زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از من به شما نصیحت که..

ارسال: #۱۶
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
از یاد نبریم که:

ادب و احترام گذاشتن هیچ خرجی نداره اما همه چیز رو با خودش میخره!!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , SaMiRa.e , diligent , nomad:D , maryami , hnarghani , mohammad_13690 , eliazad , gzara64@gmail.com , انرژی مثبت , - rasool - , Aurora , zeinab , javadem
ارسال: #۱۷
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
حواستون را جم کنید. زندگی تون تکراری نشه.هر از چند گاهی یه تنوعی به خودتون بدید.پنجره رو باز کنید بزارید هوای تازه بیاد.

زندگی کوتاه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , eliazad , انرژی مثبت , Aurora , Pakzad , javadem
ارسال: #۱۸
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
رفتید کتابخونه عمومی، با دوستانتون سر یک میز ننشینید!
علاوه بر اینکه فاتحه ی بازدهی خوندست، به وقتی فکر کنید که کناری تون با دوستش داره صحبت می کنه، بقیه ازین کار ناراضی اند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mohammad_13690 , Aurora , zeinab , Doctorwho
ارسال: #۱۹
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: از من به شما نصیحت که..
همیشه رک باشید.همیشه رک باشید و همیشه رک باشید...ولی مواظب باشید که به گستاخی نکشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , zeinab , Pakzad , tbl , javadem
ارسال: #۲۰
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط hnarghani.)
از من به شما نصیحت که..
هرگز کسی را ناامید مکنید ،شاید امید تنها چیزی باشد که او دارد.

زندگی کوتاه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Helmaa , nomad:D , انرژی مثبت , Aurora , zeinab , biniyaz2009 , Pakzad , javadem
ارسال: #۲۱
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت اگر می خواهید کنکور مهندسی بدید حتما ریاضی بخونید و فکر نکنید بدون ریاضی خوندن می تونید رتبه خوبی بیارید اگرم حوصله ریاضی ندارید از همون اول برید IT وگرنه یک سالتون الکی هدر میره!!!!!

تجربه دارم که میگم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , hnarghani , Eternal , ali reza , maryami , nomad:D , Ali-B , tbl , javadem
ارسال: #۲۲
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت هرگز هرگز هرگز وقتی عصبانی هستید هیچ حرفی نزنید ، هیچ کاری انجام ندید و هیچ تصمیمی نگیرید ... چون کاملا از روی احساسه و منطق پشتش نیست .....

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali reza , maryami , eliazad , Pakzad , SaMiRa.e , s.sadri , uniquegirl , nomad:D , انرژی مثبت , Aurora , hnarghani , Doctorwho
ارسال: #۲۳
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت که:
هیچ وقت سر کنکور فکر نکنید تستهایی که زدید کمه و باید بیشتر بزنید...این فکر بیچارتون میکنه
همون طور که منو بیچاره کرد و به خاطر چند تستی که نباید میزدم رتبم بد شد
مهم اینه که تستی که میزنید درست باشه و بهش مطمئن باشید... حالا هر تعداد که باشه

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , SaMiRa.e , s.sadri , uniquegirl , nomad:D , انرژی مثبت , Aurora , hnarghani , Payam92 , byb , Doctorwho
ارسال: #۲۴
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت که همیشه به حرف مامان و باباتون گوش بدین، من یه بار به حرف مامانم گوش ندادم اونم بدجور عصبانی شد( خاک تو سرم) . [تصویر:  112333_1_1379090941.gif]
اون شب که خوابیدم خیلی واضح میدیدم، دیدم خدایی نکرده مامانم مرده( زبونم لال) تو خواب اونقدر گریه کردم ؛ اونقدر دعا کردم از خدا خواستم مامانم زنده بشه ، قول میدم دیگه اذیتش نکنم و همیشه به حرفش گوش بدم .... از فرط گریه از خواب پریدم و دیدم همش خواب بوده یه عالمه خدا رو شکر کردم.[تصویر:  112333_2_1379090941.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690 , SaMiRa.e , maryami , s.sadri , Helmaa , uniquegirl , nomad:D , Ali-B , انرژی مثبت , fatima1537 , Aurora , zeinab , biniyaz2009 , hnarghani , Payam92 , javadem , Doctorwho
ارسال: #۲۵
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
از من به شما نصیحت که..
به یاد خدا باشیم؛ شکرگزار و سپاس گزارش باشیم.
در موقعیتهایی خداوند به ما (من) کمک کرده که تماما و به معنای واقعی کلمه از زندگی نا امید شدم.
تنها با یاد خداوند دلها آرام خواهد گرفت...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , SaMiRa.e , Helmaa , انرژی مثبت , fatima1537 , Pakzad , zeinab , hnarghani , Doctorwho
ارسال: #۲۶
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت....
.
.
همیشه بخندید...!!! [تصویر:  112379_1_1379090941.gif]
حتی اگه دنیا به آخر رسیده بود!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , SaMiRa.e , انرژی مثبت , mehrdad66 , Aurora , zeinab , Pakzad , Payam92 , javadem
ارسال: #۲۷
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
از یاد نبریم که:

باید سعی کنیم تا جایی که از ما کمک یا راهنمایی نخواستن وارد مسائل دوستان و نزدیکامون نشیم!
در غیراینصورت ممکنه دیر یا زود اون رابطه های قبلیمون رو از دست بدیم!
پس اجازه بدیم دیگران هم تجربه کننSmile

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , biniyaz2009 , javadem , byb
ارسال: #۲۸
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  از من به شما نصیحت هرگز هرگز هرگز وقتی عصبانی هستید هیچ حرفی نزنید ، هیچ کاری انجام ندید و هیچ تصمیمی نگیرید ... چون کاملا از روی احساسه و منطق پشتش نیست .....

آخه اینجوری که سکته میکنیم!!!

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
ارسال: #۲۹
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
از من به شمانصیحت: هیچ گاه خدارابرای لحظه ای فراموش نکنیدوهمیشه به پدرومادرتون احترام بزارید چون زندگی را به آنها مدیونید وتا میتوانید به هدف خودتون فکرکنید وشادباشیدوتمام تلاشتون را بکنید وهیچ گاه تسلیم نشوید که حتما موفق می شوید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , - rasool - , انرژی مثبت , Helmaa , SaMiRa.e , fatima1537 , Aurora , Pakzad , zeinab , Eternal , hnarghani , SarahArshad , younes , mhkpnu , Doctorwho
ارسال: #۳۰
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
به مامور اداره برق و آب وقتی میان کنتورتون رو چک کنن اعتماد نکنید، صرف اینکه مامور دولت اند!
مثل عقاب واستید بالا سرشون تا دست به پلمپ کنتور نزنن، بعد پرونده سازی و کلی خسارت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , Donna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۶۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۵۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۵۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۲۰۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۵,۱۱۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۵۹ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۱,۰۲۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close