زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۰۱۱
۱۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ب.ظ
دولت اعتماد خودش به مردم را از دست داده. بهتر نیست مردم را منحل کنیم تا دولت مردم دیگری انتخاب کند؟
برلوت برشت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۰۱۲
۱۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۴ ب.ظ
خود خفن پنداری آدمو راهی ته چاه خلا میکنه.
ارسال: #۵۶۰۱۳
۱۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  متنتون جالب بود و منم درک میکنم یه جورایی... در کل من یه جایی رسیدم که حس میکنم فکر کردن زیاد در مورد کارایی که میکنیم خیلی باعث بازدهی نمیشه بلکه باعث استرس میشه... من سعی میکنم هدف های بزرگ داشته باشم ولی خیلی بهشون فکر نکنم به جاش کلا سعی کنم هر روز برنامه ریزی کنیم و بهترین کارایی که میتونمو انجام بدم...
اتفاقا جلسه‌ی اولی که رفتم پیش روانشناسم دقیقا همین رو گفت Big Grin گفت تو خیلی سعی می‌کنی راجع به کارایی که انجام میدی آگاهی داشته باشی در حالی که این باعث هدر رفتن انرژیت میشه
(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی اینترنت خیلی رومانتیک سازی میکنن آینده را با شعارایی مثل رویاتو دنبال کن و فلان و بعد یه صحنه یه فیلمو نشون میدن طرف توی بارون چه میدونم مشت میزنه به دیوار.... من قبول دارم آدم باید هدف داشته باشه ولی خیلی متمرکز شدن بر آینده حداقل برای من باعث اضطراب میشه...
من متنفرم از این پست‌هایی که مثلا مینویسن :‌ پارتی، خوش‌گذرونی، شب بیداری => فرغون و خونه قدیمی | کتاب خوندن، یادگیری مهارت، سحرخیزی => لامبورگینی و ویلای ۲۰۰۰۰ متری! چون به نظرم خوشحالی و موفقت برای هر فردی به یک شکلی نمایان میشه. یکی ممکنه با همون فرغون و خونه قدیمی خوشحال‌ترین آدم زمین باشه و سبک زندگیش طوری نباشه که بخواد مال اندوزی کنه!
(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعد یه چیزی که اعتماد به نفس منو زیاد کرد انجام فعالیت های فوق برنامه علاوه بر درس و کار بوده. مثلا من سعی میکنم هر روز حدود یک ساعت یا کمتر گیتار تمرین کنم... بعد وقتی پیشرفت خودمو میبینم احساس خوبی بهم دست میده که یه هنری را هم علاوه بر درس و کار بلدم...مخصوصا وقتی درس و کار خوب پیش نره یا از خودم راضی نباشم...بعد این یه جورایی باعث میشه آدم در طول روز انگیزه درس خوندن داشته باشه چون هی با خودم میگم درسمو بخونم شب گیتار تمرین کنم در کنار چاییBig Grin نه این که از درس خوندن خوشم نیادا اتفاقا خیلی هم دوس دارم درس خوندن را منتها این change در فعالیت ها چیزیه که مغز بهش واکنش مثبت نشون میده جای این که فقط یه کار را دنبال کنی
من خیلی وقته دوست دارم پیانو یاد بگیرم ولی متاسفانه اصلا عقلانی نیست خریدن پیانو تو این شرایط Big Grin ولی سنتور هم خیلی دوست دارم، حتما امتحان میکنم ببینم چقدر تاثیر داره رو من Smile ممنون

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۰۱۴
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من خیلی وقته دوست دارم پیانو یاد بگیرم ولی متاسفانه اصلا عقلانی نیست خریدن پیانو تو این شرایط Big Grin ولی سنتور هم خیلی دوست دارم، حتما امتحان میکنم ببینم چقدر تاثیر داره رو من Smile ممنون

یه دوستی دارم بچه سنندجه. حدود ده سال پیش بازنشسته شد و اون موقع مبلغی به بازنشسته ها بابت حق سنوات میدادند. میگفتش که من از بچگیم آرزو داشتم که یه پیانو داشته باشم و هیچ وقت هم اینقدر پول نداشتم کل اون پول که مبلغ کمی هم نبود داد یه پیانو گرفت و رفت کلاس پیانو. توی سن بالای پنجاه سال که همه میگفتند دیگه مثلا میخوای چی یاد بگیری توی این سن و سال. خلاصه این دوست ما توی کمتر از سه چهار سال با تمرین شبانه روزی و علاقه زیاد تونست یه نوازنده خیلی خوب پیانو بشه الان هم که دیگه استادیه و کلاس داره با کلی هنر جو خیلی هم طرفدار پیدا کرده کلاساش، خوب هم تدریس میکنه.
به نظرم میتونی با یه کیبورد برقی ارزون شروع کنی یا نمیدونم به هر حال یه پیانوی ارزون یا هر چی. اما به شدت توصیه میکنم اگه پیانو دوست داری بجاش سنتور نزن هیچ وقت بهت حال نمیده همیشه دلت پیش پیانو میمونه سنتور هم خوب یاد نمیگیری.
ارسال: #۵۶۰۱۵
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ
حیف که امشب ۶تا گل خوردیم و من دیگه روم نمیشه جواب برخی کری‌ها رو بدم!!
البته لیورپولم ۷ تا خورد, شُست و برد

ارسال: #۵۶۰۱۶
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  حیف که امشب ۶تا گل خوردیم و من دیگه روم نمیشه جواب برخی کری‌ها رو بدم!!
البته لیورپولم ۷ تا خورد, شُست و برد

منچستر بعد از فرگوسن روز خوش ندید! توی این سال‌ها هم کم خرج نکرده. من خیلی وقت بود بازی منچستر رو ندیده بودم ولی امروز که دیدم خیلی افتضاح بودن
لیورپول هم خیلی بد باخت، اصلا نتونست بازی کنه.

ی سری مربی‌ها خیلی دوست داشتنی‌ان، زیزو که عشقه و حرفی توش نیست Rolleyes کلوپ و سیمئونه هم خیلی خوبن Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۰۱۷
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۱ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۱۴ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  به هر حال برای چشم بادومی ها در فینال پیش رو صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم [تصویر:  sleepy.gif]
این اصطلاح نژادپرستانه یا حداقل توهین‌آمیز هست. شاید بگید توصیفی از چشمِ کوچیکشون هست، پس بقیه هم به خودشون اجازه بدن ایرانی‌ها رو دماغ‌بادمجونی خطاب کنند.

(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند روز پیش همکار من تو پارکینگ محل کار با من تصادف کرد. با توجه به اینکه اون از پارکینگ در اومده بود و مقصر بود من از حق خودم گذشت کردم [تصویر:  biggrin.gif]
جالبه که طرف فرداش اومده میگه رفتم قیمت کردم و ۲۰۰ تومان میشه خسارت من. اما جواب من:
خارج از مانشت انگاری برون‌گراتر هستی Big Grin خودمونیم حالا چقدرش رو مستقیم گفتی، چقدرش رو توو دلت گفتی و چقدرش رو بعدا زیر دوش فکر کردی کاش اینجوری میگفتم بهش؟ [تصویر:  477448_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , big cloud , عزیز دادخواه , RASPINA
ارسال: #۵۶۰۱۸
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خارج از مانشت انگاری برون‌گراتر هستی [تصویر:  biggrin.gif] خودمونیم حالا چقدرش رو مستقیم گفتی، چقدرش رو توو دلت گفتی و چقدرش رو بعدا زیر دوش فکر کردی کاش اینجوری میگفتم بهش؟ [تصویر:  477448_21.gif]
به احتمال زیاد اون روز اصلا نرفته بوده سر کار Big Grin
ارسال: #۵۶۰۱۹
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ
شیران
شیران

ارسال: #۵۶۰۲۰
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۳ ب.ظ
چقد کد خستم شد دلم برای یه دست فوتبال تنگ شده تو سالن یا اسفالت فرقی نداره فقط بتونم یه چشمه از تکنیکای زیدانی رو کنم کافیه Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , big cloud
ارسال: #۵۶۰۲۱
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
هر چقدر سعی میکنی همه رو راضی نگه داری نمیشه :|
بده که ما آدما همیشه از هم توقع نابه جا داریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , big cloud
ارسال: #۵۶۰۲۲
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  این اصطلاح نژادپرستانه یا حداقل توهین‌آمیز هست. شاید بگید توصیفی از چشمِ کوچیکشون هست، پس بقیه هم به خودشون اجازه بدن ایرانی‌ها رو دماغ‌بادمجونی خطاب کنند.
اولا که متشکرم که بنده رو مخاطب قرار دادی. مخصوصا که یه مدتیه که بادوم تلخ مانشت شدیم و تنها و به قول معروف خود گویم و خود خندم.
بعدشم مدیر ارشد شدنت رو تبریک میگم. البته از نظر اخلاقی جایگاهش رو مطلقا نداری یعنی اخلاق مدیریتت کاملا صفره اما تعهد و زکاوتت خیلی خوبه.
یادم نمیره پارسال در مورد یک مسئله ای بهت پیام خصوصی دادم و شما با جزئیات کامل و موشکافانه همه چیز رو برام روشن کردی. بخاطرش مدیونم بهت. اگه فرصتی پیش بیاد در دنیای واقعی دوست دارم لطفت رو جبران کنم.
در مورد چشم بادومی هم ، آقا جان ! برادر عزیز! قضیه به اون عام بودنی که شما میگی نیست. هر نوع بیان خصوصیات خاص توهین نیست مگر اینکه به قصد توهین یا تحقیر باشه. توی همین آمریکا سیاه پوستان خودشون به خودشون میگن جامعه سیاه پوستان آمریکا اینا به خودشون توهین میکنن؟ یا مثلا ما به خودمون میگیم اقلیت دینی. داریم به خودمون توهین میکنیم؟ یا ژاپنی ها به خودشون میگن نژاد زرد. این قضیه در شرایطی نژاد پرستیه که به قصد اهانت باشه در شرایطی که شائبه تحقیر آمیز بودن توش باشه مثل کاری که بازیکن پرسپولیس کرد. گل زد بعد رفت اون کار رو کرد که البته میدونیم برای برادرزادش بوده و این حرفا که کاری نداریم. اما ذکر خصوصیات خاص یک ملت به خودی خود اهانت نیست. همین دماغ بادمجونی هم که میفرمایید مادر من بچه که بودم بارها بهم میگفت قربون اون دماغ بادمجونیت بشم که بعید میدونم نیت نژاد پرستی داشته بوده!
بعدشم یه نکته بگم. معیارهای عام برای زیبایی های ظاهری یک مسئله هست که شامل مرور زمان میشه. یعنی یک خصوصیت ظاهری الان همه به نظرشون خوبه صد سال دیگه بد میشه. مثلا خوندم یه جایی شخصی در مورد زنان حرمسرای شاه قاجار اینجور تعریف و تمجید کرده بود که زنان حرمسرا به قدری فربه بودنه که به زحمت سر پا می ایستادند. دماغ بزرگ هم هنوز هم در ...(نگم بهتره نکنه یکی اهل اونجا باشه بهم گیر بده) نشانه زیبایی واصالته.
ارسال: #۵۶۰۲۳
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  بعدشم مدیر ارشد شدنت رو تبریک میگم. البته از نظر اخلاقی جایگاهش رو مطلقا نداری یعنی اخلاق مدیریتت کاملا صفره اما تعهد و زکاوتت خیلی خوبه.
دیگه هر خوشگلی یه عیبی هم داره دیگه [تصویر:  477454_21.gif] منم با بعضیا بدم، با بعضیا بدتر [تصویر:  477454_21.gif]Big Grin

(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  به احتمال زیاد اون روز اصلا نرفته بوده سر کار [تصویر:  biggrin.gif]
پیرمردُ اذیت نکن Dodgy

اه با این پروژه جنگو توو سرور دانشگاه اونقده ور رفتم آخرش آی‌پی‌م رو بن کرد نصف شبی. باز خوبه اکسس‌پوینت هست احتمالا کل طبقه بن شده. فردا صدای همه در میاد درست میکنند و الا به این زودیا آزاد نمیشدم Big Grin
کسی جنگو بلده؟ روی سروری که دسترسی root دارم با یه فایل کانفیگ ساده بالا میاد کار میکنه. اما سیستم دانشگاه فرق داره، دستورالعملش ظاهرا ساده هست یه فایل dispatch.fcgi گفت بسازم و چند خط هم htaccess. اما ارور میده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۰۲۴
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۵۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۶۰۲۵
۱۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کسی جنگو بلده؟
جنگو واسه noob هاست ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۱۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close