زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۰۲۶
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اه با این پروژه جنگو توو سرور دانشگاه اونقده ور رفتم آخرش آی‌پی‌م رو بن کرد نصف شبی. باز خوبه اکسس‌پوینت هست احتمالا کل طبقه بن شده. فردا صدای همه در میاد درست میکنند و الا به این زودیا آزاد نمیشدم Big Grin
کسی جنگو بلده؟ روی سروری که دسترسی root دارم با یه فایل کانفیگ ساده بالا میاد کار میکنه. اما سیستم دانشگاه فرق داره، دستورالعملش ظاهرا ساده هست یه فایل dispatch.fcgi گفت بسازم و چند خط هم htaccess. اما ارور میده.
سرورتون چیه؟ من تاحالا برایubuntu و centos تنظیماتشو انجام دادم. توی سایت digitalocean هم هست دستوراتش.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۰۲۷
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۱ ب.ظ
کی فکرشو میکرد یه روزی جنگ قدرت بر سر نیمه‌هادی‌ها باشه!
امریکا و چین سر همین به جون هم افتادن
در حالی که همه فکر میکنن جنگشون سر مسائل دیگست!

ارسال: #۵۶۰۲۸
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  هر چقدر سعی میکنی همه رو راضی نگه داری نمیشه :|
بده که ما آدما همیشه از هم توقع نابه جا داریم.
من فقط در تلاشم از خودم راضی باشم اینم سخته
خوبه دیگه بقیه برام مهم نیستن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۶۰۲۹
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
در حال حاضر اکثر جوانان گرفتار تنهایی شدن حتی خودشون هم نمی دونن !
ارسال: #۵۶۰۳۰
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  جنگو واسه noob هاست ...
جینگو ویسه نیب هیست
[تصویر:  477462_k3b_untitled.jpg]

(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  سرورتون چیه؟ من تاحالا برایubuntu و centos تنظیماتشو انجام دادم. توی سایت digitalocean هم هست دستوراتش.
جفتش اوبونتو هستند. توو سرور خودمون راحت بالا اومد اما برا دانشگاه مراحلش فرق میکنه وارد نیستم. یه سری ارور داد که سرچ کردم اما تمام راه‌حل‌هایی که دادند قبلا رعایت کردیم. چنتا اسکرین‌شات از پروژه میگیرم پیام میدم. خیلی ممنون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Riemann
ارسال: #۵۶۰۳۱
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۰ ب.ظ
یکی از مسخره ترین ایده های صفحه کلید وجود دکمه num lock هست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۰۳۲
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در حال حاضر اکثر جوانان گرفتار تنهایی شدن حتی خودشون هم نمی دونن !

نه اتفاقا اکثرا دوست پسر/دختر دارن اصلا هم تنها نیستنBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۰۳۳
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در حال حاضر اکثر جوانان گرفتار تنهایی شدن حتی خودشون هم نمی دونن !
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نه اتفاقا اکثرا دوست پسر/دختر دارن اصلا هم تنها نیستن[تصویر:  biggrin.gif]
راس میگه اکثرا رل هستن منتهی در موردش صحبت نمی‌کنند افسرده نشی [تصویر:  477468_N_aggressive%20(37).gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , ezra
ارسال: #۵۶۰۳۴
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در حال حاضر اکثر جوانان گرفتار تنهایی شدن حتی خودشون هم نمی دونن !
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نه اتفاقا اکثرا دوست پسر/دختر دارن اصلا هم تنها نیستن[تصویر:  biggrin.gif]
راس میگه اکثرا رل هستن منتهی در موردش صحبت نمی‌کنند افسرده نشی [تصویر:  477468_N_aggressive%20(37).gif]
پس با این حساب کسایی که رل ندارن مثل من تنها هستن ! Huh
ارسال: #۵۶۰۳۵
۱۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پس با این حساب کسایی که رل ندارن مثل من تنها هستن ! [تصویر:  huh.gif]
خعلی محدود هست تعدادشون Big Grin

(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من پیشنهاد میکنم که یه گروه توی تلگرام داشته باشید و از دوستانی که زبانشون خوبه مثل بهنام یا امیر یا بقیه که خارج تحصیل میکنن دعوت کنید توی گروه باشند و اونجا با همدیگه فقط به زبان انگلیسی صحبت کنید. یا اگر مدیران مانشت در جهت تحول مانشت یک تالار زبان با امکان چت صوتی توی مانشت بسازند به نظرم اقدام مفیدیه.(از نظر فنی نمیدونم چقدر مقدوره)
تا جایی که اطلاع دارم گروه‌های کوچیک و بزرگ فعال تلگرامی در حال حاضر هست که اعضاش دو به دو یا چند نفر به چند نفر مچ میشن و تمرین میکنند. مثلا ۱۰ نفر اسکیپینگ‌های ضبط شده‌شون در مورد یه موضوع خاص رو میفرستند و ۹ نفر دیگه در موردش نظر می‌دن و رفع ایراد میکنند. نکته‌ی دیگه اینکه تافل این چند سال اخیر دستخوش تغییرات زیاد شده؛ علاوه بر تغییر سبک و محتوا، نمره‌دهی هم تغییر پیدا کرده. شاید منِ نوعی اگه فردا امتحان بدم از نظر روان بودن و لهجه نمره‌ی زیادی کم نکنند (البته اطلاع هم ندارم چه ایراداتی مهم یا غیرمهم هست؛ شاید لهجه اصلا مهم نیست) اما به خاطر عادت کردن به سبک و سیاق آکادمیک، فکر کنند تمپلیت صحبت می‌کنم و زیر بیست بهم بدن.
--------------------------------------------------------

[تصویر:  477471_03ur_capture.png]

نظرسنجیا به جاهای عجیبی داره میره. ۲۰۱۶ هم خیلی‌ها فکر کردند کلینتون برنده هست روز انتخابات حال نکردند بیرون برن، شد آنچه شد. ترامپ اگر فلوریدا و ویسکانسین رو با اختلاف ۱/۲% و ۰/۷۷% نمی‌برد، یا اگه ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا هر کدوم رو با اختلاف زیرِ ۰/۸% برنده نمیشد باخته بود. سه ایالتِ در شرایطِ عادی دموکراتی که الان نزدیک ۶% در همه‌شون عقب هست و اگه همین بمونه، کار به امثال فلوریدا و آریزونا و جورجیا نمیکشه. من روی ۳۵۰ رای برای بایدن بستم مگر اینکه روی رای‌های پستی بامبول در بیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , crevice
ارسال: #۵۶۰۳۶
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کی فکرشو میکرد یه روزی جنگ قدرت بر سر نیمه‌هادی‌ها باشه...

[تصویر:  477474_bulletin20200811Fig01.png]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی عجیبه برام که ژاپن هیچ جایگاهی تو تاپ۱۰ تامین کنندگان نداره!
و عجیب‌تر اینکه جمهوری اسلامی ایران در صدر جدول نیست!!

یکی از عمده‌ترین دلایلی که ایران تو دنیای جدید هیچ پِخی نشده همینه که در تامین سمیکندکتر هیچ پخی نبوده و نخواهد بود
جداً خیلی برام جذاب بود. میدونستم از مهمترین تواناییهاست, اما فکر نمیکردم مهمترین باشه
شاه‌کلید عصر بعدی قدرت هست و جنگ جذاب و هیجان انگیزیه
دوث دارم جنگCool

ارسال: #۵۶۰۳۷
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲ ق.ظ، توسط crevice.)
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۰۳۸
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
مردم هرچی میخوان بگن که دانشگاه مهم نیست و این چرت و پرتا، ولی اینکه توی پروفایل Linkedin دانشگاه شیراز و دانشگاه تهران رو لیست کردم و چیزی هست که خیلی‌های دیگه نتونستن بهش برسن، باعث افتخارمه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , RangiRangi , ezra , big cloud , alma1988 , RASPINA
ارسال: #۵۶۰۳۹
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط bita.z.)
کلاسهای مجازی خیلی اذیت می کنن
امروز ده بار پرت شدم بیرون
جالبه استاد میگه شارژ باتریت کمه پرتاب میشی بیرون Dodgy
خوشم اومد همون لحظه خودش پرتاب شد بیرون Big Grin
ارسال: #۵۶۰۴۰
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۳۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی شبکه‌ی اجتماعی هست به اسم Tandem که مختص افرادی هست که میخوان ی زبان جدید یاد بگیرن.

تو Tandem فقط پسر هندی به پست من یکی خورده که از قضا دنبال کیس ایرانی بودن برای مخ زدن Big Grin
هر دختر خارجی هم پیدا میکردم پیام میدادم جواب نمیداد. یکی از این پسر هندیا بهش گفتم که اینجا چرا اینجوریه دخترا جواب دخترا رو نمیدن گفت ولی جواب پسرها رو میدن تو هم به پسرها پیام بده اونا حتما جواب میدن Big Grin Big Grin
یه پسر انگلیسی هم پیام داد منم خوشحال که بالاخره با یه انگلیسی زبان میتونم حرف بزنم ولی تا فهمید ایرانیم گفت اوکی بای!Big GrinBig GrinBig Grin
چند ماه قبل بود اینو نصب کردم به نیت یادگیری زبان.. دو روز بعد هم حذف کردم.

خیلی خوش شانسید شما که با کسایی تو این اپ حرف زدین که واقعا به نیت یادگیری زبان اونجا بودن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close