زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۸۱۱
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ب.ظ
لوز بادام هم هست که یکی از شیرینی های مورد علاقه منه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۸۱۲
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لوز بادام هم هست که یکی از شیرینی های مورد علاقه منه.

الآن سرچ کردم دیدم ظاهراً فروش اینترنتی هم دارند!
لابد شما زودتر متوجه شدید و اقدام به خرید شیرینی‌های موردعلاقه‌تون کردید!
ارسال: #۴۲۸۱۳
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لوز بادام هم هست که یکی از شیرینی های مورد علاقه منه.
لوزالمعده هم یکی از اعضای بدن من هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT
ارسال: #۴۲۸۱۴
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  الآن سرچ کردم دیدم ظاهراً فروش اینترنتی هم دارند!
نه ما خودمون سر چشمه نشستیم. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲۸۱۵
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لوز بادام هم هست که یکی از شیرینی های مورد علاقه منه.

الآن سرچ کردم دیدم ظاهراً فروش اینترنتی هم دارند!
نه ما خودمون سر چشمه نشستیم. Tongue

یزدی هستید؟
پس دیگه خوش به حال‌تونه که...
هر وقت اراده کنید نیم ساعت بعدش شیرینی حاج خلیفه رهبر جلوتونه...
نوش جان.
خدای ما هم بزرگه. Rolleyes
ارسال: #۴۲۸۱۶
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
پنج دقیقه
میریم از فریزر بر میداریم.Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۲۸۱۷
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه ما خودمون سر چشمه نشستیم. [تصویر:  tongue.gif]
شما این سرچشمه هستید؟

(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  حاج خلیفه رهبر
حاج خلیفه علی رهبر و شرکا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۲۸۱۸
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۳ ب.ظ
+ نون برنجی‌های طاق بستان Smile
ارسال: #۴۲۸۱۹
۱۶ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
میبینم که برنامه های لاغر سازی جواب داده. Big Grin
میریم که به مایلستون بعدی برسیم. Big Grin

ارسال: #۴۲۸۲۰
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  چقدر حس خوبی بابت آشنا شدن با حسین عطایی دارم. چقدر خوب که نبوغ و استعدادش شکوفا شد.
چقدر بد که مضحک‌ترین سؤال ممکن از حسین عطایی این باشه که آیا در کنار ولوو و تسلا، ایران خودرو و سایپا هم بهت پیشنهاد دادند یا نه؟!
من ترجیح میدم اول دعوتنامه از تسلا و اون دانشگاهایی که گفتند بیا استاد ما بشو رو ببینم.

(۱۶ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  اینجوری باشه که شما باید زودتر گرفتارش شده باشین که[تصویر:  smile.gif]
quite the contrary
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , SepidehP
ارسال: #۴۲۸۲۱
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  چقدر حس خوبی بابت آشنا شدن با حسین عطایی دارم. چقدر خوب که نبوغ و استعدادش شکوفا شد.
چقدر بد که مضحک‌ترین سؤال ممکن از حسین عطایی این باشه که آیا در کنار ولوو و تسلا، ایران خودرو و سایپا هم بهت پیشنهاد دادند یا نه؟!
من ترجیح میدم اول دعوتنامه از تسلا و اون دانشگاهایی که گفتند بیا استاد ما بشو رو ببینم.
متاسفانه تو این زمینه خبرگزاری ها جوری عمل کردن که به شخصه وقتی میگن فلانی نخبه است به دیده تردید بهش نگاه می کنم.

پ.ن: نمیدونم این حسین عطایی کیه و چیکاره است. پستم کلی بود.

ارسال: #۴۲۸۲۲
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۴ ق.ظ
بی‌خیال
ارسال: #۴۲۸۲۳
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  متاسفانه تو این زمینه خبرگزاری ها جوری عمل کردن که به شخصه وقتی میگن فلانی نخبه است به دیده تردید بهش نگاه می کنم.
فعلا که حکم مشاوری نوبخت‌اش توو زرد از آب در اومد

ایلان ماسک هم حوصله‌ی اداره‌ی مهدکودک نداره که هر بچه یه ادعایی کرد رو دعوت کنه. اما چون پیگیری‌ش سخت هست راحت میشه ادعا کرد. دو سه سال پیش هم من اینجا لینک برنامه‌ی زنده‌ی شبکه‌ی یک رو دادم که یه کلاه‌بردار که میشناختمش رو به اسم مخترع و ۸۰ مقاله و ... آورده بودنش تلویزیون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , SepidehP
ارسال: #۴۲۸۲۴
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ق.ظ
من چون خیلی اهل تلویزیون نیستم و تا حالا مورد اینچنینی ندیده بودم، فکر می‌کردم با اطمینان از صحت ادعاهای این فرد دعوتش کردند.
آخه من باورم نمی‌شه یکی بیاد رو آنتن زنده تلویزیون مملکت به دروغ ادعای مشاور یک مسئول رو کنه.
اگر دروغ باشه، واقعاً خجالت‌آوره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۲۸۲۵
۱۷ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ ق.ظ
همش جبره کو اختیار
وقتی اینجا به دنیا اومدم ینی اجبارا براساس قوانین و شرایط اینجا باید برم جلو و زندگی کنم
ینی تا اخر جبر
همش جبره
جبر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close