زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از من به شما نصیحت که..

ارسال: #۳۱
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط zeinab.)
RE: از من به شما نصیحت که..
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  از من به شما نصیحت هرگز هرگز هرگز وقتی عصبانی هستید هیچ حرفی نزنید ، هیچ کاری انجام ندید و هیچ تصمیمی نگیرید ... چون کاملا از روی احساسه و منطق پشتش نیست .....

آخه اینجوری که سکته میکنیم!!!

باید نفس عمیق بکشی و آب بخوری !!

هیچ وقت هیچ وقت درس رو کنار نزارین حتی اگه
چند ترم مشروط بشین!!
هر ترم چند درس رو بیفتین!!
به جای ۸ ترم ۱۲ یا حتی ۱۴ ترمه تموم کنین!!
مشکل مالی یا جسمی داشته باشین!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۳۲
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  از من به شما نصیحت هرگز هرگز هرگز وقتی عصبانی هستید هیچ حرفی نزنید ، هیچ کاری انجام ندید و هیچ تصمیمی نگیرید ... چون کاملا از روی احساسه و منطق پشتش نیست .....

آخه اینجوری که سکته میکنیم!!!

سکته نمیکنید من تضمین می کنمWink
عوضش دچاره پشیمونی بعد از تصمیمتون نمی شید......

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۳۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
۱- همیشه جایی قدم بزاریم که عمری دنبال پاک کن برای پاک کردن رد پامون نباشیم
۲- مادرم همیشه میگه با انسانهای کم ارزش هم صحبت نشو چون ممکنه دریه حالتی ارزشتو باصحبتاش پایین بیاره وتورو هم ارزش خودش قرار بده.....
۳- سعی کنیم ادمی نباشیم که فقط خودمون از خودمون تعریف کنیم ....سعی کنیم جوری باشیم تا دیگران ازمون تمجید کنن نه این که به هر کی رسیدیم هنوز سلام نکرده از کارا وپروژه های نکرده ودر سهای نخوانده واز این جور حرفا بزنیم وسعی کنیم مثلا خودمون رو خیلی با لا نشون بدیم.........از قدیم هم میدونیم که این کار کاملا نهی شده...واقعا صفت بسیار بدی هست...بعضی هم عادت کردن علاوه بر تمجید از خودشون دیگران رو هم تخریب میکنن.....خیلی کار زشتیه....به نظر من .....کاش خوب بودن رو خیلی زود شروع کنیم

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , zeinab , Aurora , Sunshine Off , Pakzad , younes , Donna , berkeley , GoodStudent67 , Doctorwho
ارسال: #۳۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
به نیازمندان وگرسنگان کمک کنیم ودست یتیمان رابگیریم.
هیچ گاه به خودمان مغرور نشویم وبرای کمک به دیگران خواهان پیشرفت وترقی باشیم.
هرآنچه برای خودمیخواهیم برای دیگران نیزبخواهیم وآنچه برای خودمان نخواهیم برای دیگران نیزنخواهیم.
درهیچ لحظه ای خدا رافراموش نکنیم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , Pakzad , zeinab , Doctorwho
ارسال: #۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
من اهل نصیحت نیستم اما توصیه میکنم تا جاییکه میتونین آروم باشین و زندگی رو سخت نگیرین.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , maryami , berkeley
ارسال: #۳۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط هاتف.)
از من به شما نصیحت که..
چاپلین میگه: همه چیز آخرش خوبه، اگر میبینید چیزی بده هنوز به آخرش نرسیدید!
بهتره این دست حرفها رو صرف قرار گرفتن نام یه شخص مشهور کنارش به راحتی قبول نکنیم، جای چاپلین قرار بدید "هاتف" دوباره بهش نگاه کنید، به باد نقد بگیریدش، ضمن اینکه خیلی از این حرفها سند و مدرک حسابی ندارند، خصوصا اینکه متاسفانه حرفهای دکتر شریعتی هم بسیار متداول شده در حالی که صحت این جملات مبهمه!
فرض کنید یه راه غلطی رو پیش میرید، ظاهر این حرف چاپلین یعنی بیشتر توش فرو برید، بالاخره خوب میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , Aurora , zeinab , younes , Pegasus , Masoud05 , javadem , Doctorwho
ارسال: #۳۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  چاپلین میگه: همه چیز آخرش خوبه، اگر میبینید چیزی بده هنوز به آخرش نرسیدید!...
بهتره این دست حرفها رو صرف قرار گرفتن نام یه شخص مشهور کنارش به راحتی قبول نکنیم،
فرض کنید یه راه غلطی رو پیش میرید، ظاهر این حرف چاپلین یعنی بیشتر توش فرو برید، بالاخره خوب میشه!

بله درسته ، چند مدت پیش که این جمله رو جایی دیدم بنظرم صحیح نبود و موارد مهمی وجود داره که برای آنها، این جمله غلط است

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۳۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
کسی که اونقدر مستقل نیست که خودش برای خودش تصمیم بگیره، برای خرید چیزی کمک نکنید!
اگر هم کمک کردید، تصمیم گیری رو کاملا به عهده خودش بزارید و اصلا نظر ندید!
با اینکه صادقانه و خیرخواهانه تمام تلاشتون رو برای کمک بهش می کنید، اگر کوچکترین مشکلی بوجود بیاد، شخصی هست که دایه ی مهربان تر از مادرش میشه و حسابی حق شما رو کف دستتون میزاره، خودشم نه تنها از شما دفاع نمی کنه، بلکه بخاطر ضعف ارادش، پشت شما رو خالی می کنه!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , berkeley
ارسال: #۳۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ق.ظ، توسط کنکوری.)
Thumbs Up RE: از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت هیچ وقت خودتونو با دیگران مقایسه نکنید.چون اخر این مقایسه ها این میشه که به خودتون سرکوفت بزنید و بیخود اعتماد به نفستونو پایین بیارید.
مقایسه وقتی به درد میخوره که خودتونوبا خودتون مقایسه کنید و ببینید چه قدر به هدفتون نزدیک شدید.هدفی که برای خود شما ارزشمنده نه بچه ی فامیل و همکلاسی ها و مامان و بابا و همسایه و ... !!!! Rolleyes

یک نصیحت دیگه هم بکنم؟Tongue وضعیت خیلی از ما در زمان کنکور فقط برای خودمون قابل درکه.اینو برای کسایی میگم که از سوی خانواده و اطرافیان زیاد حمایت روحی خوبی نمیشن.از دیگران انتظار نداشته باشین اوضاع شما رو درک کنند.لطفا به این باور برسید چون خیلی از ازارهای روحی ای که در این شرایط بهتون وارد میشه کم رنگ تر میشه.حرف من با کسایی هست که مثل خودم راه کنکور رو تنها رفتند و حتی نزدیکانشون نفهمیدن روز کنکور این عزیزان کی بوده!!!ConfusedConfused Big Grin

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , berkeley , maryami , Pakzad , Payam92 , bitbit , GoodStudent67 , Doctorwho
ارسال: #۴۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
مقایسه نکنید
اگه هم یه روز مقایسه کردین سعی کنید با ضعیفتر از خودتون باشه !یکم اعتماد به نفس میگیرید.(شاید)

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , esi
ارسال: #۴۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  
مقایسه نکنید
اگه هم یه روز مقایسه کردین سعی کنید با ضعیفتر از خودتون باشه !یکم اعتماد به نفس میگیرید.(شاید)

اینم حرف حسابه...Big Grin

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۴۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
از تمام داشته هاتون به نحو احسن استفاده کنید
به نداشته هاتون حسرت نورزید ، به حکمت خدا اعتقاد داشته باشید.
به انسان و انسانیت، به حقوق افراد احترام بذاریم
کافیه به حقوق افراد احترام بذاریم ، به عقایدشون و به رفتارشون .
مهم نیست موفق باشیم یا فرد سرشناسی باشیم، کافیه انسان ارزشمندی باشیم حتی اگه کسی مارو نشناسه
دوست داشتم واقعا از همه چی مهمتره.
عاشق باشیم، عاشق انسانیت، عاشق خانواده، عاشق مردم و عاشق خدا

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , انرژی مثبت , fatima1537 , SaMiRa.e , Pakzad , Payam92 , Xilinx , Doctorwho
ارسال: #۴۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط javadem.)
از من به شما نصیحت که..
هدفتون رو دورتر از اونی که باید انتخاب کنید.
مثلا اگه شما قرار باشه ۲ متر بپرید و واسه ۲ متر تمرین کنید هیچ وقت نمیتونید این کارو انجام بدید اما اگه هدف رو ۳ متر قرار بدید و واسه اون تمرین کنید، حتما میتونید ۲ متر بپرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , کنکوری , sir_ams , Payam92 , SaMiRa.e , byb , Doctorwho
ارسال: #۴۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
- همیشه و تو همه کار خدا رو از یاد نبرید

- وقتی سر چیزی عصبانی میشید به اون دنیا . اخرت و خدا فکر کنید و اینده ایی که دارید اروم تر میشید

- وقتی میخوایید کاری رو انجام بدین فقط ذهنیت اون کار رو توی خودتون تقویت کنید چون افکار دیگه ممکنه تو تصمیم اراده و در نتیجه عملتون تاثیر بذاره

ار خدا یاد بگیرید: همیشه راز نگه دار باشید اون افکاری که توی ذهنتون هست اگه پیش دیگری بیان کنید باعث سستی عمل و اون فکر میشه. یعنی تا وقتی که اخرای کاری که میخواهید انجام بدین و براتون خیلی مهمه نرسیدید هیچ وقت اونو پیش دیگری بیان نکنید
( خداوند علم رو به باب هایی تقسیم کرد . حالا فک کنید اگه همه ی باب ها برای بشر قابل فهم بود و همه علوم الان بشر تکمیل شده بودند زندگی چقد بی ارزش بود؟؟؟؟ آیا اینو تا حالا از خودتون پرسیدید؟؟ )
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Helmaa , انرژی مثبت , Pakzad , M*Gh , Doctorwho
ارسال: #۴۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت که بشینید درس بخونید چون حس پشیمونی که آدم قبول نشه خیلی بده و غیر قابل جبران
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , Pakzad , azad_ahmadi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۲۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۰۱۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۴,۹۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۱۲ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۸۹۸ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close