زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۴۹۱
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خب شما که زبان‌تون خوبه جای مقالات فارسی سیویلیکا که ارزش علمی چندانی ندارند چرا از ژورنال‌ها و کنفرانس‌های انگلیسی معتبر استفاده نمی‌کنید؟

احیانا وقتی سیستممُ مانیتور میکردین به اینها برنخوردین؟!

" .............. به دلایل امنیتی حذف شد Big Grin............ "

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۴۹۲
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مگه من جایی با سیویلیکا کار کردم؟!
دقت کن Dodgy

(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  احیانا وقتی سیستممُ مانیتور میکردین به اینها برنخوردین؟!
نه بیشتر دنبال فیلم و اینا بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۱۴۹۳
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  نه بیشتر دنبال فیلم و اینا بودم.

Smile

.
[تصویر:  447891_15305933_137325426750803_73564768...9296_n.jpg]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۱۴۹۴
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۶ ب.ظ
اقا من نسکافه میخوام! چه کنم!

think positive
ارسال: #۴۱۴۹۵
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ ب.ظ
دوستم گفت خوبی؟ گفتم مرسی. زده خواهش می کنم :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , khayyam , SepidehP , Avril89
ارسال: #۴۱۴۹۶
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخرش یادته؟ سمفونی ربات ها. همه قضیه زیر زمین بود!
من زیاد یادم نیست مال خیلی وقت پیشه ولی تا جایی که یادمه آخرش ی پورتال زد به ماه و این ربات کوچیک رو فرستاد روی ماه Big Grin
------------------------
انقدر که کار های سنجش واضح و ساده و بدون ابهامه سوالات متداولی وجود نداره :

[تصویر:  447900_jpem_capture.jpg]

آقا این موضوع روی اعصاب منه , من که امسال روزانه قبول شدم بالاخره میتونم سال بعدم کنکور شرکت کنم یا نه ؟ هرکی ی جوابی میده و به سازمان سنجشم اعتباری نیست ی بار میبینی زنگ زدی و آبدارچیش بود گفت میتونی و بعد نتونستی ( مثل جواب هایی که در رابطه با کنکور پارسال به دوستان داده بودن ) .
[تصویر:  447900_dybp_capture1111111111111.jpg]

تو قسمت اول این عکس گفته "دوره روزانه" ولی توی قسمت دوم گفته همه اونایی که روزانه قبول شدن دیگه نمیتونن شرکت کنن . از یکی از اساتید کنکور هم که پرسیدم گفت میتونی ولی نمیتونی روزانه بزنی . از آموزش دانشگاه هم پرسیدم دو جواب متفاوت شنیدم

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۱۴۹۷
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۸ ب.ظ
عمه مادرم فوت شد. بی زحمت فاتحه بخونید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , shahlaj , NP-Cσмρℓєтє , diligent , RASPINA , khayyam , MarkLand , kilookiloo , ANGEL*
ارسال: #۴۱۴۹۸
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عمه مادرم فوت شد. بی زحمت فاتحه بخونید.
خدا بیامرزه ولی واقعا آدم آوارتار شما رو میبینه بعد کامنتهاتون رو میخونه فکر میکنه شوخی میکنید :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۴۹۹
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۱ ب.ظ
این آواتار هم داستانی شده. شاید برگردم به دوران بی آواتاری.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۵۰۰
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستم گفت خوبی؟ گفتم مرسی. زده خواهش می کنم :|

شاید انتظار داشته به جای گفتن مرسیِ تنها، شما هم حالشو بپرسین
من که اگه خودم باشم ناراحت میشمBig Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۱۵۰۱
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
آقا من ارشد بخونم یا نه اگه بخونم از آی تی بخونم یا کامپیوتر ! ؟ سوال کلیشه ای بود فکر کنم ConfusedConfused
یه تعداد میان می گن بستگی به هدفت داره Big GrinBig GrinBig Grin

این درس های مسخره مدار منطقی و معماری کامپیوتر رو شما چطوری می خونید . HuhHuhHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۱۵۰۲
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ
امروز به یه نتیجه رسیدم پدر و مادر ها فکر میکنه برای بچه هاشون سنگ تموم گذاشتن ولی فرزندان فکر میکنن اونا فقط همه تلاششون را کردن وگرنه سنگ تموم از دید گاه هر دو طرف متفاوته و اینجاست که تنش ایجاد میشه حتی بعضی ها فکر میکنن پدر و مادرشون کاری براشون نکردن نتیجه اینکه پدر مادر ها از دست فرزندانشون راضی نیستن و فکر میکنن قدر نشناسن و فرزندان فکر میکنن پدر و مادر منت سرشون میذارن تازه اونم منت کارهایی که براشون نکردن
در کل باید قدرشون رادونست امیدوارم ما هم بتونیم برای فرزندانمون اونجور که باید حق اشون را ادا کنیم .من واقعا دغدغه ام اینه الان باید چ کارهایی را انجام بدم که بعد ها بتونم برای فرزندانم آینده ساز باشم .گاهی فکر میکنم داشتن تحصیلات در بالاترین حد شاید یه کار درست باشه بعد بهم نگن بیسواد !!! یا به روز بمونم نگن مامان هیچی بلد نیست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۱۵۰۳
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستم گفت خوبی؟ گفتم مرسی. زده خواهش می کنم :|

شاید انتظار داشته به جای گفتن مرسیِ تنها، شما هم حالشو بپرسین
من که اگه خودم باشم ناراحت میشمBig Grin
نه من اول حالش رو پرسیده بودم بعد سوال پرسیده بودم. اون گفته بود تو خوبی؟ بعد جواب داده بود (اصلا جواب سوال من نبود یک چیزی نوشته بود!) بعد من گفتم مرسی و دوباره سوالم رو پرسیدم. این فکر کرده در جواب راهنمایی سرشارش Smile نوشتم مرسی. من در جواب خوبی؟ گفتم مرسی. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۱۵۰۴
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ
کانال هایی که عضو بودم زیاد بود. از بعضیاش اومدم بیرون. مقدار قابل توجهی پیام جدیدم کم شد. اینطوری بهتر میتونم روی کار اصلیم تمرکز کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۱۵۰۵
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط WILL.)
کشورم کشور ریا
کشورم کشور دروغ
کشورم کشور توجیه
کشورم کشور ادعا
کشورم ادعای خدایی بودن...
..
کشورم کشور مردان پاک بی‌ادعا
کشورم کشور زنان از جان گذشته
کشورم کشور استعدادهای بی‌نظیر و قلب‌های پاک
..

دوست من کجایی؟

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close