زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۶۸۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعد یه مدت خسته کننده میشه که به آدما بگی چیکار کنن که موفق بشن! بعد یه مدت میگی بزار همچی گیج بگردن تا آخرش خودشون بفهمن راه درست چیه Big Grin

اینا رو بی خیااال...حرکت های زیرپوستی ب کجا رسید؟Big Grin

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۶۸۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط shahlaj.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی حال میده اخلاقی بخوره به کشتی گیر ایرانیه بعد ببازه. بعدش مثل همیشه قصه میگن و مثلا ریشه یابی می کنن و راه حل های غیر عملی میدن و میره تا دفعه بعد که باز همین روند تکرار بشه (حذف شدن و کارشناسی حذف شدن). Smile))
همونی که گفتم شد. حبیب الله اخلاقی خورد به کشتی گیر ایرانی تیم جمهوری آذربایجان. Big Grin
حال میده اخلاقی ببازه. بعدش همه میرن تو فاز اظهار تاسف و تحلیل و این حرفا. تهشم هیچ اتفاقی تو عمل نمیفته! Big Grin
اخلاقی برد....
ولی مدال نگرفت
ارسال: #۳۱۶۸۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعد یه مدت خسته کننده میشه که به آدما بگی چیکار کنن که موفق بشن! بعد یه مدت میگی بزار همچی گیج بگردن تا آخرش خودشون بفهمن راه درست چیه [تصویر:  biggrin.gif]
خب راه‌های موفقیت رو از کجا بلدی؟ روی خودت هم تستشون کردی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۶۸۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ
سرما خوردگی وسط تابستون آخه [تصویر:  417814_bored.gif]
ارسال: #۳۱۶۸۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  سرما خوردگی وسط تابستون آخه [تصویر:  417814_bored.gif]

آخ منم Confused تازه فرداهم امتحان دارم

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۳۱۶۸۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
نقل قول: [تصویر:  417814_bored.gif]
آخ منم [تصویر:  confused.gif] تازه فرداهم امتحان دارم
منم سرما خوردم
توی تابستون خیلی بده حداقل زمستون یه پرتقالی هست بخوریم یا لیمو شیرین
الان اغلب میوه ها آلرژیک هستند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۳۱۶۸۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ
به نظر میاد رُک بودن ویژگی خوبی به حساب میاد، اما گاهی اوقات بعضی از افراد صراحت گفتار رو با بی‌ادبی اشتباه می‌گیرند و در لوای رک‌گویی هرچیزی که توی ذهنشون میاد رو عنوان می‌کنند، رک‌گویی‌ای که باعث رنجش دیگران و بی‌حیایی بشه دیگه رک‌گویی نیست، بی‌احترامی هست. باید مواظب حرف‌هایی که می‌زنیم باشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , ماه بانو , diligent , sss , karbar , so@ , SepidehP , Skyrim
ارسال: #۳۱۶۸۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط diligent.)
چقدر رو اعصابن! تا یکی میبازه میگن بچه ها مشکل بدنسازی و .. داشتن و افسوس و اینا، بعد موقع برنامه ریزی که میشه هیچ طرح و برنامه ای برای آینده و ۴ سال بعد ندارن!! من که ترجیح میدم فقط نتایجُ دنبال کنم تا حرص نخورم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , blackhalo1989 , SepidehP , Milestone , Skyrim
ارسال: #۳۱۶۸۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چقدر رو اعصابن! تا یکی میبازه میگن بچه ها مشکل بدنسازی و .. داشتن و افسوس و اینا، بعد موقع برنامه ریزی که میشه هیچ طرح و برنامه ای برای آینده و ۴ سال بعد ندارن!! من که ترجیح میدم فقط نتایجُ دنبال کنم تا حرص نخورم.
دیلیجنت یه جوری از عدم برنامه ریزی تو المپیک مینالی که انگار تنها مشکل ایران همین نبردن تو المپیکه!!!!!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۶۹۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  به نظر میاد رُک بودن ویژگی خوبی به حساب میاد، اما گاهی اوقات بعضی از افراد صراحت گفتار رو با بی‌ادبی اشتباه می‌گیرند و در لوای رک‌گویی هرچیزی که توی ذهنشون میاد رو عنوان می‌کنند، رک‌گویی‌ای که باعث رنجش دیگران و بی‌حیایی بشه دیگه رک‌گویی نیست، بی‌احترامی هست. باید مواظب حرف‌هایی که می‌زنیم باشیم.
بعضی وقتا اصلا مهم نیست رنجیده بشن یا نه. به کار بردن اصطلاح "به درک " برای همین جور آدما ساخته شده دیگه. یه دسته از آدما هستن اینقدر حقیقت در موردشون تلخ و گزنده است که وقتی بیان میشه فکر میکنن داره بهشون توهین یا بی احترامی میشه. یکی نیست بگه به جای این حرفا خودتو درست کن تا بهت برنخوره.
بعضی وقتا هم میگن احترام سن و سال طرفو نگه دار... . منم میگم میخاین احترام ببینین ، محترمانه برخورد کنین. Dodgy
اگه این فرمولهای مسخره ای که باید به خاطر صرفا سن و سال و مقام و موقعیت شخصی که اصلا لیاقت احترام نداره ،بهش احترام گذاشت، جمع بشه، اونوقت کلمه هایی مثل شخصیت و احترام هم یاد میگیرن به جای خودشون مصرف بشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Milestone , moslem73421
ارسال: #۳۱۶۹۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چقدر رو اعصابن! تا یکی میبازه میگن بچه ها مشکل بدنسازی و .. داشتن و افسوس و اینا، بعد موقع برنامه ریزی که میشه هیچ طرح و برنامه ای برای آینده و ۴ سال بعد ندارن!! من که ترجیح میدم فقط نتایجُ دنبال کنم تا حرص نخورم.
یعنی باور می کنی خبر نداشتم المپیک شروع شده از اینجا تو مانشت و از تو خونه که یه چیزایی می گفتند فهمیدم؟
اصلا نمی دونستم کجا برگذار شده الان رفتم یه سرچی کردم ببینم دنیا دست کیه Smile) یعنی معلوم نیست تو کدوم عالمی سیر می کنم من Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , SepidehP
ارسال: #۳۱۶۹۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ
لحظات شیرینی ادم تو زندگیش میبین یا تجربه میکنه .همین که میبینی لبخند رضایت پدر و مادر نسبت به خودت .یه کمک کوچولو به خواهر و برادرت برای این که یه گام تو زندگیشون بردارن . از خوشحالی خانوادت خوشحال بشی اینا همش برای درجه اولای زندگیتن ولی وقتی دعای خیر یه پیرمرد یا پیرزن که اصلا نمیشناسی رو تو خیابون برای خودت بخری خیلی حس خوبیه همین که با یه صدای لرزون میگه عاقبت بخیر بشی جوون حس میکنی مدال المپیک رو گرفتی Smile

پیر شدنو اصلا دوست ندارم مخصوصا وقتی ادم ناتوان بشه واقعا سخته .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Aurora , Milestone , sss , diligent
ارسال: #۳۱۶۹۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اصلا نمی دونستم کجا برگذار شده الان رفتم یه سرچی کردم ببینم دنیا دست کیه [تصویر:  smile.gif]) یعنی معلوم نیست تو کدوم عالمی سیر می کنم من [تصویر:  smile.gif])
من اصلا هنوز ندیدم...کجا برگزار شده حالا؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۶۹۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من اصلا هنوز ندیدم...کجا برگزار شده حالا؟
دور دست ها...
برزیل بود.
منم ندیدم ولی گاهی صداش رو می شنوم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Menrva
ارسال: #۳۱۶۹۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ
بعضی وقتا سکوت بهترین جوابه ...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close