجام میدیم پس حالا هم کافیه یه خورده اعتماد به نفس یه خورده تلاش داشته باشیم تا به امید خدا کنکور رو پشت سر بذاریم برای موفقیت همتون دعا می کنم شما هم دعا کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۳۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
Confused اگه دو تا درس شبکه و سیستم عامل رو حذف می کردن استرس من به حدی کم می شد که بقیه درس ها رو ۸۰% می زدم Big Grin
واقعاً انرژی و وقت زیادی میگیرن و آخرشم نتیجه ای که میخوای رو از این درس نمی گیری.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nader618
ارسال: #۳۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
دیوونم کرد تستای ۹۰/دیوونم کرد!!!!!!!!!!!!!!
داغوونم کرد به خدا!!!!!!
۷ تا تست غلط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کنکور اینجور سوال بدن منم اینجوری تست بزنم کنکور پر شده

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۴
۲
ارسال: #۴۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط zer0ne.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  دیوونم کرد تستای ۹۰/دیوونم کرد!!!!!!!!!!!!!!
داغوونم کرد به خدا!!!!!!
۷ تا تست غلط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کنکور اینجور سوال بدن منم اینجوری تست بزنم کنکور پر شده
ناامید نباش دوست عزیز فقط اون تستایی رو که اشتباه زدی رو با دقت به جوابشون نگاه کن و نکته هاشو تو یه کاغذ بنویس تا دیگه اینگونه تستارو اشتباه نزنی
یه نکته بگم و اونم ایمکه هرگز ناامید نشو و تا پایان با قدرت ادامه بده چون امکان داره کنکور آسون بیاد و تو بتونی حلش کنی.
موفق باشی

از دوستان کسی لطف میکنه از پاسخنامه تستای ۹۱ و ۹۰ یه عکسی از کتاباش بگیره واسه من ارسال کنه چون کتابای من متاسفانه قدیمی شدن و بیشترشون مال ۸۹ هست نمی خوام خرج اضافی دربیاد اگه لطف کنین از پاسخنامه کامپیوتر( نرم افزار) + تستای الگوریتم هوش و اون درسای آی تی که با مهندسی مشترک هستند عکس بندازید واسم بفرستید ممنون میشم.
اگه همچین امکانی واستون بود حتما بهم اطلاع بدین چون متاسفانه تو شهر ما کتابای کنکوری کامپیوتر موجود نیست!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nader618
ارسال: #۴۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ ب.ظ
سلام
ممنون میشم اگه جواب این ۲ تا سوال را برام توضیح بدین

مدار منطقی :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساختمان داده:

۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
سوالای ۹۰ رو زدم ولی نرمش بد بود و شبکه راحت
مشترک ۴۰
هوش ۳۵وزبان سفیدوسیستم ۱۰و...
۱
۰
ارسال: #۴۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط tayebe68.)
درود بر همه ؛ امیدوارم مصمم و پر انرژی به درس خوندنمون تا کنکور ادامه بدیم و نتیجه دلخواهمون رو متناسب با تلاشمون دریافت کنیم.

دوستان آیتی برای کنکورهای مهندسی نرم افزار کتاب خریدید؟ پاسخ تشریحی جوابای کنکور نرم تو اینترنت نیست؟

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستان یه راهنمایی منو بکنین .
من چون فقط وقت می کنم تستای ایتی ۹۱ و ایتی۹۰ رو بزنم نرفتم کتاب بگیرم و به امید این بودم که این PDF ماهان برای ۹۱ خوب اما الان که نگاه می کنم با کلید اصلی چند تاییش تفاوت داره . خلاصه نسبت بهش عدم اعتماد پیدا کردم و نمی شه روی جوابهاش اعتماد کرد. به نظرتون الان چی کار کنم چه کتابی برم بگیرم ؟؟
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)ladani نوشته شده توسط:  نمیشه شما حتی در حد چند صفحه کمک کنید و این ضمیمه جدید IT 91 رو اپلود کنید؟

من از جوابای ۹۱ کتاب سنجش عکس گرفتم و تو ایمیلم دارم ؛ آدرس ایمیلتون رو بدید تا فوروارد کنم
Fardad-A، در تاریخ ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اگه دارید بذارید تا بقیه هم استفاده کنند.چون بعضی مدام میپرسند و فکر میکنن مدیران اجازه انتشارش را نمیدن.یا کسی گذاشته ما حذفش کردیم.
اگه نمیتونید لینک بدین برای من ایمیل کنید تا بذارم تو سایت بقیه استفاده کنند.
ممنون

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , zer0ne
ارسال: #۴۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Confused اگه دو تا درس شبکه و سیستم عامل رو حذف می کردن استرس من به حدی کم می شد که بقیه درس ها رو ۸۰% می زدم Big Grin
سیستم عامل و شبکه رو واقعا مثل آب خوردن میپیچونن
طراح های سوالات سیستم عامل سال های ۹۰-۹۱ انگار یه جورایی عقده داشتن....
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Lonely Palm
ارسال: #۴۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
سوالا شبکه و سیستم عامل سخت نیستن اما جورین که باید حداقل یبار نمونشا دیده باشی تا بزنی کاش میشد فهمید از کجا سوال میدنBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۹۵۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۳۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۶۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close