زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۵۴۱
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ
بع بع
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۵۴۲
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  هر درسی رو آدم بخواد بدون پیش نیاز یاد بگیره سخته والا اگر یک نفری به مباحث ریاضی یک و دو ، جبر خطی و آمار و احتمال و اینا رو خوب مسلط باشه و یک کتاب شبکه عصبی رو شروع به خوندن کنه دلیلی نداره جاییشو نفهمه. متاسفانه ما کامپیوتریا یهویی افتادیم توی رشته هوش که هیچ ربطی به درسای کارشناسیمون نداشته و اینطور شده!!
برای همین بود که یه سال طول کشید تا فهمیدیم هوش مصنوعی چی میخواد بگه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , codin
ارسال: #۳۰۵۴۳
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ ب.ظ
راستش بعد سالها اومدم مانشت ...درواقع مانشت معجزه زندگی من شد ...از طریق این فروم با رشته انفورماتیک پزشکی اشنا شدم و امسال تونستم توش رتبه زیر ۲۰ بیارم و دقیقا الان میبینم دقیقا چیزی بود که میخاستم........دلم میخاد بگم مرسی مانشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششت .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۳۰۵۴۴
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  هر درسی رو آدم بخواد بدون پیش نیاز یاد بگیره سخته والا اگر یک نفری به مباحث ریاضی یک و دو ، جبر خطی و آمار و احتمال و اینا رو خوب مسلط باشه و یک کتاب شبکه عصبی رو شروع به خوندن کنه دلیلی نداره جاییشو نفهمه. متاسفانه ما کامپیوتریا یهویی افتادیم توی رشته هوش که هیچ ربطی به درسای کارشناسیمون نداشته و اینطور شده!!
حالا شما باز کارشناسی شریف بودی این حرف می زنی ...
اغلب ملت مثل خودم از سراسری چرخستان و از لیبرتی دانشگاه ازاد میایم یه ضرب برداری بلد نیستیم!!!
بدبختی اینجاس من موندم ارتباط بین مهندسی کامپیوتر و هوش مصنوعی تو این شرایط وجود نداره چه اصراری هست از این رشته جذب کنند . باید از رشته های آمار و ریاضی و مهندسی برق و مکانیک جذب کنند در نهایت ته ماندی بود اختصاص بدن به بچه های کامپیوتر.
واقعا کسی که دید جبر خطی و احتمالی نداره. چطور می خواد ارشد بگیره(چه کیفیتی؟)
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۰۵۴۵
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ
یاد دورن قدیم بخیر Smile
[تصویر:  attachment.php?aid=3818]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , diligent , codin , NP-Cσмρℓєтє , mf1129 , soheila-zd
ارسال: #۳۰۵۴۶
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یاد دورن قدیم بخیر Smile
[تصویر:  attachment.php?aid=3818]
Big Grin
من یا دکمه ریست رو میزدم یا دیگه واقعا وقتی ریست هم کار نمیکردم خیلی شیک دوشاخه کیس رو از پریز میکشیدم بیرون و یه نفس راحت میکشیدم Big Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۵۴۷
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ
این KDE5 خیلی خوشگله.

ارسال: #۳۰۵۴۸
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)agwdt2012 نوشته شده توسط:  راستش بعد سالها اومدم مانشت ...درواقع مانشت معجزه زندگی من شد ...از طریق این فروم با رشته انفورماتیک پزشکی اشنا شدم و امسال تونستم توش رتبه زیر ۲۰ بیارم و دقیقا الان میبینم دقیقا چیزی بود که میخاستم........دلم میخاد بگم مرسی مانشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششت .....
تبریک میگم ،من شما رو میشناسم پارسال توی فروم انفورماتیک پزشکی در مورد نروساینس باهمدیگه صحبت کردیم

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: agwdt2012
ارسال: #۳۰۵۴۹
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ
اووووف
اگه خدا بخواد این کابوسم داره تموم میشه

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۰۵۵۰
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط agwdt2012.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)agwdt2012 نوشته شده توسط:  راستش بعد سالها اومدم مانشت ...درواقع مانشت معجزه زندگی من شد ...از طریق این فروم با رشته انفورماتیک پزشکی اشنا شدم و امسال تونستم توش رتبه زیر ۲۰ بیارم و دقیقا الان میبینم دقیقا چیزی بود که میخاستم........دلم میخاد بگم مرسی مانشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششت .....
تبریک میگم ،من شما رو میشناسم پارسال توی فروم انفورماتیک پزشکی در مورد نروساینس باهمدیگه صحبت کردیم

سلام جدی میگید؟چه خوب یادتونه من یادم نمونده .....بلی من به نروساینس خیلی علاقه دارم و میخام که داده کاوی سیستم عصبی کار کنم....خیلی ممنونم همرشته ای عزیز.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint
ارسال: #۳۰۵۵۱
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  شبکه عصبی رو با کانولوشن و کافکا ترکیب کنید یادگیری عمیق متولد می شود دست اخرم با مدرک ارشد باید سی دی ویندوز ۱۰ رایت کنیم

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پیشنهاد بهتر اینه که پایان نامه واسه بقیه بنویسیم ... میگن سه و نیم میلیون پول هر پایان نامه است، سودش خوبه!! Smile

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  چرا شبکه عصبی اینقدر سخته ... Dodgy
شبکه عصبی که خیعععلی راحته. توی R اعظم با یه دستور ساده ی nnetar پیاده سازی میشه Big Grin Big Grin

من با متلب کار می کنم Confused سخته Undecided

واقعا ... هم سخته و هم ترس داره Sleepy
من مشکلم همین جبر خطی هست. هر چی این بنده خدا داره میگه همین جبر خطی توشته منم نمی فهمم چی میگه! Dodgy
خدا به خیر بگذرونه ... Smile

بچه هایی که پایان نامه ارائه دادید!! نترسیدید عایا؟ من هر شب دارم خواب می بینم چطور جلو اون پروفسوره باید اینا رو بگم ... Sad سوالاش چیه!! Dodgy خدایا بازم به خیر بگذرون Rolleyes

سوالش؟Big Grin شما دعا بکنید توی آسانسور یک نگاه به پایان نامتون بندازه که سر دفاع بتونه بفهمه داشتید در مورد چی حرف میزدید. سوال challenging بخوره تو سرشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۰۵۵۲
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط Masoud05.)
دفاع پایان نامه در اغلب واحدهای دانشگاه آزاد به مراتب ساده تر از امتحان مدرسه هست!

یه بنده خدایی یه جورایی آشنا بود، ۱ هفته قبل از دفاعش گفت یکم کمکم کن. منم دیدم عنوانش کلا غلط هست و میخواد یه مسئله رو با یه روش بی ربط حل کنه. خلاصه جاهایی که میشد یادش دادم باقیش هم گفتم ماست مالی کن دیگه چون نمیشه موضوعت رو الان عوض کنی!!

با نهایت تعجب بعد از دفاع بهم گفت به ارائه ام نمره کامل دادن. اصلا هیچی بلد نبود. استادش داغون تر از خودش. کمک هایی که بهش کرده بود اگر به همکلاسی های من توی ترم ۱ میگفتی، میخندیدن که طرف داره چی برای خودش میگه...

------

هوش مصنوعی گرایش سختی هست اما اینقدرا هم وحشتناک نیست که بچه ها ازش میترسن. من خودم حتی جبر خطی و محاسبات عددی هم پاس نکردم، اما در دوران ارشد خودم براش وقت گذاشتم و تا حدی که نیازش داشتم جبرخطی و آمار رو یادگرفتم. ریاضیات ۱و۲، معادلات و مهندسی هم چون تو کا سیگنال نرفتم خیلی بدردم نخورده که بخوام برم سراغش...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , خانه سبز , kilookiloo , fo-eng
ارسال: #۳۰۵۵۳
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کال آف دیوتی.
شما ریال یا بارسا رو انتخاب کنید. همیشه هم سرعت رو نگیرید که بازیکن ها آخر بازی براشون جون بمونه.
چه بازیکنای سوسولی! خب باید بدوند دیگه! یعنی چی سرعت رو همیشه نگیرم! Big Grin خوشم نیومد دیگه بازی نمیکنم Big Grin Tongue

+ مادربزرگم نذر کرده بود برای اینکه والیبال ایران نمیدونم با یکی از این کشورا رو ببره! بعد برد! خیلی خوشحال بوده! :| امروز هم میگفت رفتم نذرمو ادا کردم! :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۰۵۵۴
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  مادربزرگم نذر کرده بود برای اینکه والیبال ایران نمیدونم با یکی از این کشورا رو ببره! بعد برد! خیلی خوشحال بوده! :| امروز هم میگفت رفتم نذرمو ادا کردم! :| :|
عجب مادر بزرگ آپدیتی! Big Grin
خدا حفظش کنه؛ من ک دگ کم کم آلزایمرم داره اوت میکنه Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال: #۳۰۵۵۵
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
اقا مسعود هوش مصنوعی که دانشگاه فردوسی مشهد ارائه میده ترم اول کسایی که ریاضی پایشون ضعیفه یک ترم جبرانی میزنه تحقیق در عملیات میده بهشون... اینا نگفتم بگم فردوسی مشهد مثلا عالیه ولی روش صحیحی انتخاب کردن. در ضمن تو ایران بنظر من معدود دانشگاه هایی هست یا اساتیدی که واقعا هوش مصنوعی کار می کنن باقی دارن یه فسیلی رو ۱۰۰ بار تدریس می کنن. مورد سراغ دارم جزوه شبکه عصبیش چندین ساله دست نزده... اینا رو گفتم بگم دانشگاه های دولتی خیلی کمی باقی مونده که واقعا درست کار کنن.
هوش مصنوعی دید اماری و پایه ریاضی می خواد حالا من معلم خصوصی هم بگیرم طول مدت یکسال هم یادبگیرم ریاضیات رو بازم به دید ریاضی و اماری نمی رسم کسی که پایه ریاضیش ضعیفه قدرت تحلیل نداره اصلا.

تو دانشگاه های ایران ۸۰ درصد به بالا بنظر من هوش مصنوعی تدریس نمیشه(علم نمی برن جلو)
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close