زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۸۵۶
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ
وقتی متن های حکیمانه بازیکن های فوتبال رو میبینم که تو ایسنتاگرام میذارن خنده ام میگیره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۸۵۷
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ
نمی دونم چرا هیچی حالم رو عوض نمیکنه
اه خواهرم قرار بود بیاد که اونم گفت نمیام
هوا هم نمیه ابریه ولی فکر نمیکنم باروون بیاد
اتاقم هم بهم ریخته است ولی عمرا دست نمیزنم
بدتر اینکه اومدم پرده را کنار بزنم گلدونم افتاد کلی خاک ریخت کف اتاق(میخواستم اتاقم روشن بشه از این حال و هوا خارج بشم بدتر اعصابم خورد شد خوب شد گلم نشکست)
اصلا حال ندارم حالمو عوض کنم
یعنی چه هر روز آدم باید رو خودش کار کنه هر روز به خودش امید بده هر روز اتاقش را مرتب کنه هر روز خودشو خوشحال کنه
نمیشه همین جوری آدم خوشحال باشه اتاقش هم جمع باشه به برنامه ریزی اش برسه تازه جلو هم بیفته

حداقل کار مفید اینه که بخوابم و خوابم هم نمیاد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , stateless , moslem73421 , sss
ارسال: #۳۳۸۵۸
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی متن های حکیمانه بازیکن های فوتبال رو میبینم که تو ایسنتاگرام میذارن خنده ام میگیره. Big Grin
میخوان بگن ماهم آره. خیلی میفهمیم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۸۵۹
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هیچی حالم رو عوض نمیکنه
اه خواهرم قرار بود بیاد که اونم گفت نمیام
هوا هم نمیه ابریه ولی فکر نمیکنم باروون بیاد
اتاقم هم بهم ریخته است ولی عمرا دست نمیزنم
بدتر اینکه اومدم پرده را کنار بزنم گلدونم افتاد کلی خاک ریخت کف اتاق(میخواستم اتاقم روشن بشه از این حال و هوا خارج بشم بدتر اعصابم خورد شد خوب شد گلم نشکست)
اصلا حال ندارم حالمو عوض کنم
یعنی چه هر روز آدم باید رو خودش کار کنه هر روز به خودش امید بده هر روز اتاقش را مرتب کنه هر روز خودشو خوشحال کنه
نمیشه همین جوری آدم خوشحال باشه اتاقش هم جمع باشه به برنامه ریزی اش برسه تازه جلو هم بیفته

به صورت خود آگاه و عادمدانه دنبال شاد بودن باشید. قرار نیست شاد بودن دلیل خاصی داشته باشه یا اتفاقی بیفته. بدون دلیل شاد باشید. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸_۸ , salam5 , RASPINA
ارسال: #۳۳۸۶۰
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هیچی حالم رو عوض نمیکنه
اه خواهرم قرار بود بیاد که اونم نمیاد

امیدوارم این احساست موقتی باشه. در اینصورت اشکالی نداره و کاملا لازم و طبیعیه Big Grin
خب خیلیا کسی رو دارن که در حد جت فضانورد انرژی بهشون میده، این درسته. ولی وقتی کسی نیست باید به هدفهای خودت تکیه کنی، به رویاهای احلا من العسل. حتی اگه توهمی باشه ، همین که آدمو ببره به جلو خوبهBig Grin. تو اون تاپیک گروه درسی گفتی که هدف داری پس دیگه مشکلی نیستHeart
(اینقد بدم میاد وقتی میگن الکی شاد باشید، اعصابم بهم میریزهDodgy ).
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RASPINA , moslem73421
ارسال: #۳۳۸۶۱
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط ۸_۸.)
آقا یه غذایی سراغ دارید که هرچقدر هم که بخوری ضرر نداشته باشه؟

یه زمان زیاد تخم مرغ میخوردم گفتن زرده اش برای کبد ضرر داره

اومدیم قارچ زیاد بخوریم یکی گفت فلان میشه

نون پنیر سبزی اومدم بخورم، یکی گفت سبزی ها رو با آب فاضلاب آبیاری میکنن

اومدیم نون و پنیر خالی بخوریم یکی همین امروز گفت پنیر کلسیمش بالاست زیاد بخوری فلان اتفاق میوفته

خلاصه برای یه آدم تنبل که هیچ علاقه ای هم به غذاهای خوشمزه و تنوع غذایی نداره چی پیشنهاد میکنید؟

(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به صورت خود آگاه و عادمدانه دنبال شاد بودن باشید. قرار نیست شاد بودن دلیل خاصی داشته باشه یا اتفاقی بیفته. بدون دلیل شاد باشید. Big Grin

فکر کنم منظورت اینه که از رویکرد "دایورت" استفاده کنیم Big Grin
ارسال: #۳۳۸۶۲
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
لاجوردی، آبی آسمانی، فیروزه ای = آبی
خردلی، بژ = زرد
سبز چمنی، کله غازی = سبز
Big GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۳۳۸۶۳
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Behnam‌ , shamim_70 , d_felfelak , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۳۸۶۴
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
not running
O_O
.
.
.
دو سال بعد!
.
.
O_O
.
.
not running
-___-

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۳۸۶۵
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
با اجازه ی دوستانِ با تجربه و کاربلد،

(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  آقا یه غذایی سراغ دارید که هرچقدر هم که بخوری ضرر نداشته باشه؟

سوالتون که مزاح بود ولی خیر! همچین غذایی وجود نداره! این رو من نمیگم پزشک ها و متخصصین میگن. حتی آب که بی ضرره یا شیر که کلی خاصیت داره رو هم نباید زیاد خورد! هر غذایی اگه در طولانی مدت، زیاد استفاده بشه هرچقدر هم مفید باشه قطعا ضرر داره و نخوردنِ خیلی از مواد غذایی هم باعث کمبود مواد معدنی و ویتامینها میشه. حتما خودتون بهتر میدونید، پس سعی کنید حتما تعادل رو رعایت کنید. این همه نعمتِ خدا، حیف نیست میخواید فقط یه غذا رو بخورید؟ البته سختیِ آشپزی و هزینه ی خرید رو انکار نمیکنیم، ولی سلامتی مهمتر نیست آیا؟ کارشناسان تغذیه و به خصوص طب سنتی هم اعتدال رو تجویز میکنند. یعنی از هر نوع غذا به اندازه مصرف بشه، نه رژیم تک غذایی. خودتون هم اشاره کردید که هرکس یه توصیه ای داشته که بیشتر هم به خاطر استفاده ی زیاد از یک نوع ماده غذایی بوده وگرنه هیچ کدوم از مواد غذایی که اسم بردید اگر اندازه مصرف بشن ضرری ندارند. با زندگیهای امروز وقتی یه کم سن بره بالا خود به خود محدودیت هایی در انتخاب مواد غذایی خواهیم داشت، پس از الان سعی کنید به قدر کافی از انواع گروههای غذایی(پروتئین، حبوبات، غلات، سبزیجات و...) حداقل در یک برنامه ی هفتگی استفاده کنید. هرچند توصیه اینه که تمام گروههای غذایی حتما هرروز مصرف بشن ولی کمتر کسی خیلی دقیق رعایت میکنه، به خصوص که اگه دانشجو باشیم و کنکور یا اهدافِ مهمِ دیگه ای هم داشته باشیم و تغذیه و سلامت بشه اولویتِ آخر زندگیمون. ولی با یه کم وقت و حوصله میشه تا حدودی (حداقل هر یکی دو هفته) انواع مواد غذایی رو مصرف کرد. هرچقدر هم سرتون شلوغ باشه باید یه حداقل وقتی رو بذارید و یا از رستوران غذا سفارش بدید!! اگه به غذا درست کردن مثلِ یه زنگ تفریح نگاه کنید اونقدر عذاب آور نیست. مثلا همراه با دیدنِ فیلم، گوش دادنِ موسیقی یا حتی وقتی یک کتاب کنار دستتون بازه میتونید بعضی از کارها رو پیش ببرید. یه راهکار خوب اینه که جمعه ها چند ساعت وقت گذاشت و برای چند روز غذا آماده کرد.

یه چند مورد غذای تقریبا" آماده و یا با پخت ساده به ذهنم رسید که میشه بهشون فکر کرد، البته به سرعت و راحتی غذاهایی که نام بردید نیستند و حتما اگر در استفاده شون افراط بشه، خیلی سالم هم نخواهند بود:

- از سبزیجاتی مثلِ کدو، بادمجان، کلم بروکلی، هویج، سیب زمینی و... (به صورت سرخ شده نه چندان سالم) و یا بخارپز و آب پز همراه با آبلیمو و سایر طعم دهنده ها (بسیار سالم) استفاده کنید. دوست داشتن این مدل سبزیجات شرط مهمیه که اگه کسی کلا با سبزیجات مشکل داشته باشه این گزینه حذف میشه. و اینکه بعضیهاشون مثل بروکلی شستشوی مناسب و دقیق هم لازم دارند. ولی نسبتا" ساده و سریع آماده میشن. کدوی سرخ شده با نون و همراه ماست هم خاصیت داره و هم سریع و خوشمزه است. نسبت به گزینه های بعدی این گزینه با توجه به اینکه گویا نمیخواید وقتِ زیادی صرف کنید و طعم غذا هم خیلی براتون مسئله نیست، به نظرم بهترین و سالم ترین گزینه است. تقریبا گیاه خوار بشید!
- تخم مرغ اگر هفته ای یکی دو تا مصرف بشه ضررهایی که میگن کمتر به وجود میاد، پس حذفش نکنید. البته که قابل حذف هم نیست! ولی میشه به جاش گهگاهی از حبوبات استفاده کرد. میتونید خودتون با زمان کمی ترکیبات اولیه ی یک خوراک ساده (مثلِ عدسی یا لوبیا) رو تو قابلمه بریزید و بذارید بپزه. البته بعد از خیس کردن حبوبات. لازم نیست در طول چند ساعت زمان پخت، مدام بالا سر غذا بایستید فقط حواستون باشه که غذا ته نگیره!Big Grin که اون هم با یکی دو بار تجربه راحت دستتون میاد که چه زمانی لازمه چک کنید تا با صرف وقت کمتر از سوختن غذا پیشگیری بشه!
- با سیب زمینی میشه غذاهای متنوعی درست کرد. هر ترکیبی از سیب زمینی معمولا خوشمزه و نسبتا هم سالم و مغذی درمیاد که البته وقت بیشتری میبره. با سرچ تو نت انواع غذا با سیب زمینی رو پیدا میکنید.
- غذاهایی مثل کوکو و کتلک شاید یه کم قلق داشته باشن و وقتگیر باشن ولی مغذی اند. کوکو سیب زمینی که خیلی ساده است، کتلت هم همینطور! گوشت چرخ کرده ی آماده رو هم میتونید از فروشگاههای معتبر تهیه کنید! فقط رنده کردنِ پیاز یه ذره سخته! میتونید یکبار وقت بذارید(مثلا همون روزهای تعطیل که گفتم) و این مدل غذاها رو درست کنید و برای دو سه روزتون غذا داشته باشید. چون تنوع براتون مهم نیست، پس اشکالی نداره چند روز پشت سر هم یه مدل غذا بخورید! البته باز هم توصیه ی پزشکی اینه که غذایی که بیشتر از ۳ روز مونده رو مصرف نکنید. مگر در فریزر نگهداری شده باشه.
- به جای نون و پنیر و سبزی از نون و پنیر و گوجه فرنگی یا خیار استفاده کنید. بعضی ها نون و پنیر و هندونه یا انگور رو هم دوست دارند. همینطور میتونید از نون و حلوا شکری، عسل یا مربا استفاده کنید. قطعا" که طبیعی. برای مربا میتونید میوه هایی مثل سیب، به، هویج یا هر میوه ی دیگه ای که دوست دارید رو خرد کنید(هویج رو رنده کنید. دیگه اینا نکاتِ ریزِ پخت و پزه!Big Grin)، با رعایت چند تا نکته ی ساده همراه با شکر بپزید و خودتون مربا درست کنید. وقت زیادی نمیبره و اگه مقدار کافی درست کنید تا چند هفته در یخچال قابل نگهداریه. و یا گزینه ی کم زحمت تر رو انتخاب کنید که تهیه ی مرباهای آماده است. مربای به، بهار نارنج، بالنگ و آلبالوی برندِ "بَدر" رو پیشنهاد خوبی میدونم ولی اصولا مواد غذایی آماده، پُر شکر و مضر هستند. ولی شاید هفته ای یکی دو بار برای صبحانه یا شام گزینه ی بدی نباشند.
- * گزینه ی نه چندان مناسب: از کنسروهایی مثل تن ماهی (حتما ۲۰ دقیقه جوشانده شود! بعضا" دیده شده نجوشونده مصرف میکنند!) یا غذاهای آماده ای مثلِ انواع خورشت ها و خوراکها که فقط گرم کردن یا جوشوندن لازم دارن یا غذاهای فریز شده مثلِ ناگت گوشت یا مرغ، فیله ی مرغ، ماهی، میگو، فلافل، انواع کوکوها و... که تقریبا اکثر سوپرمارکتها و فروشگاهای بزرگ دارن هم چند هفته یکبار میشه استفاده کرد. برند "هانی" رو برای غذاهای آماده و برند "کاله" رو برای غذاهای فریز شده، پیشنهاد بدی نمیدونم. حتی انواع کبابها هم به این شکل موجوده. البته این گزینه هزینه اش بیشتر از سایر گزینه هاست و استفاده ی مکررش توصیه نمیشه، چون به هرحال غذای آماده ی کارخونه ای اند. فکر کنم همون غذاهایی که میخوردید بهتر از این پیشنهادهای ما بود!
- * گزینه ی تکمیلی: به شخصه شیر، شیر کاکائو، آبمیوه، چای، نسکافه و... به همراهِ کیک، بیسکوییت، شکلات و... رو هم یک وعده ی غذایی کامل میدونم!Smile نه تنها برای صبحانه که برای شام و حتی ناهار! که البته پزشکان و اغلب مردم نمیپسندن و حتما ضررهاش بیشتر از قارچ و تخم مرغ و پنیره ولی سریع و راحت و بی دردسره!Big Grin تنقلاتی مثلِ انواع مغزها (بادوم، بادوم زمینی و...)، انجیر و توت خشک و میوه هم غذا نیستند ولی بد نیست به عنوان میان وعده استفاده بشن.

دیگه گفتم در حدِ سوادمون، یه پکیجِ کاملِ تغذیه ارائه شده باشه! هرچند خودم خیلیهاشو رعایت نمیکنم! احتمالا ایراداتی هم بهش وارده که دوستان اصلاح خواهند کرد.

ان شاء الله که سلامت باشید.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸_۸ , jazana
ارسال: #۳۳۸۶۶
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حدس می زنم به طور وسیعی ارغوانی با بنفش اشتباه گرفته میشه. Big Grin

ااااااا مگه یکی نیستن؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

ولی جدی یه نوع بنفش قشنگه دیگه!.. یه جورایی بنفش و زرشکی انگار.. مگه نیس؟؟؟ Blush
تا جایی که من میدونم آبی بنفش بیشتره اما ارغوانی همون سرخابیه که آبی و قرمزش برابره.
برعکس گفتین فک کنم، یعنی تو کلاس رنگ شناسی به ما اینجوری گفتن:
بنفش: درصد آبی و قرمز برابر
ارغوانی: درصد قرمز بیشتر (بنفشی که قرمزش بیشتر از آبی ه)
نیلی: درصد آبی بیشتر از قرمز

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۳۸۶۷
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  آقا یه غذایی سراغ دارید که هرچقدر هم که بخوری ضرر نداشته باشه؟
دو تا غذا هست که هر چی بخوری ضرر نداره:
۱- پیتزا رست بیف با پنیر اضافه
۲- شیر طالبی کاله بزرگ

پ.ن: شیر طالبی کاله کوچیک در صورت کثرت استفاده ضرر داره.Big GrinTongue

(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حدس می زنم به طور وسیعی ارغوانی با بنفش اشتباه گرفته میشه. Big Grin

ولی جدی یه نوع بنفش قشنگه دیگه!.. یه جورایی بنفش و زرشکی انگار.. مگه نیس؟؟؟ Blush
تا جایی که من میدونم آبی بنفش بیشتره اما ارغوانی همون سرخابیه که آبی و قرمزش برابره.
نیلی که اصلا آبیه. سبز+آبی (بیشتر از سبز) میشه نیلی
آبی+سبز(بیشتر از آبی) میشه فیروزه ای
حالا اگه بخواید روشن بشن یه مقداری قرمز هم اضافه می کنید اما کمتر از سبز و آبی
البته این توضیح رو هم بگم که من بر اساس RGB میگم.

سپاس‌گزاری شده توسط: ۸_۸
ارسال: #۳۳۸۶۸
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  آقا یه غذایی سراغ دارید که هرچقدر هم که بخوری ضرر نداشته باشه؟
دو تا غذا هست که هر چی بخوری ضرر نداره:
۱- پیتزا رست بیف با پنیر اضافه
۲- شیر طالبی کاله بزرگ

پ.ن: شیر طالبی کاله کوچیک در صورت کثرت استفاده ضرر داره.Big GrinTongue

(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

نیلی که اصلا آبیه. سبز+آبی (بیشتر از سبز) میشه نیلی
آبی+سبز(بیشتر از آبی) میشه فیروزه ای
حالا اگه بخواید روشن بشن یه مقداری قرمز هم اضافه می کنید اما کمتر از سبز و آبی
البته این توضیح رو هم بگم که من بر اساس RGB میگم.
عجیبه چون ما تو نقاشی رنگ نیلی رو با آبی و یکم قرمز میسازیم، اینو دیگه چون خودم عملا ترکیب کردم مطمئنم

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۳۸۶۹
۰۳ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  عجیبه چون ما تو نقاشی رنگ نیلی رو با آبی و یکم قرمز میسازیم، اینو دیگه چون خودم عملا ترکیب کردم مطمئنم
مگه شما به این نمیگید نیلی؟

؟؟؟؟

ارسال: #۳۳۸۷۰
۰۴ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط salam5.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  عجیبه چون ما تو نقاشی رنگ نیلی رو با آبی و یکم قرمز میسازیم، اینو دیگه چون خودم عملا ترکیب کردم مطمئنم
مگه شما به این نمیگید نیلی؟

؟؟؟؟

بله
رنگ نیلی تو طیف رنگ م بین آبی و بنفش قرار میگیره، و سبز توش دخالتی نداره ( تا جایی که من میدونم البته، یعنی ندیدم برای کشیدن دریا رنگ سبز و با آبی قاطی کنن، معمولا یکم(خیلی کم) قرمز اضافه میشه)
ولی در مورد فیروزه ای حق با شماست، آبی و سبز باید قاطی بشه

"یارب نظر تو برنگردد"

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close