زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۵۹۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  توصیه‌ی برادرنه! فیلم های آموزشی نبینید،‌مخصوصا توی چیز های خیلی جنرال مثل بوتسترپ !
چرا عشقم؟ Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۵۹۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط shirin0101.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هووفففف... چقد گرمه -_-

گرم باشه باشه ۵۰ درجه اصلا Tongue فقط شرجی نباشه ...مردم بخدا نیم ساعت رفتم بیرون دوکیلو وزنم کم شد انقد عرق کردم نفسم نمیاد اصلا....ااااااااااه
ولی الان هوا بهترهBig Grin

الان ی فیلم دیدم تموم شد
فیلم the divide
خون تنم خشک شد فکر کنم تا خود صبح کابوس ببینمBig Grin
عزیزم کجایی دقیقا کجاییTongueSmile

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۵۹۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا عشقم؟ [تصویر:  biggrin.gif]
چرا عشقت؟؟؟؟
ارسال: #۳۱۵۹۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا عشقم؟ [تصویر:  biggrin.gif]
چرا عشقت؟؟؟؟
میگم چرا با فیلم مخالفی؟ برای شروع که خوبه. انگیزه میده. البته متن یه چیز دیگه است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۱۵۹۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  سالی که واسه کنکور میخونی رو باید جزء عمر آدم حساب نکنن
خیلی بیخوده
قبول دارم ولی بسته به زاویه دیدت داره Depends on your view point
اگه عشق کنی با تست زدن خیلی هم قشنگه :-)
البته این فقط نظر منه که یه کنکوریه ۹۶ هستم

(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  Virtual School Network:
با سلام ...گروه مرتبط با آموزش مجازی شبکه های کامپیوتری و ترجمه مقالات هست.
Virtual School Network:

آقا لینک is Invalid
منقضی شدست که

...Let it Go
ارسال: #۳۱۵۹۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ
بعضی آدما مثل یه موزیک خوبن
همیشه تو ذهنت میمونن

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , shamim_70
ارسال: #۳۱۵۹۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
چرا انقدر مارمولک داره خونه ما؟!
مارمولکه رفته بود زیر کمد قایم شده بود. فکر کرده بود اونجا در امانه! Big Grin
با فن شلیک دمپایی شکارش کردم. Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , virtual girl
ارسال: #۳۱۵۹۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۴ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  - چند قسمت آموزش css و bootstarp دیدم. وقتی وقت نداشته باشی، حتی فیلم‌های آموزش برنامه نویسی رو هم با دورِ تند میبینی! جالب اینجاست که بعضیاشون اونقدر آروم حرف میزنن که حتی وقتی play speed رو میزارم رو fast بازهم به وضوح متوجه میشم چی میگن!
توصیه‌ی برادرنه! فیلم های آموزشی نبینید،‌مخصوصا توی چیز های خیلی جنرال مثل بوتسترپ !

تقریبا گلو درد گرفتم!!!!

بازم خسته !

(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  توصیه‌ی برادرنه! فیلم های آموزشی نبینید،‌مخصوصا توی چیز های خیلی جنرال مثل بوتسترپ !

تقریبا گلو درد گرفتم!!!!

بازم خسته !

این چی داره میگه؟؟؟

یعنی به نظر شما کتاب یا متن های سایت های آموزشی بهتره؟ برای سایر زبانها چطور؟ کلا بوت استرپ رو توصیه میکنید؟ یه نفر اصرار داره ما ریسپانسیو کار کنیم مجبور شدم بوت استرپ یاد بگیرم!

ببخشید. چقدر سؤال داشتم...!!!Blush

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۱۵۹۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ق.ظ، توسط virtual girl.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا انقدر مارمولک داره خونه ما؟!
چقدر با عطوفت رفتار میکنین شما خب Smile
یه مارمولک به بندانگشت هم نمیرسید توی بالکن پیاده روی میکرد از ترسم انقدر جیغ جیغ کردم تا آخرسرمامانم اومد یه دمپایی حواله اون کرد یه دمپایی حواله منBig Grin

(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  وقتی ۵۰۰ هزار نفر کنکور تجربی میدن بیشتر از این انتظار نمیره :| ولی یسریاشونم حق دارن سیاست اشتغال و درآمد مهندسی کشور خیلی جاها ایده آل نیست و نابسامانه مگه اینکه مهاجرت کنن
والا با این تفاوت درآمدی که بین پزشک هاومهندسا وجودداره فکر نمیکنم کسی بگه حیف که انصراف داد.از یه طرف نشون میده که یه مهندس هم اگه بخواد میتونست پزشک بشه و صرفا به خاطرعلاقه اش اومده مهندسی.بعدم تقریبا هرچندروزیکی از این مهندسای نخبه رو میبینم که داره از ایران میره ..! واقعاموندم دیگه کیا میخان بمونن ...

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss , Avril89
ارسال: #۳۱۶۰۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیدونم عروسی دوستم برم یا نه. هیشکیو نمیشناسم اونجا. Confused

برو خیلی حاااال میدهBig Grin
با ی دوست دیگ برو ک تنها نباشی

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۱۶۰۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط shirin0101.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا انقدر مارمولک داره خونه ما؟!

پیشنهاد : استفاده از چسب مارمولکCool
البته بعدش وقتی میفتن داخل چسب دل ادم یجوری میشه Confused

(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  سالی که واسه کنکور میخونی رو باید جزء عمر آدم حساب نکنن
خیلی بیخوده
قبول دارم ولی بسته به زاویه دیدت داره Depends on your view point
اگه عشق کنی با تست زدن خیلی هم قشنگه :-)
البته این فقط نظر منه که یه کنکوریه ۹۶ هستم

البته اینکه قدم اول هست..یعنی ادم از درس لذت نبره کلا کنکور و ارشد میشه عذابConfusedConfused
ولی وقتی چند ماه خوندی اون یکی دوماه اخر ک فشار روحی درسی زیاد بشه خیلی بیخود Big GrinBig Grin
حالا ته دل شما خالی نشه امسال کنکور داری...اگه خوب خونده باشی میتونی مدیریت کنی خودت ماههای اخر و نتیجه خوبی بگیری Heart
کلا زود میگذره زمان را دریاب دوست من Rolleyes

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , stateless , sara9009
ارسال: #۳۱۶۰۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیدونم عروسی دوستم برم یا نه. هیشکیو نمیشناسم اونجا. Confused

........
نفر یک تجربی دانشجوی سال ۴ برق شریف بوده حالا یعنی نمیزارن بره روزانه بخونه؟!! حتی اگه انصراف داده باشه!؟ خیلی ضایعس اگه نتونه مثلا یک شده!!!

من که شنیده بودم اگه انصراف بدی مشکلی ایجاد نمیکنه برای دوباره روزانه خوندن..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۳۱۶۰۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
هرکی این ایام رو داره میره مشهد برای زیارت، ما روهم دعا کنه .
ممنون

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Aurora , ele , SepidehP , stateless , sss , Mahand , RASPINA , Skyrim , Iranian Wizard
ارسال: #۳۱۶۰۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  هرکی این ایام رو داره میره مشهد برای زیارت، ما روهم دعا کنه .
ممنون
من چند روز پیش مشهد بودم اونجا سایت مانشت و این قسمت رو هم چک میکردم حرم یادتون کردم ولی چون کسی از بچه ها رو نمیشناسم کلی برای همه دعا کردم هر کی به هر چی بخواد برسه خصوصا عاقبت به خیری همه توی این هیاهوی دنیا
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent , Aurora , shirin0101 , stateless , so@ , Mahand
ارسال: #۳۱۶۰۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
همش هی می گفتم یه چیزی تو این سفر درست نیستاااا...
یک هفته...دقیقا یه هفته نمازامو کامل خوندم!!!!Angel

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close