زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۱۲۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۴۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اگه سئوی یه سایت رو دادن دستت، اولین کاری که میکنی اینه که باید بری روی کلمات کلیدی کار کنی. یه سری جستجو باید بکنی اول ببینی مثلا کدوم کلمات بیشتر و بهتر کلیک خور دارن و روی اونا به عنوان کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنی. که البته این کلمات کلیدی چیزایی هستن که همون صاحب سایت میخواد که روشون کار بشه. بعد حالا دیگه شروع میشه باید بیای محتوا رو هماهنگ کنی بر اساس کلمات کلیدی و کم و زیاد کنی و برچسب بزاری و خلاصه فعلا برو دنبال کلمات کلیدی.
راهنمایی هم خواستی در خدمتم.
ممنون دوست عزیز

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۱۲۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۱۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۱۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شرایط روحی م جوریه که یک میلیون دلار پول و یه استخر آبگرم و بعدش کباب گلپایگانی چرب و چیلی لازمم. پول رو نمیدونم چرا میخام، ولی کلا پول چیز خوبیه
داداش تعارف نکن چیز دیگه ای نمی خوای ؟
مثلا ماشین از این جدیدا
نه آدم قانعی ام؛ خودم با اون یه میلیون ماشین و خونه رو میگیرم ((:

فاز این روزام فقط موزیکای قدیمی شاد و بندریه.
گور بابای هر چی بند بچه خشگل و مامانیه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous , alma1988
ارسال: #۵۴۱۲۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
علی به جای قر (غر؟) زدن بیا برو از این پیتزا پز ها از آمازون سفارش بده به ۲ میلیون دلار می ارزهBig Grin

کیفیت زندگیت رو به شدت ارتقاع میده و همچنین وزنت رو Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , marvelous , diligent , crevice
ارسال: #۵۴۱۲۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ
خدایا چرا یه ماوس درست و حسابی باید بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومن باشه؟
ارسال: #۵۴۱۲۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خدایا چرا یه ماوس درست و حسابی باید بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومن باشه؟

من سال پیش که ایران بودم،‌ با دو تا از رفقا تصمیم گرفتیم یه شب به یاد دوران خوابگاه سوسیس سیب زمینی بزنیم. رفتیم خرید برای ۳ نفر شد ۱۴۰ هزار تومن. یادمه مثلا سال ۹۲ میشد ۱۰ هزار تومن تو خوابگاه.
حالا قیمت موس دیگه بماند...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Riemann , alma1988
ارسال: #۵۴۱۲۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خدایا چرا یه ماوس درست و حسابی باید بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومن باشه؟

من سه چهار ماه پیش یه ماوس لاجیتک گرفتم یک و نیم! این عجیب نیست؟؟؟؟ اگه اونی که تو میگی درست و حسابیه، اینی که من گرفتم دیگه چی میتونه باشه؟؟؟!!!! البته ناگفته نماند مال من گیمینگ هست.
اینجا اصولا من از بچگی همین بوده هر چی میخریدم یه چیزی باید میبوده که برای خواهر و برادر کوچیکترم به درد بخوره. الانم این گیمینگه که خواهرم که میاد اینجا بازی کنه. ولی خداییش ماوس خفنیه.

الان که فکرشو میکنم میبینم من همیشه همینطور بودم، برای اطرافیانم فداکاری زیاد میکردم و هر چی داشتم و نداشتم به خاطر و مال اطرافیانم بود.

هفته ی دیگه تولدمه، دارم فکر میکنم خودم دست به کار بشم و پیش دستی کنم و برای خودم یه تولد خاص و غیر منتظره بگیرم. نه اینکه خودم سورپرایز بشم، میخوام لااقل خاطره ی این یه ماهی که به گندی گذشت فراموش بشه و یخرده از حال و هوای قرنطینه، با قرنطینه دربیایم. میخوام دیگران رو سورپرایز کنم. Big GrinCool
شاید یه فیلم کوتاه کورونایی درست کنم. یه فیلم کوتاه حسابی. اینطوری یه خرده به اصل خودمم برمیگردم. یه حالی میکنم با هر چی که یاد گرفتم و به دردم نخورد. کسی ایده ی خاصی نداره؟Blush

من دارم به وال ای فکر میکنم....Big GrinBig GrinBig Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۱۲۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من سه چهار ماه پیش یه ماوس لاجیتک گرفتم یک و نیم! این عجیب نیست؟؟؟؟ اگه اونی که تو میگی درست و حسابیه، اینی که من گرفتم دیگه چی میتونه باشه؟؟؟!!!! البته ناگفته نماند مال من گیمینگ هست.

قطعات کامپیوتر از اسفند به بعد تقریبا دوبرابر شد، سی پی یو که ۳ تومن بود شده ۶ تومن، کارت گرافیکی ۶ تومنی شده ۸، موس ۱۵۰ تمنی شده ۲۳۰ ....

من موس لاجیتک ارزون ترینش رو مد نظرم بود، وگرنه سقفی نداره ... تا حالا چندین موس از این ارزونا گرفتم و خراب شدن، یا دوبار پشت هم کلیک میکرد، یا اسکرولش خراب بود ... حتی یادمه یه بار یه موس بی سیم داشتم، یه جا اذیتم کرد و محکم زدمش زمین که شکست ...

(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من سال پیش که ایران بودم،‌ با دو تا از رفقا تصمیم گرفتیم یه شب به یاد دوران خوابگاه سوسیس سیب زمینی بزنیم. رفتیم خرید برای ۳ نفر شد ۱۴۰ هزار تومن. یادمه مثلا سال ۹۲ میشد ۱۰ هزار تومن تو خوابگاه.
چون این روزا بی پولم و سرکار نمیرم مجبور شدم خلاقیتم رو به کار بندازم و موس رو درست کنم، با یه خلال دندون و شعله گاز، فعلا اسکرولش کار میکنه تا ببینیم چقدر دووم میاره.
البته اون قسمت چرخ دندش هم روغن مایع زدم که روغن کاری هم شده باشه.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , yagmur0022 , alma1988 , big cloud , Amir V , kilookiloo , diligent
ارسال: #۵۴۱۲۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من سه چهار ماه پیش یه ماوس لاجیتک گرفتم یک و نیم! این عجیب نیست؟؟؟؟ اگه اونی که تو میگی درست و حسابیه، اینی که من گرفتم دیگه چی میتونه باشه؟؟؟!!!! البته ناگفته نماند مال من گیمینگ هست.

قطعات کامپیوتر از اسفند به بعد تقریبا دوبرابر شد، سی پی یو که ۳ تومن بود شده ۶ تومن، کارت گرافیکی ۶ تومنی شده ۸، موس ۱۵۰ تمنی شده ۲۳۰ ....

من موس لاجیتک ارزون ترینش رو مد نظرم بود، وگرنه سقفی نداره ... تا حالا چندین موس از این ارزونا گرفتم و خراب شدن، یا دوبار پشت هم کلیک میکرد، یا اسکرولش خراب بود ... حتی یادمه یه بار یه موس بی سیم داشتم، یه جا اذیتم کرد و محکم زدمش زمین که شکست ...

(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من سال پیش که ایران بودم،‌ با دو تا از رفقا تصمیم گرفتیم یه شب به یاد دوران خوابگاه سوسیس سیب زمینی بزنیم. رفتیم خرید برای ۳ نفر شد ۱۴۰ هزار تومن. یادمه مثلا سال ۹۲ میشد ۱۰ هزار تومن تو خوابگاه.
چون این روزا بی پولم و سرکار نمیرم مجبور شدم خلاقیتم رو به کار بندازم و موس رو درست کنم، با یه خلال دندون و شعله گاز، فعلا اسکرولش کار میکنه تا ببینیم چقدر دووم میاره.
البته اون قسمت چرخ دندش هم روغن مایع زدم که روغن کاری هم شده باشه.

نه میدونم، از قیمت قطعات کامپیوتر اطلاع دارم، وقتی اینو نوشتی تعجب کردم و پیش خودم گفتم که پس الان ماوس من چقدر شده.
ولی در کل بهتره این روزا از وسائل دیجیتالی با دقت و مثل طلا محافظت کنیم. برای اینکه قیمت ها داره روز به روز بیشتر سر به فلک میکشه.

ولی خداییش باریکلا به خلاقیتCool

من یادمه یه موقعی بود فن سی پی یو که سفت میشد و خوب نمیچرخید روغن بزرک نقاشی میریختم توش حل بود، روال روال میشد درست عین روز اولش کار میکرد. Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۱۲۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
به ناز خُفته چه داند؛که دردمند فراق
به شب چه می‌گذراند؛ علی‌الخصوص غریب

#سعدی
شب و روزگار بر شما خوش

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۴۱۳۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۹ ب.ظ
medium in which digital information is overlaid on the physical world that is in both spatial and temporal registration with the physical world and that is interactive in real time.
میشه این جمله را ترجمه کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۴۱۳۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  medium in which digital information is overlaid on the physical world that is in both spatial and temporal registration with the physical world and that is interactive in real time.
میشه این جمله را ترجمه کنید

رسانه ای که در آن اطلاعات دیجیتال دنیای فیزیکی را پوشش داده است، هم از نظر فضایی و هم از نظر ثبت موقت در دنیای فیزیکی با زمان واقعی تعامل دارد.

فکر کنم این باشه، البته من اطلاعات تخصصی کامپیوترم در حد شما نیست، ولی چیزی که هست به نظرم ترجمش این باشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۱۳۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۱۳ ب.ظ
دوستان از صبح زود من با تنگی نفس و سرفه از خواب بیدار شدم. الانم میبینم تب دارم. خدا رحمتم کنه.
البته اینطور که مشخصه من خفیف گرفتم و مشکل زیاد حاد نیست. ولی تبم خیلی بالا رفته یهو. امیدوارم از این بدتر نشه و نفس تنگی و سرفه هم در این حدی که الان هست باقی بمونه.

من فقط الان یه مشکل بزرگی دارم. نمیدونم چطور این مسئله رو تو خونه عنوان کنم. واسه اینکه شوهر من میره پادگان و میاد و بابام هم سر این مسئله خیلی حساسه. میترسم این وسط یه دعوای خانوادگی هم راه بیفته.
حسابی قاطی کردم. الان باید چیکار کنم؟ برم دکتر؟؟؟؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۱۳۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۱۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حسابی قاطی کردم. الان باید چیکار کنم؟ برم دکتر؟؟؟؟
این کانال رو ببینید:
COVID19_farsi
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۱۳۴
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  علی به جای قر (غر؟) زدن بیا برو از این پیتزا پز ها از آمازون سفارش بده به ۲ میلیون دلار می ارزهBig Grin
کیفیت زندگیت رو به شدت ارتقاع میده و همچنین وزنت رو Big Grin
چه خووبه این Rolleyes. حیف که جدیدا خیلییی غذای پنیری کم میخورم. خودمو بستم به قیمه و قرمه جدیداBig Grin
ارسال: #۵۴۱۳۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ
خدا رو شکر من بهترم، و فعلا مشکل حادی ندارم. یخرده نفسم تنگه که اونم بخور گذاشتم روال میشه.
ولی یه خبر بد شنیدم. یکی از صمیمی ترین دوستام تو انگلیس کرونا گرفته. طفلی یه بچه ی نه ساله هم داره و الان وضعیت خوبی هم نداره.
خواهش میکنم براش دعا کنین و انرژی مثبت بفرستین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close