زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۱۴۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
غلط نکنم دستشون با سفارش‌دهنده و دوزندهٔ لباس تیم ملی فوتبال تو یه کاسه بوده! Big Grin
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۱۱۴۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  SadSadSadSadSadSadSad دوستان به کمک فوری شما نیازمندم

ی شبکه عصبی باید مینوشتم که ظاهرش مثل MLP میمونه ولی آپدیت وزن ها با GA باید انجام شه . روی دیتاست iris هم باید تست بشه .
کدهای شبکه رو با جاوا زدم ( منظورم اینه متلب نیست ) ی مشکل منطقی توش وجود داره .
من ورودی ها رو میدم به شبکه خروجی لایه هیدن رو بدست میارم و بعد خروجی اصلی . بعد دوتا نورون لایه output رو با هم مقایسه میکنم اگه اولی بیشتر بود میگم کلاس ۱ تشخیص داده و اگر دومی بیشتر بود میگم کلاس ۲ تشخیص داده .
حالا مشکل اینجاست من با هر مقدار تصادفی وزن که شروع میکنم همیشه به ازاری همه ی ورودی ها یک نورون بزرگتر از اون یکیه ( یبار اجرا میکنم توی ۱۰۰ تا ورودی ۱۰۰ بار نورون یک بیشتره و یبار اجرا میکنم ۱۰۰ باز نورون ۲ بیشتره ) . خروجی های لایه output خیلی خیلی به هم نزدیکه !
نمیدونم چی کنم درست بشه , تعداد نورون های لایه هیدن رو تغییر دادم , range وزن ها رو هم تغییر دادم ولی نشد Sad
یکی دو روز وقت دارم تحویلش بدم کمک کنید لطفا
---------------------
پ.ن : چون تعدادی از دوستانی که اینجا هستن هوش مصنوعی میخونن و زیاد بازدید داره اینجا مطرح کردم . ببخشید دیگه

مشکل از اپدیت کردن وزن هاست یه جایی اش اشتباه کردی بررسی کن حتما
پ.ن: چرا با جاوا؟Huh

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۱۱۴۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
اطلاعات پروفایل کاربری من چرا تغییر کرده؟؟؟!!!! "پشت کنکوری ارشد", "سایر", حالا اینا جای تحمله, ولی اون "آقا" چی میگه؟؟؟؟؟
من تغییر ندادم کی تغییر داده اونوقت؟! :-؟
ارسال: #۳۱۱۴۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ب.ظ
این جادی هم آدم جالبیه؛
اولین بار بود که یه مصاحبه صوتی رو به صورت کامل گوش می‌دادم، خوب بود. برای افرادی که می‌خوان در زمینه فعالیت حرفه‌ای و بین‌المللی در حوزه‌های برنامه‌نویسی، امنیت و کلا نرم‌افزار مطالبی رو بدونن، گوش دادن به این پادکست (رادیوی اینترنتی) رو پیشنهاد می‌کنم، حرفای جالبی در مورد سطح حقوق برنامه‌نویس‌ها، کار تو کشورهای اروپایی، آفریقا، پروژه‌ها و... می‌زنه و کلا آدم موجهی هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , diligent , afrooz-OMD , sss
ارسال: #۳۱۱۴۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اطلاعات پروفایل کاربری من چرا تغییر کرده؟؟؟!!!! "پشت کنکوری ارشد", "سایر", حالا اینا جای تحمله, ولی اون "آقا" چی میگه؟؟؟؟؟
اتفاقاً من هم دیدم ظهر دیدم گرایشتون رو زدید "سایر" تعجب کردم چون به ذهنم رسید که قبلاً اینطوری نبوده. حتی به پروفایلتون هم رفتم و اگه خوب یادم مونده باشه (که اغلب میمونه) اون موقع وضعیتتون رو نوشته بود سایر، همینطور جنسیت رو هم نوشته بود سایر، این دو تا بعداً تغییر کردند به نظرم.

اطلاعات کاربری رو یا خودتون (یا هر شخصی که بتونه وارد اکانتتون بشه) می‌تونید تغییر بدید، یا مدیرها، که در حالت دوم در پنل مدیریت به طور خودکار مینویسه که چه مدیری اطلاعات چه شخصی رو تغییر داده که اسم شما در اونجا نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۱۴۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اطلاعات پروفایل کاربری من چرا تغییر کرده؟؟؟!!!! "پشت کنکوری ارشد", "سایر", حالا اینا جای تحمله, ولی اون "آقا" چی میگه؟؟؟؟؟
اتفاقاً من هم دیدم ظهر دیدم گرایشتون رو زدید "سایر" تعجب کردم چون به ذهنم رسید که قبلاً اینطوری نبوده. حتی به پروفایلتون هم رفتم و اگه خوب یادم مونده باشه (که اغلب میمونه) اون موقع وضعیتتون رو نوشته بود سایر، همینطور جنسیت رو هم نوشته بود سایر، این دو تا بعداً تغییر کردند به نظرم.

اطلاعات کاربری رو یا خودتون (یا هر شخصی که بتونه وارد اکانتتون بشه) می‌تونید تغییر بدید، یا مدیرها، که در حالت دوم در پنل مدیریت به طور خودکار مینویسه که چه مدیری اطلاعات چه شخصی رو تغییر داده که اسم شما در اونجا نیست.
بله درست یادتون مونده.
والا عجیبه!! من تغییر ندادم,به کسی هم کلید ندادم حالا اگه از پنجره اومدن خوش اومدن کلبه درویشی ای بیش نیست! :|
+ احساس کردن بهتره شکلک تغییر کنه
ارسال: #۳۱۱۴۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
یه چیزی هم یادم رفت بگم.
حقوق غسال‌ها سه میلیون و نیم هست. من اگر بودم سه میلیارد و نیم هم اگر بهم می‌دادن محال بود این شغل رو قبول کنم...
تازه تو فکر اینم که خانواده‌های این بندگان خدا چیکار می‌کنن؟! موقع ازدواج چقدر به مشکل برمی‌خورن! (بین‌شون جوون هم بود)

چقدر در این مورد زیاد صحبت کردم!
نویسنده کامنت اول هم رضایت داد من رضایت ندادم بحث جمع شه! ببخشید! Big Grin
ارسال: #۳۱۱۴۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
لحظه خواب

به خوشبختی هایت بیندیش

به کسانی که می دانی دوستت دارند

و به خدایی که هرگز

تنهایت نخواهد گذاشت

?شب خوش?

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۱۴۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  یه چیزی هم یادم رفت بگم.
حقوق غسال‌ها سه میلیون و نیم هست. من اگر بودم سه میلیارد و نیم هم اگر بهم می‌دادن محال بود این شغل رو قبول کنم...
تازه تو فکر اینم که خانواده‌های این بندگان خدا چیکار می‌کنن؟! موقع ازدواج چقدر به مشکل برمی‌خورن! (بین‌شون جوون هم بود)

چقدر در این مورد زیاد صحبت کردم!
نویسنده کامنت اول هم رضایت داد من رضایت ندادم بحث جمع شه! ببخشید! Big Grin
منو وسوسه نکن که با پای خودم برم! Wink

+ من همچنان منتظرم ببینم اطلاعات پروفایلم چطور تغییر کرده!
ارسال: #۳۱۱۵۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  مشکل از اپدیت کردن وزن هاست یه جایی اش اشتباه کردی بررسی کن حتما
به ازای یک ورودی دستی تمام مقادیر رو محاسبه کردم :| الآن داده هارو نرمال کردم یکم بهتر شد ولی بازم ۴۰ درصد مواقع همون اتفاق میفته!
وزن ها و تعداد نورون های لایه هیدن رو چطور تغییر بدم که تغییر ورودی ها بیشتر روی خروجی دیده شه ؟

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006
ارسال: #۳۱۱۵۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بله درست یادتون مونده.
والا عجیبه!! من تغییر ندادم,به کسی هم کلید ندادم حالا اگه از پنجره اومدن خوش اومدن کلبه درویشی ای بیش نیست! :|
ولی معلومه با عکس پروفایلت هپی بوده Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۱۱۵۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بله درست یادتون مونده.
ولی معلومه با عکس پروفایلت هپی بوده Tongue
اونی که میاد رو پروفایل من مینویسه و بعد پروفایل خودش بستست نمیشه جواب داد, همونی که اشاره مستقیم نمیکنم بهش, عزیزم اول انقلاب نیست که شعار مینویسی فرار میکنیBig Grin Tongue واستا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۱۱۵۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  مشکل از اپدیت کردن وزن هاست یه جایی اش اشتباه کردی بررسی کن حتما
به ازای یک ورودی دستی تمام مقادیر رو محاسبه کردم :| الآن داده هارو نرمال کردم یکم بهتر شد ولی بازم ۴۰ درصد مواقع همون اتفاق میفته!
وزن ها و تعداد نورون های لایه هیدن رو چطور تغییر بدم که تغییر ورودی ها بیشتر روی خروجی دیده شه ؟

وزن های اولیه ات رو رندوم در نطر بگیر بین [۱,۱-] بین تغییرات چطور هست یا اینکه بایاس اضافه کن اگه نداری یا اگه داری حذفش کن ودر حالت کلی تر شاید ماهیت دیتاستت اینجوری هست برای اطمینان یه بار رسمشون کن تو مطلب ببین اختلاف کلاس هات چطوری هست . یا اینکه پراکندگی داده ات رو مورد بررسی قرار بدده شاید کارت مشکل نداشته باشه

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۱۱۵۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ
آخه ببین ما با کیا شدیم ۸۰ ملیون نفر !

[تصویر:  416113_CjS7P.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: mmm1374
ارسال: #۳۱۱۵۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sss , so@ , blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє , khayyam , Parisa-SH , Menrva , RASPINA , Avril89 , نارین , ele , SEVES

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close