زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۸۲۶
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  من چون خیلی اهل تلویزیون نیستم و تا حالا مورد اینچنینی ندیده بودم، فکر می‌کردم با اطمینان از صحت ادعاهای این فرد دعوتش کردند.
آخه من باورم نمی‌شه یکی بیاد رو آنتن زنده تلویزیون مملکت به دروغ ادعای مشاور یک مسئول رو کنه.
اگر دروغ باشه، واقعاً خجالت‌آوره.
چیزی که من برداشت کردم یه پدری هست که دو تا انگشتر عقیق دست راست بچه‌‌ی از همه جا بی‌خبرش کرده و بهش یاد داده هر جمله‌ش رو با الحمدلله شروع و با ماشالله تموم کنه و ادعای کانسپت پیتزای قرمه‌سبزی بکنه، که بتونه توو این بلبشو یه چیزی بکَنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۸۲۷
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط MarkLand.)
خوب خدا رو شکر بریم سر اصول تایمینگ!

think positive
ارسال: #۴۲۸۲۸
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  چقدر حس خوبی بابت آشنا شدن با حسین عطایی دارم. چقدر خوب که نبوغ و استعدادش شکوفا شد.
چقدر بد که مضحک‌ترین سؤال ممکن از حسین عطایی این باشه که آیا در کنار ولوو و تسلا، ایران خودرو و سایپا هم بهت پیشنهاد دادند یا نه؟!
من این شخص رو دیدم،‌فهمیدم که موتزارت چطور شخصی میتونسته باشه ! (البته اگر اینم تقلبی نبوده باشه). البته نوابغ اینچنینی کم نیستن، یکیش Erik Demaine هست که توی ۲۰ سالگی استاد دانشگاه ام ای تی شد.

اینو میگید ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا ایشالله نابغه باشه راست راستی
اما یه حسی بهم میگه تو زرده Big Grin

مجری سوالای مسخره ای پرسید!
میتونست سوالات کلیدی تری هم بپرسه !
مثلاً اینکه پدرش چکارست ؟!!! Cool

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۲۸۲۹
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  مثلاً اینکه پدرش چکارست ؟!!! [تصویر:  cool.gif]
پرسید اتفاقا, گفت پدرم یه ساله و نیمه شغلشو رها کرده در خدمت شکوفایی منهBig Grin

ولی گذشته از این حرفا, این قسمتش که میگفت مدرسه نمیرم و فقط امتحان میدم مهترین قسمتش بود, چقدر عمر تو این مدرسه ها تلف میشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP , ezra , ele
ارسال: #۴۲۸۳۰
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۹ ق.ظ
بعضی وقت ها جلوی تعارف زیاد کوتاه میام. باید این اخلاقمو عوض کنم. Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۲۸۳۱
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۰۶ ق.ظ
اگه اینقد که واسه خوب پرزنت کردن وقت گذاشته واسه کارایی که میگه وقت گذاشته باشه خوبه
از سه سالگی خودرو طراحی می کردم! یعنی ماشین نقاشی میکرده به زبون ساده! حالا یکی گوش میکنه میگه اوه انجین sls داشته کد میزده Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01 , SepidehP , big cloud , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۲۸۳۲
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اگه اینقد که واسه خوب پرزنت کردن وقت گذاشته واسه کارایی که میگه وقت گذاشته باشه خوبه
بهش یاد دادند، خودش هم استعداد بازیگری خوبی داره. حتی صرفِ طراحی و نه ساخت همون پهباد عمودپرواز (مگه پهباد کلا نباید عمود پرواز باشه!؟) یه تیم مهندسی کامل با تخصص‌های مختلف می‌خواد، خودرو هم همینطور. ربطی به استعداد هم نداره.
چند تا اختراع به اسمش نوشتند که من عنوان هر کدوم رو سرچ کردم چیزی نبود؛ جوهر پخش‌کن، جوهر پاک‌کن، تایر پازلی، قایق جنگی!!!، پهباد، کنترل چندمنظوره تلویزیون و ...

در کل از الان تا اطلاع ثانوی از هر جنبنده‌ای شنیدید "به گفته‌ی خانواده‌اش می خواهد با اختراعاتش موجب کارآفرینی و اشتغال و ثروت برای ایران شود" شک نکنید کلاه‌بردار هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , salam5 , so@ , gogooli , Saman , pioneer01 , SepidehP , big cloud , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۲۸۳۳
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۳۶ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  بهش یاد دادند، خودش هم استعداد بازیگری خوبی داره.
خیلی عجیبه برام اکثرشون یه استعداد فوق العاده تو حرف زدن و قانع کردن عوام دارن و بر عکس کسایی که واقعا کاری کردن حتی نمیتونه درست بگه چه کار کرده!!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , gogooli , SepidehP , big cloud , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۲۸۳۴
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۴۲ ق.ظ
امشب در جریان بی‌خوابیم، کتاب "پستچی" چیستا یثربی رو خوندم! جالب بود!
ارسال: #۴۲۸۳۵
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۲۵ ق.ظ
فقط من هنگ اینم که داستان چیه که تسلا و ولوو و دانشگاههای هاروارد و ... واسه یسری ها دعوت نامه{!!!} میفرسته و اونا هم نمیرن!! Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , salam5 , pioneer01 , SepidehP , big cloud , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۲۸۳۶
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ق.ظ، توسط salam5.)
عجب!
یعنی هیچی به هیچی؟
به هر حال استعدادش توی پرزنت کردن که عالیه

زندگی خوابگاهی یه اعصاب فولادی میخواد

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pioneer01 , SepidehP , ele
ارسال: #۴۲۸۳۷
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط so@.)
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط من هنگ اینم که داستان چیه که تسلا و ولوو و دانشگاههای هاروارد و ... واسه یسری ها دعوت نامه{!!!} میفرسته و اونا هم نمیرن!! Big Grin Big Grin

این که واقعا شو بود،اخه هرجور حساب میکنم که یه بچه از سه سالگی طراحی مفهومی خودرورو انجام میداده نمیتونم باور کنم و یه قول شما از اونور براش دعوت نامه اومده و پدری که برای بچه اش انقدددرررر وقت گذاشته ترغیبش نکرده به رفتن والا اگه شو نبود خب دوتا از کاراشو نشون میدادن :/

شبکه افق سه شنبه شبها یه برنامه داره به اسم نواوران یه قسمتش درمورد طراحان خودرو بود که چند تا جوون داخل ایران اصلا تحویلشون نگرفتن و با این که داخل ایران هستن و نرفتن اما برای مرسدس بنز و... اینا طراحی انجام میدن.و کاراشونو هم نشون میداد.

حالا این بچه برا تسلا و ولوو چکار کرده فقط رشیدپور میدونهBig Grin

(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ق.ظ)reticent نوشته شده توسط:  امشب در جریان بی‌خوابیم، کتاب "پستچی" چیستا یثربی رو خوندم! جالب بود!

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , SepidehP , diligent , RASPINA , ele
ارسال: #۴۲۸۳۸
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط αɾια.)
درس خوندنم رو حالت کانکتینگ مونده Undecided

در راستای بحث های صورت گرفته لازم به ذکر است که: بچه نابغه ایرانی منم که از ترم۲ تا ۸ ریاضی۲ رو برمیداشتم ،هربار میرفتم سرکلاس استاد میگفت بــله، نابغمـون هم تشریف آوردن Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۲۸۳۹
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط crevice.)
وقتی یه ایمیل دریافت میکنی و اینجوری شروع میشه:
Dear Crevice,
It is sad that I have to chase you.
آدم توش میمونه که طرف داره فوش میده یا میخاد مثلن کارتو پیگیری کنه. و در نتیجه من همچنان بازم جوابشو نمیدم -_- اصن همچی آدم دل نازکی م من Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , αɾια , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۲۸۴۰
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  وقتی یه ایمیل دریافت میکنی و اینجوری شروع میشه:
Dear Crevice,
It is sad that I have to chase you.
آدم توش میمونه که طرف داره فوش میده یا میخاد مثلن کارتو پیگیری کنه. و در نتیجه من همچنان بازم جوابشو نمیدم -_- اصن همچی آدم دل نازکی م من Big Grin Tongue
مگه شما پلنگین که میخواد شکارتون کنه Undecided
تازه اظهار ناراحتی هم کرده Undecided
مثل اینه که شیر به آهو بگو ببخشید که تو نهار منی و میخوام بخورمت Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close