زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۲۲۱
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  در واقع سیستم سابمیشنش اینه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که ژورنالهای Taylor& Francis , Wiley , IEEE فک کنم با این سیستم کار میکنن.
یه نمونه ش این :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آها mc.manuscriptcentral.com که میدونستم چیه ولی ربطش به scholarone رو نمیدونستم چون من همیشه لینک مستقیم ژورنال رو داشتم، ولی الان دیدم بدون لینک ژورنال، خودش به scholarone ریدایرکت میشه.

ژورنال‌های IEEE آره همه‌ش با mc.manuscriptcentral.com هستند، ولی پس جریان generate کردن پی‌دی‌اف چی بود پس؟ چون از ما هر بار فایل لاتک نهایی رو خواستند و خود منشی فرمت اینا رو درست کرده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۲۲۲
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  آها mc.manuscriptcentral.com که میدونستم چیه ولی ربطش به scholarone رو نمیدونستم چون من همیشه لینک مستقیم ژورنال رو داشتم، ولی الان دیدم بدون لینک ژورنال، خودش به scholarone ریدایرکت میشه.

ژورنال‌های IEEE آره همه‌ش با mc.manuscriptcentral.com هستند، ولی پس جریان generate کردن پی‌دی‌اف چی بود پس؟ چون از ما هر بار فایل لاتک نهایی رو خواستند و خود منشی فرمت اینا رو درست کرده.
از اونجایی که توی کار ترنزکشنی میدونستم میشناسی Big Grin
آخه من low level کار میکنم، فایل ورد سابمیت میکنم -_- اینهام بیچارگی این مدلی کار کردنه. البته الان نسخه پروف رو میخواستم بفرستم که dpi v,h رو بردم بالا فک کنم اوکی شد.
ارسال: #۴۱۲۲۳
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از اونجایی که توی کار ترنزکشنی میدونستم میشناسی [تصویر:  biggrin.gif]
آخه من low level کار میکنم، فایل ورد سابمیت میکنم -_- اینهام بیچارگی این مدلی کار کردنه. البته الان نسخه پروف رو میخواستم بفرستم که dpi v,h رو بردم بالا فک کنم اوکی شد.
Big Grin
فیلدم عوض شد دیگه به جز این ته مونده‌ی پایپلاین فک کنم از ترنزکشن خبری نشه :'(
آخرش یه بار مجبور میشی با لاتک کار کنی، از الان کوچ کن بهش. یه مقدار که راه افتادی میتونی حتی gnu-plot اینا رو هم داخلش به قولی integrate کنی اصلا خعلی خوب میشه. البته من چون زیاد لازمم میشه عکس و نمودارا رو دستکاری کنم و اینور اونورش چیز میز اضافه کنم، کماکان از اکسل استفاده میکنم ولی اونایی که حرفه‌ای هستند از داخل لاتک هم روی نموداری که gnu-plot اکسپورت میکنه کلی بند و بساط اضافه میکنند خیلی چیزای خوبی در میارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۲۲۴
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ ب.ظ
پست ها رو می خوندم نشون می ده همه یه جوری درگیر هستن ! یکی درگیر ارشد و قبولی تو ارشد یکی درگیر ازدواج کردن یکی درگیر پیدا کردن شغل و آینده شغلیش .

عجب داستانی هست ..
ارسال: #۴۱۲۲۵
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط hotelantaliya.)
هتل میرامور آنتالیا

هتل میرامور با مجموع ۳۱۴ اتاق جزو هتل های پنج ستاره آنتالیا محسوب می شود.امکانات این
شامل: حمام ترکی،ساحل شنی اختصاصی،مینی بار،زمین بازی،استخر روباز،سالن ورزشی مجهز،اسنک بار،حمام ترکی،سونا،جکوزی،والیبال ساحلی،مینی گلف،نمایش شبانه،سرسره های آبی،ایروبیک،باشگاه کودکان،امکان پیاده روی در ساحل زیبای آنتالیا تنها بخشی از خدمات ارائه شونده در هتل میرامور آنتالیا می باشد.این هتل تا مرکز شهر ۴ کیلومتر و تا فرودگاه ۵۰ کیلومتر فاصله دارد.

در منطقه کپزالتی آنتالیا جنگلی واقع شده است که در کنار اینکه مکانی مناسب برای پیکنیک و گردش خانوادگی می باشد باغ وحشی وجود دارد که مسافرین
می توانند در کنار خانواده روزی بسیار خوب را تجربه کنند. در این باغ وحش انواع حیواناتی نظیر شیر، ببر ، خرس، گورخر و ... ، خزندگان و مارها نگه داری می شود.

قسمتی نیز وجود دارد که از پرندگان و میمون ها نیز نگه داری می شود. قطعا برای کودکان مسافرین عزیز می تواند بسیار جالب باشد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱۲۲۶
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ ب.ظ)hotelantaliya نوشته شده توسط:  

هتل میرامور با مجموع ۳۱۴ اتاق جزو هتل های پنج ستاره آنتالیا محسوب می شود.امکانات این
شامل: حمام ترکی،ساحل شنی اختصاصی،مینی بار،زمین بازی،استخر روباز،سالن ورزشی مجهز،اسنک بار،حمام ترکی،سونا،جکوزی،والیبال ساحلی،مینی گلف،نمایش شبانه،سرسره های آبی،ایروبیک،باشگاه کودکان،امکان پیاده روی در ساحل زیبای آنتالیا تنها بخشی از خدمات ارائه شونده در هتل میرامور آنتالیا می باشد.این هتل تا مرکز شهر ۴ کیلومتر و تا فرودگاه ۵۰ کیلومتر فاصله دارد.

در منطقه کپزالتی آنتالیا جنگلی واقع شده است که در کنار اینکه مکانی مناسب برای پیکنیک و گردش خانوادگی می باشد باغ وحشی وجود دارد که مسافرین
می توانند در کنار خانواده روزی بسیار خوب را تجربه کنند. در این باغ وحش انواع حیواناتی نظیر شیر، ببر ، خرس، گورخر و ... ، خزندگان و مارها نگه داری می شود.

قسمتی نیز وجود دارد که از پرندگان و میمون ها نیز نگه داری می شود. قطعا برای کودکان مسافرین عزیز می تواند بسیار جالب باشد.
اتفاقا من چند وقت بود دنبال به هتل ۳۱۴ اتاقه تو آنتالیا بودم که جزو هتل های ۵ ستاره باشه و تا مرکز شهر ۴ کیلومتر و تا فرودگاه ۵۰ کیلومتر فاصله داشته باشه. چقدر خوب شد معرفی کردی. Tongue
اصلا کارم لنگِ این هتله بودا! خوب شد معرفی کردی.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud , RASPINA , ANGEL* , kilookiloo
ارسال: #۴۱۲۲۷
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۱۲۲۸
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ
چقدر تعرفه های جدید خوبه. وزرای عزیز (قبلی و فعلی) متشکریم که اینترنت رو نامحدود کردید!

سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL* , sss
ارسال: #۴۱۲۲۹
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ ب.ظ
قول نده نمیخای بهش عمل کنی :|
ارسال: #۴۱۲۳۰
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  این شرکت هایی مثل صبا ایده و ... که این همه سایتای پربازدید [و نه چندان قوی] دارن
ژن خوب قاطیشون هست
یا همه راهو با پا خودشون رفتن؟
خیلی پیچیده تر از اونی هست که فکر میکنی ! ولی از لحاظ فنی انصافا قوی هستن که میتونن این همه ترافیک رو مدیریت کنن.

کلیتش مثل همه‌ی استارتاپ ها اینه که یه عده اول کار خودشون رفتن جلو، بعد مورد توجه یه عده قرار میگیرن، اون افراد هم سرمایه گذاری میکنن و سهم میبرن و کار رو گسترش میدن.

این ویدئو هم بی ربط نیست

منظورت از استارت آپ برپایه ی همون معنی و مفهومش تو ایران هست دیگه ؟ [تصویر:  447461_128fs395770.gif]

ولی نکته ی مبهم حرفت اینجاست که سرمایه گذارا رفتن سراغشون یا اینا رفتن سراغ سرمایه گذار (رانت و فیلان و بیسار ... )
انگار
آپارات رو زدن علیه یوتیوب
فیلیمو رو زدن که بزنن تو پر تاینی موویز
لنزور زدن علیه پینترست
و ...
یه ذره بو داره کاراشون
کاراشون همه یه جورایی ایرانیزه کردنه ! دست سیاست رو میشه از سه فرسخی پشت کاراشون دید !

با این تیکه مشکلی ندارم که سیاست سفارش بده , بازار آزاد بسازه !
خیلی هم خوبه
اما نحوه ی جوش خوردن و اینتراکشن و این حرفا ....!!!!!!!

(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر تعرفه های جدید خوبه. وزرای عزیز (قبلی و فعلی) متشکریم که اینترنت رو نامحدود کردید!

فکر نکنم با این زیرساخت ها اصلاً توانایی نامحدود کردن داشته باشن !
(نامحدود به معنی اون چیزی که تو ذهن ماست , نه معنی غیرواقعی اصلیش)

سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۱۲۳۱
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اما نحوه ی جوش خوردن و اینتراکشن و این حرفا ....!!!!!!!
نه لزوما ! اینا خب به هر حال پول داشتن و زمان، اومدن کپی محصول‌های پر سودده خارجی رو ساختن که یه تعدادیش خوب جواب داد، یه عدش هم جواب نداد جون یا ضعیف عمل کردن یا اصلا ایران واسه این محصولا آماده نیست.

مثلا فیلیمیو کپی نت فلیکس هست و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۱۲۳۲
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فکر نکنم با این زیرساخت ها اصلاً توانایی نامحدود کردن داشته باشن !
(نامحدود به معنی اون چیزی که تو ذهن ماست , نه معنی غیرواقعی اصلیش)
من کاری به زیرساخت و هیچیش ندارم. همون سیستم قبلی (شبانه رایگان) خوب بود. شرکت ها هم اگه ضرر می کردن درشون رو تخته می کردن (در نتیجه شرکت ها هم داشتن سود می کردن). نهایتا میخوان مردم از محصول داخلی استفاده کنن همون تعرفه های قبلی رو نگه دارن و ترافیک داخل رو ارزون کنن. در این حالت اگه مردم از سرویس داخلی استقبال کردن که همینو ادامه بدن. هر کسی میخواد از سرویس داخل استفاده کنه و هر کسی هم نمیخواد استفاده نکنه. اما اگه با ارزون کردن ترافیک داخلی بازم مردم از سرویس های داخلی استقبال نکردن یعنی سرویس های داخلی بی کیفیته و باید یه فکری به حال خودشون کنن.
وزیر میگه میخواد به نفع مردم عمل کنه در حالی که من شخصا از سیستم قبلی راضی بودم. بعضی شب ها دانلود میذاشتم اما بیشتر شب ها هم دانلود نمی کردم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sss , ANGEL* , ezra
ارسال: #۴۱۲۳۳
۰۸ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ
چقدر تعداد فوتی های جوان زیاد شده، اصلا باورم نمیشه.. امروز مراسم یکی از اقوام مون بود، قبرهای اطراف رو که نگاه کردم همه جوون .. خیلی دلم گرفت، یه مادری هم اون اطراف داشت برا پسرش که شب نامزدیش سکته کرده و فوت شده گریه میکرد -_- جیگر آدم آتیش میگرفت..
چی میشه همه پیر بشن بعد بمیرن. چی میشه هیچ مادری داغ بچه شو نبینه. تنها دارایی پدر و مادرا بچه هاشون هستن.. خدایا یه کاری کن -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , salam5 , ANGEL* , alma1988 , big cloud , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۱۲۳۴
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ ق.ظ
با آدم بی ادب دهن به دهن نشوید.
با آدم کوته فکر بحث نکنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , diligent , ANGEL* , crevice , MarkLand , big cloud , RASPINA , ele
ارسال: #۴۱۲۳۵
۰۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط SepidehP.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با آدم بی ادب دهن به دهن نشوید.
با آدم کوته فکر بحث نکنید.
حس میکنم این اواخر آدمای آن نرمال زیاد میخوره به پست تون!Sleepy

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close