زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۱۷۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عطر برای هدیه دادن (لااقل به من) خیلی بده چون تو عطر سخت گیرم. معیارام زیادن برای عطر. آخرین عطری که هدیه گرفتمو دادم به بابام. Big Grin

من عطر + فیش خرید رو هدیه میدم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۱۷۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عطر برای هدیه دادن (لااقل به من) خیلی بده چون تو عطر سخت گیرم. معیارام زیادن برای عطر. آخرین عطری که هدیه گرفتمو دادم به بابام. Big Grin
هر کس توی عطر سلیقه ی خودشو داره من آخرین عطری که کادو گرفتم از داداشم بود عالی بود چون سلیقه امو کامل می دونه ولی مثلا دوستی که خیلی منو نمی شناسه ممکنه عطرش رو نپسندم ...

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۱۷۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ق.ظ
همه آرام گرفتند و شب از نیمه گذشت
وآنچه در خواب نشد چشم من و پروین است ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Saman , Milestone , ستاره ی صبح
ارسال: #۳۲۱۷۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۰ ق.ظ
مُلتفتم تاپیکِ "هرچه می‌خواهد دل تنگت بگو" اومدما... ولی یه لحظه فکر کردم کلا" اشتباه اومدم...

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , ele
ارسال: #۳۲۱۸۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ق.ظ
هدیه فقط پول! پول بدن، خودمون هر چی دوست داشتیم باهاش بخریم Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , salam5 , blackhalo1989 , Milestone
ارسال: #۳۲۱۸۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ
یادداشت یک مدیر
در نخستین روز سال آموزشی
همه ی آموزگاران یک مدرسه یادداشتی خصوصی
از مدیرشان دریافت نمودند:

“آموزگار ارجمند
من بازمانده ی یک بازداشتگاه هستم.
چشمان من چیزهایی را دید که هیچ چشمی نباید آن را ببیند.
اتاق های گازی که دانشمندان زبردست ساخته بودند.
کودکانی که پزشکان باسواد، آنان را مسموم کرده بودند.
نوزادانی که پرستاران آموزش دیده، آنان را می کشتند.
زنان و کودکانی که فارغ التحصیلان دانشگاه ها و دبیرستان ها،
آنان را تیرباران کرده و می سوزاندند.
از این رو من به آموزش و پرورش بدگمانم.
آموزگار گرامی،
به دانش آموزان کمک نمایید تا انسان بار بیایند.
تلاش های شما نباید باعث ایجاد هیولاهای دانشمند، 
اهریمن های با سواد، تباه روان های چیره دست و هیتلرهای تحصیل کرده بشود.
خواندن و نوشتن و  ریاضیات تنها زمانی مهم هستند که در جهت انسانی ساختن روان فرزندان ما به کار روند.”
بیاندیشیم، بسیار هم!

چو علم آموختی از حرص
آن گه ترس کاندر شب
چو دزدی با چراغ آید
گزیده تر بَرَد کالا

✍ ۳۰ سال معلمی

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , shirin0101 , dr.a_AI , samaneh@90 , SepidehP , ستاره ی صبح , sss , stateless
ارسال: #۳۲۱۸۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط shirin0101.)
ها ی پیشنهاد:
دوتایی برن بیرون بگه هرچی دوس داری انتخاب کن واسه هدیه ..اینجوری خوبه خخخخ فقط دیگه سوپرایز اینا نمیشه ادم
حالا میتونه یهو ریمل هم از جیبش دربیاره ها مشکلی نیستTongueBig Grin

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عطر برای هدیه دادن (لااقل به من) خیلی بده چون تو عطر سخت گیرم. معیارام زیادن برای عطر. آخرین عطری که هدیه گرفتمو دادم به بابام. Big Grin
هدیه فقط پول! پول بدن، خودمون هر چی دوست داشتیم باهاش بخریم Big Grin

تقریبا میشه همینی ک من الان گفتم TongueTongue

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۱۸۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ
دوستان، هارد پرتابل ۲ ترابایت چی رو پیشنهاد می دید؟ میخوام از دیجی کالا بگیرم!
کدومیکی به نظرتون بهتر میاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۳۲۱۸۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ق.ظ
سلام دوستان من امسال دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم . راستش امسال تابستون در حال شرکت تو دوره ی ceh_kalli هستم. راستش قبل از شرکت تو این کلاس با استادم مشورت کردم و گفتم به نظر شما برای منی که تو مبحث شبکه ضعیفم اگه تو این دوره امنیتی شرکت کنم مشکلی به وجود نمیاد؟
ایشون گفتن همون درس شبکه که تو دانشگاه گذروندی کفایت میکنه. حالا که تو این دوره هستم احساس میکنم خیلی ضعیفم نسبت به بقیه بچه های کلاس و این منو در کل نسبت به این رشته دل سرد کرده.
حالا یه جرایی نا امید شدم. آخه سر کلاس فقط هم من دختر هستم.
به نظر شما من چیکار کنم؟
از یه جهت هم میگم امسال رو تو برنامه نویسی سرمایه گذاری کنم تا بتونم بعد از اتمام تحصیلاتم بلافاصله مشغول به کار شم. بعد همزمان دوره های شبکه رو بگذرونم.
اگه بخوام برنامه نویسی شروع کنم شما منبع خوبی میشناسی که من به صورت خود خوان خودم شروع به یادگیری کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...
ارسال: #۳۲۱۸۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان، هارد پرتابل ۲ ترابایت چی رو پیشنهاد می دید؟ میخوام از دیجی کالا بگیرم!

دوتا از لینک ها خرابه. وسترن خوب است ولی قیافه های اون یکی ها جالب ترهBig Grin
جدا دوستان متخصص می آن راهنمایی تون می کنن. من درباره مقایسه شون نظری ندارم فقط خواستم بگم دو تا از لینک ها خطا می ده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck
ارسال: #۳۲۱۸۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان، هارد پرتابل ۲ ترابایت چی رو پیشنهاد می دید؟ میخوام از دیجی کالا بگیرم!

دوتا از لینک ها خرابه. وسترن خوب است ولی قیافه های اون یکی ها جالب ترهBig Grin
جدا دوستان متخصص می آن راهنمایی تون می کنن. من درباره مقایسه شون نظری ندارم فقط خواستم بگم دو تا از لینک ها خطا می ده.
کدام لینک ها مشخصا؟ آخه همه رو چک کردم کار میکنن برای من.
راستش من قبلا یه وسترن پاسپورت ۱ ترابایتی داشتم که از دستم افتاد روی سنگ و مثل کتلت پخش زمین شد! برای همین یه هارد ترجیحا ضد ضربه با سرعت Read/Write مناسب میخوام بگیرم. بین اینها با Transcend StoreJet 25H3 کار کردم که ازش خوشم اومد. دوام خوبی به نظر میاد داره اما یکم سنگینه. اما احساس می کنم گزینه های مناسبتری هم برای خرید وجود داره. ADATA HD720 جالبتر از بقیه به نظرم میاد اما گرونتر از بقیه ست واقعا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۲۱۸۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط fo-eng.)
مدیر مدرسه ای در کلکته هندوستان،

این نامه را چند هفته قبل از شروع امتحانات برای والدین دانش آموزان فرستاده است:
والدین عزیز
امتحانات فرزندان شما به زودی آغاز می شود.
من می دانم شما چقدر اضطراب دارید که فرزندانتان بتوانند به خوبی از عهده امتحانات بر آیند.
اما لطفا در نظر داشته باشید که در بین این دانش آموزان یک هنرمند وجود دارد که نیازی به دانستن ریاضیات ندارد.
یک کارآفرین وجود دارد که نیازی به درک عمیق تاریخ یا ادبیات انگلیسی ندارد.
یک موزیسین وجود دارد که کسب نمرات بالا در شیمی برایش اهمیتی ندارد.
یک ورزشکار وجود دارد که آمادگی بدنی و فیزیکی برایش بیش از درس فیزیک اهمیت دارد.
اگر فرزندتان نمرات بالایی کسب کرد عالی است.
در غیر این صورت، لطفا اعتماد به نفس و شخصیتش را از او نگیرید.

به آنها بگویید مشکلی نیست آن فقط یک امتحان بود و آنها برای انجام چیزهای بزرگتری در زندگی به دنیا آمده اند.
به آنها بگویید فارغ از هر نمره ای که کسب کنند شما آنها را دوست خواهید داشت و آنها را قضاوت نخواهید کرد.
لطفا این را انجام دهید تا ببینید چگونه فرزندانتان جهان را فتح خواهند کرد. یک امتحان یا نمره پایین نبایستی آرزوها،
استعداد و اعتماد به نفس آنها را فدا کند.
و در پایان،
لطفا فکر نکنید که دکترها و مهندسین تنها انسان های خوشحال و خوشبخت روی زمین هستند.

با احترام فراوان
مدیر مدرسه

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , SepidehP , Pure Liveliness , mina95 , d_felfelak , ستاره ی صبح , sss , stateless , fatemesoleimani , golyas , arefeh.hp
ارسال: #۳۲۱۸۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ق.ظ
زندگی مثل دوربین عکاسیه،
تنها روی چیزهایی که "مهم" هستند تمرکز کن (زووم کن) و لحظه های خوب و زیبا رو ثبت کن،
نگاتیوها رو ظاهر کن؛
اگر خوب درنیومدن،
تنها کاری که باید بکنی اینه که:
یه عکس دیگه بگیری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Milestone , d_felfelak
ارسال: #۳۲۱۸۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هدیه فقط پول! پول بدن، خودمون هر چی دوست داشتیم باهاش بخریم Big Grin

شوخی میکنی؟
واسه من معنی ش اینه که یعنی طرف وقت نذاشته یه چیزی بخره، آسون ترین راه و رفته

من فقط از بابام پول کادو میگیرم و ناراحت نمیشم، از دوست و آشنا، اصلا، حتی بهم برمیخوره

چقد سلیقه ها متفاوته، طرفتونو بشناسین بعد بهش کادو بدین خلاصه Big Grin

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP , sss
ارسال: #۳۲۱۹۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ
سلام کسی راجب کارنامه سبز ارشد چیزی میدونه؟ اگر دانشگاهی قبول بشیم و نخایم به دانشگاه اولی که قبول شدیم بریم این امکان رو بهمون میدن؟ من الزهرا قبول شدم. و اگر مثلا اصفهان قبول بشم میذارن برم اونجا ثبت نام ؟ اول باید برم الزهرا قبت نام کنم بعد برم اصفها در خواست بدم یا از اول باید برم همون اصفهان؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close