زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۰۴۱
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۲۴ ب.ظ
من فکر می کردم فقط تو ایران پسرا دنبال مخ زدن هستن نگو این مسئله جهانی هست : )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۰۴۲
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۷ ب.ظ
پس از کش و قوس های فراوان اخر اندرا فکری! Big Grin سرمربی استقلال شد.
به نظرم ریسک کرد بهتر بود خودشو با یه تیم دیگه اثبات میکرد بعد میومد استقلال الان تا تیم نتیجه نگیره میگن مقصر فکریه راهی که گل محمدی و نکونام رفتن منطقی تره حالا اینم ریسکش رو کرده دیاباته هم که ظاهرا رفتنی شده کلا وضعیت نا مساعدی داره استقلال

think positive
ارسال: #۵۶۰۴۳
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پس از کش و قوس های فراوان اخر اندرا فکری! Big Grin سرمربی استقلال شد.
به نظرم ریسک کرد بهتر بود خودشو با یه تیم دیگه اثبات میکرد بعد میومد استقلال الان تا تیم نتیجه نگیره میگن مقصر فکریه راهی که گل محمدی و نکونام رفتن منطقی تره حالا اینم ریسکش رو کرده دیاباته هم که ظاهرا رفتنی شده کلا وضعیت نا مساعدی داره استقلال
قبل از هر چیزی تو مگه لنگی نبودی ؟Huh
متاسفانه استقلال چوب مدیریت و بالاتر از اون چوب مسعود رو می خوره مگر نه دو تا تیمی که هر دو زیر نظر یه سازمان هستن نباید اینقدر فرق بینشون باشه بلاخره یه روز ورق برمی گرده ، در مورد فکری هم بازیکن بزرگی تو استقلال بود امیدوارم طوری کار کنه که حداقل بدخواهان بهش نخندن هر چند خودم دوست داشتم الکس مربی بشه ولی چه میشه کرد تا زمانی که خصوصی نشده همینه !
ارسال: #۵۶۰۴۴
۱۶ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۸ ب.ظ
یه سری استقلالیها هستن وقتی تیمشون میبره میگن ما فلانیم بسانیم تا می بازن میگن تقصیر مدیریته! روزی که دربی رو بردن کسی گفت مسولش مدیریته؟ فقط باختا به گردن مدیریته؟ ضمن که استقلال نتیجه بدی هم نگرفته غیر اسیا که پاستا شد توسط پاختا Big Grin ولی در کل دو تا دومی تو لیگ و حذفی داره نتیجه بدی واسه یه مربی مث مجیدی نبوده دیگه اینکه انتظار داشته باشن پرسپولیس باشه خوب توقع زیادیه الانم تا فکری دوتا بازی نتیجه نگیره همین طرفدارا فشار میارن که حیا کن رها کن!
پرسپولیس الان تیمیه که شخصیت قهرمانی داره ۴ بار پشت سر هم قهرمان شده این باعث میشه که بازیکنی هم که جدید میاد اون شخصیت و کلاس به بازیش اضاف میشه مگه مدیرای پرسپولیس خیلی خوب عمل کردن؟ مگه برانکو تیم رو وسط راه رها نکرد بره؟ مگه ترابی و بیرانوند رو به راحتی از دست ندادن بخصوص ترابی ولی شخصیته ساخته شده این اتفاقا هم بیافته تاثیرش مث زلزله تو استقلال نیست

think positive
ارسال: #۵۶۰۴۵
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط khayyam.)
این پرسپولیسی ها هر وقت تونستن تو آسیا قهرمان بشن بیان حرف از قهرمانی بزنند اینکه تو لیگ با کمک یه تعداد قهرمان می شن که هنر نیست : )))
اقا اصلا تو خوبی هوا بده ، ارتش سرخ : ))))))))))))))))))))))))
خودتون می دونید داستان از چه قراره ولی من اینجا بیشتر از این بازش نمی کنم ! و برای ارتش سرخ آرزوی موفقیت دارم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۰۴۶
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مردم هرچی میخوان بگن که دانشگاه مهم نیست و این چرت و پرتا، ولی اینکه توی پروفایل Linkedin دانشگاه شیراز و دانشگاه تهران رو لیست کردم و چیزی هست که خیلی‌های دیگه نتونستن بهش برسن، باعث افتخارمه.

اتفاقاً تنها چیزی که مهمه همون دانشگاهه!
یادمه هدفت فقط ۳تا تاپ تهران بود و حتی گرایش هم در اولویت بعدیت بود
آفرین واقعاً
همیشه در دلم تحسینت کردم, و واقعاً لایق تحسینی وقتی درست انتخاب کردی و درست رسیدی و بلندپرواز هم نبودی و نگاه واقع‌بینانه‌ای داشتی.

امیدوارم ادامه‌ی راهت هم همینجور موفقیت‌آمیز باشه
موفقیت یعنی همین اهداف درست و رسیدن بهشون
باقیش حاشیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۶۰۴۷
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
ساعت ۱۲ شب حدود یه ساعت پیش با دوچرخه رفتم بیرون به علت خیس بودن جاده ها سر پیچ که با سرعت می اومدم من چرخیدم ولی دوچرخه بیشتر چرخید و این یعنی افتادم زمین و زخمی شد پاهام و دستام : ))
الان تو اون تایم اتفاقی برام می افتاد که گوشی هم همرام نبود گذاشته بودم خونه به کی زنگ می زدم : (
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۰۴۸
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ
دوچرخمو امشب یک فلان فلان شده ای دزدید :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۶۰۴۹
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مردم هرچی میخوان بگن که دانشگاه مهم نیست و این چرت و پرتا، ولی اینکه توی پروفایل Linkedin دانشگاه شیراز و دانشگاه تهران رو لیست کردم و چیزی هست که خیلی‌های دیگه نتونستن بهش برسن، باعث افتخارمه.

به نظرم دانشگاه زیاد مهم نیست واقعا، ولی اون حسی که از بدست آوردنش داری تجربه می‌کنی خیلی مهمه Smile مهم اینه آدم از خودش راضی باشه.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۰۵۰
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ
با اومدن کرونا چه چیزای ساده ای که شد ارزو

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , khayyam
ارسال: #۵۶۰۵۱
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم دانشگاه زیاد مهم نیست واقعا، ولی اون حسی که از بدست آوردنش داری تجربه می‌کنی خیلی مهمه

دانشگاه می‌تونه مهم باشه یا مهم نباشه، افراد و طرز فکرشون اینو مشخص می‌کنن، یکی اهمیتش رو تو حس خلاصه می‌کنه و یکی اهمیتش رو در تمام جنبه‌های زندگی و آیندش گسترش می‌ده؛

من یکی از مهم‌ترین دلایلی که همیشه دوست داشتم تا دکتری دانشگاه رو ادامه بدم، بحث تاثیرپذیری جایگاه کاری از اعتبار دانشگاهی بود، مثلا هیچ‌وقت دوست نداشتم یک برنامه‌نویس (با مفهوم عام که غالبا دیده می‌شه) باشم، علاقه داشتم در عین وجود تخصص در این حوزه‌ها، در سطح بالاتری از انتزاع و وسعت تاثیرگذاری، کار کنم که خیلی قشنگه که اگه بگم فقط با تلاش فردی می‌شه به چنین جایگاهی رسید، شاید هم بشه مثال‌های نقضی پیدا کرد اما در حقیقت، بدون حضور تو یک محیط که ذهن تو رو با چنین دیدی پرورش بده، فرصت تعامل با آدم‌های بزرگ رو واست فراهم کنه و تو رو حریص کنه برای انجام کارهای بنیادی‌تر (که هدف مهم‌تری از بسنده کردن به ساختن زندگی شخصی‌ت رو دنبال می‌کنه)، حرکت تو چنین مسیری، به راحتی دست‌یافتنی نیست.

یک مثال ساده شاید این باشه که الان هرکسی به خودش اجازه می‌ده با دیدن دو تا دوره آموزشی و نوشتن چهار خط کد تو Jupyter Notebook اسم خودش رو بزاره Data Scientist، درصورتی‌که حداقل تا امروز شخصا دید و ظرافتی که یک شخص آکادمیک (هم از جنبه فنی و هم تصمیم‌سازی) به این حوزه (و خیلی از حوزه‌های دیگه) داره رو تو کمتر کسی دیدم. مجموعا می‌خواستم حداقل از این بُعد بگم که دانشگاه موضوع مهمیه و نقشی که بر شان اجتماعی و جایگاه کاری افراد داره، غیرقابل انکاره اما پذیرش یا عدم پذیرش همه اینا، به طرز تفکر افراد وابسته‌ست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۵۶۰۵۲
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  با اومدن کرونا چه چیزای ساده ای که شد ارزو
خواهر زاده های عزیزم بعد از یک ماه قرنطینه امروز میان خونمون
دلم میخواد زودتر بیان هر ماشینی تو کوچه رد میشه فکر می کنم اونا هستن هرچند این مدت تماس تصویری داشتیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۰۵۳
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوچرخمو امشب یک فلان فلان شده ای دزدید :/
من چرا همیشه فکر می کردم تو کشورهای پیشرفته دزدی نیست و هر جا دوست داشته باشی می تونی دوچرخه رو بزاری ولی ظاهرا اینطوری نیست !
دوچرخت چند می ارزید ؟ مدل و سایزش چند بود ؟
ارسال: #۵۶۰۵۴
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ
خوش بحال اونوریا، از این به بعد شجریان هر روز واسشون آوازِ بهشتی میخونه ۳>
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۰۵۵
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۷:۵۳ ب.ظ
مرد نکونام نمیرد هرگز
تصنیف یوسف گمشته رو گوش میدم، غم مخور، غم مخور...
-----------------------------
(۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  دانشگاه می‌تونه مهم باشه یا مهم نباشه، افراد و طرز فکرشون اینو مشخص می‌کنن،...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، که نشون می داد درصد زیادی از برنامه نویسا تحصیلات کارشناسی ارشد مرتبط دارن، خلاف حرفی که زیاد می شنویم که برنامه نویسی ربطی به دانشگاه یا رشته نداره.
دانشگاه مهمه، آدمایی که تو دانشگاه باهاشون آشنا میشیم، بخشی از شبکه اجتماعی آینده مون هستن؛ تو دانشگاه هایی که به عنوان دانشگاه برتر می شناسیم، احتمال بیشتری داره که با آدمای هدفمندتر و پر تلاش تری آشنا بشیم و با مباحث به روزتر برخورد کنیم. ولی از طرفی اونقدرها هم مهم نیست که دلیل فخرفروشی یا برتر دونستن خود باشه. کسانی هم که به دانشگاه های رتبه بالا نرفتن لزوما از ناتوانی شون نیست، دلایل مختلفی میتونه وجود داشته باشه.
دوست جوانی دارم که رشته مهندسی در یکی از دانشگاه های تهران رو در ترم ۶ رها کرد و رفته رشته بدون آزمون دانشگاه علمی-کاربردی می خونه ولی رشته ای که مباحثش رو دوست داره و به کارش میاد و هم راستا با مهارت هایی که خارج از دانشگاه یاد گرفته. تو سن ۲۳ سالگی کسب و کار موفقی هم داره.

(۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  این کرونا از یک دید، باعث افزایش عدالت آموزشی شده.
ای کاش در مورد آموزش پایه هم اینطور بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close