زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۷۷۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ
codin جان همین امروز به صورت کاملا حرفه ای موبایل دوستم رو تو BRT زدن خودش هم نفهمید
یعنی واقعا عین جنگل شده هر آن ممکنه یه اتفاقی برات بیفته یعنی دوام اوردن تو تهران بدون هیچ پشتیبانی روحی و مالی و اینکه خودت هم نری سمت کارهایی که تو ایران بهش خلاف می گن ( مثل پارتی و داشتن دوست دختر و ... ) به نظرم تقریبا چند سال میشه با این وضع ادامه داد !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۷۷۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
و زندگی انگار شادی های کوتاه مدتِ ما بود، میانِ غم هایِ ممتد و بی پایان...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۷۷۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ب.ظ
کاربر خیام اگر فردی که برای زندگی انتخاب کردید علاوه بر شغل مناسب دارای وجه تفاهم های زیادی با شما هست و تصور میکنید که میتونید در آینده به عنوان یک خانواده خوشبخت باشید، به نظر من برگردید و با ایشون ازدواج کنید. چون امکان مهاجرت به تهران یا شهرهای اطرافش باز هم وجود خواهد داشت ، اما برای ازدواج گزینه ای که با اخلاق فرد سازگار باشه و شرایط مناسبی داشته باشه معمولا سخت گیر میاد. حتما و حتما تاکید میکنم قبل ازدواج با ایشون معاشرت داشته باشید و عجولانه تصمیم نگیرید.
در مورد کار هم در شهرستان میتونید با توجه به این که ایشون استخدام هستن به شغل های غیر کامپیوتری فکر کنید. به عنوان مثال راه انداختن یه رستوران یا کافی شاپ خوب یا حتی روزنامه نگاری و عکاسی و... خیلی بهتره و درآمد بیشتری داره تا صب تا شب بشینی پشت سیتم و کد بزنی، مگر این که به این کار معتاد باشی!
موقعیت شهرت را شناسایی کن و ببین چه کاری میتونه خوب بگیره و زود بازده باشه، بعد با یه وام کم اون کار را شروع کن و پله پله پیش برو. امیدوارم بهترین تصمیم را بگیری و موفق باشیShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , khayyam , SepidehP
ارسال: #۴۶۷۷۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیام درکت میکنم. منم ۷ سال تهران بودم حداقل ادم یه همسر داشته باشه دلش به یه چیزی خوش باشه ممکنه بشه دووم اورد ولی واقعا تهران به یک جنگل میمونه. اون مترو و بی ار تی اش برای تشنج اعصاب کافیه.
انقدر آدم و شلوغ هست که حس لونه مورچه به آدم میده. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۶۷۷۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیام درکت میکنم. منم ۷ سال تهران بودم حداقل ادم یه همسر داشته باشه دلش به یه چیزی خوش باشه ممکنه بشه دووم اورد ولی واقعا تهران به یک جنگل میمونه. اون مترو و بی ار تی اش برای تشنج اعصاب کافیه.
انقدر آدم و شلوغ هست که حس لونه مورچه به آدم میده. Smile
من شهرستانمون که میرفتم بیرون بدون شک چند تا دوست و رفیق و اشنا هم توی خیابون میدیدم. یه جورایی هنوز اعتماد و صفا و حس اشنایی حتی با ادم های غریبه که اصن نمیشناختی بود. تهران ولی ادما از هم میترسیدن. اعتماد مرده بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milad_Hosseini , khayyam
ارسال: #۴۶۷۷۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شهرستانمون که میرفتم بیرون بدون شک چند تا دوست و رفیق و اشنا هم توی خیابون میدیدم. یه جورایی هنوز اعتماد و صفا و حس اشنایی حتی با ادم های غریبه که اصن نمیشناختی بود. تهران ولی ادما از هم میترسیدن. اعتماد مرده بود.
آره. دقیقا! خیلی خوب بیانش کردی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۷۷۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
codin به نظرت من سعی کنم از ایران برم یا برگردم شهرستان !؟

می دونم این سوال گلیشه ای هست ولی چون خارج هستی یخورده در مورد خارج بگو ...
ارسال: #۴۶۷۷۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ ق.ظ
من هم خیلی دوست داشتم کار تهران داشته باشم و دانشگاه تهران قبول بشم ولی فکر میکنم آدم شهر خودش باشه و بتونه دور کاری بگیره بهتره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin
ارسال: #۴۶۷۷۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ ق.ظ
هیچ لذتی بالاتر از این نیست که برادرزاده ی یه سالت بهت برای اولین بار بگه عمو...خیلی لذت بخشه واقعا...
این حس قشنگ رو برای همه تون آرزومندم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , saeidkhan
ارسال: #۴۶۷۸۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  codin به نظرت من سعی کنم از ایران برم یا برگردم شهرستان !؟

می دونم این سوال گلیشه ای هست ولی چون خارج هستی یخورده در مورد خارج بگو ...
والا هرکی خودش بهتر میدونه. اگر تنهایی و دوری از خانواده اذیتت نمیکنه دیگه حتی سوال پرسیدن هم نداره برای چی بمونی. من خودم خیلی دلتنگ دوستان و خانواده نمیشم همین که میدونم سالم هستن و زندگیشون روی رواله خیالم جمعه. البته من درونگرام تا حد زیادی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۷۸۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کرایه خونه ها نسبت به پارسال ۴۰ درصد گرون شد یعنی پارسال تو خیابان رودکی تهران که اونجا دو سال بودم اجاره یه خونه ۴۰ متری تقریبا ۴۰ میلیون رهنش بود الان همون خونه شده ۷۰ میلیون رهنش و مجبوری بیایی پایین تر و ....
اینکه شد ۷۵٪ Big GrinTongue
+ بیایید با نقطه و ویرگول آشتی کنیم.
چقد بامزه!! طرف اومده تجربه چند سال زندگیشو گفته شما یه مورد کوچیکو گرفتی واسه مسخره کردن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۷۸۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۰۷ ق.ظ
سلام دوستان حالا که خوشبختانه بحث کار هست منم یک سوال دارم اینکه چطوری میشه دورکاری انجام داد واینکه از کجا باید پروژه بگیری ؟ ودر این صورت ۰ تا ۱۰۰ پروژه با خودته یا مدل دیگری هم هست خواهشا دوستانی که تجربه دارند دریغ نکنند ممنون.
ارسال: #۴۶۷۸۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ق.ظ
به نظر
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به علت نداشتن سابقه کار و بی تجربگی کار پیدا کردن برام سخت شده بود چون من تو حوزه برنامه نویسی نمی خواستم وارد بشم که مثلا سابقه کار بدم و غیره هیچی دیگه سال ۹۵ رو هم از تراکت پخش کردن بگیر تا نصب مودم و ...
به نظر من ادم کاری رو انجام بده که اگر هم حقوق کمی میدن حداقل تجربه و تخصصش بهتر بشه بعضی کارا هستن شاید اولش حقوق خوبی داشته باشن اما موقت هست اینکه شرکت عوض کنی اشکال نداره ولی زمینه کاری رو هی عوض کردن جالب نیست

think positive
ارسال: #۴۶۷۸۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  به نظر
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به علت نداشتن سابقه کار و بی تجربگی کار پیدا کردن برام سخت شده بود چون من تو حوزه برنامه نویسی نمی خواستم وارد بشم که مثلا سابقه کار بدم و غیره هیچی دیگه سال ۹۵ رو هم از تراکت پخش کردن بگیر تا نصب مودم و ...
به نظر من ادم کاری رو انجام بده که اگر هم حقوق کمی میدن حداقل تجربه و تخصصش بهتر بشه بعضی کارا هستن شاید اولش حقوق خوبی داشته باشن اما موقت هست اینکه شرکت عوض کنی اشکال نداره ولی زمینه کاری رو هی عوض کردن جالب نیست
زمینه کاری رو عوض نکردم تو انتخاب شرکت که بعدنا برات رزومه میشه خیلی چیزا مهمه
به نظرت نهایت کار تو حوزه ما چیه و حقوقش چقدره ؟
ارسال: #۴۶۷۸۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  زمینه کاری رو عوض نکردم تو انتخاب شرکت که بعدنا برات رزومه میشه خیلی چیزا مهمه
به نظرت نهایت کار تو حوزه ما چیه و حقوقش چقدره ؟
نهایتی وجود نداره بستگی داره چجور فکر می کنی حوزه کاری ما مثل بقیه کارا وسیع هست بستگی داره چجور داری نگاه می کنی به قضیه و چی از این دنیا می خوای؟ هر چی بخوای راهشو هم پیدا میکنی خدا هم کمک میکنه جای نا امیدی نیست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close