زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۱۹۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هدیه فقط پول! پول بدن، خودمون هر چی دوست داشتیم باهاش بخریم Big Grin

شوخی میکنی؟
واسه من معنی ش اینه که یعنی طرف وقت نذاشته یه چیزی بخره، آسون ترین راه و رفته

من فقط از بابام پول کادو میگیرم و ناراحت نمیشم، از دوست و آشنا، اصلا، حتی بهم برمیخوره

چقد سلیقه ها متفاوته، طرفتونو بشناسین بعد بهش کادو بدین خلاصه Big Grin
من نمیدونم چرا کلا از گرفتن هدیه شاد نمیشم!!!!!!!! چرا واقعا؟

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  مدیر مدرسه ای در کلکته هندوستان،
این نامه را چند هفته قبل از شروع امتحانات برای والدین دانش آموزان فرستاده است:
والدین عزیز
امتحانات فرزندان شما به زودی آغاز می شود.
من می دانم شما چقدر اضطراب دارید که فرزندانتان بتوانند به خوبی از عهده امتحانات بر آیند.
اما لطفا در نظر داشته باشید که در بین این دانش آموزان یک هنرمند وجود دارد که نیازی به دانستن ریاضیات ندارد.
یک کارآفرین وجود دارد که نیازی به درک عمیق تاریخ یا ادبیات انگلیسی ندارد.
یک موزیسین وجود دارد که کسب نمرات بالا در شیمی برایش اهمیتی ندارد.
یک ورزشکار وجود دارد که آمادگی بدنی و فیزیکی برایش بیش از درس فیزیک اهمیت دارد.
اگر فرزندتان نمرات بالایی کسب کرد عالی است.
در غیر این صورت، لطفا اعتماد به نفس و شخصیتش را از او نگیرید.
به آنها بگویید مشکلی نیست آن فقط یک امتحان بود و آنها برای انجام چیزهای بزرگتری در زندگی به دنیا آمده اند.
به آنها بگویید فارغ از هر نمره ای که کسب کنند شما آنها را دوست خواهید داشت و آنها را قضاوت نخواهید کرد.
لطفا این را انجام دهید تا ببینید چگونه فرزندانتان جهان را فتح خواهند کرد. یک امتحان یا نمره پایین نبایستی آرزوها،
استعداد و اعتماد به نفس آنها را فدا کند.
و در پایان،
لطفا فکر نکنید که دکترها و مهندسین تنها انسان های خوشحال و خوشبخت روی زمین هستند.
با احترام فراوان
مدیر مدرسه
عالی بود

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۱۹۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  کدام لینک ها مشخصا؟ آخه همه رو چک کردم کار میکنن برای من.
قبلا سومی و ششمی خطا می داد الان درسته
ارسال: #۳۲۱۹۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
afdsa
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۱۹۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هدیه فقط پول! پول بدن، خودمون هر چی دوست داشتیم باهاش بخریم Big Grin

شوخی میکنی؟
واسه من معنی ش اینه که یعنی طرف وقت نذاشته یه چیزی بخره، آسون ترین راه و رفته

من فقط از بابام پول کادو میگیرم و ناراحت نمیشم، از دوست و آشنا، اصلا، حتی بهم برمیخوره

چقد سلیقه ها متفاوته، طرفتونو بشناسین بعد بهش کادو بدین خلاصه Big Grin
بله سلایق فرق میکنه Blush
هدیه هم خوبه ولی به شرط اینکه طرف تو رو خوب بشناسه بدونه از چی خوشحال میشی یا نیازهاتو بدونه، بعد همونا رو بهت هدیه بدهBig Grin یا اینکه پول در خور توجه بده Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۲۱۹۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ
دلم داره می ترکه. هر کاری کردم آروم نشدم از دیشب.
دقیقا توی روزایی که فکر میکردم همه چی داره درست میشه...

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۱۹۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  دلم داره می ترکه. هر کاری کردم آروم نشدم از دیشب.
دقیقا توی روزایی که فکر میکردم همه چی داره درست میشه...

آروووم باش... صبر کن.... به قول یه دوستی که می گفت روزای خوب خیلی زود میااان اونقد زود که شک می کنی خاطره روزای بد مال خودت بوده؟؟!!!... خدا هوامونو داره... شک نکن!!
+ یه وقتایی تو زندگی دلت معجزه میخواد... وقتی هم اتفاق نمی افته کم کم روی آرزوت و خاک می گیره و همه چی یادت میره... اما همیشه امید به معجزه از خودش مهم تره!
- پل چوبی -
همه چی درست میشه... مطمئن باش...

می خواستم تو را خورشید بنامم
-از روشنایی منتشرت-
دیدم که خورشید سکه صدقه ایست که
تو هر صبح از جیب شرقی ات در می آوری
دور سر عالم می چرخانی
و در صندوق مغرب می اندازی
و بدین سان استواری جهان را تضمین میکنی...

# سید مهدی شجاعی

و هَل یَرحَم البخیل الا الجواد...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , diligent , Milestone , Aurora , d_felfelak , Avril89 , sss , stateless
ارسال: #۳۲۱۹۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ
ایول فصل جدید سریال Narcos داره میاد
ارسال: #۳۲۱۹۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط mina95.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام کسی راجب کارنامه سبز ارشد چیزی میدونه؟ اگر دانشگاهی قبول بشیم و نخایم به دانشگاه اولی که قبول شدیم بریم این امکان رو بهمون میدن؟ من الزهرا قبول شدم. و اگر مثلا اصفهان قبول بشم میذارن برم اونجا ثبت نام ؟ اول باید برم الزهرا قبت نام کنم بعد برم اصفها در خواست بدم یا از اول باید برم همون اصفهان؟
سوال منم همینه ؟؟؟ امکان رفتن به انتخاب های بعدی وجود داره ایا؟؟؟؟نمیدونم اصلان پردیس ارزش رفتن دارهHuh
ارسال: #۳۲۱۹۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
"بچه" ها خیلی زندگی ن!... جوری که انگار خدا برای اثبات همه چی تموم بودنش، به هیچ دلیل دیگه ای احتیاج نداره!
دوستشون دارم...Heart

+ خوشحالم تقریبا هرجا که بخوام برم مجبورم از خیابون "بهار" بگذرم... تجمع شون اونجاس!... مخصوصا عصرای آخر هفته Tongue

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۲۲۰۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام کسی راجب کارنامه سبز ارشد چیزی میدونه؟ اگر دانشگاهی قبول بشیم و نخایم به دانشگاه اولی که قبول شدیم بریم این امکان رو بهمون میدن؟ من الزهرا قبول شدم. و اگر مثلا اصفهان قبول بشم میذارن برم اونجا ثبت نام ؟ اول باید برم الزهرا قبت نام کنم بعد برم اصفها در خواست بدم یا از اول باید برم همون اصفهان؟
سوال منم همینه ؟؟؟ امکان رفتن به انتخاب های بعدی وجود داره ایا؟؟؟؟نمیدونم اصلان پردیس ارزش رفتن دارهHuh
در مورد انتقالی چیزی که من دیدم از دانشگاه بالاتر به پایین تر نباید مشکل خاصی باشه فقط اگه می خواید این کار رو کنید از همین الان برین دنبالش

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۲۰۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
امروز سالروز کشته شدن رییسعلی دلواریه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent , ستاره ی صبح
ارسال: #۳۲۲۰۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ
...
ارسال: #۳۲۲۰۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ
دلم بد گرفته ........

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۲۰۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ
کاش جنگی تو دنیا نباشه.
و همینطور هیچ بیماری ای.
امنیت و سلامتی نعمتهای بزرگی اند، بخصوص امنیت.

واقعا باید به داشتن چنین جوانهای غیوری تو کشورمون افتخار کرد.
چند ماه پیش تلویزیون نشون میداد که یه خبرنگار یه گزارشی از دوره دفاع مقدس، از یه پسر بچه ی حدودا ۱۲ یا ۱۳ ساله گرفته بود که تو اون گزارش، پسر بچه گریه می کرد و می گفت اینا نمیذارند من برم جنگ و صدام رو بکشم.Blush
امثال همین پسربچه بودند که با غیرت و شجاعتشون دشمن رو شکست دادند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless
ارسال: #۳۲۲۰۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام کسی راجب کارنامه سبز ارشد چیزی میدونه؟ اگر دانشگاهی قبول بشیم و نخایم به دانشگاه اولی که قبول شدیم بریم این امکان رو بهمون میدن؟ من الزهرا قبول شدم. و اگر مثلا اصفهان قبول بشم میذارن برم اونجا ثبت نام ؟ اول باید برم الزهرا قبت نام کنم بعد برم اصفها در خواست بدم یا از اول باید برم همون اصفهان؟

من الزهرا یه ترم کلاس برداشتم استادهاش خوبن
سطح آزمایشگاهاش واقعا بد بود یعنی دانشگاه خودم که خیلی پایینتر از الزهراس خیلی مجهزتر بود البته این مال چند سال پیشه شاید الان فرق کرده باشه
محیط دانشگاهم یه جوریه نمی دونم هیچ توصیفی براش ندارم ولی یه جوریه مذهبی نیستا
درمورد دکترا و اپلای نمی دونم ...
اما درباره سوالت ببین من رفتم سنجش گفتن یکشنبه که اعلام شد نامه می نویسی به سنجش درخواست می دی که تغییر بدن به فلان کد بعد باید بری دانشگاه الزهرا نامه موافقت بگیری ببری اصفهان این چیزی بود که اونجا بهم گفتن
اما اینم گفتن امسال خیلی چیزها تغییر کرده تا یکشنبه صبر کن

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close