زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۵۲۶
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  کال آف؟! کال آف کلنز؟!
اینو بلد نیستم! Dodgy

دقت بشه این یعنی فیفا رو بلد هستم الان! Big Grin Big Grin

خب یه چندتا پست فوتبالی بذارید من چارتا اسم یاد بگیرم؛ مثلا بتونم تیم انتخاب کنم و بازیکنا رو بشناسم Big Grin
کال آف دیوتی.
شما ریال یا بارسا رو انتخاب کنید. همیشه هم سرعت رو نگیرید که بازیکن ها آخر بازی براشون جون بمونه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۵۲۷
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ
سلام
کدوم isp سرعت رایگان شبانش بیشتره گفتین؟
ارسال: #۳۰۵۲۸
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
.....

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
ارسال: #۳۰۵۲۹
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط fo-eng.)
سلام Blush
عیدتون مبارک Shy
نماز روزه هاتون قبول Rolleyes
چرا شبکه عصبی اینقدر سخته ... Dodgy راه حلی واسم ندارید بتونم خوب بفهممش! Huh
ارائه دادن سخت ترین کار دنیاست!! Sleepy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۵۳۰
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام Blush
عیدتون مبارک Shy

سلام همین الان نمره شبکه عصبی ام اومد؛ خودمو آماده کرده بودم که ترم بعد بردارمش؛ ولی خداروشکر پاس شدSmile
ارائه تون چیه؟ من مطالب و سرفصل زیاد دارم. شاید بتونم کمکتون کنم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۰۵۳۱
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام Blush
عیدتون مبارک Shy

سلام همین الان نمره شبکه عصبی ام اومد؛ خودمو آماده کرده بودم که ترم بعد بردارمش؛ ولی خداروشکر پاس شدSmile
ارائه تون چیه؟ من مطالب و سرفصل زیاد دارم. شاید بتونم کمکتون کنم.

چه خوب ... Smile تبریک ShyRolleyes واقعا یکی از درس ها فوق مشکل هست این درس .

دارم سمینار تهیه می کنم و موضوع هم، موضوع پایان نامم هست که می خوام ببرم روی فاز شبکه عصبی و الگوریتم های بهینه. منتهی توی سمینار از ما پیاده سازی خواسته شده و الان دارم با متلب داده هام رو پیاده سازی می کنم. این درس رو هم نداشتم چون ما نرم هستیم ولی خب مباحث جالب و پرباری هستند که دارم به اون سمت می رم ولی حمایت ازم کمه Undecided دوستام که دیگه نگو Angel بعضی وقتا واقعا کم می یارم. Dodgy

در کل یک جزوه راحت و به زبان ساده کل شبکه عصبی و موارد مربوطه بهش رو توضیح بده
.. من فعلا باید در این سمت کار کنم ببینم کدوم یکی از (rbf-svm-mlp) اینها به درد کار من میخوره ولی هر چه می خونم کمتر متوجه میشم و در کل مطالب سخته!
ممنون میشم بهم کمک کنید. و اصلا بگید در کنارش چی بخونم تا متوجه این درس شم. از خیلی ها پرسیدم که میگن شبکه عصبی خودش سخته و چیزی نداره که بگیم باهاش بخون.
من الان دارم آموزش فرادرس رو گوش میدم. یکی دو جزوه هم از نت گرفتم که بدتره و نامفهوم تر.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۵۳۲
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ ب.ظ
شبکه عصبی رو با کانولوشن و کافکا ترکیب کنید یادگیری عمیق متولد می شود دست اخرم با مدرک ارشد باید سی دی ویندوز ۱۰ رایت کنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , fo-eng
ارسال: #۳۰۵۳۳
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  چرا شبکه عصبی اینقدر سخته ... Dodgy
شبکه عصبی که خیعععلی راحته. توی R اعظم با یه دستور ساده ی nnetar پیاده سازی میشه Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۰۵۳۴
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۷ ب.ظ
هر درسی رو آدم بخواد بدون پیش نیاز یاد بگیره سخته والا اگر یک نفری به مباحث ریاضی یک و دو ، جبر خطی و آمار و احتمال و اینا رو خوب مسلط باشه و یک کتاب شبکه عصبی رو شروع به خوندن کنه دلیلی نداره جاییشو نفهمه. متاسفانه ما کامپیوتریا یهویی افتادیم توی رشته هوش که هیچ ربطی به درسای کارشناسیمون نداشته و اینطور شده!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , blackhalo1989 , خانه سبز , nina69 , diligent
ارسال: #۳۰۵۳۵
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  شبکه عصبی رو با کانولوشن و کافکا ترکیب کنید یادگیری عمیق متولد می شود دست اخرم با مدرک ارشد باید سی دی ویندوز ۱۰ رایت کنیم

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پیشنهاد بهتر اینه که پایان نامه واسه بقیه بنویسیم ... میگن سه و نیم میلیون پول هر پایان نامه است، سودش خوبه!! Smile

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  چرا شبکه عصبی اینقدر سخته ... Dodgy
شبکه عصبی که خیعععلی راحته. توی R اعظم با یه دستور ساده ی nnetar پیاده سازی میشه Big Grin Big Grin

من با متلب کار می کنم Confused سخته Undecided

(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  هر درسی رو آدم بخواد بدون پیش نیاز یاد بگیره سخته والا اگر یک نفری به مباحث ریاضی یک و دو ، جبر خطی و آمار و احتمال و اینا رو خوب مسلط باشه و یک کتاب شبکه عصبی رو شروع به خوندن کنه دلیلی نداره جاییشو نفهمه. متاسفانه ما کامپیوتریا یهویی افتادیم توی رشته هوش که هیچ ربطی به درسای کارشناسیمون نداشته و اینطور شده!!

واقعا ... هم سخته و هم ترس داره Sleepy
من مشکلم همین جبر خطی هست. هر چی این بنده خدا داره میگه همین جبر خطی توشته منم نمی فهمم چی میگه! Dodgy
خدا به خیر بگذرونه ... Smile

بچه هایی که پایان نامه ارائه دادید!! نترسیدید عایا؟ من هر شب دارم خواب می بینم چطور جلو اون پروفسوره باید اینا رو بگم ... Sad سوالاش چیه!! Dodgy خدایا بازم به خیر بگذرون Rolleyes

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۰۵۳۶
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ
نظرسنجی سایت تابناک

سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Pure Liveliness , diligent , soheila-zd
ارسال: #۳۰۵۳۷
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط barca.)
البته خیلیم نمیشه به این نظر سنجی ها اعتماد کرد میشه تا بی نهایت بری رای بدی یه کم دستکاری می خواد یا روشای دیگه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۵۳۸
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  الیته خیلیم نمیشه به این نظر سنجی ها اعتماد کرد میشه تا بی نهایت بری رای بدی یه کم دستکاری می خواد یا روشای دیگه
بر اساس آی‌پی فقط یک بار می‌تونی رأی بدی و فکر نمی‌کنم این نظرسنجی در اون حد حیاتی باشه که کسی بخواد اسکریپت بنویسه و آی‌پی‌های مختلف بگیره. ضمناً خودشون هم به هر حال ساز و کاری دارند و اگر مشکوک بود می‌تونند آی‌پی‌های غیرایرانی رو غربال کنند و حداقل من که بلد نیستم آی‌پی ایرانی مختلف بگیرم (برای مثبت منفی‌های کامنت‌ها در شرایط مشکوک این کار یعنی غربال‌گری رو انجام دادند و در سایتشون هم گفتند).
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۵۳۹
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بر اساس آی‌پی فقط یک بار می‌تونی رأی بدی و فکر نمی‌کنم این نظرسنجی در اون حد حیاتی باشه که کسی بخواد اسکریپت بنویسه و آی‌پی‌های مختلف بگیره. ضمناً خودشون هم به هر حال ساز و کاری دارند و اگر مشکوک بود می‌تونند آی‌پی‌های غیرایرانی رو غربال کنند و حداقل من که بلد نیستم آی‌پی ایرانی مختلف بگیرم (برای مثبت منفی‌های کامنت‌ها در شرایط مشکوک این کار یعنی غربال‌گری رو انجام دادند و در سایتشون هم گفتند).
بر اساس ای پی نیست هر چی دلت می خواد میشه رای داد Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۵۴۰
۱۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ
به شمام نرم افزار زنگ میزنه تبلیغ می کنه؟

امیدوارم پول تلفن شان میلیونی بشه و یک ریالم فروش نکنن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close