زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۱۱۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بله.
Big Grin کابل مشکی است. خودش طوسی سفید است. کابل باید سفید باشه. آخه یکی از مزایایی که براش می آورند این است که این رنگش به مک می آید. الان نمی آید. Smile

به نظرتون مهم نیست در یک جعبه دیگه باشه؟ به نظرم این طوری یعنی اوریجینال نیست.
درسته باید هماهنگ باشه البته ظاهرا بقیه کاربرا همین مشکل رو داشتن اگه نمونش تو بازار هم همینجور باشه یعنی شرکت گارنتی کننده اشتباه کرده
اره سفید بهتره Smile

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۷۱۱۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط gogooli.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بله.
Big Grin کابل مشکی است. خودش طوسی سفید است. کابل باید سفید باشه. آخه یکی از مزایایی که براش می آورند این است که این رنگش به مک می آید. الان نمی آید. Smile

به نظرتون مهم نیست در یک جعبه دیگه باشه؟ به نظرم این طوری یعنی اوریجینال نیست.
درسته باید هماهنگ باشه البته ظاهرا بقیه کاربرا همین مشکل رو داشتن اگه نمونش تو بازار هم همینجور باشه یعنی شرکت گارنتی کننده اشتباه کرده
اره سفید بهتره Smile
راستش من هم نظرهای کاربرها رو خوندم فهمیدم باید سفید باشه. Smile
پایتخت که نداشت گفت گیرت نمی آید، شرکتش نداده بهمون. گفتم دیجی کالا دارد. گفت اون هم نمی فروشد! جاهای دیگه رو نپرسیدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۷۱۱۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ ب.ظ
چو گل هرجا که لبخند آفرینی
به هر سو رو کنی لبخند بینی

چه اشکت همنفس باشد، چه لبخند
زعمرت لحظه لحظه می ربایند

گذشت لحظه را آسان نگیری
چو پایان یافت، پایان می پذیری

مشو در پیچ وتاب رنج و غم گم
به هر حالت تبسم کن، تبسم!

فریدون مشیری...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۷۱۱۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه مساله ای هست که به طور مستقیم منجر به درآمد میشه. از اول هفته دارم روش فکر می کنم و زور می زنم و کد میزنم. با یه تخمین (البته شکمی!) بعد از دو سه هفته تلاش و هزینه مالی، احتمال موفقیت از ۳۰٪ بیشتر نمیشه اما خب مساله نسبتا پیچیده و جالبیه. هم پیچیدگی احتمالاتی (و شاید حتی نظریه بازی) داره، هم پیچیدگی های فنی.
اینکه موفق میشه یه حرفه. اما حرف مهم تر برای من صرفِ تلاش کردنه چون فکر می کنم در طولانی مدت و بعد از آزمایش چندین تا مساله شبیه به این با احتمال بالایی به سود مالی میرسم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۷۱۲۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه مساله ای هست که به طور مستقیم منجر به درآمد میشه. از اول هفته دارم روش فکر می کنم و زور می زنم و کد میزنم. با یه تخمین (البته شمکی!) بعد از دو سه هفته تلاش و هزینه مالی، احتمال موفقیت از ۳۰٪ بیشتر نمیشه اما خب مساله نسبتا پیچیده و جالبیه. هم پیچیدگی احتمالاتی (و شاید حتی نظریه بازی) داره، هم پیچیدگی های فنی.
اینکه موفق میشه یه حرفه. اما حرف مهم تر برای من صرفِ تلاش کردنه چون فکر می کنم در طولانی مدت و بعد از آزمایش چندین تا مساله شبیه به این با احتمال بالایی به سود مالی میرسم.
من هر وقت ایده ای به ذهنم میرسه یادم میاد گرافیست و ادم هنری و اینا ندارم خودمم بلد نیستم ایده در نطفه خفه میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۷۱۲۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ ب.ظ
یکی از افتضاح ترین روزای عمرم رو گذروندم Big Grin
ارسال: #۴۷۱۲۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط WILL.)
خوش به حالش
الان کنار آتش تو دامنه کوه کنار رودخونه نشسته
خونه هم نیست

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۷۱۲۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من هر وقت ایده ای به ذهنم میرسه یادم میاد گرافیست و ادم هنری و اینا ندارم خودمم بلد نیستم ایده در نطفه خفه میشه!
نتیجه میگیریم که خیلی با فرایند پرو بال دادن به ایده آشنا نیستید : )
ارسال: #۴۷۱۲۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۱۴ ق.ظ
اگر کسی خواست حکومت رو تبرئه کنه و مردم ایران رو مقصر اصلی شرایط بد ایران معرفی کنه ، کره جنوبی و کره شمالی رو براش مثال بزنید.در حالی که مردم کره شمالی و مردم کره جنوبی هر دو از یک نژادن و به لحاظ هوش و آی کیو هر دو در درجه بسیار بالایی قراردارند، ولی مردم کره جنوبی به خاطر سیاستهای درست حکومتشون جزو مرفه‌ترین مردم جهانن، اما مردم کره شمالی با سیاستهای غلط حکومتشون، فقیر و مریض شدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۴۷۱۲۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۶ ق.ظ، توسط Soldier's life.)
چند اثر ذکر یونسیه :
ذکر یونسیه: لا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَک إِنِّی کنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ

۱ـ پیامبر گرامى صلى الله علیه و آله فرمودند:

هر بیمار مسلمانى که این دعا را بخواند، اگر در آن بیمارى (بهبودى نیافت و) مُرد پاداش شهید به او داده مى شود و اگر بهبودى یافت، تمام گناهانش آمرزیده شده است .

۲ـ رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند:

آیا به شما خبر دهم از دعایى که هرگاه غم و گرفتارى پیش آمد آن ادعا را بخوانید گشایش حاصل شود؟

اصحاب گفتند: آرى اى رسول خدا.

آن حضرت فرمود:

دعاى یونس که طعمه ماهى شد: «لا اله الا انت سُبحانَکَ اِنّى کُنتُ مِن الظالمین»

۳ـ امام صادق علیه السلام فرمودند:

تعجب می‌کنم از کسى که غم زده است چطور این دعا را نمى خواند: «لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین»؛ چرا که خداوند به دنبال آن مى فرماید: ما او را پاسخ دادیم و از غم نجات دادیم و این چنین مؤمنان را نجات مى دهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , elect
ارسال: #۴۷۱۲۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۱۶ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اگر کسی خواست حکومت رو تبرئه کنه و مردم ایران رو مقصر اصلی شرایط بد ایران معرفی کنه ، کره جنوبی و کره شمالی رو براش مثال بزنید.در حالی که مردم کره شمالی و مردم کره جنوبی هر دو از یک نژادن و به لحاظ هوش و آی کیو هر دو در درجه بسیار بالایی قراردارند، ولی مردم کره جنوبی به خاطر سیاستهای درست حکومتشون جزو مرفه‌ترین مردم جهانن، اما مردم کره شمالی با سیاستهای غلط حکومتشون، فقیر و مریض شدن.
انسان چه چیزایی می‌بینه توو عمرش. اعلامیه‌های زمان انقلاب نقش‌شون رو به کپی پیستِ توئیت‌های صد من یه غاز یه مشت خود برانداز پندارِ توئیتری داده. کچل موفرفری، شلدون و هوریس هم توو عالم خودشون نقش سه ضلعی خمینی-شریعتی-مجاهدین رو ایفا می‌کنند. حتما موفق می‌شین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۱۲۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اون: از روابط عمومی رادیو جوان تماس گرفتیم. با توجه به پرداخت به موقع، شما طی قرعه کشی برنده جایزه پنج میلیون تومان شدید. الان میخوایم وصل کنیم به همکارمون تا شما رو ببره روی ایر.
من: من اصلا تا وقتی هشدار یه طرفه شدن نیاد قبضامو پرداخت نمی کنم!
اون: (سریع قطع کرد)

نکته ۱: اگه از روابط عمومی رادیو جوان هستی چرا با شماره موبایل تماس گرفتی؟!
نکته ۲: قرعه کشی اپراتور موبایل رو رادیو جوان انجام میده؟!
نکته ۳: من تو سال ۹۷ یک یا نهایتا دو بار پرداخت داشتم و تا وقتی که هشدار ۷۲ ساعت تا یه طرفه شدن نیاد پرداخت نمی کنم.
نکته ۴: مگه موبایل، خط سانتراله که وصل می کنی به همکارت؟!
نکته ۵: خر خودتی، کره خر هم بچه ته!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , MarkLand
ارسال: #۴۷۱۲۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  تو این اوضاع مملکت، دکتر هم فقط میاد هدر فروم رو عوض میکنه. به خودت بیا ادمین CoolBig Grin

پ.ن: جهت همسوسازی سازی با فضای تاپیک بود و هیچ ربطی نداشت.
پ.ن ۲: وقتی لاگین میکنم یَک یَک پست هاتون رو میخونم.
به خصوص چندتا کاربر خاص که هر چقدر از ارادتم بهشون بگم کمه. امیدوارم همش خبر خوب در موردشون بشنوم. SmileHeart

پ.ن ۳: برای اوناهایی که الان توو شرایط خوبی نیستن واقعا آرزو میکنم زودتر توو مسیر درست قرار بگیرند. ۲-۳ سال پیش بود که خودم شرایط سختی رو داشتم، کارم رو از دست دادم (اولین جایی بود که داشتم کار میکردم)، شرایط مالی افتضاحی داشتم، در این حد که بعد از تقریبا ۶ ماه بیکاری برای اینکه بیام تهران مصاحبه کاری پول قرض گرفتم.
ولی در نهایت فکر میکنم تا حدود زیادی توی اون بازه زمانی مُزد زحمت ها و سختی هایی که کشیده بودم رو گرفتم. مُزد بی خوابی هایی که پای لپ تاپم کشیدم رو گرفتم.
زندگی سخته، هیچ وقت هم قرار نبوده آسون باشه. امیدوارم کم نیارید و بیشتر تلاش کنید و نتیجه مثبت تلاشتون رو خیلی زود ببینید.

سلام
واضح تر بگو الان حقوقت چقدره و چقدر تونستی پس انداز کنی
ارسال: #۴۷۱۲۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۳ ب.ظ
دوغ آبعلی خیلی خوبه بخصوص بری دربند بخوری !
ارسال: #۴۷۱۳۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوغ آبعلی خیلی خوبه بخصوص بری دربند بخوری !
بستگی داره
با چی بری
با کی بری
با دوغ چی بخوری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close