زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۰۹۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
سه سال از عضو شدنم تو مانشت گذشته..چقدر عوض شدم! ولی همچنان راه زیادی دارم...
سه سال دیگه کجا خواهم بود؟

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۳۱۰۹۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
..........
ارسال: #۳۱۰۹۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین چند روز پیش داشتم با یک فردی تو مانشت در مورد مادربزرگم صحبتم می کردم. ماه رمضون بود. تو حیاط نشسته بودم، اومد پیشم. گفت چی گوش میدی گفتم اهنگه. گفت بگذار منم گوش بدم. گوشی رو دراوردم تا گوش بده. گفت ارورا من عمل کنم معلوم نیست دیگه باشم یا نه. گفتم خوب میشی. عملت سخت نیست. عمل کرد و دیروز پر کشید و رفت. عید رفتم خونه شون اصرار کردم بهم حسن یوسف بده ولی انقدر گلاشو دوست داشت نداد. حسن یوسفاش همین طوری موند (: روابط فامیلی مون که کمرنگ شده بوده فکر کنم دیگه بی رنگ بشه :|

یه اعتراضی قبلا تر ها وقتی مدیری می رفت مراسم تقدیری، بزرگداشتی چیزی برگذار میشد. یه مدال شجاعتی چیزی. مثلا از مدیران ارشد بودیم شوخی کردم (: ولی جدا حذف شدم دلم گرفت کلی خاطره داشتم. از کنکور و بعدش. بعضی وقتا ادما حرفاشون رو تو شوخی میگن ها Smile خیلی حرفا تو شوخی ها گفته میشه بعد میگیم شوخی بود. یعنی شوخی شوخی حرفای جدی گفته میشه (:
کاشکی شکلک های اینجا یطور دیگه بود. مثلا زرد نبود.

خدا مادربزرگت رو بیامرزه....

+ من بصورت ضمنی اشاره کردم به موضوع بیرنگ شدن مدیرای تازه بازنشسته ولی ندیدن!! نمیدونم چرا Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sss
ارسال: #۳۱۰۹۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین چند روز پیش داشتم با یک فردی تو مانشت در مورد مادربزرگم صحبتم می کردم. ماه رمضون بود. تو حیاط نشسته بودم، اومد پیشم. گفت چی گوش میدی گفتم اهنگه. گفت بگذار منم گوش بدم. گوشی رو دراوردم تا گوش بده. گفت ارورا من عمل کنم معلوم نیست دیگه باشم یا نه. گفتم خوب میشی. عملت سخت نیست. عمل کرد و دیروز پر کشید و رفت. عید رفتم خونه شون اصرار کردم بهم حسن یوسف بده ولی انقدر گلاشو دوست داشت نداد. حسن یوسفاش همین طوری موند (: روابط فامیلی مون که کمرنگ شده بوده فکر کنم دیگه بی رنگ بشه :|

یه اعتراضی قبلا تر ها وقتی مدیری می رفت مراسم تقدیری، بزرگداشتی چیزی برگذار میشد. یه مدال شجاعتی چیزی. مثلا از مدیران ارشد بودیم شوخی کردم (: ولی جدا حذف شدم دلم گرفت کلی خاطره داشتم. از کنکور و بعدش. بعضی وقتا ادما حرفاشون رو تو شوخی میگن ها Smile خیلی حرفا تو شوخی ها گفته میشه بعد میگیم شوخی بود. یعنی شوخی شوخی حرفای جدی گفته میشه (:
تسلیت میگم. امیدوارم روابط فامیلیتون یه تغییر اساسی کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۱۰۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)

تسلیت میگم خدمتتون.

اون اعتراض ظاهرا به منه Big Grin باز خوبه اتفاقی این ارسال رو دیدم چون دیگه کمتر این قسمت رو میخونم (باز هم جای بدی اعتراض کردید که ممکنه کسی نبینه Smile ). در خصوص شما خودتون دوست داشتید از جمع مدیران خارج بشید و بعدش هم من مستقیما بهتون پیام دادم و از زحماتتون تشکر کردم Smile
منو چی میگید، من خودم فکر کنم ۲-۳ بار از تیم مدیران رفتم کنار و بعدا دوباره اضافه شدم، هر بار هم که رفتم یادم نمیاد مدالی بهم داده باشن، تازه من چند روز دیگه ۶ امین سالگرد حضورم در این سایت هست که حداقل ۵ سالش مدیر بودم Big Grin
مهم این هست که تا جایی که تونستیم به دوستان مون توی مانشت کمک کردیم والا خودتون سال ها مدیر بودید و از همه چیز خبر دارید Smile

پ.ن: همون روز که از تیم مدیریت رفتید من عنوان تون رو کردم مدیر بازنشسته منتهی نمیدونم چرا اعمال نشد، الان باز رفتم تو قسمت مدیریتی و خوشبختانه الان درست شد Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۳۱۱۰۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ
حالا که بحث مدال شد مدیریت سایت باید به منم مدال بده یا لااقل ازم تقدیر و تشکر بشه.
۴ روز تو تاپیک بقلی دیگه پست نذاشتم Big GrinBig Grin
یعنی تشکر نداره این همه اراده Big GrinBig GrinTongueCool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Aurora
ارسال: #۳۱۱۰۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط ezra.)

تسلیت می گم
منم مادربزرگم یه هفته مونده به عید از دنیا رفت
اتفاقاً منم تو اون روز داشتم کامنتتای بچه های مانشت رو می خوندم که نوشته بودن سال ۹۴ سال خیلی بد بود ! منم تو دلم می گفتم اصلاً هم سال بدی نبود که زنگ زدن خونمون و خبر فوت مادربزرگمو دادن ! [تصویر:  415972_129fs370785.gif]
حیفه که بزرگا بمیرن ! آدم احساس بی کسی می کنه ! مخصوصاً من که دیگه نه مادربزرگی دارم و نه پدر بزرگی ! این آخریشون بود , همشون رفتن جز خاطرات !
خلاصه فکر کنم بین مانشت و مادربزرگا یه ارتباطی باشه [تصویر:  415972_gigglesmile.gif]

ارسال: #۳۱۱۰۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ
خدا همهٔ رفتگان رو بیامرزه.
شاید هم بازماندگان به هم نزدیک‌تر بشن.
بعد از فوت مامان‌بزرگ من٬ تو این یکسال همهٔ بچه‌هاش هر شب جمعه تو خونه‌اش جمع شدن. حتی اگر خانواده هاشون هم هر هفته نمی‌تونستن برن اما خودشون می‌رفتن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Aurora , sss
ارسال: #۳۱۱۰۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
خوب بود سهم برادران بنگی هم از صندوق صدقات رو به این لیست اضافه می کردن !

[تصویر:  415980_TfjSA.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۳۱۱۰۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خوب بود سهم برادران بنگی هم از صندوق صدقات رو به این لیست اضافه می کردن !

این که خیلی مبلغ زیادیه! Huh
مگه کمیته امداد چند میلیون نفر تحت پوشش داره؟ اینطوری که با این درآمد وضعشون نباید بد باشه! Blush
این پولا کجا میرن پس؟! Undecided
ارسال: #۳۱۱۰۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خوب بود سهم برادران بنگی هم از صندوق صدقات رو به این لیست اضافه می کردن !

مگه کمیته امداد چند میلیون نفر تحت پوشش داره؟ اینطوری که با این درآمد وضعشون نباید بد باشه! Blush
تو الان نباید اینجا باشی, باید تو اون تاپیک باشی TongueBig Grin
ارسال: #۳۱۱۰۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خوب بود سهم برادران بنگی هم از صندوق صدقات رو به این لیست اضافه می کردن !

جون میده واسه اختلاس Big Grin

البته احتمالاً به ریال هست ! که در اونصورت خیلی هم زیاد نیست !

ارسال: #۳۱۱۰۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ
جالبه که دانشگاه شیراز صفر نفر برای دکتری هوش و نرم افزار در واحد بین المللش گرفته. قرار بود در مجموع ۶ تا بگیره که نفری فکر کنم حدود ۹۰ میلیون هم ازشون میگرفت که میشد ۵۴۰ میلیون. ریسک بزرگی کردن که میخوان خودکفا باشن Big GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۱۱۰۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  

تو الان نباید اینجا باشی, باید تو اون تاپیک باشی TongueBig Grin

آره راست میگی. آخر شبه. دیگه کم کم باید برگردم خونه‌ام. Big Grin
ارسال: #۳۱۱۱۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  این که خیلی مبلغ زیادیه! [تصویر:  huh.gif]
مگه کمیته امداد چند میلیون نفر تحت پوشش داره؟ اینطوری که با این درآمد وضعشون نباید بد باشه! [تصویر:  blush.gif]
این پولا کجا میرن پس؟! [تصویر:  undecided.gif]
به ریال هست. ۲۶۸ میلیارد تومن، برای ۴ میلیون نفر تحت پوشش، که اگه فرض کنیم فقط ۱ میلیون نفر از این افراد هم به صورت مادی مبلغی دریافت می‌کنند، میشه سالی ۲۶۸ هزار تومن برای یک نفر، یا ۱ میلیون تومان برای خانواده‌ی ۴ نفره.

البته اضافه کنم که هنوز اجازه‌ی قرائت گزارشِ تحقیق و تفحص از کمیته‌ی امداد رو در مجلس ندادند Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Parisa-SH , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close