زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۲۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط crevice.)
امروز روزه گرفتم؛ شریان های حیاتی م دونه دونه دارن از کار می افتن Big Grin

۱۴ ساعت پیش افطار+سحری رو خوردم؛ هنوز ۸ ساعت دیگه مونده تا افطار!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , NP-Cσмρℓєтє , pioneer01 , diligent , قاصدک۲۳ , Avril89 , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۵۲۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  امروز روزه گرفتم؛ شریان های حیاتی م دونه دونه دارن از کار می افتن Big Grin

با این تفاسیر هلند یکم دیگه تلاش کنه میتونه اذان مغرب و صبح رو یکی کنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA
ارسال: #۴۵۲۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  455502_self-help-quote-24-healthyplace.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۲۱۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۵۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  امروز روزه گرفتم؛ شریان های حیاتی م دونه دونه دارن از کار می افتن Big Grin

با عرض ادب و احترام فراوان، فکر میکنم با این تفاسیر که شما فرمودیدغلطه و درستش با این تفاصیل هست..
تفاصیل صورت جمع تَفصیل هست . از طرفی تَفصیل هم یعنی مطلبی رو با جزئیات کامل گفتن، مفصل گفتن.شرح و بسط دادن..
با این تفاصیل یعنی با این توضیحات دقیق و کامل و مفصلی که شما گفتید.
تفاسیر رو زمانی استفاده میکنیم که حرفی از تفسیر زده بشه...و یکی از غلط های خیلی رایج در زبان فارسی محسوب میشه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۵۲۱۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۵۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  امروز روزه گرفتم؛ شریان های حیاتی م دونه دونه دارن از کار می افتن Big Grin

با عرض ادب و احترام فراوان، فکر میکنم با این تفاسیر که شما فرمودیدغلطه و درستش با این تفاصیل هست..
تفاصیل صورت جمع تَفصیل هست . از طرفی تَفصیل هم یعنی مطلبی رو با جزئیات کامل گفتن، مفصل گفتن.شرح و بسط دادن..
با این تفاصیل یعنی با این توضیحات دقیق و کامل و مفصلی که شما گفتید.
تفاسیر رو زمانی استفاده میکنیم که حرفی از تفسیر زده بشه...و یکی از غلط های خیلی رایج در زبان فارسی محسوب میشه...
چیزی که شما گفتید شاید درست باشه ولی توضیح اوشون که دقیق کامل و مفصل نبود؟!Huh من خودم تفسیر کردم Big Grin پس باید بشه با این تفاسیر؟! من هنوزم فکر میکنم درست نوشتم و موردی که شما گفتید اینجا کاربرد نداره ولی شاید جای دیگه درست باشه.
ارسال: #۴۵۲۱۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  اپ های موزیک برای خواب هم فقط دو شب جواب داد و تونستم یکی دو ساعتی زودتر بخوابم .. اما دیشب دیگه هیچ جوره خوابم نبرد کل شب رو بیدار موندم تا سحری و بعد سحری هم عمدا نخوابیدم .. از صبح هم دارم فیلم میبینم که سرم گرم بشه خوابم نبره! دارم غش میکنم از بیخوابی اما تصمیم دارم عصر رو هم نخوابم..
باشد که رستگار شویم و شب قبل ساعت ۱۲ دیگه از بیخوابی بیهوش شم Big Grin بلکه اینجوری بتونم یه نظمی به خوابم بدم و یه شب زود و عمیق بخوابم! رفته رفته هم داره بدتر میشه وضعیت خوابم و کلافه ام کرده دیگه... اگه این روش هم جواب نداد مجبورم اساسی تر و جدی تر برم دنبال راه حلش!
به خصوص که از فردا وقتم انقدر محدود میشه که هم باید کل روز شاداب باشم بتونم به همه کارام به موقع برسم و هم دیگه فرصت چرت زدن چند دقیقه ای برای جبران کمبود خوابم رو ندارم.
جدی چقدر خوشبختن کسایی که تا اراده میکنن بخوابن و سرشون رو میذارن رو بالش، خوابشون میبره.. اونم خواب عمیق نه خواب سطحی که هر نیم ساعت یا یه ساعت یه بار بیدار بشن و صبح از روز قبل هم خسته تر باشن...خواب خوب واقعا نعمت بزرگیه..

بعدا نوشت: این تاپیک رسما برای من دفترخاطرات شدهBig Grin چیزهایی که حوصله نوشتنشون تو دفترم رو ندارم میام اینجا تایپ میکنم Big Grin

سلام
هنوز با برنامه ی خوابتون مشکل دارید؟

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  امروز روزه گرفتم؛ شریان های حیاتی م دونه دونه دارن از کار می افتن Big Grin

چه قدر زیاد! قبول باشه
خدا بهتون صبر بده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , crevice
ارسال: #۴۵۲۱۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط codin.)
من باب آرایش : اینجا بعضیا پدر آرایش را در میارن، بعضی ها ملایم آرایش میکنن و بعضیا نمیکنن. در ایران تقریبا کسیو نمیشد پیدا کرد که آرایش نکنه.
البته اینا را صرفا از جهت آماری میگم هرکسی آزاده هر کاری دوست داره بکنه این طوری نیست که بخوام دخترای ایران را سرزنش کنم یا اینوریا را مثلا تحسین کنم.
با وجود مشکلات بزرگ و کوچیک کشورمون این موضوعات کوچک ترین چیزی هست که میتونه ذهن منو درگیر کنه. بله این ها از ۱۲ سالگی احتمالا ... دارن ولی ما که حکومت اسلامی داریم تونستیم جامعه ای بسازیم طرف بعد از بلوغ بتونه ازدواج کنه اگر بخواد؟ این که جوون ما سکس نداره ولی تا ۳۰ سالگی تحمل میکنه و بعدش هم عملا دیگه تمایل جنسی و عاطفی را به جنس مخالف از دست داده افتخار ماست؟
ورزش نکنه خیلی مهمی بود که بچه ها اشاره کردن. اینجا خانم ها و آقایون خیلی خوش هیکل هستن چون به ورزش خیلییی اهمیت میدن. یعنی ورزش اولویتی کمتر از غذا خوردن و خوابیدن و کار براشون نداره. توی ایران خب دیگه نیاز نیست بگم... البته شرایط بد ایران هم موثر بود در ورزش نکردن مردم ولی خب تنبلی خودمون هم باید لحاظ کنیم.
من خودم وقتی اومدن اینجا ۱۲ کیلو وزنم کم شده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , قاصدک۲۳ , Avril89 , big cloud , nlp@2015
ارسال: #۴۵۲۱۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۲۹ ق.ظ
فک کنم آقای *****وش کلن با سید اولاد پیغمبر مشکل داره...هم سید جلال حسینی رو گذاشته توی لیست استندبای و هم سید حسین حسینی رو...

ارسال: #۴۵۲۱۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ ق.ظ
یک شبی مجنون نمازش را شکست
بی وضو در کوچه لیلا نشست

عشق آن شب مست مستش کرده بود
فارغ از جام الستش کرده بود

سجده ای زد بر لب درگاه او
پر ز لیلا شد دل پر آه او

گفت یا رب از چه خوارم کرده ای
بر صلیب عشق دارم کرده ای

جام لیلا را به دستم داده ای
وندر این بازی شکستم داده ای

نشتر عشقش به جانم می زنی
دردم از لیلاست آنم می زنی

خسته ام زین عشق، دل خونم مکن
من که مجنونم تو مجنونم مکن

مرد این بازیچه دیگر نیستم
این تو و لیلای تو … من نیستم

گفت: ای دیوانه لیلایت منم
در رگ پنهان و پیدایت منم

سال ها با جور لیلا ساختی
من کنارت بودم و نشناختی

عشق لیلا در دلت انداختم
صد قمار عشق یک جا باختم

کردمت آواره ی صحرا نشد
گفتم عاقل می شوی اما نشد

سوختم در حسرت یک یا ربت
غیر لیلا بر نیامد از لبت

روز و شب او را صدا کردی ولی
دیدم امشب با منی گفتم بلی

مطمئن بودم به من سر میزنی
در حریم خانه ام در میزنی

حال این لیلا که خارت کرده بود
درس عشقش بیقرارت کرده بود

مرد راهم باش تا شاهت کنم
صد چو لیلا کشته در راهت کنم

دلم این شعر رو میخواست
اونم این وقت شب!
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , αɾια , ele
ارسال: #۴۵۲۲۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ...
داداش، توصیفاتت حتی بی پرده تر از توصیفات ترامپ حین دیدن یه دختر زیبا رو بودBig Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , codin
ارسال: #۴۵۲۲۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  صبح تا شب باید دنبال فیلتر شکن باشیم تا بتونیم توییتر، تلگرام یا حتی یوتیوب را چک کنیم، اینجوری میخوان مردم ایران پیشرفته ترین آدمای کره زمین باشن!

متاسفانه هر روز بخش زیادی از زمان و انرژی ما صرف همین‌نوع موضوعات حاشیه‌ای و بی‌ارزش می‌شه و زمانی‌که انرژی یک ملت صرف امور پَست و بی‌فایده بشه، دیگه توانی واسه رسیدگی به موضوعات مهم و اساسی باقی نمی‌مونه. تعدادی از موضوعات روز ما: سرعت و حجم اینترنت، ممنوعیت ورود زنان به استادیوم‌ها، رقص دختران ۷ ساله تو برج میلاد، ممنوعیت کنسرت‌ها، لغو غیرقانونی اکران فیلم‌های دارای مجوز، تا مدت زیادی شایعه فیلتر تلگرام و راه رفتن روی اعصاب مردم، بعد جستجو برای پیدا کردن فیلترشکن‌ها، بعد دل‌مشغولی‌های مربوط به آثار مخرب این ابزارها (از چاله افتادن تو چاه) و ده‌ها و صدها مورد دیگه که هر روز به این فهرست اضافه می‌شه و سطح دغدغه‌های یک فرد ایرانی رو به مرتفع شدن همین مشکلات بی‌ارزش (مثل رفع فیلتر تلگرام و توئیتر) کاهش می‌ده، مشکلاتی که تو دنیای امروز نه تنها مسئله نیست که فکر کردن بهشون هم خنده‌دار هست.

تو نامه ۵۳ نهج‌البلاغه که از طرف امام علی (ع) خطاب به مالک اشتر (حاکم مصر) نوشته شده، آفت حکومت‌ها چهار چیز ذکر شده که فکر می‌کنم همین چهار مورد به تنهایی توصیف‌کننده بخش بزرگی از موانع رشد و پیشرفت امروز جامعه ماست:

۱/ تضییع الاصول (کنار گذاشتن مسائل اصلی و مهم)
۲/ التمسک بالفروع (پرداختن به مسائل کم اهمیت)

۳/ تقدیم الاراذل (به کارگماری افراد بی‌ارزش)
۴/ تأخیر الافاضل (کنار گذاشتن افراد شایسته)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , salam5 , قاصدک۲۳ , WILL , crevice , pioneer01 , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , big cloud , nazanin.moin
ارسال: #۴۵۲۲۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  صبح تا شب باید دنبال فیلتر شکن باشیم تا بتونیم توییتر، تلگرام یا حتی یوتیوب را چک کنیم، اینجوری میخوان مردم ایران پیشرفته ترین آدمای کره زمین باشن!

متاسفانه هر روز بخش زیادی از زمان و انرژی ما صرف همین‌نوع موضوعات حاشیه‌ای و بی‌ارزش می‌شه و زمانی‌که انرژی یک ملت صرف امور پَست و بی‌فایده بشه، دیگه توانی واسه رسیدگی به موضوعات مهم و اساسی باقی نمی‌مونه. تعدادی از موضوعات روز ما: سرعت و حجم اینترنت، ممنوعیت ورود زنان به استادیوم‌ها، رقص دختران ۷ ساله تو برج میلاد، ممنوعیت کنسرت‌ها، لغو غیرقانونی اکران فیلم‌های دارای مجوز، تا مدت زیادی شایعه فیلتر تلگرام و راه رفتن روی اعصاب مردم، بعد جستجو برای پیدا کردن فیلترشکن‌ها، بعد دل‌مشغولی‌های مربوط به آثار مخرب این ابزارها (از چاله افتادن تو چاه) و ده‌ها و صدها مورد دیگه که هر روز به این فهرست اضافه می‌شه و سطح دغدغه‌های یک فرد ایرانی رو به مرتفع شدن همین مشکلات بی‌ارزش (مثل رفع فیلتر تلگرام و توئیتر) کاهش می‌ده، مشکلاتی که تو دنیای امروز نه تنها مسئله نیست که فکر کردن بهشون هم خنده‌دار هست.

تو نامه ۵۳ نهج‌البلاغه که از طرف امام علی (ع) خطاب به مالک اشتر (حاکم مصر) نوشته شده، آفت حکومت‌ها چهار چیز ذکر شده که فکر می‌کنم همین چهار مورد به تنهایی توصیف‌کننده بخش بزرگی از موانع رشد و پیشرفت امروز جامعه ماست:

چیزی که ار نهج ابلاغه نوشتید خیلی خوب بود واقعا...مرسی Smile
اینقد خوب بود که من اسکرین شات گرفتم(گفتم شاید بعدا یهو خواستید ویرایش کنید مطلب رو و پاک کنید همه چیزشو Smile Smile )

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۵۲۲۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین روز کلاسام در همه ی مقطع ها تو روزای ابریه چرا؟ بدجوری دل آدم میگیره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۵۲۲۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  صبح تا شب باید دنبال فیلتر شکن باشیم تا بتونیم توییتر، تلگرام یا حتی یوتیوب را چک کنیم، اینجوری میخوان مردم ایران پیشرفته ترین آدمای کره زمین باشن!

سخن حضرت علی رو که گذاشتید خیلی زیباست
سخنان حضرت علی به خصوص در مورد حکومت خیلی دلنشین هستن
من همیشه حسرت میخورم چرا نباید علی گونه هایی تو کشورمون داشته باشیم که بتونن علی وار حکومت رو به دست بگیرن
جاشون واقعااااااا خیلی خااالیه
به خصوص این روزا...

اگه هم همچین کسانی خیل تک و توک پیدا میشن منزوی شون میکنن و سعی میکنن کنارشون بذارن!
جالب اینجاس چرا همیشه مسلمانان توی تاریخ و این زمونه باید با بدترین نوع حکومت و ظلم ها دست و پنجه نرم کنن
بلاد کفار مردمشون وضعشون چرا اینقدر باید بهتر از کسانی باشه که مسلمانن!؟
لابد چون اون ها کافرن و ما مسلمون!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Milestone , big cloud
ارسال: #۴۵۲۲۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط WILL.)
خودمم
خودتی
جامعه و حکومت هم آیینه تک تک ماست
تاوان سکوت و راحت‌طلبی
مصلحت و سبک‌وسنگین کردن
تاوان دیدن ظلم و نقص و ... سکوت
تاوان دیدن جهل و تعصب و ... سکوت
و یا تَرک و این کشتی، صداش میاد، تَرَک تَرَک

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  آخرین روز کلاسام در همه ی مقطع ها تو روزای ابریه چرا؟ بدجوری دل آدم میگیره

امید بارون، چرا دل آدم بگیره
Blush
امید زنده شدن زمین مرده
امید خیس شدن و دویدن توی بارون
امید پاک شدن برگای درختای خاک خورده
چرا دل آدم بگیره

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳ , diligent , RASPINA , Milestone , big cloud , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close