زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۱۳۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  تو این اوضاع مملکت، دکتر هم فقط میاد هدر فروم رو عوض میکنه. به خودت بیا ادمین CoolBig Grin
........

سلام
واضح تر بگو الان حقوقت چقدره و چقدر تونستی پس انداز کنی
خانه سبز خودت بگو حقوقت چقدره و چقدر تا الان پس انداز کردی !؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۱۳۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  تو این اوضاع مملکت، دکتر هم فقط میاد هدر فروم رو عوض میکنه. به خودت بیا ادمین CoolBig Grin
........

سلام
مگه قراره بیام خواستگاریت یا حرفی زدم؟
ارسال: #۴۷۱۳۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه مساله ای هست که به طور مستقیم منجر به درآمد میشه. از اول هفته دارم روش فکر می کنم و زور می زنم و کد میزنم. با یه تخمین (البته شکمی!) بعد از دو سه هفته تلاش و هزینه مالی، احتمال موفقیت از ۳۰٪ بیشتر نمیشه اما خب مساله نسبتا پیچیده و جالبیه. هم پیچیدگی احتمالاتی (و شاید حتی نظریه بازی) داره، هم پیچیدگی های فنی.
اینکه موفق میشه یه حرفه. اما حرف مهم تر برای من صرفِ تلاش کردنه چون فکر می کنم در طولانی مدت و بعد از آزمایش چندین تا مساله شبیه به این با احتمال بالایی به سود مالی میرسم.

از اون مسائل فوق پیچیده ای که پرفسور ربیعتون تو دانشگاه شریف راه انداخته که نیست؟!

ارسال: #۴۷۱۳۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
........

سلام
مگه قراره بیام خواستگاریت یا حرفی زدم؟
پس چرا این سوال رو از بقیه می پرسی ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , blackhalo1989 , salam5 , Amir V
ارسال: #۴۷۱۳۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ ب.ظ
دوست باشیم باهم Smile کمتر روی مخ باشیم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۷۱۳۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط big cloud.)
دست از طلب ندارم تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Saman , khayyam , Boruto , Paraande , RASPINA
ارسال: #۴۷۱۳۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دست از طلب ندارم تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
درود . . .Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۱۳۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۲۳ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه مساله ای هست که به طور مستقیم منجر به درآمد میشه. از اول هفته دارم روش فکر می کنم و زور می زنم و کد میزنم. با یه تخمین (البته شکمی!) بعد از دو سه هفته تلاش و هزینه مالی، احتمال موفقیت از ۳۰٪ بیشتر نمیشه اما خب مساله نسبتا پیچیده و جالبیه. هم پیچیدگی احتمالاتی (و شاید حتی نظریه بازی) داره، هم پیچیدگی های فنی.
اینکه موفق میشه یه حرفه. اما حرف مهم تر برای من صرفِ تلاش کردنه چون فکر می کنم در طولانی مدت و بعد از آزمایش چندین تا مساله شبیه به این با احتمال بالایی به سود مالی میرسم.

از اون مسائل فوق پیچیده ای که پرفسور ربیعتون تو دانشگاه شریف راه انداخته که نیست؟!
توی این شرایطی که هرکی به فکر جیب خودشه من به چشم دیدم دکتر ربیعی صبح تا شب داره میدوه گره ای از این مملکت باز کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra
ارسال: #۴۷۱۳۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پس چرا این سوال رو از بقیه می پرسی ؟
نیکی و پرسش؟
ارسال: #۴۷۱۴۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ب.ظ
اعتماد به نفس کلید ایجاد تفکر مثبت است

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۷۱۴۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه مساله ای هست که به طور مستقیم منجر به درآمد میشه. از اول هفته دارم روش فکر می کنم و زور می زنم و کد میزنم. با یه تخمین (البته شکمی!) بعد از دو سه هفته تلاش و هزینه مالی، احتمال موفقیت از ۳۰٪ بیشتر نمیشه اما خب مساله نسبتا پیچیده و جالبیه. هم پیچیدگی احتمالاتی (و شاید حتی نظریه بازی) داره، هم پیچیدگی های فنی.

توی این شرایطی که هرکی به فکر جیب خودشه من به چشم دیدم دکتر ربیعی صبح تا شب داره میدوه گره ای از این مملکت باز کنه.

البته من فعلاً قضاوتی نمیکنم
چون فقط از بیرون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دارم نگاه میکنم, و اطلاعی از داخل اون گود ندارم!
اما این بساط ارزش افزوده ای که راه انداختن واقعاً شرم آوره!
تو بزرگترین دانشگاه ایران, با بالاترین درجه ی علمی, مرکز تحقیقاتی راه بندازی که مثلاً عدد ۱ را بفرستید به ۸۰۸۰!!
و از همه بدتر اینکه اون مشتری نهایی حالیش نباشه که داره پول میره تو پاچش!!
من هرجور به این موضوع vas نگاه میکنم خدمتی درش نمیبینم, بیشتر شبیه به خیانته!
به هرحال بخاطر دفاعی که کردی و اعتمادی که نسبت به خودت دارم, لااقل تا یه مدتی سعی میکنم این تصویر بدی که از ایشون تو ذهنم اومد رو خنثی کنم!

ارسال: #۴۷۱۴۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  

اون به فکر کاسبی خودشه.امثال ربیعی بیزنس منن. اگه به فکر مملکت بود، از وضع اینترنت و خوابگاه دانشجوها شروع میکرد.نه اینکه به اعتراض شما لبخند بزنه و مسخره کنه!!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , Behnam‌ , BBumir
ارسال: #۴۷۱۴۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۱۲ ب.ظ
من نمیدونم مدیر ایده الیه یا تصمیم هاش بهترین تصمیم ها هستن من در مورد شخصیت و نیتش بیشتر صحبت کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۷۱۴۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
من نیتم خیره
ازدواج هست با یه دختر تو جردن
و سوار لکسوس شدن
و داشتن اپارتمان تو ولنجک
کسی هست بتونه بگه نیتم خیر نیس

(۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اون به فکر کاسبی خودشه.امثال ربیعی بیزنس منن. اگه به فکر مملکت بود، از وضع اینترنت و خوابگاه دانشجوها شروع میکرد.نه اینکه به اعتراض شما لبخند بزنه و مسخره کنه!!
تو دانشگاه شیراز یکی هست دقیقا مثل ایشون بیزنس من البته ببخشید ۲ تا نه ۳ تا..
کلا پول باشه علم کیلو چنده
و بدبختی اینجاست علم رو کسی به پول بده ک ع ه که
ارسال: #۴۷۱۴۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۸ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , The BesT , Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close