زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۶۹۱
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
منطق شما به نظرم کاملاً صحیحه، اما ایراد منطق خودمو متوجه نمی‌شم!Huh Confused
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۶۹۲
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط barca.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خب من می‌گم:
۱۰۰۰ از مغازه بغلی گرفته، ۸۰۰ داده به اون خانم (تا اینجا ۸۰۰ تومن ضرر)، ۲۰۰ تومن باقیمونده می‌شه پول جنس فروخته‌شده. حالا ۱۰۰۰ باید به مغازه بغلی پس بده. در نتیجه: ۱۸۰۰=۱۰۰۰+۸۰۰
بولدها رو با هم بزن Big Grin میشه ۸۰۰ داده به زنه اون ۱۰۰۰ گرفته و داده (تفاضلش صفره)
۲۰۰ هم جنس میشه ۱۰۰۰

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۶۹۳
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خب من می‌گم:
۱۰۰۰ از مغازه بغلی گرفته، ۸۰۰ داده به اون خانم (تا اینجا ۸۰۰ تومن ضرر)، ۲۰۰ تومن باقیمونده می‌شه پول جنس فروخته‌شده. حالا ۱۰۰۰ باید به مغازه بغلی پس بده. در نتیجه: ۱۸۰۰=۱۰۰۰+۸۰۰
اون هزارو نباید جمع کنید فکر کنم. اینجوری نگاه کنید

به صورت ناخواسته هزار تومن به همکارش انداخته با پول تقلبی (+۱۰۰۰ سود کرده مغازه دار)
هشت صد تومن پول با ۲۰۰ تومن کالا به مشتری داده (-۱۰۰۰ ضرر کرده مغازه دار)
همسایش فهمید سرش کلاه رفته و اومده پولشو بگیره (-۱۰۰۰ ضرر کرده مغازه دار)

جمعش میشه منفی هزار.
ارسال: #۳۳۶۹۴
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خب من می‌گم:
بولدها رو با هم بزن Big Grin میشه ۸۰۰ داده به زنه او ۱۰۰۰ گرفته و داده و تفاضلش صفره
۲۰۰ هم جنس میشه ۱۰۰۰

این که شد همون جواب شما (که متوجه شدم). Big Grin
شما لطفاً ایراد جواب منو بگید!

(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  

به صورت ناخواسته هزار تومن به همکارش انداخته با پول تقلبی (+۱۰۰۰ سود کرده مغازه دار)

جمعش میشه منفی هزار.

پول کالا مگه از باقی اون ۱۰۰۰ تومن که ۸۰۰ تومن‌شو داد به خانومه، جبران نشد؟
ارسال: #۳۳۶۹۵
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
بولدها رو با هم بزن Big Grin میشه ۸۰۰ داده به زنه او ۱۰۰۰ گرفته و داده و تفاضلش صفره
۲۰۰ هم جنس میشه ۱۰۰۰

گرفته رو مثبت بذار کنارش داده رو منفی همش رو با هم جمع کنید
+۱۰۰۰ از همسایه (گرفته) -۸۰۰ پول به زنه -۲۰۰ جنس -۱۰۰۰ به همسایه (داده)=۱۰۰۰ ضرر

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۶۹۶
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
۲۰۰ هم جنس میشه ۱۰۰۰

(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  

جمعش میشه منفی هزار.

پول کالا مگه از باقی اون ۱۰۰۰ تومن که ۸۰۰ تومن‌شو داد به خانومه، جبران نشد؟

اون پوله تقلبی بوده چطور جبران شهSmile
ارسال: #۳۳۶۹۷
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ
آهااااااااااااااااان. Big Grin

با تشکر از هر دو بزرگوار.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , codin
ارسال: #۳۳۶۹۸
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  توی گیرواگیر کنکور، آزمون استخدامی دادنم چی بود دیگه [تصویر:  sad.gif]
فکر میکنم یه تجربه بود. من همون دیروز فراموشش کردم .تا نتایج بیان
برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش کل بچه های هم دوره ای دانشگاهمون اومده بودند جالبه همه برای یه کد رشته یه نفری...........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۶۹۹
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یارو اومده تو یه کانال تخصصی تو تلگرام تبلیغ غیر مرتبط می کنه. واقعا زشته این کار. اهانت به اعضای کاناله.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۳۷۰۰
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ
یه برندِ لبنیات هست، چند سال بیشتر نیست اومده ها ولی خیلی حرص میده آدمو!!Dodgy
آرمش که کپیِ یه برند معروف و معتبره. یادمه چند سال پیش که تازه اومده بود، اون برند، چقدر اطلاعیه میزد که به نشانِ ما دقت کنید و موارد مشابه رو نخرید و این حرفها... اسمِ محصولاتش هم شکلِ تغییر یافته ی محصولاتِ دیگرانه. حالا هم به خیالِ خودش یه محصولِ جدید زده، طرح و بسته بندیش، عینِ یه برندِ معروفِ دیگه است: "ترکیبِ شیر و شادی"!!!Angry
اصلا هم اسمش، اسمِ یه بازیِ معروف نیست!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۳۷۰۱
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
خود شناسی خیلی لازمه...باعث میشه استعدادها و علایق و ترجیحات و... خودتو بدونی....بعد دلیل خیلی از کارهاتو که باعث میشده خودتو به خاطر اونا سرزنش کنی بدونی و دیگه این کارو با خودت نکنی....باعث میشه خیلی راحت بتونی از کنار سرزنش و قضاوت های دیگران در مورد خودت بگذری و ناراحت نشی
کلاس های خودشناسی و شخصیت شناسی دکتر شیری رو باید برم حتما...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , zarisa , shahlaj , SepidehP , sss , تولد آفتاب
ارسال: #۳۳۷۰۲
۲۳ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط zarisa.)
میخام یه کاری(هدفی) انجام بدم که ۵۰ درصد کار با من هست و بقیش از کنترل من خارجه.
۵۰ درصد سهم خودم هم حداقل یکسال طول میکشه ، کلی زحمت داره تازه اگر نتیجه بگیرم( چون طبق معمول کمک و راهنما ندارم).
فرآیند کلی دو سال طول میکشه که باز ممکنه به شکست برسه.
همه مخالف هستن.
ولی مشکل اینجاست در حال حاضر تنها هدفی هست که به من انگیزه و اشتیاق میده.
عاشق انجام کارای غیر ممکن هستم چون میتونم ممکنشون کنم. ولی آیا وقتش نیست که دست از اینکارا بردارم و عاقلانه تصمیم بگیرم؟ بس نیست اینهمه به در و دیوار خوردن؟...
پیشنهادهای مثلا عاقلانه ی اطرافیان رو اصلا دوست ندارم، چون نتیجه ای خاصی هم ندارن ولی میگن نباید این کار ریسکی رو انجام بدی، حداقل پیشنهاد ما مطمئن هستSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , fatemesoleimani
ارسال: #۳۳۷۰۳
۲۳ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  همه مخالف هستن.
ولی مشکل اینجاست در حال حاضر تنها هدفی هست که به من انگیزه و اشتیاق میده.
عاشق انجام کارای غیر ممکن هستم چون میتونم ممکنشون کنم. ولی آیا وقتش نیست که دست از اینکارا بردارم و عاقلانه تصمیم بگیرم؟ بس نیست اینهمه به در و دیوار خوردن؟...

اینا حرفِ دلِ من هم هست، به خصوص در یکی دو سالِ گذشته... اگه راهِ درست بین این دوراهی (گاهی برای من چند راهی هم میشه) رو پیدا کردید به ما هم بگید. ایشالا که پیدا بشه.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , SepidehP , sss
ارسال: #۳۳۷۰۴
۲۳ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  ولی مشکل اینجاست در حال حاضر تنها هدفی هست که به من انگیزه و اشتیاق میده.

خب!
شما بشین مزایای شدن و کامل براورده شدن این هدف رو لیست کن آیا مزایای کوتاه مدت و گذرا داره یا نه مزایایی داره که میتونه خیلی تو زندگیت تاثیر داشته باشه...ایا ارزش داره به خاطر اون مزایا وقتت رو اونم در حال حاضر و با این وضع موجود به خاطرش صرف کنی یا نه میشه همین وقت رو روی کار بهتری سرمایه گذاری کنی و نتایج بهتری بگیری...ایا مشکلی پیش میاد اگه به تعویق بیوفته و مثلا این کار رو موکول کنید به زمانی که یکم تو زندگیتون به ثبات رسیدین و جای پاتون محکم شد...و ازین قبیل سوال و جواب ها
خب این چیزا خیلی به آدم گرا میده...ینی شما پیش خودت و با خودت بشینی فکر کنی بالا پایین کنی با توجه به شرایط خودت و خانوادت و اجتماع و آینده و خیلی چیزا بسنجی....
حتی خیلی وقتها شمارو به نتیجه بهتری میرسونه
اگر در اون صورت باز هم تصمیم گرفتین که همین پروسه دو ساله رو طی کنید پس این بار باید بیاید تمام موانع و عوامل و نقاط قوت و ضعف رو شناسایی کنید باید شرایط رو برای به مقصد رسیدن مهیا کنید و مطابق با اون عمل کنید تا صددرصد به هدف برسین وگرنه چیزی که نهایت نصیب شما میشه عذاب وجدان و دوسالی هست که از جوونیتون رفته و برنمیگرده
ببخشید طولانی شد : )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , zarisa , SepidehP , s90211006 , sss
ارسال: #۳۳۷۰۵
۲۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
بهتره در عالم واقعیت زندگی کنیم از خیال پردازی بپرهیزیم !

گر رهرویی رهرو راه خویش باش کم سخن گو بیشتر دیده شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close