زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۴۴۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  تا سر حد جنون از خودم متنفرم......................

از شندین اینطور جملات به شدت ناراحت میشم !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , zarisa , Skyrim
ارسال: #۳۲۴۴۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینا همشو بریز دورررر Big Grin
چرا؟ Big Grin
حداقل خوندن یک کتاب در این زمینه ها مفید هست به نظر من. Smile
منم نسبت به سخنران های انگیزشی و قانون جذب و این حرفا نظر خوبی ندارم. فکر می کنم یه دسته از افراد هستن که بدون اینکه اینها رو خونده باشن برنامه ریزی می کنن و اراده می کنن و به اهدافشون میرسن. یه عده دیگه هم هستن که بزرگترین مشکلشون اراده است اما به جای اینکه مشکل اصلی رو حل کنن به این کتاب ها پناه می برن.

پ.ن: منظورم کاربر خاصی نبود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , ele , Ametrine , stateless , sss , diligent , mahyamk , Skyrim
ارسال: #۳۲۴۴۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  [quote='ele' pid='421354' dateline='1473452046']
منم روز چهارم تمرینم بود به یه پسره زدم چیزیش نشد ولی بهش برخورد با یه راننده خانم تصادف کرده
من به جای اون آقا از شما معذرت می‌خوام که با ماشین از رووش رد شدید و یه کم بهش برخورده Confused

اگه با ماشین از روش رد میشدم که دور از جونش الان زنده نبود سرعتمون کم بود چیزیش نشد خدارو شکر بعد از تصادف الکی شلوغش کرد تقریبا ۱۸ سال سن داشت میخواست ادای پسرای لات رو دربیاره کارمون به دادگاه کشید تو دادگاه به قاضی هم توهین می کرد چه برسه به من که بهش زده بودمSmile از نظر خودش حقم بود که شیشه ها رو رو سرم ریخته بود Big Grin

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , diligent
ارسال: #۳۲۴۴۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینا همشو بریز دورررر Big Grin
چرا؟ Big Grin
منم نسبت به سخنران های انگیزشی و قانون جذب و این حرفا نظر خوبی ندارم. فکر می کنم یه دسته از افراد هستن که بدون اینکه اینها رو خونده باشن برنامه ریزی می کنن و اراده می کنن و به اهدافشون میرسن. یه عده دیگه هم هستن که بزرگترین مشکلشون اراده است اما به جای اینکه مشکل اصلی رو حل کنن به این کتاب ها پناه می برن.

قبول دارم بعضی ها مشکل اراده دارن و صدتای این کتاب ها و سخنرانی ها هم کمکی بهشون نمیکنه.
ولی هدف این جور برنامه ها و کتاب ها خوبه و میتونه برای برخی افراد جرقه ای باشه.
و بله افراط در هر چیزی خوب نیست و نتیجه ی عکس میتونه داشته باشه.
گاهی فقط یک جمله کافیه که آدم به خودش بیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss , SepidehP
ارسال: #۳۲۴۵۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ
یعنی یه رزومه‌ای نوشتم که اگه گوگل ببینه، همین الان چارتر اختصاصیش رو واسم می‌فرسته! TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , diligent , Menrva , SepidehP , Skyrim
ارسال: #۳۲۴۵۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  [

از شندین اینطور جملات به شدت ناراحت میشم !
ممنونم. راضی نیستم کسی ناراحت بشه .شما خودتون رو ناراحت نکنید، خودکرده را تدبیر نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۲۴۵۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
چرا؟ Big Grin

قبول دارم بعضی ها مشکل اراده دارن و صدتای این کتاب ها و سخنرانی ها هم کمکی بهشون نمیکنه.
ولی هدف این جور برنامه ها و کتاب ها خوبه و میتونه برای برخی افراد جرقه ای باشه.
و بله افراط در هر چیزی خوب نیست و نتیجه ی عکس میتونه داشته باشه.
گاهی فقط یک جمله کافیه که آدم به خودش بیاد.
همیشه اینطور نیست. گاهی خوندن کتاب و مشاوره و هزار تا چیز دیگه م نمیتونه آدم رو عوض کنه و از اون شرایط مزخرفی که توش هست در بیاره. اینا موفتی هستن. شاید جو بگیره آدم رو و چند روزی آروم تر باشه. اما آرامش مطلق نیست. مثل دندونی که خرابه. مشاوره مثل دنتول میمونه. کتاب مثل مسکن هست. تا دندونو نکنی دردت خوب نمیشه. تا از اون شرایط خودت رو خالی نکنی نمیتونی ازش خلاص بشی.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۴۵۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  همیشه اینطور نیست. گاهی خوندن کتاب و مشاوره و هزار تا چیز دیگه م نمیتونه آدم رو عوض کنه و از اون شرایط مزخرفی که توش هست در بیاره. اینا موفتی هستن. شاید جو بگیره آدم رو و چند روزی آروم تر باشه. اما آرامش مطلق نیست. مثل دندونی که خرابه. مشاوره مثل دنتول میمونه. کتاب مثل مسکن هست. تا دندونو نکنی دردت خوب نمیشه. تا از اون شرایط خودت رو خالی نکنی نمیتونی ازش خلاص بشی.
آره خب منم نگفتم همیشه که Big Grin
من فقط گفتم این گزینه ها هم هست و میتونه کمک کنه.
درسته باید آدم خودش رو خالی کنه. به عقیده ی من باید دوره اش بگذره.
من معتقدم وقتی بیشتر درباره ی خودت و مشکلت بدونی و رفتار خودت رو در مقابل مشکلاتت تحلیل کنی، راحت تر میتونی این دوره رو بگذرونی و در آخر چیزهایی هم یاد میگیری که باید سعی کنی فراموش نکنی!
و در نهایت برای بیشتر دانستن، کتاب گزینه ی خوبی هست.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۴۵۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
مولوی با کبکبه و دبدبه در حالی که مریدانش احاطه اش کرده بودند و آب وضویش را به تبرک بر می داشتند با شمس برخورد کرد و با تکبر در او نگریست.
شمس گفت سوالی دارم.
مولوی گفت بپرس.
شمس گفت بگو بدانم محمد(ص) پیامبر ما برتر بود یا حلاج شیخ ما؟
مولوی خشمگین شد و گفت کفر می گوئی؟
شمس گفت پس چرا محمد پس از سالها عبادت خدا هنوز در دعاهایش این گونه می خواست که: "خدایا خودت را به من بشناسان" ولی حلاج آنقدر در خدا غرق شده بود که می گفت من خدا هستم و فریاد انا الحق می زد.
مولوی درماند.
شمس روی برتافت و رفت.
مولوی به التماس به دنبال وی روان شد و تمنا کرد تا شمس پاسخش گوید.
شمس گفت :چون نمی دانی چرا با این تکبر و تفرعن بر زمین خدا راه می روی؟
پاسخ این است که محمد(ص) دریانوش بود و هرچه از معرفت خدا در جام وجودش می ریختند پر نمی شد ولی جام حلاج ظرفیت نداشت تا اندکی در آن ریختند مست شد و به عربده کشی افتاد.

آن که را اسرار حق آموختند مَُهر کردند و دهانش دوختند....

- پله پله تا ملاقات خدا -

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , fatemesoleimani , diligent , stateless , shahlaj , ele
ارسال: #۳۲۴۵۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط mina95.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  اگر کتاب خوبی در این زمینه ها می شناسید میشه اسم کتاب رو بنویسید ......تشکر بی پایان.
راستش من توی معرفی کتاب به افراد یه کم وسواس دارم!
باید تا اندازه ای شخص مقابلم رو بشناسم تا بهش کتاب معرفی کنم.
در زمینه ی موفقیت نویسندگان معروفی هستن که کتاب ها و سخنرانی هاشون خیلی مورد استقبال قرار گرفته.
مثل آنتونی رابینز، برایان تریسی و ...
میتونید یه سرچ کنید کتاباشون رو یه نگاه بندازید...
با این حال چند تا از کتاب های مشهور رو معرفی میکنم یه نگاه بندازید بهشون بد نیست.
تو همانی که می اندیشی از جیمز آلن
چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد از اسپنسر جانسون
اسرار موفقیت از آنتونی رابینز
پدر پولدار، پدر بی پول از رابرت کیوساکی
هفت عادت مردمان موثر از استیون کاوی

ولی به نظر من خب اینها چون غربی هستن باید بعد از خوندن کتاب آموخته هامون رو با فرهنگ خودمون تطبیق بدیم.
تشکر برای وقتی که به جواب سوال من اختصاص دادین مرسی.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا یه سوالی چند روزی ذهنم مشغول کرده و تمام انگیزه ادامه تحصیلم رو کم می کنه.........
سوال اینه مدرک کارشناسی ارشد به چه درد من میخوره در واقع هدفم چی ؟؟؟////یه گوشه ذهنم به تدریس مشغول میشه ولی بازم بجز تدریس چی ؟؟////
دوستان میشه انگیزه تون رو واسه ادامه تحصیل بگین ؟//// مرسی

اول باید ببینید انگیزتون برای ادامه زندگی چیه. اگر برای این سوال جواب واضحی داشته باشید برای بقیه سوالا هم جواب پیدا میشه احتمالا.
روش های پیدا کردن هدف و انگیزه توه زندگی چیه ؟؟چه جوری میشه یه فرد مسیری رو که برا زندگیش انتخاب میکنه هیچ وقت پشیمون نشه؟؟؟تشکر برا وقتی که برای سوال من گذاشتین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , stateless
ارسال: #۳۲۴۵۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  اگه با ماشین از روش رد میشدم که دور از جونش الان زنده نبود سرعتمون کم بود چیزیش نشد خدارو شکر بعد از تصادف الکی شلوغش کرد تقریبا ۱۸ سال سن داشت میخواست ادای پسرای لات رو دربیاره کارمون به دادگاه کشید تو دادگاه به قاضی هم توهین می کرد چه برسه به من که بهش زده بودمSmile از نظر خودش حقم بود که شیشه ها رو رو سرم ریخته بود Big Grin

وایییی
Undecided
چه پر ماجرا، قسمته دیگه، مهم اینه که دیگه از این جور شر ها خدا نصیب نکنه

(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یعنی یه رزومه‌ای نوشتم که اگه گوگل ببینه، همین الان چارتر اختصاصیش رو واسم می‌فرسته! TongueBig Grin
ایول!

از رزومه نوشتن اینقدر بدم میاد، خیلی سخته، قبلا یکبار با latex و tamplate رزومه نوشتم، همون رو ادیت می کنم میدم....

هنر و ذوق می خواد اینجور چیزا که .و ندارم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , ele
ارسال: #۳۲۴۵۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
می خوام یه چیزی رو بگم ولی ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۴۵۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
یه فرم ساده و شکیل:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Skyrim
ارسال: #۳۲۴۵۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه فرم ساده و شکیل:

برای یه همچین چیزی (فقط یه کم رنگی‌تر!) و یه منو، حدود دو هفته وقت گذاشتم!!Confused
سرِ مفاهیمی مثلِ float و مرتب شدن بلاکها و کلا" صبر و سلیقه‌ای که میخواست، خیلی خسته شدم!
خسته نباشم!Big Grin

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۴۶۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  برای یه همچین چیزی (فقط یه کم رنگی‌تر!) و یه منو، حدود دو هفته وقت گذاشتم!!Confused
سرِ مفاهیمی مثلِ float و مرتب شدن بلاکها و کلا" صبر و سلیقه‌ای که میخواست، خیلی خسته شدم!
خسته نباشم!Big Grin
این چیزی بود که یه زمانی خیلی به من دید داد:

خیلی مختصر و مفیده.
اینم یه فرم زیباتر:

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close