زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۷۵۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
بچه ها بنظرتون مهاجرت از شهرستان به تهران صلاح هست برای شغل برنامه نویسی با توجه به نداشتن سابقه کار؟
صرفا به پایتون مسلطم تهران مشکل مسکن هم خواهم داشت
یا کار کردن تو شهرستان با حقوق ماهی ۱۵۰۰ کارگری در یک شرکت تولیدی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۷۵۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یعنی خوراک و پوشاک و تفریحش در یک ماه ۳۵۰۰میشه؟ زیاد نیست ؟!
کلا دیرگیر نصب کردید [تصویر:  459819_39.gif] مشخصا نوشته قراره تا عید بشه ۳۵۰۰، یعنی هنوز نشده.
ارسال: #۴۶۷۵۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خلاصه ی تمام حرفای شما توی بیت زیر خلاصه میشه:
میهنی داریم همچو خلا
ما در آن، همچون حسین در کربلا
من این جمله را نمیفهمم قبلا هم نوشته بودید
چ ربطی به حسین در کربلا داره
اصلا درسته کربلا را کلمه خلا هم قافیه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۶۷۵۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کلا دیرگیر نصب کردید [تصویر:  459819_39.gif] مشخصا نوشته قراره تا عید بشه ۳۵۰۰، یعنی هنوز نشده.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
وااای .ببخشید. الان میرم تو افق محو میشم.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۴۶۷۶۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون مهاجرت از شهرستان به تهران صلاح هست برای شغل برنامه نویسی با توجه به نداشتن سابقه کار؟
دوست عزیز سوال بسیار خوبی پرسیدی من تجربه خودم رو می گم از اونورم یه راهنمایی می خوام برای خودم هر کدوم از دوستان تونست بگه !
من هم مثل اکثر بچه هایی که کارشناسی می گیرن بعد از گرفتن این مدرک یه سال برای کنکور ارشد خوندم ولی به نتیجه دلخواهی نرسیدم شهرستان هم که کار نبود از یه طرف هم من فقط کار نمی خواستم به گرایش و تخصص شبکه علاقه مند بودم ! سال ۹۴ رو اومدم تهران رفتم یه شرکتی نگهبان شب موندم هیچ ربطی هم به آیتی نداشت پس انداز من صفر بود خانوادم هم ریالی به من کمک نکردن !! یا شایدم نمی تونستن کمک کنن !
تا اخر سال ۹۴ نگهبان شب موندم بعدش دیدم ارزش نداره ۵ میلیونی جمع کردم با سه نفر از بچه ها صحبت کردیم اول تو تهران خونه بگیریم بعد دنبال کار تو حوزه خودمون بگردیم سال ۹۵ اینطوری شد که با هم خونه گرفتیم هی رزومه می فرستادیم هی می رفتم مصاحبه ولی نتیجه ای نداشت برام کلی مشکلات ایجاد شده بود از کرایه خونه بگیر تا اینکه خودت هی باید نهار درست کنی شام درستی تازه اگر بلد باشی غذای درست حسابی درست کنی و ...
به علت نداشتن سابقه کار و بی تجربگی کار پیدا کردن برام سخت شده بود چون من تو حوزه برنامه نویسی نمی خواستم وارد بشم که مثلا سابقه کار بدم و غیره هیچی دیگه سال ۹۵ رو هم از تراکت پخش کردن بگیر تا نصب مودم و ... گذشت یکی از بچه برگشت شهرستان من اول سال ۹۶ رفتم تو یه شرکتی که تو همراه اول پروژه گرفته بود ( قسمت مانیتورینگ ) با حقوق وازرت کار همون ۱۳۰۰ اینا میشد امسال رفتم یه شرکت دیگه که اینم کارش تو حوزه ارتباطات هست و تو همراه اول پروژه داره اونجا یکم حقوقم بهتر شد تقریبا ۳ تومن ولی خدا سرشاهده ادم خسته میشه از تهران این پول ها نمی تونه کیفیت زندگی رو بسازه اینم فکر نکنید که مثلا حقوق خیلی بالایی بدن خیلی کم پیدا میشه شرکتی بالای ۵ مثلا حقوق بده مگر اینکه خیلی حرفه ای باشی و کار حرفه ای هم خودش دردسر و استرس داره خود تهران هم هر روز شلوغ تر تابستان ها گرم تر و زمستان ها الوده تر هست و هر چقدر هم میری سمت پایین شهر خطرناک تر میشه وضعیت ممکنه یکی جلوت رو بگیره و خفتت کنه کرایه خونه ها نسبت به پارسال ۴۰ درصد گرون شد یعنی پارسال تو خیابان رودکی تهران که اونجا دو سال بودم اجاره یه خونه ۴۰ متری تقریبا ۴۰ میلیون رهنش بود الان همون خونه شده ۷۰ میلیون رهنش و مجبوری بیایی پایین تر و ....

اینکه گفتی بمونم شهرستان با فوق لیسانس نمی دونم هوش مصنوعی یا بیان تهران اینو بهت بگم تهران خودش خوبی ها و دردسرهایی داره من اگه همون کار رو تو شهرستان داشتم و یه گزینه ازدواج هم داشتم که کارمند باشه و تضمین شده برمی گشتم به احتمال زیاد البته راهنمایی که از دوستان خواستم همین بود چون من گزینه ای پیدا کردم که طرف کارش دولتی و ۲ تومن فعلا حقوق می گیره ولی من چون هیچ کاری ندارم بین موندن تهران و رفتن به شهرستان و ازدواج کردن باهاش موندم خدایش ۵ ماهه ذهنم درگیره این موضوع دیگه از اینکه همش با پسرا زندگی می کنم و میرم از سرکار و برمی گردم می بینم هیچی خونه نیست و هر کی به فکر خودشه خسته میشم نمی دونم منم چیکار کنم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Saman , RASPINA , MarkLand
ارسال: #۴۶۷۶۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کرایه خونه ها نسبت به پارسال ۴۰ درصد گرون شد یعنی پارسال تو خیابان رودکی تهران که اونجا دو سال بودم اجاره یه خونه ۴۰ متری تقریبا ۴۰ میلیون رهنش بود الان همون خونه شده ۷۰ میلیون رهنش و مجبوری بیایی پایین تر و ....
اینکه شد ۷۵٪ Big GrinTongue
+ بیایید با نقطه و ویرگول آشتی کنیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , moslem73421
ارسال: #۴۶۷۶۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
...........

ارسال: #۴۶۷۶۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  ...........
رویت شد!

چطوره هر وقت پستی رو دیدم کپیش کنم که اگه بعدا پاک شد با نقل قول گرفتن از پست، منتشرش کنم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud
ارسال: #۴۶۷۶۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۱ ب.ظ
حال ندارم برم خونه؛ کاش اینجا یه تشک و بالشت داشتم :|||||||||
ارسال: #۴۶۷۶۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
به خاطر نقص فنی دوبار ارسال شد!

ارسال: #۴۶۷۶۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون مهاجرت از شهرستان به تهران صلاح هست برای شغل برنامه نویسی با توجه به نداشتن سابقه کار؟
دوست عزیز سوال بسیار خوبی پرسیدی من تجربه خودم رو می گم از اونورم یه راهنمایی می خوام برای خودم هر کدوم از دوستان تونست بگه !
من هم مثل اکثر بچه هایی که کارشناسی می گیرن بعد از گرفتن این مدرک یه سال برای کنکور ارشد خوندم ولی به نتیجه دلخواهی نرسیدم شهرستان هم که کار نبود از یه طرف هم من فقط کار نمی خواستم به گرایش و تخصص شبکه علاقه مند بودم ! سال ۹۴ رو اومدم تهران رفتم یه شرکتی نگهبان شب موندم هیچ ربطی هم به آیتی نداشت پس انداز من صفر بود خانوادم هم ریالی به من کمک نکردن !! یا شایدم نمی تونستن کمک کنن !
تا اخر سال ۹۴ نگهبان شب موندم بعدش دیدم ارزش نداره ۵ میلیونی جمع کردم با سه نفر از بچه ها صحبت کردیم اول تو تهران خونه بگیریم بعد دنبال کار تو حوزه خودمون بگردیم سال ۹۵ اینطوری شد که با هم خونه گرفتیم هی رزومه می فرستادیم هی می رفتم مصاحبه ولی نتیجه ای نداشت برام کلی مشکلات ایجاد شده بود از کرایه خونه بگیر تا اینکه خودت هی باید نهار درست کنی شام درستی تازه اگر بلد باشی غذای درست حسابی درست کنی و ...
به علت نداشتن سابقه کار و بی تجربگی کار پیدا کردن برام سخت شده بود چون من تو حوزه برنامه نویسی نمی خواستم وارد بشم که مثلا سابقه کار بدم و غیره هیچی دیگه سال ۹۵ رو هم از تراکت پخش کردن بگیر تا نصب مودم و ... گذشت یکی از بچه برگشت شهرستان من اول سال ۹۶ رفتم تو یه شرکتی که تو همراه اول پروژه گرفته بود ( قسمت مانیتورینگ ) با حقوق وازرت کار همون ۱۳۰۰ اینا میشد امسال رفتم یه شرکت دیگه که اینم کارش تو حوزه ارتباطات هست و تو همراه اول پروژه داره اونجا یکم حقوقم بهتر شد تقریبا ۳ تومن ولی خدا سرشاهده ادم خسته میشه از تهران این پول ها نمی تونه کیفیت زندگی رو بسازه اینم فکر نکنید که مثلا حقوق خیلی بالایی بدن خیلی کم پیدا میشه شرکتی بالای ۵ مثلا حقوق بده مگر اینکه خیلی حرفه ای باشی و کار حرفه ای هم خودش دردسر و استرس داره خود تهران هم هر روز شلوغ تر تابستان ها گرم تر و زمستان ها الوده تر هست و هر چقدر هم میری سمت پایین شهر خطرناک تر میشه وضعیت ممکنه یکی جلوت رو بگیره و خفتت کنه کرایه خونه ها نسبت به پارسال ۴۰ درصد گرون شد یعنی پارسال تو خیابان رودکی تهران که اونجا دو سال بودم اجاره یه خونه ۴۰ متری تقریبا ۴۰ میلیون رهنش بود الان همون خونه شده ۷۰ میلیون رهنش و مجبوری بیایی پایین تر و ....

اینکه گفتی بمونم شهرستان با فوق لیسانس نمی دونم هوش مصنوعی یا بیان تهران اینو بهت بگم تهران خودش خوبی ها و دردسرهایی داره من اگه همون کار رو تو شهرستان داشتم و یه گزینه ازدواج هم داشتم که کارمند باشه و تضمین شده برمی گشتم به احتمال زیاد البته راهنمایی که از دوستان خواستم همین بود چون من گزینه ای پیدا کردم که طرف کارش دولتی و ۲ تومن فعلا حقوق می گیره ولی من چون هیچ کاری ندارم بین موندن تهران و رفتن به شهرستان و ازدواج کردن باهاش موندم خدایش ۵ ماهه ذهنم درگیره این موضوع دیگه از اینکه همش با پسرا زندگی می کنم و میرم از سرکار و برمی گردم می بینم هیچی خونه نیست و هر کی به فکر خودشه خسته میشم نمی دونم منم چیکار کنم Sad
سلام
شما نگفتید که اگر به شهرستان برگردید، آینده کاری خودتون چی میشه و چه برنامه ای برای خودتون دارید؟
چون ازدواج هم بکنید به هر حال شما هم باید کاری داشته باشید و اینکه تو شهرستان حقوق ها خیلی پایین تر از تهران هست.
ارسال: #۴۶۷۶۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ ب.ظ
الان من بیام تهران برای برنامه نویسی؟ یا بمونم شهرستان با این حقوق ماهی ۱۵۰۰؟

در ضمن برای ازدواج کردن تو تهران اوضاع چطور می بینین تهران بیام بعد یه مدت با دختری تو رشته خودمون ازدواج کنم دوتایی شاغل باشیم بنظرم بشه زندگی کرد...

اخه تو شهرستان الان کار تو رشته خودم نیست و کارگری هست حیف هست با این تحصیلات
ارسال: #۴۶۷۶۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کرایه خونه ها نسبت به پارسال ۴۰ درصد گرون شد یعنی پارسال تو خیابان رودکی تهران که اونجا دو سال بودم اجاره یه خونه ۴۰ متری تقریبا ۴۰ میلیون رهنش بود الان همون خونه شده ۷۰ میلیون رهنش و مجبوری بیایی پایین تر و ....
اینکه شد ۷۵٪ Big GrinTongue
+ بیایید با نقطه و ویرگول آشتی کنیم.
کاربر بلک فقط بلدی به این و اون گیر بدی و خودت رو برتر نشون بدی

(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  الان من بیام تهران برای برنامه نویسی؟ یا بمونم شهرستان با این حقوق ماهی ۱۵۰۰؟

در ضمن برای ازدواج کردن تو تهران اوضاع چطور می بینین تهران بیام بعد یه مدت با دختری تو رشته خودمون ازدواج کنم دوتایی شاغل باشیم بنظرم بشه زندگی کرد...

تو متنی که من فرستاده بودم رو اصلا خوندی !؟

(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
سلام
شما نگفتید که اگر به شهرستان برگردید، آینده کاری خودتون چی میشه و چه برنامه ای برای خودتون دارید؟
چون ازدواج هم بکنید به هر حال شما هم باید کاری داشته باشید و اینکه تو شهرستان حقوق ها خیلی پایین تر از تهران هست.
آینده کاری تو ایران معنی نداره مگر اینکه شغل دولتی داشته باشی !
من همکار سابقم ماهیانه ۶ تومن حقوق می گرفت قراردادش تموم شد شرکت انداختش بیرون و الان دربه در دنبال کاره ( اینکه بازم یه شرکت پیدا کنه بهش ۶ تومن بدن سخته و شاید با حقوق پایین تر پیدا کنه و اونم ادم قبول نمی کنه ! ) پس به هیچ وجه به این کارها نباید دل بست

در مورد شهرستان چه شهرستان من باشه چه هر شهرستان دیگه کاری که تو حوزه خودمون باشه خیلی کمه ، بله حقوق ها تو شهرستان کمه و این چیز مشخصی هست .
حالا شما دخترید زیاد دغدغه ندارید ولی اگر پسر بودید و نه کار داشتید و نه می دونستید چیکار کنید و سنتون هم گذشته بود بهش فکر کردن هم ادمو دیونه می کنه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۷۶۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو متنی که من فرستاده بودم رو اصلا خوندی !؟

منم داشتم فکر میکردم پس کاربر خیام اینهمه رو منبر داشت سخنرانی میکرد دوباره این چه سوالیه پرسیده شده Big Grin

(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  الان من بیام تهران برای برنامه نویسی؟ یا بمونم شهرستان با این حقوق ماهی ۱۵۰۰؟

بنظرم شما رزومه بفرستید به چندتا شرکتهای تهران .ببینید اوضاع چطوره. بعد یه مرخخصی از محل کار فعلیتون بگیرید و برید موقعیت شرکتها ببینید. شاید از دور دارید نگاه میکنید که برم تهران فلان میشه یا بهمان میشه.خودتون را چندروز توی اون موقعیت ببینید شاید اصلا روحیاتتون سازگار نباشه با زندگی و موندن در تهران. اون پولی هم که بدست میارید اینقدر بعد به چشمتون نیاد و ازش نتونید لذت ببرید و حاضر باشید با حقوق کمتر بمونید شهر خودتون ولی حقوق بیشتر در جایی دیگه را ترجیح ندید
بعد هم کسی نمیتونه برای شما نسخه بپیچه که چکار کنید دقیقا. اگر شما منتظر این هستید کسی بهتون بگه برو تهران و شما فردا چمدون ببندید و برید تهران یا بگه بمون و شما هم موندگار بشید نشون میده نمیتونید هنوز تصمیم قاطعانه بگیرید و به پختگی نرسید( ببخشید اینجور میگم کاملا دوستانه دارم خدمتتون میگم و هرکسی توی یک چنین شرایط بحرانی قرار میگیره و فقط نقطه ضعف شما نیست. شرایط زندگی آدم را دچار بحران میکنه ولی خودتون باید یاد بگیرید مدیریت کنید شرایطتتون را ) و برای تصمیم قاطعانه گرفتن از خانواده کمک بخواهیدچون اونها شما را بهتر میشناسند و میتونن صادقانه راهنماییتون کنند Smile
ارسال: #۴۶۷۷۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها بنظرتون مهاجرت از شهرستان به تهران صلاح هست برای شغل برنامه نویسی با توجه به نداشتن سابقه کار؟

خیام درکت میکنم. منم ۷ سال تهران بودم حداقل ادم یه همسر داشته باشه دلش به یه چیزی خوش باشه ممکنه بشه دووم اورد ولی واقعا تهران به یک جنگل میمونه. اون مترو و بی ار تی اش برای تشنج اعصاب کافیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close