زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۴۶۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ارشد هوش یا پزشکی ؟؟؟

موندم کدوم و انتخاب کنم Confused

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۴۶۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  ارشد هوش یا پزشکی ؟؟؟

موندم کدوم و انتخاب کنم Confused
ارشد پزشکی TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۴۶۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ ب.ظ
[
ارشد پزشکی TongueBig Grin
[/quote]

اقای بلک یادمه شما ارشد هوش بودید

تو یه دوراهی موندم اینکه ارشد هوش بدم یا پزشکی
شما تجربه بالای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

ایا با هوش میشه به موقعیت اجتماعی خوب درامد خوب و زندگی راحت رسید ؟؟

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۲۴۶۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این چیزی بود که یه زمانی خیلی به من دید داد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی مختصر و مفیده.

خیلی خوب بود. سرِ margin و padding هم کلی وقت گذاشته بودم!! تشکر.

ولی خوبیِ برنامه‌نویسی به اینه که وقتی بعدِ کلی زحمت نتیجه‌ی کارت رو میبینی خیلی ذوق میکنی. من که اینجوریم. به خصوص در برنامه‌نویسی منطقی. بیشتر از زبونهای markup دوستشون دارم.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۴۶۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ
کاش میشد پیش یکی بودم که فقط ذهن من را میخوند دیگه حال حرف زدن ندارم
خال تایپ هم ندارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۴۶۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کاش میشد پیش یکی بودم که فقط ذهن من را میخوند دیگه حال حرف زدن ندارم
خال تایپ هم ندارم
یعنی تا این حد تنبلی.Smile
شوخی کردم دوست جون.Dodgy
ارسال: #۳۲۴۶۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ب.ظ
این است پپ گواردیولا!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۴۶۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ
یه قمری هست، میخواد به زور توی گلدونای بالکنمون لونه بسازه. هر چی هم فراریش میدیم دوباره برمیگرده :| عجب!!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۴۶۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه قمری هست، میخواد به زور توی گلدونای بالکنمون لونه بسازه. هر چی هم فراریش میدیم دوباره برمیگرده :| عجب!!
می خواد خونه اش ویلایی باشهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP
ارسال: #۳۲۴۷۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پست فنی که میذارم تو ماشنت احساس می کنم دارم با خودم حرف میزنم، مخاطب نداره.

(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  کاش اینجا امکان فالو کردن کاربرا وجود داشت.
کاربرای خوب زیاد شدن، آمارشون از دستم در رفته. Confused البته زیاد بودن ... من تازه باهاشون آشنا شدم. Blush

البته خوشبختانه با جنابعالی خیلی وقته آشنا شدم Smile تقریبا اولین مانشتی هستی که به صورت خاص دنبالش میکنم. گفتم تقریبا، چون کاربر codin دقیقا اولین نفر بود.
مانشت یه بستر و دید کلی خوب توو زمینه های مختلف ایجاد میکنه. شما هم همنیجوری ادامه بدی من مجبور میشم تو کروم یه پوشه بوکمارک به اسم blackhalo بسازم Big Grin

چند باری وقتی حس و حال خوبی نداشتم اومدم اینجا یه چیزی گفتم. الان خیلی رو به راهم. خدا رو شکر یه اتفاق خیلی مثبت تو شرایطی که اصلا انتظارش رو نداشتم افتاد. خدایا شکرت ... امیدوارم این حس و حال خوب و اتفاقای مثبت برای همه پیش بیاد و تداوم داشته باشه. Smile

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , codin , SepidehP , diligent , blackhalo1989 , Pure Liveliness , Milestone , gogooli , Iranian Wizard
ارسال: #۳۲۴۷۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ
.......
ارسال: #۳۲۴۷۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ
چطوری میشه بی خیالی طی کرد؟
چرا من بلدش نیستم
دارم زندگی مو با یه سری نگرانی بیخودی هدر میدم
باید یادش بگیرم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۴۷۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  شما هم همنیجوری ادامه بدی من مجبور میشم تو کروم یه پوشه بوکمارک به اسم blackhalo بسازم
من دارم Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , blackhalo1989
ارسال: #۳۲۴۷۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ
ظاهراً امروز تو تبریز تماشاگرای تبریزی با پرتاب سنگ، رادوشوویچ (اسمشو درست گفتم؟؟؟) دروازبان دوم پرسپولیس رو بیهوش و راهی بیمارستان کردن.
اصلاً کار به فوتبال و تیم x و y ندارم.
آخه طرف هنوز یکماه نیست اومده ایران، این کارای دور از عقل و وحشی‌گرانه رو که می‌بینه در مورد ایران و ایرانی‌ها چی فکر می‌کنه؟ به کشورش که برگشت چی تعریف می‌کنه؟
ارسال: #۳۲۴۷۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ظاهراً امروز تو تبریز تماشاگرای تبریزی با پرتاب سنگ، رادوشوویچ (اسمشو درست گفتم؟؟؟) دروازبان دوم پرسپولیس رو بیهوش و راهی بیمارستان کردن.
اصلاً کار به فوتبال و تیم x و y ندارم.
آخه طرف هنوز یکماه نیست اومده ایران، این کارای دور از عقل و وحشی‌گرانه رو که می‌بینه در مورد ایران و ایرانی‌ها چی فکر می‌کنه؟ به کشورش که برگشت چی تعریف می‌کنه؟
اره متاسفانه جو ورزشگاهها جالب نیست نیاز به کارهای فرهنگی طولانی مدت هست باید باشگاهها از هواداراشون بخوان این کار رو نکنن یا فدارسیون جدی تر برخورد کنه
یه خورده هم رواخلاق خود ورزشکارا کار بشه مثلا عبدولی تو المپیک اونطور حرف زد و حرکاتش بعد باخت جالب نبود! ما کسایی مثل تختی رو داشتیم نباید اینطور رفتار کنیم این رفتارا به تماشاچی ها هم منتقل میشه یا داستان پرتاب گر دیسک معروف رو که خوندم واقعن جای تاسف داره

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close