زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۰۵۶
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من بنابر یه حد متعارف قیمت دادم خیلی بیشتره تازه

در کل هزینه زندگی بستگی به نوع زندگی افراد داره و اینکه تو چه محیطی بزرگ شدند.
به نظر من تنها چیزی که باید اساسی در موردش فکر کرد خونه ست و اجاره و پول پیش. وگرنه بقیه اش میگذره... اول زندگی معمولا به قناعت و کم کردن خرج می گذره (این قناعت اول زندگی خیلی مهمه)... بعدش هم کم کم وضعیت بهتر می شه و زندگی میفته رو روال...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , sss , RASPINA
ارسال: #۴۱۰۵۷
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من بنابر یه حد متعارف قیمت دادم خیلی بیشتره تازه

تنها آمار رسمی (مرکز آمار ایران) برای متوسط هزینه‌ی خانواده‌های تهرانی من پیدا کردم، برای آذر ۹۳ هست که ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومن هست. با احتساب تورم ۱۲ درصدی الان میشه ۳۲۰۰، با تورم ۱۵ درصدی هم الان میشه ۳۴۶۷/ با آماری که از سایت‌های متفرقه برای سال ۹۵ دیدم همخونی داره.

اون متوسط ۸ تا ۱۰ تومن که در نظر گرفتید (۲۵۰۰ دلار ماهی) در خیلی از شهرهای آمریکا هم میشه یک خانواده‌ی دو نفره + یک بچه رو چرخوند (بدون بیمه).
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۱۰۵۸
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  عه واحد شمارش خرس، قلاده است![تصویر:  smile.gif]
رأس باشه؟ Dodgy واحد شمارش حیوانات درنده قلاده هست. بگرد واحد شمارش فیل و مار و عقاب رو Cool

فیل >> زنجیر
مار >> حلقه، مار سمی >> تازیانه
عقاب >> نمیدونم
یک درصد هم فک نکنید سرچ کردماTongue
ارسال: #۴۱۰۵۹
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ،به عنوان مثال شما یه برنامه خوب اندرویید بنویسی خیلی صفر باشی نهایت یه سال میکشه شایدم کمتر اما فروشش میلیاردی خواهد بود ،البته اگر بر آورد خوبی داشته باشی و برنامت خوب باشه

میدونی یک سال یک نفر بیکار باشه ، یعنی چقد هزینه؟ اگه همزمان مشغول کار دیگری باشی ، چرا دیگه روی اندروید وقت بزاره ، وقت و سرمایه اش رو روی همون کار میزاره .
برنامه نویسی تمام وقت رو میگیره
اصلا مگه میشه یه نفر ایده و طراحی UI و ارتباط با سرور و چه میدونم ، تبلیغات و بازار یابی و ... همه رو تنهایی انجام بده بعد نتیجه هم میلیاردی باشه؟ اونم در اندروید که اینهمه هیتلرینگ مانع کار میشه ؟ با این سرعت و این هیتلرینگ راه اندازی فقط اندروید استودیو دل آدمو خون میکنه
من نگفتم کسی بیکار باشه دوست عزیز ، گفتم میتونیم در کنار کارهایی که انجام میدیم کم کم به یک بیزینس برای خودمون فکر کنیم،هیچ مانعی برای هیچ کاری وجود نداره شما اگر فردی مثل بیل گیتس بشه الگوی کاریتون می تونید خیلی موفق باشید، بنده خودم در کنار سایت هایی که با انواع متد از aspتا wordpressطراحی میکنم بنابر علاقه و کاملا اتفاقی وارد حوزه تولید محتوی سئو شدم و الان در امد تولید محتوی برای من شده بیشتر از طراحی سایت !!! من حرفم اینه دست رو دست نزارید کسی کاری برای شما بکنه خودتون خالق یک کار بزرگ باشید،یک سال زمان صرف یک بیزینس بکنید ولی تو ۱۰ سال بعدی در امد خوب داشته باشید بهتره تا هر سال یه در آمد ثابت داشته باشید !البته این نظر منه و نظر هر فرد ی برای کار خودش محترمه

(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من بنابر یه حد متعارف قیمت دادم خیلی بیشتره تازه

تنها آمار رسمی (مرکز آمار ایران) برای متوسط هزینه‌ی خانواده‌های تهرانی من پیدا کردم، برای آذر ۹۳ هست که ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومن هست. با احتساب تورم ۱۲ درصدی الان میشه ۳۲۰۰، با تورم ۱۵ درصدی هم الان میشه ۳۴۶۷/ با آماری که از سایت‌های متفرقه برای سال ۹۵ دیدم همخونی داره.

اون متوسط ۸ تا ۱۰ تومن که در نظر گرفتید (۲۵۰۰ دلار ماهی) در خیلی از شهرهای آمریکا هم میشه یک خانواده‌ی دو نفره + یک بچه رو چرخوند (بدون بیمه).
حرف شما کاملا متین هستش، ولی خرج یک خانوم بنابر خریدی که داره و لوازم آرایش و... در تهران خیلی خیلی بالاس ، تجربه شده که میگم، همسر دوست من به طور میانگین فقط ماهی ۳ تومن خرج لباس و سر و ضعشه !!تازه اونقدرا هم ولخرج نیستن، اون ۴ تون با ۳ تومن خرج ایشون میشه ۷ تومن!! البته شاید نظر شما این باشه که ولخرج هستن ولی کافیه یه سر به مراکز خرید برای خانوما بزنید ، قیمت یه کیف و کفش مناسب سپه سالار فقط ۵۰۰ تومنهUndecided
ارسال: #۴۱۰۶۰
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
پالت دو طبقه پنکک، سایه و رژ گونه
جل الخالق!!! چقدر علم پیشرفت کرده. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۱۰۶۱
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ ب.ظ
فکر می‌کنم برای شروع زندگی دو نفره و تو یک خونه معمولی، درآمد بین ۱/۵ تا ۲ میلیون مناسب و ۳ میلیون خوبه، برای بیشترش برنامه‌ای ندارم در حال حاضر! Smile خرج کردنش هم اینطوری خوبه: وقتی که پول‌ها اومد، میایم خرج‌های مشترک رو حساب می‌کنیم و می‌زاریم کنار، هرچی اضافه موند رو نصف نصف می‌کنیم، حالا هرکی می‌خواد هر بلایی سر پول خودش بیاره بیاره! Big Grin اصلا خوشم نمیاد از این شوهرهایی که کار رو به جایی می‌رسونن که خانوم واسه خرید هر چیز کوچیکی ازشون درخواست پول داشته باشه و وابسته مالی‌شون بشه! Dodgy درآمد شوهر واسه هر دو نفره، همونطور که اگه خانوم هم درآمد داشت نصفش واسه شوهره! Smile بعله! عدالت یه شمشیر دو لبه‌ست! Big Grin البته پیشنهاد خودم باز کردن یک حساب مشترک هست.

(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ولی خرج یک خانوم بنابر خریدی که داره و لوازم آرایش و...

کاربر بیگ کلاد، یه کم بیشتر شفاف‌سازی کن در این مورد! Big GrinSmile
گویا خیلی واردی و مظنه بازار هم دستت هست! Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , MarkLand , big cloud , SepidehP , salam5 , ANGEL* , shahlaj , RASPINA
ارسال: #۴۱۰۶۲
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  فکر می‌کنم برای شروع زندگی دو نفره و تو یک خونه معمولی، درآمد بین ۱/۵ تا ۲ میلیون مناسب و ۳ میلیون خوبه، برای بیشترش برنامه‌ای ندارم در حال حاضر! Smile خرج کردنش هم اینطوری خوبه: وقتی که پول‌ها اومد، میایم خرج‌های مشترک رو حساب می‌کنیم و می‌زاریم کنار، هرچی اضافه موند رو نصف نصف می‌کنیم، حالا هرکی می‌خواد هر بلایی سر پول خودش بیاره بیاره! Big Grin اصلا خوشم نمیاد از این شوهرهایی که کار رو به جایی می‌رسونن که خانوم واسه خرید هر چیز کوچیکی ازشون درخواست پول داشته باشه و وابسته مالی‌شون بشه! Dodgy درآمد شوهر واسه هر دو نفره، همونطور که اگه خانوم هم درآمد داشت نصفش واسه شوهره! Smile بعله! عدالت یه شمشیر دو لبه‌ست! Big Grin البته پیشنهاد خودم باز کردن یک حساب مشترک هست.
نظر شما مجردانه است. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۱۰۶۳
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  کاربر بیگ کلاد، یه کم بیشتر شفاف‌سازی کن در این مورد! Big GrinSmile
گویا خیلی واردی و مظنه بازار هم دستت هست! Smile)))
والا آخرین باری که رفتم خرید برادرم تازه حقوق گرفته بود و حقوقشم تقریبا خوبه ، خانوم برادرم هم کارمند هستن ، ولی تهش با اینکه۷ تومن همراهشون بود پول کامل ته کشید انقدی که من که مهمون بودم ، پول تاکسی و بستنی را حساب کردم ، کل صندق عقب ماشین پرلباس و کفش بود Smile حالا کاربر بلک واردتره که خرج لوازم آرایش ماهی حدودا چند آب میخوره !!! خواهر من فقط کرم دورچشمش ماهی ۱۷۰ تومنهExclamationمن اینا ررا دیدم که میگم ماهی ۶ تومنم کمهBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , Riemann
ارسال: #۴۱۰۶۴
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۱۵ ب.ظ
خوشم میاد فقط آقایون دارن درباره این موضوع صحبت می کنن، خانما احتمالا میگن من کاری ندارم حقوقت چقده، ۲ تومن یا ۱۰ تومن، فقط هروقت خواستم باید برام اون لباس چشم درآر رو بخریSleepyBig Grin

شروع زندگی مطمئنا خرجای بیشتری داره نسبت به وقتی که وضعیت استیبل بشه؛ ولی در حالت عادی برای زندگی تو تهران یه درآمد ۳ تومنی برای دو نفر کافیه.تمام خرجای لوازم آرایش و لباس و کفش و... رو هم درنظر گرفتم نگران نباشید!Smile

+کفش و کیف و لباس رو هرماه لازم نیست بخریم که.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۱۰۶۵
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ
همش بستگی به این داره که آدم چقد خرج کنه اگه بخواد هر ماه گرونترین لوازم آرایشو کلی لباسو اینا بخره خب درامد هم باید بالا باشه. ولی به طور کلی بدون در نظر گرفتن اجاره خونه که تو تهران خیلی بالاس به نظر منم دو نفر با ۳ تومن میتونن یه زندگی متوسط داشته باشن.
+ کتونی‌های مارک چقدر گرون شدن!!!!! تا همین چندسال پیش با ۱۰۰-۲۰۰ تومن آدیداس کفش میخریدیم الان زیر ۷۰۰ ندارن.

ارسال: #۴۱۰۶۶
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann
ارسال: #۴۱۰۶۷
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  خوشم میاد فقط آقایون دارن درباره این موضوع صحبت می کنن، خانما احتمالا میگن من کاری ندارم حقوقت چقده، ۲ تومن یا ۱۰ تومن، فقط هروقت خواستم باید برام اون لباس چشم درآر رو بخریSleepyBig Grin

شروع زندگی مطمئنا خرجای بیشتری داره نسبت به وقتی که وضعیت استیبل بشه؛ ولی در حالت عادی برای زندگی تو تهران یه درآمد ۳ تومنی برای دو نفر کافیه.تمام خرجای لوازم آرایش و لباس و کفش و... رو هم درنظر گرفتم نگران نباشید!Smile

+کفش و کیف و لباس رو هرماه لازم نیست بخریم که.

میگن میانگین ۳ تومن خرج سر و وضع حاج خانوم میشه Big Grin
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بالاخره واسه همچین خانومی ، حاج آقا هم خوشتیپ باشه اون میانگینش چقده؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۱۰۶۸
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نظر شما مجردانه است. [تصویر:  smile.gif]

بیشتر شفاف‌سازی کن کاربر بلک، دقیقا کجاش مجردانه‌ست؟ Smile
اگه منظورت نصف نصف کردن پول بود که فکر کنم مشخص بود کجای منظورم شوخی و کجاش جدی بود، منظور من این بود که همه پول‌هارو می‌ریزیم تو یک حساب مشترک و بعد با مشورت ۵۰ - ۵۰ درصد تصمیم می‌گیریم که چطوری خرجش کنیم یا با چه هدفی پس‌اندازش کنیم نه اینکه هرکی بره جدا جدا واسه خودش آب‌نبات‌چوبی و پفک بخره! Tongue نه منظورم این نبود. اما اگه منظورت بحث حرف آخر مرد و این حرفا بود، نه من از اساس مخالف این طرز فکر هستم، من بر شفافیت مالی و مشورت صد در صدی تو نحوه مدیریتش تاکید دارم... Smile

(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ولی تهش با اینکه۷ تومن همراهشون بود پول کامل ته کشید[تصویر:  smile.gif]

خب پس من نظرم رو پس می‌گیرم، به نظر میاد ماهیانه ۱۵ تا ۲۰ مناسب و ۳۰ میلیون معتدله! Big Grin تا دیر نشده یه افق دوردست بهم نشون بدین برم خودم رو تا اطلاع ثانوی محو کنم توش! Big GrinSmile

(۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  +کفش و کیف و لباس رو هرماه لازم نیست بخریم که.

نه من می‌خوام! من هر ماه باید یک پیراهن چهارخونه جدید بپوشم! Smile
اونم کادویی، نه از جیب! Big GrinSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , SepidehP , RASPINA , alma1988
ارسال: #۴۱۰۶۹
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط crevice.)
حاج خانوم مگه سلبریتی هستن که ماهی ۳ تومن خرج آرایششون بشه؟..
والا این چند پست اخیرو که خوندم شک کردم.. یا شماها حقوقتون رو به یورو و دلار میگیرین و یا من دارم اشتباه میزنم (چیزی که میزنم جنسش خوب نبوده) و جایی که زندگی میکنم ایران نیس!! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , salam5 , ele , pioneer01 , ANGEL* , Riemann , SepidehP , shahlaj , RASPINA
ارسال: #۴۱۰۷۰
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close