زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ق.ظ
سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو هوش مصنوعی دکتر عبادزاده ، حجم فایل ۸۲ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوب وقتی همه فایلها رو دانلود کردید همش رو تو یه فولدر بگذارید و بعدش این
برنامه رو دانلود کنید و از قسمت join آدرس اولین فایل .۰۰۱ رو بدید تا همه رو به هم بچسبونه.
از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

من این درس رو پیش خوردم واسه کنکور که می خوندیم تا آخر فصل ۹ راسل (راحتی) خوندیم که میشه آخر صفحه ۴۵ از این جزو ۱۲۰ صفحه ای.خدا به دادمون برسه.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , aryaee , SaMiRa.e , انرژی مثبت , majid67110 , alirrrrrr , web132 , Avicenna , kerm , foruzan_shiraz1 , zzsnowdrop , arashkk , MR_KH , maryam1367 , s.sadri , fatemenp , Xilinx , MoonRise , mohsen_m , siloi , aatwo , Pakzad , unique_as14 , farnaz55 , maryam_ak , !!!Alireza!!! , **sara** , sina89 , TopNotch , fahime.l , zeinab , r_h , ec_a_j , la85 , n_h , fatima2007 , Lonely Palm , strongxxx , roz1 , sara_sb92 , virtual girl , nina69 , misagh01 , nahid.moosavi , ehsanmomeni , soada , m450ud , pouri_sb , yasemi , 8Operation , arshadhoush , kh_rouhi , masoudkhan , ali ghaemi , takexpert , sellena , alireza.ghp , afshinh , reyhaneh64 , z.saeb , Surena , Nasi Be , LORD0098 , شیوا۸۸ , jafarir , bargozide , z.s.n , aydingol , masoud87ui , vernalpious , حامد حنفی بجد , milad.fashi@gmail.com , sara88 , torabkheslat , sara.aaa , sybarite , hamid88 , لاله عباسی , ADELZX , alagh , mohammad641 , friends , marisa , safari67 , dr.a_AI , atyla , syeedalireza , poorchitsa , svk7 , javad112118 , sarinosrs , sahar*** , Safeman , chavir , monica , ramzi , daisy , Radmanesh , hnarghani , ali.saadat , Rayson , amvag , ali01 , montazer , sss , mshelman , ma.farshchian , happy07 , aida! , com88 , zipper , m_majidi_y , trol , r.m , sararogue , Hera , اس کا م , (hana) , جاوایی , Ultra , سمیه ۴۰۷۱ , مژی , kilookiloo , Happiness.72 , asalimi , bahman2000 , minahosseini , amiryousefi , n.akbari
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
ممنون
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
مرسی
مرسی
مرسی از معرفتتون
خدا خیرتون بده

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
بابا این چه وضعشه!!!!!!!!!!!!!!!!!دانلود نمیشهکه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)kooft نوشته شده توسط:  بابا این چه وضعشه!!!!!!!!!!!!!!!!!دانلود نمیشهکه

دانلود میشه.
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ
علی آقا خیلی مردی...تو این دوره زمونه مرد کم پیدا میشه....قدر خودتو بدون....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud87ui , mcse2010 , happy07
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
واقعا یه دنیا ممنون
ایشالله که هر چی از خدا بخواین بهتون بده.

فرصت ها هیچ گاه از بین نمی روند بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده شما را تصاحب خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mcse2010
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
vaghean dastetoon dard nakoonad
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
آقا واقعا دمت گرم یه مشکلی دارم دانلود شد یکپارچش هم کردم ولی باز نمیشه با چی باید بازش کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nasi Be
ارسال: #۱۰
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
بله من هم همین مشکل رو دارم یکپارچه شد شامل ۹ فایل هستش ولی با چی باز میشه؟؟؟ پیلیز جواب ...
ارسال: #۱۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ق.ظ
سلام میشه یه با دیگه آپلود کنید این فایل ها با پسوند غیر پی دی اف دانلود میشن در نتیجه باز نمیشن اخطار damage رو هم میده خواهش میکنم ! خدا خیرتون بده ما احتیاج داریم

علی مظهر پیروزی در شکست است.

ما همیشه پیروزی را در پیروزی می شناسیم ، ولی علی [ علیه السلام ] درس بزرگی به ما داد و آن درس پیروزی در شکست است.
دکتر شریعتی
ارسال: #۱۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
فی الوقع شما محشری و از همه سری
ارسال: #۱۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط sefidbarfi.)
من که هرکاری میکنم باز نمیشن میشه ایمیلش کنید؟

بچه ها کتاب دس دوم سراغ ندارید؟
ارسال: #۱۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط eesdnapots.)
با سلام و عرض قدردانی از شما بزرگوار گرامی
به نظر من وفای به عهد شما با خداوند نشانه شکرگزار بودن شماست و چه گوهری بالاتر از این در نهاد آدمی که آغاز جذب خیر و برکت از جانب پروردگار است.انشاءاله با دعای خیر ما بچه های مانشت همواره و بیش از گذشته به آرزوهای علمی تان نائل شوید. موفق باشید.

با سلام و عرض قدردانی از شما بزرگوار گرامی
به نظر من وفای به عهد شما با خداوند نشانه شکرگزار بودن شماست و چه گوهری بالاتر از این در نهاد آدمی که آغازگر جذب خیر و برکت از جانب پروردگار است.انشاءاله با دعای خیر ما بچه های مانشت همواره و بیش از گذشته به آرزوهای علمی تان نائل شوید. موفق باشید.
ارسال: #۱۵
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
آقا دمــــــــــــــــــت گرم!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۷۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close