زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۱۵۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۳۱ ق.ظ
چه بارونی می باره تهران همین الان یهویی ساعت ۰۲:۳۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۱۵۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۳۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چه بارونی می باره تهران همین الان یهویی ساعت ۰۲:۳۰
چه بارونی میباره تهران همین الان یهویی ساعت ۰۳:۲۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۴۱۵۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۵۵ ق.ظ
به نظرتون یه تلویزیون ۴۳ اینچ برای یه خونه ۵۰ الی ۶۰ متری کافیه ؟ و آیا هوشمند باشه بهتره این هوشمندی تی وی به چه دردی می خوره اخه وقتی لپ تاپ و کامپیوتر داریم این هوشمند بودنش به چه دردی می خوره شما استفاده می کنید ؟
ارسال: #۵۴۱۵۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظرتون یه تلویزیون ۴۳ اینچ برای یه خونه ۵۰ الی ۶۰ متری کافیه ؟ و آیا هوشمند باشه بهتره این هوشمندی تی وی به چه دردی می خوره اخه وقتی لپ تاپ و کامپیوتر داریم این هوشمند بودنش به چه دردی می خوره شما استفاده می کنید ؟
۴۳ اینچ کافی نیست واسه این متراژ. دیجی‌کالا یکی دو فقره ۶۵ اینچ داره از اونا بگیر. صفاش هم بیشتره با همسایه‌ها از کوچه میشینین نگا می‌کنین Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam
ارسال: #۵۴۱۵۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظرتون یه تلویزیون ۴۳ اینچ برای یه خونه ۵۰ الی ۶۰ متری کافیه ؟ و آیا هوشمند باشه بهتره این هوشمندی تی وی به چه دردی می خوره اخه وقتی لپ تاپ و کامپیوتر داریم این هوشمند بودنش به چه دردی می خوره شما استفاده می کنید ؟
۴۳ اینچ کافی نیست واسه این متراژ. دیجی‌کالا یکی دو فقره ۶۵ اینچ داره از اونا بگیر. صفاش هم بیشتره با همسایه‌ها از کوچه میشینین نگا می‌کنین Big Grin
Sad
ارسال: #۵۴۱۵۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظرتون یه تلویزیون ۴۳ اینچ برای یه خونه ۵۰ الی ۶۰ متری کافیه ؟ و آیا هوشمند باشه بهتره این هوشمندی تی وی به چه دردی می خوره اخه وقتی لپ تاپ و کامپیوتر داریم این هوشمند بودنش به چه دردی می خوره شما استفاده می کنید ؟
سایز تلویزیون به سایز خونه ربطی نداره. به فاصله ای که میخوای بشینی تلویزیون ببینی داره.

استفاده ای که من از هوشمندی تلویزیون میکنم یوتیوب دیدن و استریم کردن فیلم و اینجور چیزاست که خب توی ایران به دلیل فیلترینگ و محدودیت حجم و سرعت اینترنت قابل استفاده نخواهد بود.
اگر میخوای فقط یه رسیور ماهواره وصل کنی به تلویزیون به نظرم هوشمندی اصلا به درد بخور نیست. ولی حتما سعی کن تلویزیونی که میگیری کابل HDMI بخوره بهش.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , diligent , Riemann , big cloud , RASPINA , marvelous
ارسال: #۵۴۱۵۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
چ خوبه آدم ی جاهایی گستاخانه و با پررویی پیش بره
هر کی مانع باشه بزنه له کنه
مغرور باشه و لجباز
به هر کسی که وقتش را میگیره محکم نه بگه
سمج باشه و تا زمانی که به هدفش نرسیده آروم نشه

در کنارش از موفقیت بقیه خوش حال بشه
زیرآب کسی را نزنه دلش صاف و پاک باشه و مهمترین ویژگی اش در زندگی جسارت و شجاعت در انجام کار ها باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , marvelous , ele
ارسال: #۵۴۱۵۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط Saman.)
سلام
امیدوارم خدا به همه تون سلامتی و موفقیت بده.
من چند باره اینجا در مورد بورس و اینا مینویسم بعد باز پاکش میکنم.
امروز چون حساب کردم درآمدم در هر ماه به ۴/۵ میلیون رسیده و واقعا خدا رو شکر میکنم به خاطرش دیگه دلم نیومد نگم بهتون.
-----
هر کس از شماها پول و کد بورسی داره وارد بشه به نظرم

هیچ کلاس و آموزش عجیب غریبی هم نمیخواد،کافیه وارد بورس ایران بشید از کم شروع کنید و آروم آروم سهم بخرید و بفروشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , .:tarannom:. , khayyam , RASPINA , so@ , shamim_70
ارسال: #۵۴۱۵۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سلام
امروز چون حساب کردم درآمدم در هر ماه به ۴/۵ میلیون رسیده و واقعا خدا رو شکر میکنم به خاطرش دیگه دلم نیومد نگم بهتون.
-----

هیچ کلاس و آموزش عجیب غریبی هم نمیخواد،کافیه وارد بورس ایران بشید از کم شروع کنید و آروم آروم سهم بخرید و بفروشید.

جالبه سامان جان
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی با چقدر پول میشه شروع کرد؟
کلا یه توضیحاتی بده

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۴۱۶۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۳۱ ب.ظ
-----

سلام

ثبت نام اینترنتی کنیم میتونیم بعدش خرید و فروش کنیم یا حتما باید قبلش مدارک و ببریم ؟
ارسال: #۵۴۱۶۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
-----

من با ورود به بورس کاملا موافقم اما با این صحبت که نیاز به آموزش نداره کاملا مخالفم. بورس حتما آموزش نیاز داره. الان که وضع بازار خوب هست می توانید از مشاورین دلسوز کمک بگیرید که از بازار عقب نیفتید اما آموزش الزامی هست.

علت رشد اخیر این هست که تورم داریم و دلار خیلی رشد کرده. اما در این ایام گروه پتروشیمی و پالایشی ها ریزش بزرگی داشتند و افرادی که تخصص نداشتند و صبور نبودند ضرر قابل ملاحظه ای کردند.

هر چیزی دانشی میخواد. برای آموزش از دوره تکنیکال و روانشناسی بازار موجود در سایت فراچارت استفاده کنید که رایگان هم هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۴۱۶۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۴۴ ب.ظ
و بالاخره این منم زنی بدبخت و کرونا گرفته

بله من کرونا گرفتم و نه شدیدش، امروز یه خرده نفس تنگی و سرفه داشتم، البته الانم دارم، ولی زیاد شدید نیست، منتهی تب و ضعف بدنی تا دلتون بخواد دارم!!!
همش دلم میخواد بخوابم و از کار و زندگی افتادم.
فقط الان موندم با خانوادم چیکار کنم که سالم هستن همه!
میترسم بلایی سر کسی بیاد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۱۶۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  و بالاخره این منم زنی بدبخت و کرونا گرفته

بله من کرونا گرفتم و نه شدیدش، امروز یه خرده نفس تنگی و سرفه داشتم، البته الانم دارم، ولی زیاد شدید نیست، منتهی تب و ضعف بدنی تا دلتون بخواد دارم!!!
شما اینقدر دارید فکر می کنید و به خودتون تلقین می کنید کرونا هم نباشه ، کرونا می گیرید ،
تا زمانی که تست کرونا ندادید هر چیزی رو به کرونا ربط ندین !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۱۶۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  و بالاخره این منم زنی بدبخت و کرونا گرفته

شما اینقدر دارید فکر می کنید و به خودتون تلقین می کنید کرونا هم نباشه ، کرونا می گیرید ،
تا زمانی که تست کرونا ندادید هر چیزی رو به کرونا ربط ندین !

راستش میترسم تست کرونا بدم، واسه اینکه اگه گرفته باشم تنها کسی که میتونسته کرونا رو وارد خونه کرده باشه شوهرمه، اینطوری یه دعوای خانوادگی راه می اندازم و گند میزنم به زندگی همه. ولی تمام نشونه هاشو دارم و فقط خفیفه.
حتی عصری داشتم کار میکردم تو آشپزخونه نفسم یهو شدید تنگ شد و اصلا یه حالی شدم داشتم غش میکردم.
واقعا نمیدونم چه کنم دیگه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۱۶۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستش میترسم تست کرونا بدم، واسه اینکه اگه گرفته باشم تنها کسی که میتونسته کرونا رو وارد خونه کرده باشه شوهرمه، اینطوری یه دعوای خانوادگی راه می اندازم و گند میزنم به زندگی همه. ولی تمام نشونه هاشو دارم و فقط خفیفه.
حتی عصری داشتم کار میکردم تو آشپزخونه نفسم یهو شدید تنگ شد و اصلا یه حالی شدم داشتم غش میکردم.
واقعا نمیدونم چه کنم دیگه.
این مدت مگه بیرون می رفتید؟
با ۴۰۳۰ تماس بگیرید راهنمایی اتون می کنن
به خودتون تلقین منفی نکنید

(۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  امیدوارم خدا به همه تون سلامتی و موفقیت بده.
-----

کد بورسی ام اومد
من با مقدار کم میخوام شروع کنم (البته کل پولی که دارم Smile )
ی فیلم توی سایت فرادرس هم هست کسی اون را دیده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close