زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۵۱
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
خب برای رفتن و موندن خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت! بستگی داره اولویت های زندگیتونو چی قرار بدین Smile . ولی برین Big Grin
پ . ن‌: مشغولیت هام تعدیل شده . بیشتر سر می زنم ازین به بعد Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲۵۲
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  وقتی همه دارن میرن و همه میگن که برو و تجربه کسانی روبروته که نصف راه رو رفتن و تصمیمشون رو عوض کردند شما بودید چیکار می کردید؟ نمی دونم شاید یه احساس گذراست همیشه تصمیم گیری سخت ترین کاره و تصمیم اشتباه تاوان بزرگی مثل از دست دادن زمان و عمر رو به همراه داره.

من خودم هر وقت بین چندتا انتخاب میمونم یه برگه میزارم جلوم و انتخاب‌ها رو مینویسم . به ازای هر انتخاب ۲ ستون زیرش تشکیل میدم‌، ستوم اول محاسن و ستون دوم معایب‌، بعد به خودم این مهلت رو میدم که با فکر معایب و مزایای هرکدوم از انتخابها رو بنویسم‌، در ضمن به هر حسن و عیبی هم یه ضریب میدم مثلا اگه اون انتخاب یه پشیامد ناخوشایند در پی داشته باشه یه امتیاز منفی بزرگ بهش میدم تا در صورتی این انتخاب‌، برگزیده بشه که محاسنش واقعاًبالا باشه‌، این پروسه بسته به اهمیت انتخاب تا چند روز طول میکشه و هر وقت یه مزیت یا عیبی برای هر انتخاب پیدا کردم فوراً توی اون لیست اضافه میکنم
امیدوارم تصمیم صحیح رو بدون نگرانی بگیرید.
(۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب برای رفتن و موندن خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت! بستگی داره اولویت های زندگیتونو چی قرار بدین Smile . ولی برین Big Grin

خوبه از وجود شما بیشتر بهره مند میشم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat
ارسال: #۲۲۵۳
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط diligent.)

(۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب برای رفتن و موندن خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت! بستگی داره اولویت های زندگیتونو چی قرار بدین Smile . ولی برین Big Grin

کار خیلی خوبی میکنی Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۲۲۵۴
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
حالا فرش قرمز پهن نکردن Big Grin (همه چند ساله به این مساله فکر می کنند به نتیجه نرسیدن من که تازه یه کوچولو دارم بهش فکر می کنم که شاید فردا یادم بره) ولی واقعا گاهی حرفها و تجربه های سایرین ادم رو به فکر فرو می بره.حالا هر چه فرد تجربش بیشتر باشه و ادم بیشتر قبولش داشته باشه دیگه بیشتر.

خدا به همه مون کمک کنه که در همه زمینه‌ها بتونیم یه تصمیم درست و منطقی بگیریم.

خوب خانم بچه مثبت هم بیشتر میان سایت خدا رو شکر .پس از این به بعد من بدلیل امتحان کمتر سر می زنم Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Donna
ارسال: #۲۲۵۵
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  وقتی همه دارن میرن و همه میگن که برو و تجربه کسانی روبروته که نصف راه رو رفتن و تصمیمشون رو عوض کردند شما بودید چیکار می کردید؟ نمی دونم شاید یه احساس گذراست همیشه تصمیم گیری سخت ترین کاره و تصمیم اشتباه تاوان بزرگی مثل از دست دادن زمان و عمر رو به همراه داره.

باور نکردنیه [تصویر:  60346_1_1379096761.gif]
هیچ غلط تایپی نداشت [تصویر:  60346_2_1379096761.gif]

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۲۵۶
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط maryami.)
I am done
[تصویر:  60414_hanghead.gif]
Smoking gun
[تصویر:  60414_oath.png]
We've lost it all
[تصویر:  60414_306.gif]
The love is gone
[تصویر:  60414_rose.gif]

She has won
[تصویر:  60414_cheerleader3.gif]
Now it's no fun
[تصویر:  60414_4fvgdaq_th.gif]
We've lost it all
[تصویر:  60414_worship.gif]
The love is gone
[تصویر:  60414_sigh.gif]

And we had magic
[تصویر:  60414_loveshower.gif]
And this is tragic
[تصویر:  60414_4yajuyo.gif]
You couldn't keep your hands to yourself
[تصویر:  60414_34efamg.gif]

I feel like our world's been infected
[تصویر:  60414_shame.gif]
And somehow you left me neglected
[تصویر:  60414_padded.gif]
We've found our lives been changed
[تصویر:  60414_consoling2.gif]
Babe, you lost me
Angel

[تصویر:  60414_4gq6d6h.gif]

ای بابا باز که دل من گرفته
تنگیده
ناراحته
نکن این کارا رو بچه
باریکلااااااااااا

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۲۲۵۷
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ ب.ظ
این گوگل چرا اینجوری شده؟ اونم این چند روز که من خیلی کار دارم باهاش! به ازای هر جستجو نیم ساعت باید صبر کنم!
واقعا مسخره است!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۲۲۵۸
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ ب.ظ
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد یک امید قلبی به تو میگوید که خدا هست هنوز...

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , Xilinx , narges_r , mamat , انرژی مثبت , diligent , Donna , Lantern , **sara** , Mahtab_m , firouzi.s , luna
ارسال: #۲۲۵۹
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ب.ظ
الان ۲ روزه از ۸ صبح بلند می شم تا ۹ شب یک ریز پای سیستمم تا یک پروژه‌ی کاری رو تحویل بدم...
نخوابی‌، نه درسی‌، نه تفریحی ....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۲۲۶۰
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  الان ۲ روزه از ۸ صبح بلند می شم تا ۹ شب یک ریز پای سیستمم تا یک پروژه‌ی کاری رو تحویل بدم...
نخوابی‌، نه درسی‌، نه تفریحی ....
این نیز بگذرد...
غصشو نخورید.زندگی رو همین چیزا می سازه ان شالله که خوب پیش میره و به بقیه کاراتون هم میرسیدSmile

ارسال: #۲۲۶۱
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
خداوندا...آرامشی عطا فرما که بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم .شهامتی که تغییر دهم آنچه را که میتوانم و دانشی که تفاوت آن دو را بدانم.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , **sara** , luna , Mahtab_m , firouzi.s
ارسال: #۲۲۶۲
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ق.ظ
روزی لقمان به پسرش گفت امروز به تو ۳ پند می دهم که کامروا شوی.
اول اینکه سعی کن در زندگی بهترین غذای جهان را بخوری!
دوم اینکه در بهترین بستر و رختخواب جهان بخوابی
و سوم اینکه در بهترین کاخها و خانه های جهان زندگی کنی
پسر لقمان گفت ای پدر ما یک خانواده بسیار فقیر هستیم چطور من می توانم این کارها را انجام دهم؟
... لقمان جواب داد:
اگر کمی دیرتر و کمتر غذا بخوری هر غذایی که میخوری طعم بهترین غذای جهان را می دهد .
اگر بیشتر کار کنی و کمی دیرتر بخوابی در هر جا که خوابیده ای احساس می کنی بهترین خوابگاه جهان است .
و اگر با مردم دوستی کنی و در قلب آنها جای می گیری و آنوقت بهترین خانه های جهان مال توست...

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , **sara** , Mahtab_m , Bache Mosbat , diligent , parimehraban
ارسال: #۲۲۶۳
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ق.ظ
خیلی کلافم.کار پروپوزالم مونده.هنوز منابع جمع نکردم .هنوز هیچی کامل نیست ونمی دونم باید چی کار کنم.
پس فردا امتحان میان ترم دارم.خوندما اما یه حسسی بهم می گه که هنوز هیچ کاری نکردی .خیلی عقبی از همه.
فقط یه موضوع سخت انتخاب کردم که مثلا اسم و رسم داشته باشه اخه خوب نیست شاگرد اول کلاس یه موضوع بد انتخاب کنه خوب حالا که چی!!!!!!!!!!!!!! آخرش همینه دیگه.همه همه کار کردن من هنوز واسه خودم سوت می زنم .
هیییییییییییییییییییییییییییی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۲۶۴
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ
از این منفی‌ها ممنون.می تونم بپرسم که الان به چه دلیله اینا؟ واسم سوال شد.خوب دوست نداشتین دیگه.این درد دل من بود.
ارسال: #۲۲۶۵
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ)tavoos نوشته شده توسط:  از این منفی‌ها ممنون.می تونم بپرسم که الان به چه دلیله اینا؟ واسم سوال شد.خوب دوست نداشتین دیگه.این درد دل من بود.
زیاد سخت نگیرید.اینا در هیچ قسمت از زندگی تاثیری نداره واسه هر کسی این امتیازات ممکنه باشه. فکر کنم واسه بالابردن صبرهTongue
ان شالله که کاراتون خوب پیش میره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close