زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۷۳۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بله، دیدمش پس کنسل شد، ممنون. پس یک نکته مهم، بر خلاف جو ایجاد شده در جامعه، هر سهمی خریدنی نیست و یک دانش اولیه نیاز هست. مثلا این سهم EPSش منفیه. با یک نگاه کوچک یک زنگ خطر روشن میشه که باید دقت کرد. زنگ خطر دوم اینکه سهم در یکسال اخیر بیش از ۲۰ برابر شده. زنگ خطر سوم شناوری بالا. زنگ خطر چهارم حجم معاملات. همه و همه فقط در صفحه اول سایت بورس. تحلیل تکنیکال و بنیادی خاصی هم نیاز نبود که بگیم این سهم در معاملاتش باید دقت داشت.
من توی چندتا گروه مختلف بورسی عضوم (گروه‌های پابلیک) و صرفا پیام‌هارو میخونم ببینم ذهنیت مردم راجع به مطالب و اتفاقات مختلف چه شکلیه ( چون میدونید دیگه توی این گروه‌ها حتی ی پیام مفید هم رد و بدل نمیشه Big Grin ) بعد من میبینم که ی ذهنیت عجیبی وجود داره که مردم فکر میکنن مثلا ی سهمی که توی ی سال گذشته خوب سود داده سهمیه که خوب سود میده و تلاش میکنن بخرش Dodgy یعنی هرچی ی سهم سود بیشتری توی ی مدت بده، به جای اینکه این تفکر باشه که آیا این باز هم میتونه سود بده با این اوصاف یا نه، این تفکر وجود داره که عه فلان سهم داره مث بنز سود میده و توی سه ماه گذشته دو برابر شده .. حالا اینکه میگید سهم چند برابر شده هم دقیقا به همین خاطره به نظرم

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۷۳۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۳۹ ب.ظ
دوستان می شه راهنمایی کنید وقتی پایلیشر در نسخه نهایی مقاله اشتباه می کند مثلا فرمولی رو کلا حذف کرده کاری می شه کرد یا نه؟
ارسال: #۵۴۷۳۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۰۶ ب.ظ
حقوق کمتر و تجربه جدید یا حقوق بیشتر و تجربه تکراری؟
ارسال: #۵۴۷۳۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حقوق کمتر و تجربه جدید یا حقوق بیشتر و تجربه تکراری؟

تجربه جدید چقدر در آینده مفید هست؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۴۷۴۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تجربه جدید چقدر در آینده مفید هست؟
بیشتر هدفم مهاجرت از استک دات نت هست، حالا هر چی غیر از این ... طبیعتا با تکنولوژی ‌های اوپن سورس خیلی راحت تر میشه رفت خارج.
شرکت‌هایی هم که ماکروسافتی هستن، خیلی باب دلم نیستن، اکثرا corporate و فضاهای اداری ... مثل بانک‌ها، بیمه، بورس و ...
ارسال: #۵۴۷۴۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تجربه جدید چقدر در آینده مفید هست؟
بیشتر هدفم مهاجرت از استک دات نت هست، حالا هر چی غیر از این ... طبیعتا با تکنولوژی ‌های اوپن سورس خیلی راحت تر میشه رفت خارج.
شرکت‌هایی هم که ماکروسافتی هستن، خیلی باب دلم نیستن، اکثرا corporate و فضاهای اداری ... مثل بانک‌ها، بیمه، بورس و ...

پس بخشی از مسأله حل شد.‌ اگر تجربه تجدید حداقل نیازمندی های زندگی ت رو تامین میکنه و اون تجربه هم همراستای هدفت هست، بنظرم فرصت خوبیه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud
ارسال: #۵۴۷۴۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حقوق کمتر و تجربه جدید یا حقوق بیشتر و تجربه تکراری؟
به نظرم باید تعادل باشه و البته بستگی داره به نوع تجربه. مثلا اگر شما ده سال برنامه نویس سی بودی به نظرم همونو ادامه بده به جای این که بری سراغ یه تجربه جدید مثل پی اچ پی. ولی اگر اون تجربه جدید از نظر بازار کاری واقعا نسبت به تجربه قبلی بهتره خب بهتره سوییچ کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۷۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مثلا اگر شما ده سال برنامه نویس سی بودی به نظرم همونو ادامه بده به جای این که بری سراغ یه تجربه جدید مثل پی اچ پی.
بدبختی اینه که این چند مدتی هم که کار می‌کردم، خیلی روی یک موضوع متمرکز نشدم و یه پروفایل خیلی جنریک دارم. من برنامه موندن ندارم، برنامم اینه زیر یک سال اینجا کار کنم و هر مدلی شد برم. خیلی شرکت‌هایی هم که با تخصص من الان هستن، اکثرا شرکت‌های corporate هستن که همون توی مصاحبه استخدام میگن که ما دنبال نیروی کار بلند مدیتم و اینا. بیشتر فضاش کارمندی هست تا یه فضای اجایل جوون ...
از طرفی چند مدتی هم هست که فکر تجربه جدید هستم و حس میکنم الان بهترین موقعش هست که تمرکزم رو از میزان حقوق،‌ به تجربه‌ای که کسب میکنم شیفت بدم.
ارسال: #۵۴۷۴۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بدبختی اینه که این چند مدتی هم که کار می‌کردم، خیلی روی یک موضوع متمرکز نشدم و یه پروفایل خیلی جنریک دارم. من برنامه موندن ندارم، برنامم اینه زیر یک سال اینجا کار کنم و هر مدلی شد برم. خیلی شرکت‌هایی هم که با تخصص من الان هستن، اکثرا شرکت‌های corporate هستن که همون توی مصاحبه استخدام میگن که ما دنبال نیروی کار بلند مدیتم و اینا. بیشتر فضاش کارمندی هست تا یه فضای اجایل جوون ...
از طرفی چند مدتی هم هست که فکر تجربه جدید هستم و حس میکنم الان بهترین موقعش هست که تمرکزم رو از میزان حقوق،‌ به تجربه‌ای که کسب میکنم شیفت بدم.
من باشم ریسک میکنم و سراغ تجربه جدید میرم.حقوق چقدر اختلاف داره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۴۷۴۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من برنامه موندن ندارم، برنامم اینه زیر یک سال اینجا کار کنم و هر مدلی شد برم.
آقا سه ساله داری میری پس کی اقدام می‌کنی؟ الان به خاطر ویروس، شرکت‌ها کلی تعدیل نیرو کردند و حالاحالاها این بک‌لاگ می‌مونه؛ از سال دیگه با اونام باید رقابت کنی. قانون H1b و OPT رو هم اگه ترامپ عوض کنه، با یه لشکر چند صد هزار نفره‌ی چینی و هندی و کره‌ای که قبلا به آمریکا می‌رفتند اما الان مقصدشون اروپا و کانادا میشه هم باید رقابت کنی (تعداد خوبی‌شون هم توو شعبه‌ی شرکت‌های معروف در کشور خودشون کار کردند)، به اضافه‌ی فارغ‌التحصیلان ام‌آی‌تی استنفورد برکلی ... که مجبور میشن واسه کانادا و اروپا و استرالیا/نیوزلند اقدام کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann
ارسال: #۵۴۷۴۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بیشتر هدفم مهاجرت از استک دات نت هست، حالا هر چی غیر از این ... طبیعتا با تکنولوژی ‌های اوپن سورس خیلی راحت تر میشه رفت خارج.
نظر من اینه:
اول ‌اینکه اگه تجربه جدید منظورت عوض کردن استکه که اشتباهه، وقتی برنامه داری بری فرصت عوض کردن استک نداری
دوم اینکه اگه هدفت اینه ی سال دیگه بری نگاه کن ببین کدوم از این شرکت‌ها تایم کمتری ازت میگیره و وقت بیشتری داری خودتو برای مصاحبه‌ها آماده کنی. واقعا فرآیند مصاحبه با تسک‌های توی شرکت فرق داره، منظورم اینه این طرز فکر که برم ی شرکتی که کار باحال زیاد داشته باشن و کار کنم که آماده تر بشم برای مصاحبه اشتباهه، اشتباه نیستا ولی مناسب برای قبل مهاجرت نیست مناسب برای قبل دوره مصاحبه است. وقتی شروع کردی جدی رزومه فرستادن و مصاحبه کردن، باید وقتت آزاد باشه بتونی وقت بزاری خودتو آماده کنی

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۴۷۴۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مثلا اگر شما ده سال برنامه نویس سی بودی به نظرم همونو ادامه بده به جای این که بری سراغ یه تجربه جدید مثل پی اچ پی.
بدبختی اینه که این چند مدتی هم که کار می‌کردم، خیلی روی یک موضوع متمرکز نشدم و یه پروفایل خیلی جنریک دارم. من برنامه موندن ندارم، برنامم اینه زیر یک سال اینجا کار کنم و هر مدلی شد برم. خیلی شرکت‌هایی هم که با تخصص من الان هستن، اکثرا شرکت‌های corporate هستن که همون توی مصاحبه استخدام میگن که ما دنبال نیروی کار بلند مدیتم و اینا. بیشتر فضاش کارمندی هست تا یه فضای اجایل جوون ...

از طرفی اگر واقعا قصد مهاجرت داری و شرایط مالیشو داری یا میتونی بری با والدین زندگی کنی یه ایده هم اینه کلا روی زبان و مهاجرت کار کنی.
ارسال: #۵۴۷۴۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۰۶ ق.ظ
بسی شب با مَهی بودم کجا شد آن همه شب‌ها
کنون هم هست شب، لیکن سیاه از دود یارب‌ها

امیرخسرو دهلوی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۴۷۴۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط Saman.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من کفپارس رو براش نوسان گیری کردم ۲میلیون گذاشت با ۸۵۰ هزار سود خارجشم کردم.اون سهم کفپارس بود،روز بعدش بسته شد، موقع باز شدن با منفی ۵۰ درصد باز شد و رسما سهامداران رو بیچاره کرد.
بعد این داشت شاخ در میاورد که چطور سر بزنگاه متوجه شدم.
من چارت این سهم که گفتید ۵۰% یهو ریزش کرده رو دیدم. این سهم در چند ماه اخیر فقط ۲ بار اصلاح داشته که هر دو زیر ۲۰% بوده.
[تصویر:  475755_3b76_222.png]
خدمت شما.
باطل شد ولی هنوز که هنوزه داره منفی میخوره!!(فعلا ۳۵ تا از ۵۰ تا رو رفته بعد از باطل شدنش که با تماس های مکرر با بورس و زورکی باطلش کردن) وگرنه حقش همون منفی۵۰ بودBig Grin
بحث من سر نوسان گیری بود ولو از سهمی که EPS اون منفیه!!!!!

(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۵۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من کفپارس رو براش نوسان گیری کردم ۲میلیون گذاشت با ۸۵۰ هزار سود خارجشم کردم.اون سهم کفپارس بود،روز بعدش بسته شد، موقع باز شدن با منفی ۵۰ درصد باز شد و رسما سهامداران رو بیچاره کرد.

من چارت این سهم که گفتید ۵۰% یهو ریزش کرده و شما نوسان گرفتید رو دیدم. این سهم در چند ماه اخیر فقط ۲ بار اصلاح داشته که هر دو زیر ۲۰% بوده.
بعد از بازگشایی با -۵۰ درصد مچ شد ولی باطل شد. الآن هم صف فروشه ولی تقریبا معامله نمیشه ( به خاطر شک اون -۵۰ درصد )

بله، دیدمش پس کنسل شد، ممنون. پس یک نکته مهم، بر خلاف جو ایجاد شده در جامعه، هر سهمی خریدنی نیست و یک دانش اولیه نیاز هست. مثلا این سهم EPSش منفیه. با یک نگاه کوچک یک زنگ خطر روشن میشه که باید دقت کرد. زنگ خطر دوم اینکه سهم در یکسال اخیر بیش از ۲۰ برابر شده. زنگ خطر سوم شناوری بالا. زنگ خطر چهارم حجم معاملات. همه و همه فقط در صفحه اول سایت بورس. تحلیل تکنیکال و بنیادی خاصی هم نیاز نبود که بگیم این سهم در معاملاتش باید دقت داشت.
میزان شناوری سهم نمیتونه حاکی از یک زنگ خطر باشه!!بلکه نقد شوندگی سهم رو نشون میده و به نظرم یه فرصت هست.در خلال سایر فاکتور های دیگه میشه شناوری سهم رو یک زنگ خطر به حساب بیاریم به نظرم!

(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۵۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

من چارت این سهم که گفتید ۵۰% یهو ریزش کرده و شما نوسان گرفتید رو دیدم. این سهم در چند ماه اخیر فقط ۲ بار اصلاح داشته که هر دو زیر ۲۰% بوده.
بعد از بازگشایی با -۵۰ درصد مچ شد ولی باطل شد. الآن هم صف فروشه ولی تقریبا معامله نمیشه ( به خاطر شک اون -۵۰ درصد )
به نظرم عدم معامله در سهم شک ناشی از -۵۰ درصد شدن نیست بلکه کله گنده ها هم رکب خوردن که مثلا در معماملات امروز ۲۴ نفر دارن به بیش از ۶۰۰ نفر میفروشن و زور میزنن که از سهم خارج بشن!
سهم واقعا ارزش هیچی ندارهBig Grin.اما تکنیکالیست ها همیشه تکنیکال عمل میکنن . . . و این یه فرصت برای نوسان گیری با توجه به سابقه ی سهم و تابلو هستش.جو روانی بازار تعیین کننده تر هست به نظرم.
ارسال: #۵۴۷۵۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  از طرفی اگر واقعا قصد مهاجرت داری و شرایط مالیشو داری یا میتونی بری با والدین زندگی کنی یه ایده هم اینه کلا روی زبان و مهاجرت کار کنی.
اینم بهش فکر کردم، منتهی ریسکش زیاده، هر موقع برنامه ریزی کردم یه چهار پنج ماه عقب بودم . به همین خاطر فرض رو گذاشتم ۱ سال کار میکنم. کار کردن علاوه بر مسئله مالی، بیمه و مزایای دیگه هم داره، که لزوما در منزل پدری این چیزا رو ندارم. در کل من کار کردن رو یه invariant زندگیم میدونم. مثلا همین آذر ماه یه برنامه ریزی کردم به قول خودم، یه پدیده‌ای مثل کرونا زد همه کاسه کوزم رو ریخت به هم. یا مثلا روی تموم شدن یه چیزی حساب باز کرده بودم، منتهی اون کار سه ماه بیشتر کار گرفت از من.

(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  آقا سه ساله داری میری پس کی اقدام می‌کنی؟
...

(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از سال دیگه با اونام باید رقابت کنی. قانون H1b و OPT رو هم اگه ترامپ عوض کنه، با یه لشکر چند صد هزار نفره‌ی چینی و هندی و کره‌ای که قبلا به آمریکا می‌رفتند اما الان مقصدشون اروپا و کانادا میشه هم باید رقابت کنی (تعداد خوبی‌شون هم توو شعبه‌ی شرکت‌های معروف در کشور خودشون کار کردند)، به اضافه‌ی فارغ‌التحصیلان ام‌آی‌تی استنفورد برکلی ... که مجبور میشن واسه کانادا و اروپا و استرالیا/نیوزلند اقدام کنند.
به این فکر نکرده بودم، در مورد اینکه رقابت هست هم حرفتون رو قبول دارم و حتا رقابت شدید تر میشه، ولی از طرفی خیلی از بیزنس‌های آنلاین فروششون چند برابر شده، مثلا booking.com شاید بپوکه، ولی یه بیزنسی مثل سوپرمارکت آنلاین رشد داشته و رشد هم نیاز به نیرو متخصص داره. ولی رکود رو داریم صد در صد. همیشه درخواست زیاد بوده ولی ۸۰ درصدشون با همون take home exam رد میشن. آشناهای نزدیکم که از سطح فنیشون خبر داشتم بدون مشکل خاصی تونستن مصاحبه‌های فنی رو قبول بشن.

(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من باشم ریسک میکنم و سراغ تجربه جدید میرم.حقوق چقدر اختلاف داره؟
مثلا ۲ میلیون.
نه حاجی، تصمیم گرفتم ریسک نکنم : ))

(۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  اول ‌اینکه اگه تجربه جدید منظورت عوض کردن استکه که اشتباهه، وقتی برنامه داری بری فرصت عوض کردن استک نداری
دوم اینکه اگه هدفت اینه ی سال دیگه بری نگاه کن ببین کدوم از این شرکت‌ها تایم کمتری ازت میگیره و وقت بیشتری داری خودتو برای مصاحبه‌ها آماده کنی. واقعا فرآیند مصاحبه با تسک‌های توی شرکت فرق داره، منظورم اینه این طرز فکر که برم ی شرکتی که کار باحال زیاد داشته باشن و کار کنم که آماده تر بشم برای مصاحبه اشتباهه، اشتباه نیستا ولی مناسب برای قبل مهاجرت نیست مناسب برای قبل دوره مصاحبه است. وقتی شروع کردی جدی رزومه فرستادن و مصاحبه کردن، باید وقتت آزاد باشه بتونی وقت بزاری خودتو آماده کنی
حرفتون منطقی و درست هست.

+ من خودم تحلیلی که میکنم اینه که این ۴ و اندی سالی که رزومه دارم رو باید به عنوان اندوختم برای مهاجرت از طریق کار بدونم و تغییر دادنش به طور رادیکال اشتباه هست و هرجا کم و کاستی داره رو پوشش بدم و این پروفایل جاریم رو پرفکت کنم و با اون از طریق کار اقدام کنم. که کشور‌های مقصدم هم آلمان/هلند/سوئد هستن.

شرکت هم برم یه جا که stable هست و به قول دوستمون بی دردسره و بچسبم به سایر کار‌های زندگیم (خوندن زبان و آماده شدن برای مصاحبه خارجی و یا حتی استراحت و کاری نکردن ...) ، چون شرکت‌های استارتاپی احتمالا زیاد آدمو درگیر کنن ، توی همون تایم هم برای express entry و پروگرم‌های PNP و امثالهم هم اقدام کنم، چون رشته کامپیوتر ظاهرا توی انتاریو میتونه PNP بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۹۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close