تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ق.ظ

سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو هوش مصنوعی دکتر عبادزاده ، حجم فایل ۸۲ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوب وقتی همه فایلها رو دانلود کردید همش رو تو یه فولدر بگذارید و بعدش این
برنامه رو دانلود کنید و از قسمت join آدرس اولین فایل .۰۰۱ رو بدید تا همه رو به هم بچسبونه.
از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

من این درس رو پیش خوردم واسه کنکور که می خوندیم تا آخر فصل ۹ راسل (راحتی) خوندیم که میشه آخر صفحه ۴۵ از این جزو ۱۲۰ صفحه ای.خدا به دادمون برسه.

RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - pouya1391 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ

ممنون

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - fatima2007 - 17 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

مرسی
مرسی
مرسی از معرفتتون
خدا خیرتون بده

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - kooft - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ

بابا این چه وضعشه!!!!!!!!!!!!!!!!!دانلود نمیشهکه

RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - Pakzad - 07 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)kooft نوشته شده توسط:  بابا این چه وضعشه!!!!!!!!!!!!!!!!!دانلود نمیشهکه

دانلود میشه.

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ۸Operation - 08 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ

علی آقا خیلی مردی...تو این دوره زمونه مرد کم پیدا میشه....قدر خودتو بدون....

RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - kh_rouhi - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

واقعا یه دنیا ممنون
ایشالله که هر چی از خدا بخواین بهتون بده.

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - nazi682 - 25 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

vaghean dastetoon dard nakoonad

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - afshinh - 27 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

آقا واقعا دمت گرم یه مشکلی دارم دانلود شد یکپارچش هم کردم ولی باز نمیشه با چی باید بازش کرد

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - Nasi Be - 12 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ

بله من هم همین مشکل رو دارم یکپارچه شد شامل ۹ فایل هستش ولی با چی باز میشه؟؟؟ پیلیز جواب ...

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - student - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ

سلام میشه یه با دیگه آپلود کنید این فایل ها با پسوند غیر پی دی اف دانلود میشن در نتیجه باز نمیشن اخطار damage رو هم میده خواهش میکنم ! خدا خیرتون بده ما احتیاج داریم

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - haniabadani - 15 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ

فی الوقع شما محشری و از همه سری

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - sefidbarfi - 26 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ

من که هرکاری میکنم باز نمیشن میشه ایمیلش کنید؟

بچه ها کتاب دس دوم سراغ ندارید؟

RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - eesdnapots - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ

با سلام و عرض قدردانی از شما بزرگوار گرامی
به نظر من وفای به عهد شما با خداوند نشانه شکرگزار بودن شماست و چه گوهری بالاتر از این در نهاد آدمی که آغاز جذب خیر و برکت از جانب پروردگار است.انشاءاله با دعای خیر ما بچه های مانشت همواره و بیش از گذشته به آرزوهای علمی تان نائل شوید. موفق باشید.

با سلام و عرض قدردانی از شما بزرگوار گرامی
به نظر من وفای به عهد شما با خداوند نشانه شکرگزار بودن شماست و چه گوهری بالاتر از این در نهاد آدمی که آغازگر جذب خیر و برکت از جانب پروردگار است.انشاءاله با دعای خیر ما بچه های مانشت همواره و بیش از گذشته به آرزوهای علمی تان نائل شوید. موفق باشید.

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی دکتر عبادزاده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - Safeman - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

آقا دمــــــــــــــــــت گرم!!